bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Ezt a draftot jól elcsesztem QB terén, két project játékost húztam, Mac Jones nagyon gyenge, Winstons pedig IR-n van. Az a szerencse hogy LB-t elég jól kukáztam, két kezdővé váló pontgyárost is sikerült behúzni, most hogy cseréltem még mindig van három jó LB raktáron.
több mint 2 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Nálam vihető Conner (ARI), Williams (KC), Johnson (CLE), viszont LB-re lenne szükségem.
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Eladó futó van valakinél?
Prémium kezdő safetyt tudok adni cserébe.
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
El lettem verve mint meleg ember nemiszerve....siralmas....Div 3 jövök...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Nalam a James Conner, Darrell Williams, D'Ernest Johnson, Alex Collins quartetbol viheto akar tobb is, LB kellene cserebe.
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Van három TOP S nálam, ebből egy vihető ha érdekel valakit. Johnathan Abram,Kyle Dugger, Malcolm Jenkins. Elsősorban futó érdekel, de WR is szóba jöhet.
több mint 2 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Julio Jones nem kell vkinek? Leginkább LB érdekelne..
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bridgewater vihető lesz holnaptól, ha valakinek szorulna a gatya QB poszton sérülés / egyéb miatt. Nem ő nyeri meg a fordulót neked, de elég stabilan hoz átlagos pontszámot (éppen 16. a szerzett pont listán).
Egy kezdő linebackert kérek helyette. Hasonló kaliber - lehet a 4. legjobb LB-d is, ha stabilan pályán van, és kiszámíthatóan csinál néhány tacklet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Elvileg a sorrend az eredmenylista hatrafele, de iden elegge megkavarta ez a bye week.
Eredmenylistan dontetlennek szamit viszont waiverben -1 meccsnek nagyjabol.
Legalabbis az elso ket harom het ilyen volt, azota nem kovetem
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Találok valami hülyeálló leírást a waiver sorrendet alakító tényezőkről?
Nem értem a logikát mögötte, és rettentő mód felhúz, hogy nem én tudtam kivenni ezt a Brownsos gyereket 😀
több mint 2 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Az istenek jóságosak, elfogadták a véráldozatot.
Stat correction után 228.5 - 227.5 ide
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az en csapatom csinalja a 3. legtobb pontot eddig es csak 15. vagyok.
Orulnek neki ha csak 170 pontokkal is, de ossze jonne egy ket W.
schuldid
Defense win championships, nem tudtad? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerencsére csak 4. lett a pont, szóval minden biztonságban van 😎 rohadt játék...
Hanni
nálam baszki a csere cseréje is megsérül, sikerült is összehozni egy erős 170-es átlagot az elmúlt két hétben 😊
kristof
Még csak hat forduló ment le, fordulhat ez még. Még az is lehet, hogy előttem fogsz végezni, pedig én eddig ötből ötöt behúztam. 😊 (Még a hatból hatra is jó esélyem volt, mert 240 fölött zártam a by weekemen is). Viszont mostantól alighanem irány a szakadék. A három elöl húzott linebackeremből kettő már IR-on van, és a negyedik, tartaléknak húzott is már ott henyél. Egyik sem visszatérősön, hanem season endingen. Csak az LB posztokon fogok heti 35-40 pontokkal kevesebbet szerezni, mint eddig. És akkor a néhány hétre kieső kezdőimről (Landry, WIlliam) nem is esett szó. 😊 Ez van, néha belefut az ember egy mázlis pár hétbe, aztán meg semmi sem jön össze.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Az en csapatom csinalja a 3. legtobb pontot eddig es csak 15. vagyok.
Orulnek neki ha csak 170 pontokkal is, de ossze jonne egy ket W.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Szerencsére csak 4. lett a pont, szóval minden biztonságban van 😎 rohadt játék...
Hanni
nálam baszki a csere cseréje is megsérül, sikerült is összehozni egy erős 170-es átlagot az elmúlt két hétben 😊
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szerencsére csak 4. lett a pont, szóval minden biztonságban van 😎 rohadt játék...
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Na vajon Diggsnek ma végre kiszakad a pontzsák? Vagy Johnson hozza a 20 pontos meccset? Ha megint top3 ponttal kapok ki, szétkapok valamit 😃
több mint 2 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
miért nem tudok IR játékost IR-re mozgatni?
shawnka
van egy manage IR gomb felül, azon belül lehet - jól elbaszták ezt is 😀
kristof
Viszont végre nem kavarnak be azon játékosok a waiverbe akiknek a státusza pár napig Out-ról Questionable-re változik, aztán vissza.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
miért nem tudok IR játékost IR-re mozgatni?
shawnka
van egy manage IR gomb felül, azon belül lehet - jól elbaszták ezt is 😀
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
miért nem tudok IR játékost IR-re mozgatni?
több mint 2 éve
Peci1991 Green Bay Packers 145
Frogstól kérdezném, hogy mire gondolt a költő ennél a trade ajánlatnál? 😀
Hanni
Bocsesz! Erősen félre nyomtam a posztokat tekintve. Tekintsd semmisnek. 😂😂😂
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Frogstól kérdezném, hogy mire gondolt a költő ennél a trade ajánlatnál? 😀
több mint 2 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
20,5 pont előny....
Nálam Hollywood a túloldalt meg Leonard szerelőgyár ,Queennel karöltve...
Ez inkább szopásra hajaz....
ThundersNFL
Nem hiszem, hogy Leonard nyerné meg nekem a hetet.
Csak abban reménykedek, hogy Queen a múltheti gyenge fantasy teljesitmény után ismét belehúz.
Valószinűleg sokat fog futni a Colts es szép számokat fog hozni.

Leonard megkapta idén a nagy pénzt, es látszik a visszaesés, a pályán még jobban mint fantasyben.
Csak azért draftoltam le mert a szivem hazahúzott, azóta egy kicsit már meg is bántam.


schuldid
Ha nagyon nem kell én esetleg átveszem 😃
több mint 2 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
20,5 pont előny....
Nálam Hollywood a túloldalt meg Leonard szerelőgyár ,Queennel karöltve...
Ez inkább szopásra hajaz....
ThundersNFL
Nem hiszem, hogy Leonard nyerné meg nekem a hetet.
Csak abban reménykedek, hogy Queen a múltheti gyenge fantasy teljesitmény után ismét belehúz.
Valószinűleg sokat fog futni a Colts es szép számokat fog hozni.

Leonard megkapta idén a nagy pénzt, es látszik a visszaesés, a pályán még jobban mint fantasyben.
Csak azért draftoltam le mert a szivem hazahúzott, azóta egy kicsit már meg is bántam.

Szerkesztette: schuldid
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
20,5 pont előny....
Nálam Hollywood a túloldalt meg Leonard szerelőgyár ,Queennel karöltve...
Ez inkább szopásra hajaz....

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018