bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
na igen, jó lett volna nyerni, mert még egy zacsi és ugrik a PO 😀 erre inkább azt mondanám hogy most is kikapok. Nem baj, várható volt, LB nélkül nem lehet, hiába hozza a pontokat az offense., a védelem full középszer (vagy még annl is rosszabb)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Elso hely mar csak akkor lehet meg, ha a stat correction istene megkegyelmez nekem es elveszi azt a par pontot Paks Cowboys csapatatol.
Ezen a heten DB Dealersel talalkozik aki eleg inaktivnak tunik, tehat nagyjabol 99.9% hogy nyerni fog.
schuldid
Ez így nem igaz. A héten 4 kezdőm is bye-on van és lesérült az egyik kezdő CB is, nagyon egál szagú az utolsó meccs, simán benne van a vereség sajnos.

Cowboys 4ever.
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Keveset pihenhetsz, egy héttel hamarabb is kezdhetnéd 😊

Viccet félretéve, nem sok esélyem van sajnos, a támadóim rendre betliznek...
csi77
Az en csapatom sem teljesit tul jol az elmult hetekben. Volt par jo nagy gyozelem, egeszen elkepeszto pontokkal az elso par heten, de azota csak tisztes helytallas vagy vereseg.
A heten egesz jol neznek ki az ellenfelek mind O es D oldalon, tehat esely van hogy nagy pontot csinal a csapat, de ilyenkor altalaban jon a szokasos betli, mint pl ahogyan shawnka csapata ellen is tortent.

Elso hely mar csak akkor lehet meg, ha a stat correction istene megkegyelmez nekem es elveszi azt a par pontot Paks Cowboys csapatatol.
Ezen a heten DB Dealersel talalkozik aki eleg inaktivnak tunik, tehat nagyjabol 99.9% hogy nyerni fog.
schuldid
Bakker, 40 pontos előnyt prognosztizál neked, ennyi bye-os játékossal a keretedben. Vicces....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Keveset pihenhetsz, egy héttel hamarabb is kezdhetnéd 😊

Viccet félretéve, nem sok esélyem van sajnos, a támadóim rendre betliznek...
csi77
Az en csapatom sem teljesit tul jol az elmult hetekben. Volt par jo nagy gyozelem, egeszen elkepeszto pontokkal az elso par heten, de azota csak tisztes helytallas vagy vereseg.
A heten egesz jol neznek ki az ellenfelek mind O es D oldalon, tehat esely van hogy nagy pontot csinal a csapat, de ilyenkor altalaban jon a szokasos betli, mint pl ahogyan shawnka csapata ellen is tortent.

Elso hely mar csak akkor lehet meg, ha a stat correction istene megkegyelmez nekem es elveszi azt a par pontot Paks Cowboys csapatatol.
Ezen a heten DB Dealersel talalkozik aki eleg inaktivnak tunik, tehat nagyjabol 99.9% hogy nyerni fog.
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
6-6-al, tizedik helyről vártam a fordulót, ráadásul a legjobb csapat ellen játszom a héten, nem sok esélyt láttam a PO-ra.

a győzelem most megvan, de csak akkor érhet valamit, ha jövő héten is sikerül megismételni, izgulok!
kristof
Pedig orultem volna, ha sikerul ennek a fostartaly csapatnak nyerni es nem kell tobbet fantasy-val foglalkoznom iden.
schuldid
Az utolsó hetet már engedd el nyugodtan......
csi77
Ne orulj elore 😊 A heten fogok foglalkozni a csapattal mert jo lenne visszajutni Div1-be, es legegyszerubb ha megnyerem az alapszakaszt, de igy nehez lesz hogy nem kepes a csapat egy kicsit sem konzisztens teljesitmenyt nyujtani.

Pentektol megkezdem a mar szokasos evvegi szabimat es a nemzeti parkokat fogom jarni Utah, Arizona, Del-Kaliforniaban, szoval a PO-t mar reg elengedtem.
schuldid
Keveset pihenhetsz, egy héttel hamarabb is kezdhetnéd 😊

Viccet félretéve, nem sok esélyem van sajnos, a támadóim rendre betliznek...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Winters-szel jelen állás szerint úgy sikerült X-elnünk, hogy csak kristof szerzett nálunk több pontot ebben a fordulóban.
#AkkóJóVanAkkó

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Pentektol megkezdem a mar szokasos evvegi szabimat es a nemzeti parkokat fogom jarni Utah, Arizona, Del-Kaliforniaban, szoval a PO-t mar reg elengedtem.
schuldid
azért ezek után nem fogunk sajnálni 😀 jó pihenést!
több mint 1 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
6-6-al, tizedik helyről vártam a fordulót, ráadásul a legjobb csapat ellen játszom a héten, nem sok esélyt láttam a PO-ra.

a győzelem most megvan, de csak akkor érhet valamit, ha jövő héten is sikerül megismételni, izgulok!
kristof
Pedig orultem volna, ha sikerul ennek a fostartaly csapatnak nyerni es nem kell tobbet fantasy-val foglalkoznom iden.
schuldid
Az utolsó hetet már engedd el nyugodtan......
csi77
Ne orulj elore 😊 A heten fogok foglalkozni a csapattal mert jo lenne visszajutni Div1-be, es legegyszerubb ha megnyerem az alapszakaszt, de igy nehez lesz hogy nem kepes a csapat egy kicsit sem konzisztens teljesitmenyt nyujtani.

