bowl.hu div. 3./B

13 feliratkozó

több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Ez már tényleg gáz.
Ma reggel még mindig úgy volt, hogy a BMS-tel játszok az első PO-körben, örültem is, hogy Fournette csak 3 pontot hozott.
Mostanra viszont csak sikerült módosítani egy pontnyit valami múlt heti staton, úgyhogy az 1 pontos győzelmemből döntetlen lett, így most már a Team Hrabo-val játszok.

Tényleg nem emlékszem rá, hogy ez régen is úgy nézett volna ki, hogy már ment a következő forduló, amikor még piszkálták az adatokat.
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Azért csak sikerült vierire rászámolnom 261 pontot így végszó gyanánt, ami talán a legtöbb volt tőlem a szezonban 😀 szavak nincsenek milyen peches volt idén...

Viszont most nézem, hogy így én lettem a legjobb 6-7es csapat és besunnyogtam a po-ba a 8. helyen. Hát lol. Mindenki retteghet... 😀
peach
Innen szép nyerni!!!
A legszebb az egészben, hogy Ryan-Julio párosnak köszönhetem a vereségem szerintem, mert összesen 9 pontot sikerül összeizmozniuk 😊 😊
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Azért csak sikerült vierire rászámolnom 261 pontot így végszó gyanánt, ami talán a legtöbb volt tőlem a szezonban 😀 szavak nincsenek milyen peches volt idén...

Viszont most nézem, hogy így én lettem a legjobb 6-7es csapat és besunnyogtam a po-ba a 8. helyen. Hát lol. Mindenki retteghet... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Ez egy konzisztens szezon, az Atomic Falcons most a 3. legtöbb pontot szerezve kapott ki, így röhejes módon a második legerősebb csapat nincs a PO-ban, émmeg másodszor is egy ponttal vezetek kedd reggel, most hátha így is marad.
Thrasher
Hát ez nem az én évem volt...
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Ez egy konzisztens szezon, az Atomic Falcons most a 3. legtöbb pontot szerezve kapott ki, így röhejes módon a második legerősebb csapat nincs a PO-ban, émmeg másodszor is egy ponttal vezetek kedd reggel, most hátha így is marad.
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Kérdésem lenne: az alapszakasz győzelemnél szerzett pont számít, vagy azonos mérlegnél az egymás elleni?shagi0206
shagi0206
Szerzett pont elvileg.
Vieri
ez esetben sanszos, hogy alapszakaszgyőztes vagyok. Ha egymás elleni, akkor még nagyon nem, közvetlen üldözőmtől ugyanis kikaptam, így az utolsó forduló kulcsfontosságú lehet.
shagi0206
Régóta nem változott a liga beállitás és mivel volt olyan mikor 18 an voltunk akkor nem tudott mindenki mindenkivel játszani azaz nem lett volna fair az egymás elleni tiebreaker. Ezért a több pont a nyerő!

