bowl.hu div. 2./B

18 feliratkozó

8 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
DRAFT időpontja: szeptember 1, péntek, 1900 óra

Draftsorrend

1. @Vieri - Atomic Falcons
2. @Igor - Hangover Boyz
3. @Antman - Wampas Hoth
4. @Castleai01 - Castleai Rebels
5. @dr0725 - Manchester Patriots
6. @Arms - Barcika Wolverines
7. @zavi27 - Ujhegy Bulldogs
8. @miilann - Philadelphia Phireballs
9. @hrabovszki - Hrabomania
10. @ozibozi - Team Ozzy
11. @shagi0206 - Bihari Murderers
12. @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
13. @JoeyPorter - Team Tebow
14. @Jack Zoltán - Happy City Cats
15. @Greengo - Team Greengo
16. @zemanla - Budapest Blues
17. @Göbi - Reno Hightower
18.@clbass - Dunakanyar Dwarf Rabbits

Szerkesztette: Igor
több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Kemény lesz az utolsó két forduló. 14 csapatnak van esélye bejutni még a PO-ba 😀



több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Bihari Murderers eddig nagyon jól jártál White-al, mégis R. Smith-t kellett volna talán bedobnom 😀

Remélem Werner már nem tér vissza idén és akkor Ellis elég fasza kis LB lesz PO-ra. 😊
Toto21
Tiszta sor volt, hogy Whitenak sok pontja lesz az elmúlt héten, a Browns erősen futó csapat 😊
shagi0206
PO-ban remélem elkerüllek 😀 Valahogy töled tartok most a legjobban nagyon egyben van a csapatod 😊
Toto21
Én nem aggódom magam miatt. PO-ban tavaly kivételével rendre kihullottam az 1. körben. Volt már jobb csapatom is, hiába.
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 063 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bihari Murderers eddig nagyon jól jártál White-al, mégis R. Smith-t kellett volna talán bedobnom 😀

Remélem Werner már nem tér vissza idén és akkor Ellis elég fasza kis LB lesz PO-ra. 😊
Toto21
Remélem az ellenkezőjét. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 110
Bihari Murderers eddig nagyon jól jártál White-al, mégis R. Smith-t kellett volna talán bedobnom 😀

Remélem Werner már nem tér vissza idén és akkor Ellis elég fasza kis LB lesz PO-ra. 😊
Toto21
Tiszta sor volt, hogy Whitenak sok pontja lesz az elmúlt héten, a Browns erősen futó csapat 😊
shagi0206
PO-ban remélem elkerüllek 😀 Valahogy töled tartok most a legjobban nagyon egyben van a csapatod 😊
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Bihari Murderers eddig nagyon jól jártál White-al, mégis R. Smith-t kellett volna talán bedobnom 😀

Remélem Werner már nem tér vissza idén és akkor Ellis elég fasza kis LB lesz PO-ra. 😊
Toto21
Tiszta sor volt, hogy Whitenak sok pontja lesz az elmúlt héten, a Browns erősen futó csapat 😊
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 110
Bihari Murderers eddig nagyon jól jártál White-al, mégis R. Smith-t kellett volna talán bedobnom 😀

Remélem Werner már nem tér vissza idén és akkor Ellis elég fasza kis LB lesz PO-ra. 😊
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 110
Ki akartam tenni Donovan Wilsont, végül maradt bent. Hiba volt, lehet elmegy a meccs ezen.
Kájzerszóze
nem lett! Még egy meccset kell nyerned!
több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Ki akartam tenni Donovan Wilsont, végül maradt bent. Hiba volt, lehet elmegy a meccs ezen.



több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Holnap Hálaadás, meccsek ezerrel.
A függőben lévő cserét jóváhagynám, ha nincs ellenvetésetek, mert holnap pályáralépő érintett is van.
Devin White - Jamaal Williams a trade.
Ellenvélemény?
Kájzerszóze
Engem nem zavarnak a cserék(ellenérték..stb)...szval nem szólnék bele. Ha mindkét félnek jó a deal..akkor azt csinálnak amit csak akarnak.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Holnap Hálaadás, meccsek ezerrel.
A függőben lévő cserét jóváhagynám, ha nincs ellenvetésetek, mert holnap pályáralépő érintett is van.
Devin White - Jamaal Williams a trade.
Ellenvélemény?



több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Josh Sweat és Chase Young is vihető.
Cam Akers és Nyheim Hines is mehet.



több mint 1 éve
Antman Chicago Bears 397
Adam Thielen és Coby Bryant csomagban eladó. Ellenérték 1 db top 15-20 Wr.

