bowl.hu div. 3./B

13 feliratkozó

több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
PO-ra taktikaztal igazabol mar az elejen, valld csak be.
Borbinho
höhö, na persze
most, hogy beindult a szezon, és jönnek a Q-k, még az adott hétre is nehéz, most is alig vártam, hogy végre valaki vagy jobban, vagy rosszabbul legyen végre
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ó öcsém, örültem, hogy Cam ugye kétszer játszik a Tampával, meg kétszer a Saints-szel, de most fogom fel, hogy a Saints ellen a 15., meg a 17. héten... facepalm.jpg
Thrasher
PO-ra taktikaztal igazabol mar az elejen, valld csak be.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ó öcsém, örültem, hogy Cam ugye kétszer játszik a Tampával, meg kétszer a Saints-szel, de most fogom fel, hogy a Saints ellen a 15., meg a 17. héten... facepalm.jpg
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
azt hittem, Carr a Browns ellen remek pótlás lesz erre a hétre, de nem úgy néz ki...
Thrasher
na jó, mindegy
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
nem is hiszem el, hogy Bernard-ot is el tudtam vinni a waiver-sorrend végén o.o
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Höh, én a sérüléseket egyelőre megúsztam, bár most két késői Q, de aztán mégis játszó játékos miatt hagytam pontokat a padon, ami végülis nem számított szerencsére.

Hanemhogy olyan helyzetbe kerültem, amiben önbecsüléssel rendelkező fantasy játékos nem akarja találni magát: most a Phireballs ellen Eli Manningben kell bíznom. 😀

Newton bye-on, és a draft idején még azt hittem, Carr a Browns ellen remek pótlás lesz erre a hétre, de nem úgy néz ki...

A Saints ellen viszont még Rob Fordot is merném játszani QB-ben, utyhoty megörültem, hogy a sorrend vége felé is waiveren volt Eli...

Amúgy: pár éve nem toltam már, nem emlékszem, a max. 4 RB a keretben normális? Csak ennyi szokott lenni? Ha a top futómat handcuffolom, máris csak egyetlen cserefutóm marad.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Valami normálisabb eladó futó van-e valakinél?
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Még nincs vége a 3. hétnek Out/Ir eddig:

Mixon
Ayaji
Mosley
R.Jones
Garoppolo
M.Burnett


Fel is baszna ha,nem szagértettem volna meg előre. 😀 😀
KoporShow
D. Jones első hét ir, freeman azóta nem játszott, engram is elszállt 6 hétre most, tartt szintén out volt, akárcsak griffen akiről azóta kiderült, hogy mentálisan összeomlott és korházban van 😀 hasít a csapat 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Még nincs vége a 3. hétnek Out/Ir eddig:

Mixon
Ayaji
Mosley
R.Jones
Garoppolo
M.Burnett


Fel is baszna ha,nem szagértettem volna meg előre. 😀 😀



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
erősen gondolkodtam, hogy Sammy Watkins helyett felvegyem DeSean Jacksont, de nem tettem, miért is tettem volna, az első playből TD-t szerzett 😀

edit: aztán így, hogy Mahomes most már megtalálta, mindegy is

Szerkesztette: Thrasher
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Apu kezdődik! Mixon és Mosley is lesérült, Eifert 2 pont
KoporShow
Az első foruló után kivágtam bernardot annyira nem kapott snapet és reménytelennek tűnt. Tradelgetek itt futóért mert vékony a poszt, erre nem kiesik mixon előle... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
A commish okézza mán le a tradet. Köszi



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Apu kezdődik! Mixon és Mosley is lesérült, Eifert 2 pont



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Nem rosszul van időzítve a felügyelet nélküli Team Tóth elleni meccsem, mert Burfict még el van tiltva, Walker pedig már IR-en van... :p

Szerkesztette: Thrasher
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ugyanitt elit dt-t adnék használható (értsd, átlag 5 pontos) futóért.
peach
Tarik Cohen érdekel ?
Sixo
Elküldtem az offert tixo 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ugyanitt elit dt-t adnék használható (értsd, átlag 5 pontos) futóért.
peach
Tarik Cohen érdekel ?
Sixo
Dareust adom érte, ha szerdáig jobb opciót nem találok.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Ugyanitt elit dt-t adnék használható (értsd, átlag 5 pontos) futóért.
peach
Tarik Cohen érdekel ?

