bowl.hu div. 3./B

13 feliratkozó

több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Preston Brown + Ogletree miert nem hozzam kerultek? joval azok elott voltam waiveren, mint akik elvittek...es igy egy ertelmes LB se maradt nekem...remek
Borbinho
Úgy műkszik, hogyha egy waiver körben több játékost akarsz felvenni, akkor először felveszi azt, aki a beállított waiver húzásaid között legelöl van (és még elérhető), aztán sorban mindenki másnak a legmagasabb prioritású húzása jön, és csak utána jössz te megint, aztán megint a többiek. Mire megint te jöttél volna, elvitték az LB-ket.

Szerkesztette: Thrasher
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Coleman? esetleg DJ, bar ot nem szivesen adnam el
Borbinho
Propózáltam egy kereskedelmet a Szórakoztatás és Sportok Programozás Hálózat oldalán.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Preston Brown + Ogletree miert nem hozzam kerultek? joval azok elott voltam waiveren, mint akik elvittek...es igy egy ertelmes LB se maradt nekem...remek

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kyle Van Noy, a snapek 87%-ában játszó LB eladó.
A pontátlaga alapján #20, 2.3-mal jobb, mint a legmagasabb átlagú FA, és 4.7-tel magasabb, mint az utána következők.

Mellé csomagban vihető vagy Carson (RB/SEA), vagy valamelyik WR-em, Thielen-en kívül.

Amit kérek, az egy jelentős upgrade RB/WR poszton.
Thrasher
Coleman? esetleg DJ, bar ot nem szivesen adnam el

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Kyle Van Noy, a snapek 87%-ában játszó LB eladó.
A pontátlaga alapján #20, 2.3-mal jobb, mint a legmagasabb átlagú FA, és 4.7-tel magasabb, mint az utána következők.

Mellé csomagban vihető vagy Carson (RB/SEA), vagy valamelyik WR-em, Thielen-en kívül.

Amit kérek, az egy jelentős upgrade RB/WR poszton.

Szerkesztette: Thrasher
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Öcsééém, erre eldurrant Elliot, úgyhogy ha Armstead nem hoz 6 pontnál többet, mégse kapok ki. 😀
Eddig egyetlen egyszer hozott 6 pont alatt... Nem baj, meg is érdemelném az 1 pontos vereséget most, oké, hogy majdnem az egész cserepadom vagy BYE, vagy O, de akkor is.
Ha nyer a Legion of Noob, átveszik a 3. helyet.
Thrasher
Pofám leszakad, kettő ponttal nyertem, és amúgy is az egyik legkevesebb pontot kaptam az évben, úgyhogy most nem panaszkodhatok.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Hát a beckham-breida duó csúnyán kivégzett 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Most már egészen örülök, hogy a Steelers - Panthersnek a 2 QB által a rosszabbik végére kerültem, és már csütörtökön eldőlt kb. a meccsem, mert különben zavarna,hogy rohadtul elfelejtkeztem a ma esti meccsekről, és O-t hagytam a kezdőben. 😀
Thrasher
Öcsééém, erre eldurrant Elliot, úgyhogy ha Armstead nem hoz 6 pontnál többet, mégse kapok ki. 😀
Eddig egyetlen egyszer hozott 6 pont alatt... Nem baj, meg is érdemelném az 1 pontos vereséget most, oké, hogy majdnem az egész cserepadom vagy BYE, vagy O, de akkor is.
Ha nyer a Legion of Noob, átveszik a 3. helyet.
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Most már egészen örülök, hogy a Steelers - Panthersnek a 2 QB által a rosszabbik végére kerültem, és már csütörtökön eldőlt kb. a meccsem, mert különben zavarna,hogy rohadtul elfelejtkeztem a ma esti meccsekről, és O-t hagytam a kezdőben. 😀
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Milyen érzés lehetett McDermottnak Vontaze félidei visszavonulása amikor ezt olvasva -Jones removed himself from Sunday's 13-6 win over the Jets,-még nekem is hangosan kicsúszott a számon, egy b+ kurvaanyád büdös nigger kombó XD

Amúgy sem lett volna esélyem terÍtett betli volt szinte mindenki de azért na 😀



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 627 — LIGHTS OUT!
Erős forduló volt ez nekem, 8 playerem bye weekes, 2 meg meccs előtt derült ki, hogy out.

