bowl.hu div. 2./B

18 feliratkozó

8 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
DRAFT időpontja: szeptember 1, péntek, 1900 óra

Draftsorrend

1. @Vieri - Atomic Falcons
2. @Igor - Hangover Boyz
3. @Antman - Wampas Hoth
4. @Castleai01 - Castleai Rebels
5. @dr0725 - Manchester Patriots
6. @Arms - Barcika Wolverines
7. @zavi27 - Ujhegy Bulldogs
8. @miilann - Philadelphia Phireballs
9. @hrabovszki - Hrabomania
10. @ozibozi - Team Ozzy
11. @shagi0206 - Bihari Murderers
12. @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
13. @JoeyPorter - Team Tebow
14. @Jack Zoltán - Happy City Cats
15. @Greengo - Team Greengo
16. @zemanla - Budapest Blues
17. @Göbi - Reno Hightower
18.@clbass - Dunakanyar Dwarf Rabbits

Szerkesztette: Igor
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Grat a feljutóknak!

Gratula a győztesnek és a feljutónak. Majd egy végső sorrendet tudtok írni? Nem tudom benn maradtam-e. 😀
Toto21
Standingsben megtalálható a végső sorrend is. Nem, nem estél ki 😀
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 110
Gratula a győztesnek és a feljutónak. Majd egy végső sorrendet tudtok írni? Nem tudom benn maradtam-e. 😀
több mint 3 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Grat mindenkinek ! Nem gondoltam volna hogy a felemás alapszakasz eredmeny után a végén azt fogom látni hogy " Finished 3rd".
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 391
Nekem a bye weekek a végén elvitték a rájátszást. 😕
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Kísért a sorsom. Tavaly kizökkentem, mert döntőig mentem keeper ligában, de idén megint vissza a "gyökerekhez". Bármit produkálok alapszakaszban, a PO 1. körében rendre season low, vagy ahhoz hasonló pontszámot sikerül összekaparni.
shagi0206

200 pont felett hoztam: 13-ból 9 alkalommal a szezonban
Az alapszakaszban a legkisebb pontom: 170 pont volt

Erre No2 seedként 168 ponttal olyan simán zakózom ki ahogy a Bengals szokott a régi szépidőkben.
alatriste
Nekem is mindig a Bengals jutott eszembe a "szokásomról" 😀
Alapszakaszban villogás, PO-ban balfaszkodás...
Ha az 1. hetet nem számolom (ahol ugye leadtam a meccset), én is igen csak jól átlagoltam (226 pont).
Nem mondom, 1-2 alkalommal volt némi szerencsém is, de 200 szerzett pont alatt idén sem nyertem meccset. Valakiknek ez többször is összejött 😊
Általad felhozott statisztikát tekintve pedig:
1x hoztam 200 pont alatt (12-ből, 1. hetet továbbra sem számolom), 192 pont volt.
shagi0206
Ja, és még valami, egy másik "szerencsés" részemről:
Dobbins-t a 10. hétig jegeltem. Tartogattam, mondván talán még idén eljutunk oda, hogy a legtöbb carry az övé lesz csapaton belül. Ott ráuntam az 1-4 pontjaira, és kitettem. 11. hétre új gazdája lett, és hirtelen csoda történt, azóta nem is hozott 10 pont alatt.
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Kísért a sorsom. Tavaly kizökkentem, mert döntőig mentem keeper ligában, de idén megint vissza a "gyökerekhez". Bármit produkálok alapszakaszban, a PO 1. körében rendre season low, vagy ahhoz hasonló pontszámot sikerül összekaparni.
shagi0206

200 pont felett hoztam: 13-ból 9 alkalommal a szezonban
Az alapszakaszban a legkisebb pontom: 170 pont volt