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ugyanitt elit dt-t adnék használható (értsd, átlag 5 pontos) futóért.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Na egyelőre azt az egy döntést kellett meghoznom, hogy Flexben Carson vagy Cobb kezdjen

Cobbról nem gondoltam, hogy a trade-kísérletek azt jelentenék, hogy idén kevesebb szerepe lesz, de a Bears védelem nem tűnt túl jó matchupnak

Carsontól csodát nem vártam, de amíg Penny egyszerűen nem jó, addig 10+ carryt azért mindenképpen.

Cobb:  i.imgur.com/ocMCsgS.jpg
Carson:  i.imgur.com/9hcNgfb.jpg (és egy fumble)

Viszlát, 13-0...
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Qb: Garoppolo
Nem volt top prioritás a QB, későn is jött mindenképp steal, Pecc HC után kezdő QB-t húzni 😀

RB:Mixon, Ayaji, Peterson,A.Jones
1/6-ra nem maradt Tier1-es RB, 2-3. körbenjó MIxon és Ayaji, Jones jöhet 3. héttől ha nem lenne olyan jó a Redskins mint ahogy várom.

WR:A.Brown,Garcon,Amendola,Moncrief,Golladay

Első körben RB nem maradt értéken, jött Brown no brainer.Amendolát benéztem,többiek közül bárki hozhat 0-10pont között/meccs. Nyilván a padon lesz a több nem kérdés 😀

Te:Eifert

Későn jött boom or IR Week 1.


DT:Suh,F.Cox

Nem szokott a poszt érdekelni ahoz képest egész jól néz ki 😀

DE:Mack,Addison

Mack elit, Anderson is Top 15 körül lehet.

LB: Z.Brown,C.J. Mosley,D.Davies.M.Jack

2db Tier1-es és 2db Tier-2-esd LB. Nyilván 3-an 3 héten belül IR-en lesznek.

CB: T.White,K.Fuller(Chi),K.Fuller(KC)

Szintén erős egység lett. Tuti nem egyszer fogom Fulleréket összekeverni 😀

S:R.Jones,M.Burnett,Vaccaro

Nem rossz ez sem jó lett a Def összességében.

Így kurva jól néz ki sztem, ezért lesznek már Week 5 körül többen Waiwer-ről mint Draftról és a várt PO helyett az 1/1-ért leszek harcban. 😀

Szerkesztette: KoporShow



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Na, akkor írok már én is 😊

QB: Matthew Stafford, Ryan Tannehill - Stafford vagy 5 éve volt már QB-m. Stabilan hozza a 2 számjegyű pontokat évről évre, szerintem most sem kell csalódnom benne. Tannehill? Nem nagyon várok tőle semmit, csak kellett egy 2. QB is.

RB: Derrick Henry, Alfred Morris, Kerryon Johnson, Latavius Murray. Eredeti tervem Kamara volt, Ő lett volna az 1. körös húzásom, ha bent marad, de nem maradt ott a 7. helyig. Henryben van potenciál, talán hoz egy viszonylag jó szezont, de elit biztos nem lesz. Morris amolyan tessék-lássék húzás volt. Az se biztos, hogy Ő marad a niners kezdő futója. Johnsonban egyetlen pozitívum számomra, hogy jók a kezei. Murray lehet a nagy reménység, amennyiben Cook idén is megsérül (ne így legyen, a keeper ligámban tavaly óta birtoklom).