De most megnéztem! Playoff Seeding Tie Breaker: Total Points For

Szerkesztette: Vieri
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Kérdésem lenne: az alapszakasz győzelemnél szerzett pont számít, vagy azonos mérlegnél az egymás elleni?shagi0206
shagi0206
Szerzett pont elvileg.
Vieri
ez esetben sanszos, hogy alapszakaszgyőztes vagyok. Ha egymás elleni, akkor még nagyon nem, közvetlen üldözőmtől ugyanis kikaptam, így az utolsó forduló kulcsfontosságú lehet.
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Kérdésem lenne: az alapszakasz győzelemnél szerzett pont számít, vagy azonos mérlegnél az egymás elleni?shagi0206
shagi0206
Szerzett pont elvileg.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Kérdésem lenne: az alapszakasz győzelemnél szerzett pont számít, vagy azonos mérlegnél az egymás elleni?shagi0206
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Tiszta olyan a szezonom mint a csapatomé. Gané 1-4es kezdés után visszajövök 5-4re (*tudom h a falcons csak 4-4ig jutott), reális eséllyel a po-ra, hogy aztán zsinórban 3 zakó megpecsételje a sorsomat. Tudom, a karma 😀
peach
Akkor az utolsó meccset engedd el, mert ha nyerek akkor talán pont becsusszanok a PO-ba. 😊 😊 😊
Vieri
Tudod, hogy nem tehetem... 😀
peach
Én az idei formám alapján látok egy olyan végkifejletet, hogy nehezen behúzom a meccset kb 150 szerzett ponttal, mert természetesen a legfontosabb meccsen szerzem a legkevesebb pontot. De mivel neked is szarul megy így csak 149.5 pontot szerzel. Az előttem lévő két 6-6-al álló csapat egymással játszik így az egyiket megelőzöm. De a csavar ott jön majd szerintem, hogy a korrekciónál kihozzák döntetlenre és ìgy kiesek 😂😂😂😂😂😂😂
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Tiszta olyan a szezonom mint a csapatomé. Gané 1-4es kezdés után visszajövök 5-4re (*tudom h a falcons csak 4-4ig jutott), reális eséllyel a po-ra, hogy aztán zsinórban 3 zakó megpecsételje a sorsomat. Tudom, a karma 😀
peach
Akkor az utolsó meccset engedd el, mert ha nyerek akkor talán pont becsusszanok a PO-ba. 😊 😊 😊
Vieri
Tudod, hogy nem tehetem... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Tiszta olyan a szezonom mint a csapatomé. Gané 1-4es kezdés után visszajövök 5-4re (*tudom h a falcons csak 4-4ig jutott), reális eséllyel a po-ra, hogy aztán zsinórban 3 zakó megpecsételje a sorsomat. Tudom, a karma 😀
peach
Akkor az utolsó meccset engedd el, mert ha nyerek akkor talán pont becsusszanok a PO-ba. 😊 😊 😊
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Tiszta olyan a szezonom mint a csapatomé. Gané 1-4es kezdés után visszajövök 5-4re (*tudom h a falcons csak 4-4ig jutott), reális eséllyel a po-ra, hogy aztán zsinórban 3 zakó megpecsételje a sorsomat. Tudom, a karma 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Kérdésem lenne: az alapszakasz győzelemnél szerzett pont számít, vagy azonos mérlegnél az egymás elleni?
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Vieri 'szdmeg, ez már tényleg kész, ha a korrekciókkal nem szerzel legalább 1 pontot, akkor most meg a harmadik legtöbb pontot szerezve kap ki az Atomic Falcons. 😀
Majdnem Rams-Chiefs kicsiben.
Thrasher
Reggel valami hasonlót akartam írni 😊 Amilyen szerencsém van idén korrekcióval szerzek még fél pontot, hogy csak fél ponttal kapjak ki 😊 😊
Vieri
Az idei szezonod amúgy is elég peches. 2. legtöbb szerzett pont mellé legtöbb bekapott pont, és jelenleg 4-7-es mérleg.
Nem szokványos. Bizonyíték, hogy mekkora szopás tud lenni ez a játék 😊
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Vieri 'szdmeg, ez már tényleg kész, ha a korrekciókkal nem szerzel legalább 1 pontot, akkor most meg a harmadik legtöbb pontot szerezve kap ki az Atomic Falcons. 😀
Majdnem Rams-Chiefs kicsiben.
Thrasher
Reggel valami hasonlót akartam írni 😊 Amilyen szerencsém van idén korrekcióval szerzek még fél pontot, hogy csak fél ponttal kapjak ki 😊 😊
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Vieri 'szdmeg, ez már tényleg kész, ha a korrekciókkal nem szerzel legalább 1 pontot, akkor most meg a harmadik legtöbb pontot szerezve kap ki az Atomic Falcons. 😀
Majdnem Rams-Chiefs kicsiben.
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Öcsééém, erre eldurrant Elliot, úgyhogy ha Armstead nem hoz 6 pontnál többet, mégse kapok ki. 😀
Eddig egyetlen egyszer hozott 6 pont alatt... Nem baj, meg is érdemelném az 1 pontos vereséget most, oké, hogy majdnem az egész cserepadom vagy BYE, vagy O, de akkor is.
Ha nyer a Legion of Noob, átveszik a 3. helyet.
Thrasher
Pofám leszakad, kettő ponttal nyertem, és amúgy is az egyik legkevesebb pontot kaptam az évben, úgyhogy most nem panaszkodhatok.
Thrasher
Én is néztem, hogy na Armstead stabilan hoz 6 pont felett és nyerek 1 ponttal, erre nem...Hanem neked lett meg az egy pont előny.
Viszont a csavar az egészben, hogy ma beléptem és nézem miért van 7-3-as mérlegem? Valaki máshogyan szerzett pontokat így mégis én nyertem eggyel. 😀
Lesy
Meddig eszközölhetnek stat javításokat bakker?
Mindig azt hittem, kedden csütörtökön már nem kell aggódni.
Vagy ez még tegnap volt, csak nem vettem észre?
mindegy.

Szerkesztette: Thrasher
több mint 5 éve
Lesy 8
Öcsééém, erre eldurrant Elliot, úgyhogy ha Armstead nem hoz 6 pontnál többet, mégse kapok ki. 😀
Eddig egyetlen egyszer hozott 6 pont alatt... Nem baj, meg is érdemelném az 1 pontos vereséget most, oké, hogy majdnem az egész cserepadom vagy BYE, vagy O, de akkor is.
Ha nyer a Legion of Noob, átveszik a 3. helyet.
Thrasher
Pofám leszakad, kettő ponttal nyertem, és amúgy is az egyik legkevesebb pontot kaptam az évben, úgyhogy most nem panaszkodhatok.
Thrasher
Én is néztem, hogy na Armstead stabilan hoz 6 pont felett és nyerek 1 ponttal, erre nem...Hanem neked lett meg az egy pont előny.
Viszont a csavar az egészben, hogy ma beléptem és nézem miért van 7-3-as mérlegem? Valaki máshogyan szerzett pontokat így mégis én nyertem eggyel. 😀

több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
oh basszameg, visszakuldtem volna egy olyat,h :
Edelman + Coleman = Van Noy + Carson + Watkins

de igy se ugy se megy at, mert tobb mint 5 LB-m lenne a rosteren, es se Kikot se Collinst nem tervezem kitenni.
Mit szolsz ahhoz amit irtam, csak Van Noy nelkul, meg ha lehet akk Lamar Miller Carson helyett? 😀
Borbinho
Á, nem jó, kifejezetten Van Noy lenne eladó, RB szempontból meg a roster kihasználás optimalizálása lenne a célom. (ilyen fancy módon is csak pár pohár karamellás zöldalma után írok O.O)

Tényleg nem csak sales pitch: Carson és Davis nem egymás vulture-jei, inkább egymás handcuffjai, amikor mindkettő egészséges, Carson tisztességesen szokott hozni, amikor ő kiesik, akkor Davis szokott tisztességesen hozni.

Ha megnézed hetenként lebontva, a Raiders elleni meccsüket leszámítva az adott héten kezdő játékos a kettő közül jól szokott hozni, Penny nem igazán zavar be.

Egy vizonylag stabil RB2-t jelentenek, csak olyan roster kell hozzá, ahol megengedheted, hogy mindketten elférjenek, nálam viszon a támadók nagy része folyamatosan Q, aztán ne nagyon férnek el.

A Miller-Coleman csere meg ilyen szempontból nem akkora upgrade, ő kevésbé instabil.

Naszóval, valakinek egy jó LB#2? 😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Colemant megkaphatod, meg kevesebbert is. De a ket Hox futoval nem megyek sokra (vagy egymas elol veszik a snapeket, vagy meg a hetvegen "berobbano" Penny is elvehet meg eloluk).
Borbinho
Küldtem egyet megen.
Thrasher
oh basszameg, visszakuldtem volna egy olyat,h :
Edelman + Coleman = Van Noy + Carson + Watkins

de igy se ugy se megy at, mert tobb mint 5 LB-m lenne a rosteren, es se Kikot se Collinst nem tervezem kitenni.
Mit szolsz ahhoz amit irtam, csak Van Noy nelkul, meg ha lehet akk Lamar Miller Carson helyett? 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Colemant megkaphatod, meg kevesebbert is. De a ket Hox futoval nem megyek sokra (vagy egymas elol veszik a snapeket, vagy meg a hetvegen "berobbano" Penny is elvehet meg eloluk).
Borbinho
Küldtem egyet megen.
több mint 5 éve
dr0725 New England Patriots 467
Preston Brown + Ogletree miert nem hozzam kerultek? joval azok elott voltam waiveren, mint akik elvittek...es igy egy ertelmes LB se maradt nekem...remek
Borbinho
Úgy műkszik, hogyha egy waiver körben több játékost akarsz felvenni, akkor először felveszi azt, aki a beállított waiver húzásaid között legelöl van (és még elérhető), aztán sorban mindenki másnak a legmagasabb prioritású húzása jön, és csak utána jössz te megint, aztán megint a többiek. Mire megint te jöttél volna, elvitték az LB-ket.
Thrasher
ejj ez az en hulyesegem 100%-ban, meg neztem is, h sorrend van az FA-k kozott. pech h a heten Kiko + Collins is bye-on van, Wright meg serult.

ejj de kar a 2 pontos veresegert, meg akar a PO-ra is lett vna eselyem 😮
Borbinho
Kivételesen örültem a Pats vereségnek, hogy kb a hc miatt buktad be 😀 amúgy csak szerintem vannak eléggé túlpontozva a kickerek? Lutz kb az egyik legkomolyabban hozó emberem 😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Coleman? esetleg DJ, bar ot nem szivesen adnam el
Borbinho
Propózáltam egy kereskedelmet a Szórakoztatás és Sportok Programozás Hálózat oldalán.
Thrasher
Colemant megkaphatod, meg kevesebbert is. De a ket Hox futoval nem megyek sokra (vagy egymas elol veszik a snapeket, vagy meg a hetvegen "berobbano" Penny is elvehet meg eloluk).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Preston Brown + Ogletree miert nem hozzam kerultek? joval azok elott voltam waiveren, mint akik elvittek...es igy egy ertelmes LB se maradt nekem...remek
Borbinho
Úgy műkszik, hogyha egy waiver körben több játékost akarsz felvenni, akkor először felveszi azt, aki a beállított waiver húzásaid között legelöl van (és még elérhető), aztán sorban mindenki másnak a legmagasabb prioritású húzása jön, és csak utána jössz te megint, aztán megint a többiek. Mire megint te jöttél volna, elvitték az LB-ket.
Thrasher
ejj ez az en hulyesegem 100%-ban, meg neztem is, h sorrend van az FA-k kozott. pech h a heten Kiko + Collins is bye-on van, Wright meg serult.

ejj de kar a 2 pontos veresegert, meg akar a PO-ra is lett vna eselyem 😮

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."