Erre No2 seedként 168 ponttal olyan simán zakózom ki ahogy a Bengals szokott a régi szépidőkben.
alatriste
Nekem is mindig a Bengals jutott eszembe a "szokásomról" 😀
Alapszakaszban villogás, PO-ban balfaszkodás...
Ha az 1. hetet nem számolom (ahol ugye leadtam a meccset), én is igen csak jól átlagoltam (226 pont).
Nem mondom, 1-2 alkalommal volt némi szerencsém is, de 200 szerzett pont alatt idén sem nyertem meccset. Valakiknek ez többször is összejött 😊
Általad felhozott statisztikát tekintve pedig:
1x hoztam 200 pont alatt (12-ből, 1. hetet továbbra sem számolom), 192 pont volt.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 065 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kísért a sorsom. Tavaly kizökkentem, mert döntőig mentem keeper ligában, de idén megint vissza a "gyökerekhez". Bármit produkálok alapszakaszban, a PO 1. körében rendre season low, vagy ahhoz hasonló pontszámot sikerül összekaparni.
shagi0206

200 pont felett hoztam: 13-ból 9 alkalommal a szezonban
Az alapszakaszban a legkisebb pontom: 170 pont volt

Erre No2 seedként 168 ponttal olyan simán zakózom ki ahogy a Bengals szokott a régi szépidőkben.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Kísért a sorsom. Tavaly kizökkentem, mert döntőig mentem keeper ligában, de idén megint vissza a "gyökerekhez". Bármit produkálok alapszakaszban, a PO 1. körében rendre season low, vagy ahhoz hasonló pontszámot sikerül összekaparni.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 391
Kinek lehet gratulálni? (alapszakaszelső)

A többieknek pedig hajrá a köv három hétben 😊
Igor
Shilkor jutott fel hozzátok direktbe. 😊
Toto21
Köszi mindenkinek a szezont. Kellett hozzá szerencse bőven, 2 meccset is fél ponttal nyertem, egyet pedig 1 ponttal. Mondjuk simább is lehetett volna, ha Lamar nem esik vissza ennyire.
Shilkor
Kibaszott nagy szerencséd volt az már biztos...
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
bihari murderersnél mi folyik?
briareos
Feladta az első fordulót?
Toto21
Mondjuk nem akkora hülyeség ha utólag bejön... 😉
Castleai01
Pont az lesz a kérdés, hogy bejön-e 😊 Láttam már full össze kukázott csapatot ligát nyerni. Így idén úgy döntöttem kipróbálom.
shagi0206
Ami azt illeti, mondhatjuk, hogy rosszul nem jártam vele 😊 Csak annyiban, hogy eldobtam magamtól kb 150 pontot, de ha nem teszem, akkor lehet a csapatom sem pont így nézne ki. Sok a 'ha 😊
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Kinek lehet gratulálni? (alapszakaszelső)

A többieknek pedig hajrá a köv három hétben 😊
Igor
Shilkor jutott fel hozzátok direktbe. 😊
Toto21
Köszi mindenkinek a szezont. Kellett hozzá szerencse bőven, 2 meccset is fél ponttal nyertem, egyet pedig 1 ponttal. Mondjuk simább is lehetett volna, ha Lamar nem esik vissza ennyire.
Shilkor
Grat! Poén, hogy az utolsó fordulóban mindketten kikaptunk. Pedig egalizálhattam volna. Mondjuk nem tudom fantasyba mi ilyenkor a tie breaker. 😀 Aztán lehet, hogy akkor is te maradsz első.
alatriste
Szerintem a több szerzett pont számítana olyan esetben. Figyelgettem szezon közben is a standingset minden héten, erre a megfigyelésre jutottam.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 065 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kinek lehet gratulálni? (alapszakaszelső)

A többieknek pedig hajrá a köv három hétben 😊
Igor
Shilkor jutott fel hozzátok direktbe. 😊
Toto21
Köszi mindenkinek a szezont. Kellett hozzá szerencse bőven, 2 meccset is fél ponttal nyertem, egyet pedig 1 ponttal. Mondjuk simább is lehetett volna, ha Lamar nem esik vissza ennyire.
Shilkor
Grat! Poén, hogy az utolsó fordulóban mindketten kikaptunk. Pedig egalizálhattam volna. Mondjuk nem tudom fantasyba mi ilyenkor a tie breaker. 😀 Aztán lehet, hogy akkor is te maradsz első.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 047 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Kinek lehet gratulálni? (alapszakaszelső)