WR: DeAndre Hopkins, Tyreek Hill, Sterling Shepard, Christian Kirk. Ez az a poszt, ha sérülés nem üt be, akkor nem igen lesz gondom. Hopkins teljesítménye gyengébb QB-val is elit, ha Watson mondjuk lehúzza a teljes szezont sérülés nélkül, akkor akár top1 is lehet év végére. Hill-ben mindig ott a nagy játék lehetősége. Kérdés, hogy mikor mondja a teste azt, hogy elég volt. Shepardről nem tudok mit írni. Ha mindenki OBJ-re figyel, akkor talán több helye lesz. Kirk alábecsült, a jóslás szerint. Bízom benne, hogy fogtam egy aranyhalat 😊

TE: Egyik poszt, amit igencsak kevésre értékelek. Gronk, Kelce magasabb szint, néhány játékos 1 szinttel lejjebb (Olsen, Ertz), és a többiek. Magas picket nem adnék ezért a posztért, így nem is nagyon foglalkoztam vele. Seals-Jones nem olyan rossz, csak bírja ki ő is a szezont a pályán.

DT: Short, Brown. Későn húztam erre a posztra, de teljesen vállalható. Short talán idén is top10-es lesz, Brown meg ahogy néztem, hozza a 20-25. helyet a posztján. Nem elit, de megelégszem velük.

DE: mondhatni a kedvenc posztom, de most úgy döntöttem nem tulajdonítok akkora szerepet nekik. Hunter tavaly viszonylag gyenge volt, remélem idén azért odapörköl. Dunlap meg talán befér majd a top20-ba. Másik ligában soha nem volt gondom a DE-ekkel (Watt állandó játékosom volt minden évben, mellette mindig volt megbízható, vagy másik elit DE, utóbbi 2 évben JPP). Mikor lesérültek, akkor is tudtam őket pótolni.

LB: Alexander, Hitchens, Edmunds. Mind3 LB nem túl acélos csapatban van, így nagyobb az esély, hogy az ellenfél sokat fog futni, így nekik lehet ám pontjuk dögivel. Alexander amúgy is hajlamos 30 pontokat csinálni, Hitchens amikor egész meccset játszott a Cowboysnál, neki is szép számai voltak. Edmunds meg majd kiderül. Cserének Preston Brown tökéletes.

CB: Darby, Griffin? Nekem tökéletesen megfelel. Mind2 első számú CB-nek számít csapatában, és annyira nem elitek, hogy kerüljék őket az irányítók. Így hozhatnak sok pontokat a konyhára. Remélem sérülés nem lesz. Heyward meg azt hiszem a 28. körben jött hozzám, ott ajándék.

S: Collins, Neal? Alighanem ezen a poszton az előzetes várakozások szerint nálam a legdurvább duó. Bár viszonylag hamar rámentem a safetykre a drafton, így nem volt nehéz összerakni. Fitzpatrickot meg majd meglátom, hogy mire jó Jones mellett.

K: Elliott - nem tulajdonítok nagy szerepet a rúgóknak a drafton. Szinte minden évben a waiverről húztam a szezonbéli kickeremet.

P: Még annyira se foglalkoztat, mint a K poszt, Hekker viszont állandó társam. Ha szerencsém van még talán passzol is majd 1-1 TD-t 😊

HC: Konkrétan soha nem játszok ezzel a poszttal. Kivétel csak akkor van, ha 1-2 pontos hátrányban vagyok hétfőre, és az egyik MNF résztvevő coach még szabad. Ha van üres hely a benchen, akkor behúzom, és vagy, vagy se. Persze kockázatos még így is, mert mi van, ha csütörtökön a stat correction után nyertem volna, ha nem húzom be a HC-t (abban az esetben, ha minuszol).
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Dióhéjban:
WR: Michael Thomas, Allen Robinson, Agholor, Sanu - Thomasnak nagyon örültem, 4. Wr volt a boardomon. Allennél bajban voltam, diggs már be volt állítva. Futót hirtelen nem találtam értéken, de mindenképpen kezdő o skill playát akartam az elején. Kelce is kiment, az időm majdnem lejárt, szóval ez pánik pick volt, nem is tetszik annyira. A 3. WR-t ráhagytam későbbre, agholor kis steal volt sztem, sanu meg egyenesen ajándék a huszon valahanyadik körben. Az tiszta BPA volt a végén és sérülés esetén még jól jöhet.