Pentektol megkezdem a mar szokasos evvegi szabimat es a nemzeti parkokat fogom jarni Utah, Arizona, Del-Kaliforniaban, szoval a PO-t mar reg elengedtem.
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
6-6-al, tizedik helyről vártam a fordulót, ráadásul a legjobb csapat ellen játszom a héten, nem sok esélyt láttam a PO-ra.

a győzelem most megvan, de csak akkor érhet valamit, ha jövő héten is sikerül megismételni, izgulok!
kristof
Pedig orultem volna, ha sikerul ennek a fostartaly csapatnak nyerni es nem kell tobbet fantasy-val foglalkoznom iden.
schuldid
Az utolsó hetet már engedd el nyugodtan......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
6-6-al, tizedik helyről vártam a fordulót, ráadásul a legjobb csapat ellen játszom a héten, nem sok esélyt láttam a PO-ra.

a győzelem most megvan, de csak akkor érhet valamit, ha jövő héten is sikerül megismételni, izgulok!
kristof
Pedig orultem volna, ha sikerul ennek a fostartaly csapatnak nyerni es nem kell tobbet fantasy-val foglalkoznom iden.
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Gondoltam egyet, Geno S. helyett megnézem Watsont...csodás döntés volt...
Nomac
És Össze is fog jönni a zakó... 8,5 pont előny + Evans (akinek köztudottan jól megy Lattimore ellen, remélem mielőtt kiállítják feltesz pár pontot) vs Dalton&Godwin.

Akkor ott csücsül a 29 pontos Geno a padon és 4 pontos Watson a csapatban 😀

Grat ZERO_L 😊
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 570 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nekem az idén a második forduló kivételével még egyszer sem volt olyan, hogy az O és a D is jó számokat hozott volna. Valamelyik a kettőből mindig földbeáll...
Na mindegy még bízhatok a világi bust Kamarában 😅
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
6-6-al, tizedik helyről vártam a fordulót, ráadásul a legjobb csapat ellen játszom a héten, nem sok esélyt láttam a PO-ra.

a győzelem most megvan, de csak akkor érhet valamit, ha jövő héten is sikerül megismételni, izgulok!
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Én is készülök a playoffra, a szezon legszarabb teljesítményével 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Stevenson belehúzott a 6 pontjával....😊
csi77
Bezzeg másik oldalon mindenki karrrier napot tart. Kurva idegesítő 😊
csi77
Ugyanitt gratula Shawnka!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Ohh az érzés, amikor az aktuális ellenfeled irányítója alul múlja a 2 pontot termelő QB-dat... XD
0-2 (mind kettő lesérült 4 passz kisérlet után)
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Gondoltam egyet, Geno S. helyett megnézem Watsont...csodás döntés volt...
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Stevenson belehúzott a 6 pontjával....😊
csi77
Bezzeg másik oldalon mindenki karrrier napot tart. Kurva idegesítő 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Stevenson belehúzott a 6 pontjával....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Pont amikor kezd összeállni a csapat. Az egyik legstabilabb játkosom IR-n végzi 😕 Eddie Jackson sokszor tartotta bennem az életet, amikor mindenki más leszerepelt
Nomac
Átérzem, nekem is hiányoznak breece hall stabil pontjai, pláne hogy a 2. vagy 3. körben húztam

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Két komoly meccsem lesz az alapszakasz végén, az egyik a Bakers, akinek -főleg a szezon elején - nagyon kemény csapata volt, többet szerzett pontot átlagolt mint én, a másik meg a listavezető, aki még brutálisabb számokat hoz. Szerencsére nekik is volt már pár kisiklásuk, remélem, lesz még egy, ellenem..😊

Alapvetően két zakó a papírforma, ebben az esetben ilyen tömör ligában akár a kiesésé ellen is küzdhetek, egy győzelemmel viszont szinte biztos a PO. Két győzelem esetén...na erről kár fantáziálgatnom.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Pont amikor kezd összeállni a csapat. Az egyik legstabilabb játkosom IR-n végzi 😕 Eddie Jackson sokszor tartotta bennem az életet, amikor mindenki más leszerepelt
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Az a hülyeség amit év elején csináltam, vagyis Watsont a rosteren tartottam, most érett be. Nem vagyok benne biztos hogy megéri lecserélni Geno-t...
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Elbencheltem a nyerhető meccset....verjem bele az LB soromba az összes faszomat....hiába kukázok....az LB soron sajnos simán elmehet a szezon
ThundersNFL a Jobbágy
nálam még mindig van elérhető LB, offensebe keresnék vérfrissítést
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Elbencheltem a nyerhető meccset....verjem bele az LB soromba az összes faszomat....hiába kukázok....az LB soron sajnos simán elmehet a szezon

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018