A többieknek pedig hajrá a köv három hétben 😊
Igor
Shilkor jutott fel hozzátok direktbe. 😊
Toto21
Köszi mindenkinek a szezont. Kellett hozzá szerencse bőven, 2 meccset is fél ponttal nyertem, egyet pedig 1 ponttal. Mondjuk simább is lehetett volna, ha Lamar nem esik vissza ennyire.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 391
Vagy hogy a döntő meccs előtt aki nem IR-en van az Bye week-en. 😊
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
9. hely a legidegesítőbb. 😀 Ennyi 7-6-os csapat is rég volt. Akkor nekem idénre vége itt a fantasy érdemi részének. Se fel, se le. Mostantól inkább bukni fogom a meccseket, hogy a draft pozi jobb legyen. 😀
Toto21
Ugyan nem a "végelszámoláshoz" tartozik, de nekem a legidegesítőbb az tud lenni, mikor 2. legtöbb szerzett pontod van a héten, és kikapsz 😀 Fordult már elő velem ilyen.
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 110
Kinek lehet gratulálni? (alapszakaszelső)

A többieknek pedig hajrá a köv három hétben 😊
Igor
Shilkor jutott fel hozzátok direktbe. 😊
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kinek lehet gratulálni? (alapszakaszelső)

A többieknek pedig hajrá a köv három hétben 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 110
9. hely a legidegesítőbb. 😀 Ennyi 7-6-os csapat is rég volt. Akkor nekem idénre vége itt a fantasy érdemi részének. Se fel, se le. Mostantól inkább bukni fogom a meccseket, hogy a draft pozi jobb legyen. 😀
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Kalen Ballage (Chargers 1. számú futó) eladó, ha valakit érdekel. Első sorban minőségi DT érdekel.
By Murderers
shagi0206
L. Guy?
Zolika
Azt már megtanultam, hogy soron következő ellenféllel nem szabad cserélni 😊
shagi0206
Most már cserélhetünk, sajnos reménytelen a helyzetem.😐
Zolika
Mindig van remény. Persze a duóm karriernapot tartott (csak hatott rájuk a lelkesítő dumám, mondván - most kell teljesíteni, tét a playoff bebiztosítása), de hozhat mondjuk 10 játékosom ocsmány pontokat. Lehet Murray az első driveban lesérül. Ki tudhatja? 😊
több mint 3 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 863
Kalen Ballage (Chargers 1. számú futó) eladó, ha valakit érdekel. Első sorban minőségi DT érdekel.
By Murderers
shagi0206
L. Guy?
Zolika
Azt már megtanultam, hogy soron következő ellenféllel nem szabad cserélni 😊
shagi0206
Most már cserélhetünk, sajnos reménytelen a helyzetem.😐

több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Kalen Ballage (Chargers 1. számú futó) eladó, ha valakit érdekel. Első sorban minőségi DT érdekel.
By Murderers
shagi0206
L. Guy?
Zolika
Azt már megtanultam, hogy soron következő ellenféllel nem szabad cserélni 😊
több mint 3 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 863
Kalen Ballage (Chargers 1. számú futó) eladó, ha valakit érdekel. Első sorban minőségi DT érdekel.
By Murderers
shagi0206
L. Guy?

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 818 — LIGHTS OUT!
Darren Wallert (3. idén a TE-ek között) cserélném futóra.

több mint 3 éve
Antman Chicago Bears 397
Kalen Ballage (Chargers 1. számú futó) eladó, ha valakit érdekel. Első sorban minőségi DT érdekel.
By Murderers
shagi0206
Ment egy ajánlat.

több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Kalen Ballage (Chargers 1. számú futó) eladó, ha valakit érdekel. Első sorban minőségi DT érdekel.
By Murderers