RB: Freeman, Beastmode, Bernard
Fejvakarós hármas, igazi boom or bust banda. Freeman elől volt a listámon, minden top targetem kiment előttem, így egy kis homerséggel de 11. helyen sztem belefér. Lynchnél ugyanúgy jártam mint robinsonnál, hirtelen kellett döntenem, ő volt a legjobb opció sztem. Remélem maradt még a tankban nála, mert a raiders interior az brutál. Bernardot csak azért húztam, hogy legyen még opcióm olyan, aki lát is pályát.

QB: Rivers, Darnold
Tavaly bustoltam Breesel, volt 5-6 qb akit akartam, mikor kiment m@r 3-4 ki is húztam egyet, hogy ezen ne múljon. Darnold hátul sztem jó pick, ha jól tolja lehet variálni, de trade alapnak is jó lehet.

TE: Engram
Minden évben szedett-vedett embereim voltak ezen a poszton, idén akartam egy top5 játékost, sztem ő az lesz idén.

DT: Casey, Daniels, Joseph, Dareus
Önmagáért beszél, sztem kurva erős sor, más kérdés, hogy dareust véletlen draftoltam és tök felesleges ennyi ember ide 😀

DE: Griffen, Lawrence, Graham
Sztem erős fasza sor lett

LB: deion jones, woodyard, hicks, v. williams
Ezt elcsesztem, nem woodyardot akartam de mellé nyomtam. A névsor ok, de a byeal bajban leszek. Jones top 3 lb volt nálam, szóval ez rendben van.

S: church, joyner, tartt
Igazából churchot akartam nagyon, de nem annyira fontos poszt, nagyot ütő safetyből annyi van mint égen a csillag

Cb: Alford, T. Johnson
A legjelentéktelebb poszt szvsz, majd tökm1 kik játszanak itt

P, K, Hc - who care?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dr0725 New England Patriots 467
Nyomok egy rendkívül részletes szakmai elemzést én is 😀

qb: Brady, Bortles: Az öreg lehet kiégett már évek óta, de mindig lehet rá számítani egy stabil 30pontot várok tőle hetente, amikor bye weeken van Bortles-ből meg kijön majd a rejtett potenciál és tol egy 450 yard 5 td meccset 😊

rb: Fournette, James White: egy elit ember beszerzése volt a cél, az Fournette személyében megvan, pár meccsen azért remélem White is hozzátesz vmit.

wr: Demaryius Thomas, Jordy Nelson, Juju S-S, Paul Richardson,: Az öreg Bey-Bey úgy tűnik kapott végre egy korrekt irányítót megint remélhetőleg visszatér az elitbe, Jordy ha bírja egészségesen és Carr is visszarázódik a tavalyi blama után jó lehet, meg Juju is csak hoz vmit AB mögött.

te: Jimmy Graham, Gates: Jimmy-től Rodgerssel sokat várok, az elnyűhetetlen Los Angelesi bútordarab max beugrik helyette ha nem úgy alakulnának a dolgok.

lb: Joe Schobert, Lavonte David, Tahir Whitehead: A Cleveland meg a Tampa def is jó sokat szokott a pályán lenni, attól nem félek, hogy Schobert vagy David ne hozna pontokat, Oaklandben meg nincs sok komoly riválisa Whitehead-nek a lb sorba akik lopnák előle a tackle-öket.