több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 110
zemanla és kajzer is kikapott! Mindenki tömörül 😀

ha valakit érdekelne R. Smith vagy D. White, mint LB és RB-t akarna értük adni, akkor ne tartóztassa magában! 😊
több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Gratulálok Greengo!!!!
Kájzerszóze
Na-Na! Korai még. 😀 Lehet ma Watt és Allen is nagy számokat hoz és akkor végem.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Nem tudom, próbálom megnézni. Zemanla megint nyer, nem lesz itt tájbréker 😀



több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 110
Gratulálok Greengo!!!!
Kájzerszóze
egyébként mi a tie-breaker? egymás elleni eredmény vagy szerzett pontok?
több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Gratulálok Greengo!!!!



több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 110
Joey Porter
ment egy ajanlat! 😊
Toto21
Nem néztem tegnap a csapat oldalát csak a matchupot,sorry.
JoeyPorter
semmi gond, nem a LB-en múlott szerencsére nálad. Ellis egyébként 25,5 pontot hozott 😉
több mint 1 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Joey Porter
ment egy ajanlat! 😊
Toto21
Nem néztem tegnap a csapat oldalát csak a matchupot,sorry.

több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 110
Joey Porter
ment egy ajanlat! 😊
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 110
Ellis egy használható DE-ért eladó! 😊 Autry lesérült, C. Jordan out :/

Werner out így biztosan ö játszik. Legutóbbi pontjai 13 és 18
több mint 1 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Ha vakit esetleg érdekel DE, akkor a Hutch,Rousseau parosbol vihető. Need: LB , RB,WR
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 110
Werner még mindig nem edz, érdekel valakit Ellis LB poziba? valami féil használható WR-ért mehet. 😀
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 110
Az 5-5-ös csapatok szép kis ki-ki meccseket fognak tolni:

Bihari Murderers - Barcika Wolverines
Cry Me a Rivers - Barcika Wolverines

Ha ez nem lenne elég a többi meccseik is 4-6-os és 6-4-es csapatok ellen lesznek.

Kivéve Team Tebow-t ö még megy a 3-7-es Wampas és a 7-3-as Susogos Mackok ellen.

Azt mondanám 4 csapat már fix megváltotta a helyét a PO-ra. Budapest Greengos - Újhegy Bulldogs közül az lesz fix 5. amelyik megnyeri kettejük párosítását majd.

Viszont a maradék 3 helyre kb 10 csapat pályázik a középmezöny nagyon gyilkos lesz. Bár a 4-6-os csapatoknak nagyot kell majd hajrázni.

Eléggé kiegyenlített a szezon idén, még bárki kieshet és benn maradhat.

Kajzer viszont marad majd az elsö helyen nekem ez a meglátásom.
Toto21
Nehéznek látom a hátralévő menetrendet, két nagyon nehéz meccs van még és kicsit hullámvölgyben vannak a fiúk. Zemanla meg nem tud hibázni, szerintem el fog kapni. Érdekes lesz nagyon a PO, nagyon jó ez az idei bajnokság.
Kájzerszóze
utolso meccsen pont ellene lesz. 😀 jó kis roncsderbi lesz az kérem. Tényleg fasza idén, bárki megverhet bárkit! 😊
több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Az 5-5-ös csapatok szép kis ki-ki meccseket fognak tolni:

Bihari Murderers - Barcika Wolverines
Cry Me a Rivers - Barcika Wolverines

Ha ez nem lenne elég a többi meccseik is 4-6-os és 6-4-es csapatok ellen lesznek.

Kivéve Team Tebow-t ö még megy a 3-7-es Wampas és a 7-3-as Susogos Mackok ellen.

Azt mondanám 4 csapat már fix megváltotta a helyét a PO-ra. Budapest Greengos - Újhegy Bulldogs közül az lesz fix 5. amelyik megnyeri kettejük párosítását majd.

Viszont a maradék 3 helyre kb 10 csapat pályázik a középmezöny nagyon gyilkos lesz. Bár a 4-6-os csapatoknak nagyot kell majd hajrázni.

Eléggé kiegyenlített a szezon idén, még bárki kieshet és benn maradhat.

Kajzer viszont marad majd az elsö helyen nekem ez a meglátásom.
Toto21
Nehéznek látom a hátralévő menetrendet, két nagyon nehéz meccs van még és kicsit hullámvölgyben vannak a fiúk. Zemanla meg nem tud hibázni, szerintem el fog kapni. Érdekes lesz nagyon a PO, nagyon jó ez az idei bajnokság.