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Van két 5-3as, 6 4-4es és egy 3-5ös csapat. Asszem mondhatjuk, hogy szoros az idei szezon 😀
peach
És a 3-5-ös szerezte a 2. legtöbb pontot... Én ilyenkor szoktam eldönteni, hogy fasság az egész, és soha nem pazarlok rá több időt, hogy aztán 2 év múlva visszajöjjek. ^_^

szerk.: ja, és most is ő fogja valszleg a legtöbb pontot szerezni, de most legalább nyernek is közben
Thrasher
Tavaly amikor ránéztem kb ilyen tájban ezekre a statokra asszem vmi 70 pont körül kaptam többet mint az utánam jövő második 😀
peach
Nálam vicces az egész. Legtöbb szerzett-legkevesebb kapott pont.
Ugyanez van a másik ligában is, ahol játszom.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Van két 5-3as, 6 4-4es és egy 3-5ös csapat. Asszem mondhatjuk, hogy szoros az idei szezon 😀
peach
És a 3-5-ös szerezte a 2. legtöbb pontot... Én ilyenkor szoktam eldönteni, hogy fasság az egész, és soha nem pazarlok rá több időt, hogy aztán 2 év múlva visszajöjjek. ^_^

szerk.: ja, és most is ő fogja valszleg a legtöbb pontot szerezni, de most legalább nyernek is közben
Thrasher
Tavaly amikor ránéztem kb ilyen tájban ezekre a statokra asszem vmi 70 pont körül kaptam többet mint az utánam jövő második 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Van két 5-3as, 6 4-4es és egy 3-5ös csapat. Asszem mondhatjuk, hogy szoros az idei szezon 😀
peach
És a 3-5-ös szerezte a 2. legtöbb pontot... Én ilyenkor szoktam eldönteni, hogy fasság az egész, és soha nem pazarlok rá több időt, hogy aztán 2 év múlva visszajöjjek. ^_^

szerk.: ja, és most is ő fogja valszleg a legtöbb pontot szerezni, de most legalább nyernek is közben
Thrasher
Állhatnék jobban is csak az a baj, hogy a legtöbb pontot is ellenem szereztétek 😊 😊
De legalább ezen a héten nyerek.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
En mindent megteszek a PO-ert de valszeg csak a tisztes helytallas lesz meg :/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Van két 5-3as, 6 4-4es és egy 3-5ös csapat. Asszem mondhatjuk, hogy szoros az idei szezon 😀
peach
És a 3-5-ös szerezte a 2. legtöbb pontot... Én ilyenkor szoktam eldönteni, hogy fasság az egész, és soha nem pazarlok rá több időt, hogy aztán 2 év múlva visszajöjjek. ^_^

szerk.: ja, és most is ő fogja valszleg a legtöbb pontot szerezni, de most legalább nyernek is közben

Szerkesztette: Thrasher
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Van két 5-3as, 6 4-4es és egy 3-5ös csapat. Asszem mondhatjuk, hogy szoros az idei szezon 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
3 top safetym (Bates, Bethea, Collins) közül bárki mozdítható, ha valakinek esetleg safety needje van. Leginkább RB érdekel, de akár LB is.
Nem feltétlen 1 az 1-ben cserére gondolok.
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Kedves ligamenedzser,

Egy kicsit inkorrektnek érzem, hogy szezon közben új tulajdonost kap egy csapat (Team Toth), ami eddig inaktív volt, és ingyen győzelmeket adott az ellenfeleinek. Nem hiszem, hogy sok minden múlna ezen, de ha igen, akkor mindenképp szót fogok emelni ezért a bowl.hu vezetőség felé is. Ebben nincs semmi személyes, egyszerűen szerintem ez nem fair eljárás.

Tisztelettel,
B. Illés
xernon
Nem értem a felháborodást. Igaz, hogy ez csak játék de próbáld meg összehasonlítani kicsit a való élettel. Ha egy csapatnál tök fos az edző és szopnak vele mint az állat, gond nélkül kirúgják és igazolnak egy újat, nem várják meg, hogy mindenki elverje őket. Itt is ez történt. Amúgy más bowl-os ligában is volt már erre példa, sőt tavaly is történt egy csere itt is. Eddig semmi probléma nem volt ebből, mert annak ellenére, hogy mindenki nyerni szeretne ez mégis csak egy játék.
Vieri
Egy játékban is létezik olyan, hogy fair play, ez pedig minden csak nem az. De gondolom, aki már szerzett győzelmet az említett csapat ellen, az le fog szavazni, szóval innentől leszarom a dolgot. Részemről a téma lezárva, továbbra is részt veszek a ligában és mindent elkövetek a sportszerű játék érdekében.
xernon
Szerintem erre nem lehet mondani, hogy nem fair play, esetleg abban lehetek sáros egy kicsit, hogy nem vettem észre hamarabb az inaktivitást és nem cseréltem hamarabb tulajt. És mondom mivel volt már korábban is ilyen meg se fordult a fejemben, hogy valaki ezt nehezményezheti. De köszönöm, hogy elfogadod, úgyhogy további jó játékot és remélem nem ezen fog múlni a playoff szereplésed.
több mint 5 éve
xernon Denver Broncos 5
Kedves ligamenedzser,

