bowl.hu div. 3./B

13 feliratkozó

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha Tgege52 nem vinne a csapatot akkor en vinnem szivesen (tavaly en vittem oket miutan inaktiv volt a gm)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
newyorkjet New York Jets Penn State Nittany Lions 33
jövök !
több mint 4 éve
hrabovszki San Francisco 49ers 51
jövök!
több mint 4 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
kösz a lehetőséget, de én idén nem jövök, nincs most energiám ilyesmivel szüttyögni

több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
jövök
több mint 4 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
jövök

child please!
több mint 4 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Sziasztok!

Aki idén is szeretne fantasyt játszani az itt jelezze (akik már megtették azoknak nem kell újra 😊 )
Határidő augusztus 16!!!!

@newyorkjet
@TGege52
@Thrasher
@miilann
@KoporShow
@shagi0206
@dr0725
@Sixo
@hrabovszki
@peach
@Lesy
@kolaroVikings
@xernon

Szerkesztette: Vieri
több mint 4 éve
dr0725 New England Patriots 467
+
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Jelen



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
+

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
I'm in!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
sziasztok!

ahogy az általános topikba is írtuk, az összeolvadást végül nem valósítjuk meg, így a bowl.hu-s ligák a megszokottak szerint folytatódnak. ehhez szükséges, hogy a commishok írják be a tavalyi eredményeket és kezdjék el összegyűjteni a játékosokat - egyelőre mindenki ott jelentkezzen, ahol tavaly is játszott. ennek a határideje legyen mondjuk augusztus 16. - 8:00, majd ezután elkészül a hivatalos beosztás (ki hova jut fel, az elszivárgók helyét kik veszik át, stb.) és a ligák még épp időben el tudják kezdeni szervezni a saját draftjukat.
mivel az idő sürget, így a commishokat megkérném, hogy a lehető legtöbb fronton, (pm, email) zaklassák a játékosokat, ne maradjon le senki, aki játszani akar.

köszi!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Gratulálok a győztesnek, köszi mindenkinek a játékot. Vieri szezonjára szavak nincsenek. 😀 nemtudom mi lesz az átszervezés után, de remélem lesz még visszavágó 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Mondhatni elég peches szezont tudhatok magam mögött. És az a legszebb az egészben ha 1-el több győzelmem van akkor 8. helyen bejutok a PO-ba és megnyerem a bajnokságot 😊 😊 😊Fantasy, én így szeretlek!!!
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
na most nincs időm, egyelőre csak annyit jegyeznék meg, hogy a Murderers a PO-ban is odabaszott, laza 251 pontos átlagot hoztak 😀
Thrasher
igyekeztem 😊
Bár ezzel azért kicsit hazudok, mert ez a liga csak másodlagos, így értelemszerűen kevesebb figyelmet is kapott. Más kérdés, hogy az elsődleges ligában meg buktam a döntőt 😕

Szerkesztette: shagi0206
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
na most nincs időm, egyelőre csak annyit jegyeznék meg, hogy a Murderers a PO-ban is odabaszott, laza 251 pontos átlagot hoztak 😀
több mint 5 éve
dr0725 New England Patriots 467
Nyomok egy rendkívül részletes szakmai elemzést én is 😀

Cél mindig a bajnoki cím, srácok felé töretlen a bizalom elkapunk mindenkit 😀
dr0725
A szezon véget ért, szebb eredménnyel, mint amit kb álmomban se gondoltam volna annak ellenére, hogy az első két kör terített betli volt fornettivel meg az öreggel, futókat egész évbe különböző backupokat kukázgattam, mivel White ot még az első meccs előtt okosan sikerült cutolni a nagy gondolkodásokban, elkapók ugyanez minusz JuJu, Jimmy se tett hozzá semmit 😀 A védelem viszont nagyot ment Derwyn-nel, Whitehead-el, Lavonte-vel, és az összekukázott LvE Donald Chubb trióval a főszerepben,na meg Lutz. Nem voltunk élmezőnybe szerzett pontok tekintetében, mondhatjuk, hogy szerencsés volt a sorsolás, de maradjunk annyiban, hogy jól sikerült a formaidőzítés 😊 Biztosan nem ez volt idén a 2. legjobb csapat de így alakult, én a szívem-lelkem beletettem ebbe a szezonba és rengeteget foglalkoztam a srácokkal | 75 transfert sikerült összehozni 😀 | , meghálálták a bizalmat sok emlékezetes pillanattal, és jól elkaptak a végén majdnem mindenkit 😊

Jövőre sok sikert mindenkinek, és kellemes ünnepeket kívánok!

Szerkesztette: dr0725
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Így, hogy az alapszakasz győztessel játszom a döntőt feljutottam végkimeneteltől függetlenül én is igaz? | persze csak, ha nem veszik el egy jó kis korrekcióval pár pontomat 😀 |
dr0725
Igen, bár jövőre átalakul az egész rendszer, úgy tudom.
több mint 5 éve
dr0725 New England Patriots 467
Így, hogy az alapszakasz győztessel játszom a döntőt feljutottam végkimeneteltől függetlenül én is igaz? | persze csak, ha nem veszik el egy jó kis korrekcióval pár pontomat 😀 |

Szerkesztette: dr0725
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Törvényszerű és sajnos jogos is, hogy a bemákolt PO első fordulójában sikerült a szezon leggányabb teljesítményét hozni, gyakorlatilag az egész csapat nyomott egy terített betlit... 😀
peach
1 alapszakasz-meccset leszámítva én is a legszarabb eredményemet hoztam a PO első körében.
A mostani helyosztóig. 😀 135 pont bhaszmek... Cam, L. Miller, Zeke, meg Thielen összesen 15...

Camen látszott, hogy kezd elfogyni, de múlt héten még nem mertem cserélni Prescottra, akit direkt azért vettem föl, mert jó volt a PO menetrendje, de mindegy is lett volna, most meg már főleg...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Törvényszerű és sajnos jogos is, hogy a bemákolt PO első fordulójában sikerült a szezon leggányabb teljesítményét hozni, gyakorlatilag az egész csapat nyomott egy terített betlit... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Nyugi emberek... ez kb 1-2 hete van, amerikai idő szerinti csütörtöki péntek hajnali adatbázisfrissítés.

Ilyenkor lövik fel a statkorrekciókat - ez korábban gond nélkül ment, valamiért múlt héten/két hete már kb fél-1-2 órát vesz igénybe...

Elvileg néhány órán belül visszaáll a normális állapot. Hogy miért tart ennyi ideig, meg hát ugye ESPN.. szóval természetesen no comment dolog... de idővel megoldódik.
Lehet ezért keresnek software designert/UI designert a fantasy football menüben is jó ideje 😀

"GAME NOTICE:
We're hiring! Want to work on the No. 1 Fantasy Sports platform in the world? Check out open job opportunities on the ESPN Fantasy team."
Igor
Az nekem is feltűnt múltkor, hogy néhány játékosnál egy ideig 0 pont szerepelt, miután egyszer már megvoltak a helyes adataik, azzal nem is foglalkoztam, ideiglenes gebasznak tűnt.
A mostani 1 pontos korrekcióról viszont azt hittem, hogy a rendes menetrend része, csak brutálisan későn befejezve, de már látom, hogy az is csak ideiglenes dolog volt, mert azóta visszaállt az 1 pontos győzelmem, és megint a BMS a párom.
Szóval igazából tényleg nincs jelentősége, csak néha fasságokat ír...

Az állásajánlat meg nekem is fura volt, biztos az NFL fantasyjük a legnépszerűbb, annak a szezonja közben keresni új embert nem éppen ideális...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
"GAME NOTICE:
We're hiring! Want to work on the No. 1 Fantasy Sports platform in the world? Check out open job opportunities on the ESPN Fantasy team."
Igor
ja de csak USA-bol lehet jelentkezni, kocsogok.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nyugi emberek... ez kb 1-2 hete van, amerikai idő szerinti csütörtöki péntek hajnali adatbázisfrissítés.

Ilyenkor lövik fel a statkorrekciókat - ez korábban gond nélkül ment, valamiért múlt héten/két hete már kb fél-1-2 órát vesz igénybe...

Elvileg néhány órán belül visszaáll a normális állapot. Hogy miért tart ennyi ideig, meg hát ugye ESPN.. szóval természetesen no comment dolog... de idővel megoldódik.
Lehet ezért keresnek software designert/UI designert a fantasy football menüben is jó ideje 😀

"GAME NOTICE:
We're hiring! Want to work on the No. 1 Fantasy Sports platform in the world? Check out open job opportunities on the ESPN Fantasy team."

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dr0725 New England Patriots 467
Ez már tényleg gáz.
Ma reggel még mindig úgy volt, hogy a BMS-tel játszok az első PO-körben, örültem is, hogy Fournette csak 3 pontot hozott.
Mostanra viszont csak sikerült módosítani egy pontnyit valami múlt heti staton, úgyhogy az 1 pontos győzelmemből döntetlen lett, így most már a Team Hrabo-val játszok.

Tényleg nem emlékszem rá, hogy ez régen is úgy nézett volna ki, hogy már ment a következő forduló, amikor még piszkálták az adatokat.
Thrasher
200valamennyi pontomból lett mára 152,5 😀 pár pontos korrekciókat láttam már de ilyet azért még nem 😀 létezik ilyen, hogy az LvE, Whitehead, Schobert trió egy darab tackle-t nem csinált, vagyis konkrétan Donaldon meg a padon maradt Lavonte Daviden kívül az egész védelmemtól elvették a tackle-et. Ezt ha szabad kérdeznem, hogy történhetett meg? 😊

Szerkesztette: dr0725