bowl.hu div. 2./B

18 feliratkozó

8 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
DRAFT időpontja: szeptember 1, péntek, 1900 óra

Draftsorrend

1. @Vieri - Atomic Falcons
2. @Igor - Hangover Boyz
3. @Antman - Wampas Hoth
4. @Castleai01 - Castleai Rebels
5. @dr0725 - Manchester Patriots
6. @Arms - Barcika Wolverines
7. @zavi27 - Ujhegy Bulldogs
8. @miilann - Philadelphia Phireballs
9. @hrabovszki - Hrabomania
10. @ozibozi - Team Ozzy
11. @shagi0206 - Bihari Murderers
12. @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
13. @JoeyPorter - Team Tebow
14. @Jack Zoltán - Happy City Cats
15. @Greengo - Team Greengo
16. @zemanla - Budapest Blues
17. @Göbi - Reno Hightower
18.@clbass - Dunakanyar Dwarf Rabbits

Szerkesztette: Igor
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
JuJu, OBJ, Shepard eladó . DE, CB érdekelne, esetleg TE.
Toto21
En? Bocs, de azt nem.
Amugy nincs miert sajnalkozni, a csapatom nem szar, de tulsagosan hullamzo, Brees serulese meg megolte az egesz idenyt, igy nem lehet nyerni. A rohadt jo es biztos kezu Rudolphnak sem dobal semmit Cousins, nulla pontokat sorakoztat, Thielen hol kap labdat, hol semmit, de az LB-sor is hol ilyen, hol olyan. Mondjuk a vedelem nem rossz, de hat rendre kifogja ellenem elete napjat kb. az ellenfel, igy meg 220-230 pontokkal is lazan kikapok, ha ugy van. Ez pechszeria. De ez van, ezzel nem lehet mit tenni, benne van a buliban. Remelem, egy 4-5 W-m azert lesz a vegere es elkerulom a kiesest legalabb.

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
alatriste - Klonilinlogdad Polarbears


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 113
Egy sticky note-ot tudtok kitenni, hogy kihez melyik csapatnév tartozik?
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
0-4 után nem hittem, hogy Darnold kiesésével, Stafford bye-jával majd pont Chase Danielsel lesz esélyem az első W-re.
Persze ha Jimmy G nagyot tol ma akkor ugyan úgy végem.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 113
JuJu, OBJ, Shepard eladó . DE, CB érdekelne, esetleg TE.
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 113
Chargers kezdö SS TEamer es Jonathan Allen is jött Waiver-röl. Nem is rossz. 😊

Valamint projektnek King DB poziba. 😀
Toto21
En raktam ki masfel hete Allent, miutan a Redskins kiadta, hogy a csavo serules miatt 5-6 hetig nem jatszhat kb. Erre egy het piheno utan a hetvegen ott volt a palyan. 8D
Stez
Sorry Stez, 4.- ik negyedben nagyon elléptem a 7-es meccseknél. Szerencsémre a Dallas is hamar hátrányba került, így nem tudtak futni. Sztem Martinez is Season low pontokat csinált.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Chargers kezdö SS TEamer es Jonathan Allen is jött Waiver-röl. Nem is rossz. 😊

Valamint projektnek King DB poziba. 😀
Toto21
En raktam ki masfel hete Allent, miutan a Redskins kiadta, hogy a csavo serules miatt 5-6 hetig nem jatszhat kb. Erre egy het piheno utan a hetvegen ott volt a palyan. 8D

több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 113
Chargers kezdö SS TEamer es Jonathan Allen is jött Waiver-röl. Nem is rossz. 😊

Valamint projektnek King DB poziba. 😀
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 113
Godwin vagy Shephard elado. Top DE erdekelne

QB is érdekelne Top 10, ha valakinek kellene LB vagy WR erösítés.
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 113
Küldtem egy pár trade ajánlatot. Brady érdeklene, de a többi játékos nem annyira, btw. 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az amugy zsenialis, hogy allandoan ellenem szerzitek kb. a legtobb pontot, igy eselyem sincsen soha nyerni. Most meg van 229 pontom, de kozom sincs a meccshez, leven az ellennek van 280 pontja.

Erzem, hogy be vagyok oltva W ellen.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem hinnem, hogy eladom Zeke-et, most foleg nem, mivel o egy biztos pont a keves kozul. Valami olyanert engednem el, ami nagyon megeri nekem. Dalton nem ilyen. Raadasul behuztam FA-n Falkot, aki 3-4 hetig biztosan kezd, ha nem serul meg, olyan sokkal rosszabb pedig nem lesz Daltonnal szerintem.

Azt, hogy nagyon megeri, ertsd ugy, hogy nagyon-nagyon-nagyon.

több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 233
Mark Andrews/Engram tulajanak szuksege lenne TB,WR vagy LB jatekosra?
Toto21
esetleg, gondoljuk vegig
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 113
Mark Andrews/Engram tulajanak szuksege lenne TB,WR vagy LB jatekosra?
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 113
Zeke-ert en tettem ajanlatot. Ha kell Daltont be tudom venni a cserebe. Dalton+Hyde?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sokan betalaltak most. Nem tudom, Zeke-ert te jottel e, de az szamomra nem volt jo buli. Illetve amugy sem hinnem, h eladom. Mas teszta, hogy az elso ket forduloban a ket legtobb pontot szerzo leszopatott, mivel raadasul Brees a kubem, igy azt is baszhatom. Nem lesz harom gyozelmem sem, de annyi vegkepp nem, hogy megusszam a kiesest. Sajnos ezt a Brees-serulest nem lattam jonni, a drafton pedig nagyban oromkodtem, hogy be tudtam huzni. Inkabb Luckot kellett volna, o legalabb nem adja el elso passzabol a labdat. 😶

több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 113
Na a LB sorom bekezdett, átlag 17,5 pont nem is rossz az elmúlt hetek után. Mondjuk kellett is Uromfiak ellen, akinek sztem az egyik legjobb LB sora van a ligában.

Stez tettem egy bold trade ajánlatot. 😀
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 113
Uhh. OBJ megmentett a 0-2-töl. Egymaga ledolgozta a 28 pontos hátrányt. 😀

Van akinek lenne eladó QB,TE vagy DE-je ( esetleg S)? Írjatok PM-et. Hyde, Jackson, Quincy Williams, Zach Vigil is mozdítható.
több mint 4 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Sziasztok! Ha valakinek WR kell Brandin Cooks elérhető, elsősorban QB vagy RB érdekelne cserébe.
több mint 4 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Brady vihető megfelelő ajánlat esetén!
több mint 4 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Sziasztok, Rivers kezdő szintű játékoért cserébe eladó. Legfőképpen LB, RB, illetbe WR érdekelne.
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nekem autodtaft volt.
Vhogy lett 2 HC....😀
Ez van. Sajnos idén nem fogok ráérni túlzottan abajgatni a csapatot, de azért hetente ránézek.😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Castleai01 New England Patriots 1 529 — Patriots fan
Nehogy már az egész fantasy mizéria legviccesebb része kimaradjon... 😮

Kezdem akkor én a saját kis amatőr draft elemzésemmel, remélem lesznek csatlakozók... 😉

QB --> Lamar Jackson (14.), Jacoby Brissett (16.)

Lamar szaladgáljon és ne sérüljön le akkor nem lesz baj, Brissett csak vésztartalék...
(QB poszt sosem prioritás nálam, ennek tükrében elégedett vagyok a fenti kettőssel.)

RB --> James Conner (1.), Nick Chubb ( 2.), Aaron Jones (3.), Duke Johnson Jr. (6.)

Egyértelműen ide összpontosítottam az elsődleges erőforrásokat, remélem sérülés nem jön közbe és akkor nagy baj nem lesz ezen a poszton.

WR --> Kenny Golladay (4.), Mike Williams (5.), Dede Westbrook (7.),
DaeSean Hamilton (19.)


Itt volt a legnagyobb változás az elmúlt évekhez képest, LB-t szoktam dratolni ezekben a körökben de most ki akartam próbálni valami mást és a támadók felé tolni a mérleg nyelvét, majd meglátjuk milyen eredménnyel...
(Jelenleg nem tetszik a felhozatal ezt be kell valljam, remélem rám cáfolnak a srácok...)

TE --> Jimmy Graham (22.)

Abszolút hidegen hagy a poszt, annyira elől kellene húzni ponterős TE-ért hogy nekem nem éri meg...

DT --> Rodney Gunter (26.), Vita Vea (27.)

Lásd. TE...

DE --> Alex Okafor (23.), Shaq Lawson (24.)

Lásd. DE...

LB --> Nigel Bradham (8.), Vontaze Burfict (9.), Denzel Perryman (10.), Matt Milano (11.), Adrian Phillips (12.)

Talán a legfontosabb poszt a mi formátumunkban, ennek megfelelően ide lőttem el a megmaradt erőforrásokat mégsem tetszik igazán a felhozatal...
Elvileg 3 down player mindegyikük plusz Phillips SS-t fog játszani így mindkét poszton bevethető a by week-ek alatt, ez minden amiben bízom...
Ha csak hoznak egy megbízható középmezőnyt már nem leszek csalódott, de vannak kétségeim...

S --> Adrian Phillips (12.), Justin Simmons (13.), Earl Thomas (15.), Morgan Burnett (20.)

Az eddigi évek tapasztalatai alapján a S poszt szokott lenni a vízválasztó nálam hogy lesz-e PO vagy sem az adott évben, ezért ide is igyekeztem minőségibb játékosokat hozni...
Szemben a LB poszttal ez a felhozatal sokkal jobban tetszik mind ahogy előre terveztem úgy érzem itt nem lesz gond a szezon alatt...

CB --> Prince Amukamara (17.), Pierre Desir (18.), Desmond Trufant (21.)

Meglátjuk mi sül ki belőle, így elsőre tetszik ennyire hátul húzva őket...

K --> Austin Seibert (25.)

P --> Jake Bailey (28.)

HC --> 49ers Coach (29.)

Utóbbi három majd waiverről lesz megoldva néhány hét elteltével, illetve jó eséllyel folyton változni fog... 😛

Sok sikert és sérülésmentes szezont kívánok mindenkinek! 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 233
sajnos automata draftom lett 😕

Stephen Gostkowski elado
több mint 4 éve
federer67 57
QB eladó