de-dt: Gerald Mccoy, Poe, Kerrigan, Sheard: mindenki átlag feletti kezdő McCoy elvileg elit is, csak hoznak pontokat 😀

cb: Bradberry, Jason McCourthy: Nem egy shutdown corner egyikse, de csak leszerelik az elkapót aki elkapja róluk a passzokat.

s: Derwyn James, Glover Quin: Őket se féltem, James akár még elit is lehet.

k-p-hc: Lutz, Jones, Jax: csak minusz pont ne legyen 😀

Cél mindig a bajnoki cím, srácok felé töretlen a bizalom elkapunk mindenkit 😀

Szerkesztette: dr0725
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Gondoltam írok egy draftelemzést, évek óta nem írtam:

QB:Matt Ryan, Jamies Winston: Ha faszán összeáll az atlantai offense akkor Ryan ajándék volt a 12. körben, Winston meg elvileg csak egy hétre kell de akár addig ki is cserélődhet.

RB: Dalvin Cook, Kenyan Drake, Marlon Mack, C.J. Anderson: Van benne egy kis rizikó de ha Cook ott folytatja ahol a sérülése előtt abbahagyta akkor jó lesz, Drake pedig megmutathatja mit tud kezdőként. Elvileg a 4-ből 3 kezdő futó szóval szerintem egész jó lett ez az egység.

WR: Julio Jones, Cooper Kupp, Kenny Stills: A cél egy elit elkapó volt ez megvan szóval ennyit róluk.

TE: George Kittle, Jared Cook: Remélem Shanny erőlteti majd a TE játékokat. Amúgy ezzel a poszttal mindig úgy vagyok, hogy vagy Gronk vagy tök mindegy.

DT: Cameron Heyward, Akiem Hicks: Mindketten TOP 10 DT-k ha nem sérülnek meg akkor itt nem lesz gond, majd egy csere DT-t kell még szereznem.

DE: Joey Bosa, Michael Brockers, Preston Smith: Ez a poszt nem úgy sikerült ahogy szerettem volna de azért reménykedek. Bosa-tól nagyon jó szezont várok, Brockerst és Smitht pedig majd rotálom, vagy waiveren szedek majd valami gyöngyszemet 😀

LB: Bobby Wagner, Telvin Smith, Eric Kendricks, Jaylon Smith: Szerintem ez a poszt a csapatom legerősebb része, mindegyik tackle gyár (kivéve Smith)!!! Eddig minden évben lesérült valamelyik kezdő LB-m, ha most ez nem történik meg, akkor nagyon sok pontot fognak szállítani a fiúk.

CB: A.J. Bouye, Darius Slay, Byron Jones: Egész jól sikerül ez a szekció is. Remélem Ramsey miatt jobban erőltetik majd Bouye felé a passzokat, így ő sok pontot hozhat, Slay és Jones pedig majd szépen kiegészítik őt.

S: Budda Baker, Micah Hyde, Andrew Sendejo: Baker, nem ő volt az elsődleges célpont de a TOP 5-ben benne volt, ha minden jól megy elég fasza szezont hozhat, és talán Hyde is odateszi magát az új csapatában. Sandejo pedig tökéletes csere.

K,P: Daniel Carlson, Brett Kern: Igazából itt bárki lehetne nem nagyon érdekel.

HC: Falcons coach: Lehet hozna plusz pontokat de tuti akkor lenne minuszos, amikor 1 pont kellene a győzelemhez, szóval úgyse fogom játszatni.

Összességében azt mondanám, hogy jól sikerült a draftom a 13. helyről, és azt is meg merem kockáztatni, hogy PO esélyes a csapat. De majd az idő eldönti 😀 😀
több mint 5 éve
dr0725 New England Patriots 467
Ha qb ügyileg valaki akkora szarba lenne, hogy ráfanyalodna Tyrod-ra, vagy Bortles-re akkor meghallgatok ajánlatokat 😀