Egy kicsit inkorrektnek érzem, hogy szezon közben új tulajdonost kap egy csapat (Team Toth), ami eddig inaktív volt, és ingyen győzelmeket adott az ellenfeleinek. Nem hiszem, hogy sok minden múlna ezen, de ha igen, akkor mindenképp szót fogok emelni ezért a bowl.hu vezetőség felé is. Ebben nincs semmi személyes, egyszerűen szerintem ez nem fair eljárás.

Tisztelettel,
B. Illés
xernon
Nem értem a felháborodást. Igaz, hogy ez csak játék de próbáld meg összehasonlítani kicsit a való élettel. Ha egy csapatnál tök fos az edző és szopnak vele mint az állat, gond nélkül kirúgják és igazolnak egy újat, nem várják meg, hogy mindenki elverje őket. Itt is ez történt. Amúgy más bowl-os ligában is volt már erre példa, sőt tavaly is történt egy csere itt is. Eddig semmi probléma nem volt ebből, mert annak ellenére, hogy mindenki nyerni szeretne ez mégis csak egy játék.
Vieri
Egy játékban is létezik olyan, hogy fair play, ez pedig minden csak nem az. De gondolom, aki már szerzett győzelmet az említett csapat ellen, az le fog szavazni, szóval innentől leszarom a dolgot. Részemről a téma lezárva, továbbra is részt veszek a ligában és mindent elkövetek a sportszerű játék érdekében.
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Kedves ligamenedzser,

Egy kicsit inkorrektnek érzem, hogy szezon közben új tulajdonost kap egy csapat (Team Toth), ami eddig inaktív volt, és ingyen győzelmeket adott az ellenfeleinek. Nem hiszem, hogy sok minden múlna ezen, de ha igen, akkor mindenképp szót fogok emelni ezért a bowl.hu vezetőség felé is. Ebben nincs semmi személyes, egyszerűen szerintem ez nem fair eljárás.

Tisztelettel,
B. Illés
xernon
Nem értem a felháborodást. Igaz, hogy ez csak játék de próbáld meg összehasonlítani kicsit a való élettel. Ha egy csapatnál tök fos az edző és szopnak vele mint az állat, gond nélkül kirúgják és igazolnak egy újat, nem várják meg, hogy mindenki elverje őket. Itt is ez történt. Amúgy más bowl-os ligában is volt már erre példa, sőt tavaly is történt egy csere itt is. Eddig semmi probléma nem volt ebből, mert annak ellenére, hogy mindenki nyerni szeretne ez mégis csak egy játék.
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Kedves ligamenedzser,

Egy kicsit inkorrektnek érzem, hogy szezon közben új tulajdonost kap egy csapat (Team Toth), ami eddig inaktív volt, és ingyen győzelmeket adott az ellenfeleinek. Nem hiszem, hogy sok minden múlna ezen, de ha igen, akkor mindenképp szót fogok emelni ezért a bowl.hu vezetőség felé is. Ebben nincs semmi személyes, egyszerűen szerintem ez nem fair eljárás.

Tisztelettel,
B. Illés
xernon
Igaz, még ha nem is vszinu. Van barmilyen mod a menedzsernek modositani manualisan eredmenyt esetleg? Ha nem meg mindig lehetne vmien hendikeppet krealni pl uresen kellene hagyni egy posztot. Amugy en tamogatom h kapjon tulajt a csapat.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
@miilan

küldtem egy trade-t jó Wr-t kapnál látom a hétre kevesen vannak a posztra 😀
KoporShow
tényleg jó wr jönne, gondolkoztam counter offeren, de ezt a hetet most átvészelem free agencyről. 😊

child please!
több mint 5 éve
xernon Denver Broncos 5
Kedves ligamenedzser,

Egy kicsit inkorrektnek érzem, hogy szezon közben új tulajdonost kap egy csapat (Team Toth), ami eddig inaktív volt, és ingyen győzelmeket adott az ellenfeleinek. Nem hiszem, hogy sok minden múlna ezen, de ha igen, akkor mindenképp szót fogok emelni ezért a bowl.hu vezetőség felé is. Ebben nincs semmi személyes, egyszerűen szerintem ez nem fair eljárás.

Tisztelettel,
B. Illés
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
@miilan

küldtem egy trade-t jó Wr-t kapnál látom a hétre kevesen vannak a posztra 😀



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "