bowl.hu div. 3./B

13 feliratkozó

több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
1-4ről szép lett volna a po, de ez a realitás, hogy lófaszt. Szar lett a draftom, túl sok orbitális bustot húztam és a sérülések is rendesen tizedelték azokat akik értepmesek voltak. Ehhez képest a 6-7 nem is olyan tragikus talán 😊
peach
nekem is 1-4ről lett meg a PO 7-6al, pedig az utolsó fordulóban úgy kaptam ki 18 ponttal, hogy 50-et hagytam a bench-en

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
1-4ről szép lett volna a po, de ez a realitás, hogy lófaszt. Szar lett a draftom, túl sok orbitális bustot húztam és a sérülések is rendesen tizedelték azokat akik értepmesek voltak. Ehhez képest a 6-7 nem is olyan tragikus talán 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Ilyenkor mindig felbosszantom magam ezen a fantasy szisztémán. Sosem értem miért kell párokba rakni, miért nem lehet, hogy egyszerűen a szerzett pontok alapján rangsorolni a csapatokat. Semmivel nem lenne kevesebb, így meg kb azon múlik a rájátszásba jutásod, hogy ki az ellenfél, mikor találkozol az afkolókkal. Amire neked ráhatásod, azok egyedül a szerzett pontok. Bár idén vezetek benne, sőt ez valószínűleg nőni fog, mert egyenlőre ebben a fordulóban is én állok a legjobban, de ezzel semmit sem érek, mert 6-6os mérleggel 9. helyen semmi esélyem a rájátszásra. Dühítő.

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
164 ponttal meccset nyertem. Ilyen mákom sem volt még soha 😀
peach
Nem bírta el a keret a Hawks byet na... 😁 Legalább kicsitt össze rázódott a mezőny.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
164 ponttal meccset nyertem. Ilyen mákom sem volt még soha 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Most nézem, hogy a mostani ellenfelemnek Big Ben a kezdő QB-ja. Mikor volt ő utoljára pályán? Szeptember vége Október eleje? Valaki hamar feladta.
Sixo
Ettől függetlenül azért legutóbb 180+ pontot összekapart, múlt héten ellenem volt. Hogy most hogy szerepelt, azt nem tudom
Antonius
73nál jár.

több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Most nézem, hogy a mostani ellenfelemnek Big Ben a kezdő QB-ja. Mikor volt ő utoljára pályán? Szeptember vége Október eleje? Valaki hamar feladta.
Sixo
Ettől függetlenül azért legutóbb 180+ pontot összekapart, múlt héten ellenem volt. Hogy most hogy szerepelt, azt nem tudom

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Most nézem, hogy a mostani ellenfelemnek Big Ben a kezdő QB-ja. Mikor volt ő utoljára pályán? Szeptember vége Október eleje? Valaki hamar feladta.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Josh Allen és a 42 pontja a padon. Annyira szexi. Olyan szánalmas gyépé harcban vagyunk, jogy tuti emiatt szopok ki 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Örülök neki, hogy tegnap a meccs elkezdése után 5 perccel vettem észre, hogy a kezdő QB-m ezen a héten bye weekes, és az csere QB-m, meg már játszik. Ráadásul Mayfield a legjobb meccsét hozta egész évben fantasy tekintetében.

több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Jövő péntektől másfél hétig nem lesz netem, mi ilyenkor a fair eljárás? Ez egy meccs előre teljesen vakon, Week 13, Team Toth ellen, ami hát...

Nem ismerek senkit aki játszik és helyettesithetne.
Monster8
Nekem elég fair hogy ezt itt jelezted, esetleg itt a fórumon kereshetsz helyettest , ha jol tudom lehet 2. Tulajt rendelni a csapatokhoz.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
Monster8 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 15
Jövő péntektől másfél hétig nem lesz netem, mi ilyenkor a fair eljárás? Ez egy meccs előre teljesen vakon, Week 13, Team Toth ellen, ami hát...

Nem ismerek senkit aki játszik és helyettesithetne.
több mint 4 éve
mocskonyi 320
Ha valamelyik csapat felszabadul, szívesen átveszem. Idén engem félreregisztráltak, ezért lemaradtam.
több mint 4 éve
FlyEagles85 Philadelphia Eagles 34
Nem lehet hogy csak elfelejtette? Egészen meccsben volt az előző hétig.
Hanni
Nem konkrétan csak rá értettem. De nézd csak meg, a 8 meccsből 3-4en nem volt ellenfél tele bye weekes emberekkel
peach
Engem az inaktív csapatokban tengődő rengeteg talent player keserít el..
Hanni
Megnéztem, 4en full leszarták az egészet, illetve további két csapatban is volt min. 2 bye weekes playa. 8 meccsből. A játékos stoppolás egy dolog, csak így az igazi játékélmény veszik el, egy jó sorsolással gyakorlatilag kapsz 3-4-5 ingyen győzelmet. Mások meg szopnak.
peach
Egyetértek valóban elkeserítő és már az sem teszi egyszerűvé a helyzetet, hogy igen sokan vagyunk egy csoportban és a draft után jöttek a sérülések és a hatalmas bustok és esély sincs normális, kicsit is értékes játékost beszerezni helyükre. Az elmúlt hét volt az amikor kénytelen voltam by weekes játékost benntartani, mert a kispad így is fullos q-kal és by weekesekkel és csak azért nem dobok ki értékes játékost, hogy teli legyen a kezdő.

Every fall we Rise
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Nem lehet hogy csak elfelejtette? Egészen meccsben volt az előző hétig.
Hanni
Nem konkrétan csak rá értettem. De nézd csak meg, a 8 meccsből 3-4en nem volt ellenfél tele bye weekes emberekkel
peach
Engem az inaktív csapatokban tengődő rengeteg talent player keserít el..
Hanni
Megnéztem, 4en full leszarták az egészet, illetve további két csapatban is volt min. 2 bye weekes playa. 8 meccsből. A játékos stoppolás egy dolog, csak így az igazi játékélmény veszik el, egy jó sorsolással gyakorlatilag kapsz 3-4-5 ingyen győzelmet. Mások meg szopnak.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem lehet hogy csak elfelejtette? Egészen meccsben volt az előző hétig.
Hanni
Nem konkrétan csak rá értettem. De nézd csak meg, a 8 meccsből 3-4en nem volt ellenfél tele bye weekes emberekkel
peach
Engem az inaktív csapatokban tengődő rengeteg talent player keserít el..
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Nem lehet hogy csak elfelejtette? Egészen meccsben volt az előző hétig.
Hanni
Nem konkrétan csak rá értettem. De nézd csak meg, a 8 meccsből 3-4en nem volt ellenfél tele bye weekes emberekkel



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem lehet hogy csak elfelejtette? Egészen meccsben volt az előző hétig.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Downtown Army 68as score-ja elég kemény a héten.
Sixo
Minden évben ez van. Itt tolong a sok fasz, hogy ő azt bezony nagyon jáccizni akar. Aztán minden évben van 4-5 inaktív user aki szarik nagy ívben az egészre elbaszva a maradék játékát... 😓



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Downtown Army 68as score-ja elég kemény a héten.

több mint 4 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
ezen a héten most odaadom az ellenfelemnek. bocsánat srácok, nem beleszarás, csak költözés és munka sok egyszerre, most pont erre nem tudtam figyelni.

Mindig jövőre
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Team Toth nemtudom ki, de küldtem neked egy offert. Igazából ha jó neked a kupp-golladay-allen hármas közül bármelyikért küldeném lindseyt
peach
@Borbinho ha minden igaz



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Team Toth nemtudom ki, de küldtem neked egy offert. Igazából ha jó neked a kupp-golladay-allen hármas közül bármelyikért küldeném lindseyt



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem gondoltam volna, hogy Ty Johnson lecsúszik hozzám waiveren, de mégis. 😀 Köszönöm mindenkinek.
KoporShow
Bust lesz a csávó én mondom, amúgy sajna volt fontosabb húznivalóm, és kövi kör előtt vitted el. A Trade offered pedig maximalis tisztelettel, de Rudika visszatérésével, nem igen van súlyban 😀
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Coruscant Knight nem tudom kinek a csapata. Küldtem egy trade offert. Nézz rá, remélem tetszik.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "