bowl.hu div. 3./D

10 feliratkozó

több mint 4 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
A ligaegyesítések miatt a továbbiakban a 3/B topikban tájékozódhattok a történésekről!
20.08.25.

2019-20'-as szezon végeredménye:

1 Ruthless Rhinos (David Juhasz) -> FELJUTÓ (alapszakasz gyöztes+ PO gyöztes)
2 Giants OziBozi(Ozi Bozi) -> FELJUTÓ (PO 2. helyezett)
3 Cartman Team (Novak George)
4 Virginia Suckers (krisz b)
5 Pittsburgh Bonegrinders (Janos Gorzas)
6 DB_ Mechanics (Marton Grigonca)
7 Mazaszaszvari Banyasz (Tintas Tunyacsap)
8 Skull Mohikans (Peter Vagyi)
9 Shamrock Reign (Balazs Balogh)
10 Atlanta FalCaso (kaszo )
11 Budapest Thunderbirds (Adam Blasko) ->nem jön
12 Belpesti Betyarz (Gabor Sebok)
13 Big Protein (Toth Szabolcs)
14 Hegyes Aligators (Bela Szanyi)
15 Philly Asylum (Martin Borszuk)->nem jön
16 Daroc StarZ (Mezes Daniel)
új jelentkező:
@kingpeti83
@JoeyPorter
PRÓBÁLJUNK MEG AUGUSZTUS 20-IG VISSZAJELEZNI! KÖSZÖNÖM!


2020-as szezonra:
zold visszajelzett
piros még nem jelzett vissza

Dzseno

Szerkesztette: Dzseno
több mint 5 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
A végső szavazás a draft időpontról! Szavazzatok!

 doodle.com/poll/fq5bch3hip6vbraq

több mint 5 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
simán elfelejtettem az egészet, le is csúsztam az idei ligáról, vagy a tavalyi résztvevők automatikusan bekerültek?

szerk: bár ha jól látom, benne vagyok a névsorban
kaszo
Bent vagy, igen! 😊

több mint 5 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Sziasztok!
Meghívók még nem lettke kiküldve vagy csak én nem kaptam meg? 😊
Dzseno
Hali!
Akik tavaly is a ligában voltak azoknak nem kell meghívó. Reaktiváltuk a ligát erre a szezonra is.
Pittsburgh Bonegrinders ott mosolyog az East division ben.
Csak simán lépj be espn-re. 😊

több mint 5 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
simán elfelejtettem az egészet, le is csúsztam az idei ligáról, vagy a tavalyi résztvevők automatikusan bekerültek?

szerk: bár ha jól látom, benne vagyok a névsorban

Szerkesztette: kaszo
több mint 5 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Sziasztok!
Meghívók még nem lettke kiküldve vagy csak én nem kaptam meg? 😊
több mint 5 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Draftr hírek?
ozibozi
Holtversenyben vezet hétfő 20:00 és kedd 21:00. Ha így marad pénteken csinálok egy új szavazást ahol a kettő közül kell majd választani, hogy eldőljön.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Draftr hírek?
több mint 5 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
sracok, eletemben eloszor csinaltam egy ceges ligat, de az ESPN-en nem tudok beallitani egy CET 12:00pm-es draftot, hogy ebedidoben tudjunk nyomultni. ez 7am ET lenne. Van valakinek 5lete, hogy lehetne ezt megoldani?
kosz
xtaki
Igen, 6 óra az időeltolódás CET és ET között. Ami nekünk dél, az ott reggel 6. 😊
JohnKerla
hejj, erre magamrol is rajottem. a kerdes, hogy lehetsege-e 5pm ET elottre tenni a draftot.
bocs, az offert.
xtaki
Érdekesen van tényleg megcsinálva. 1:45 AM és 7 AM közötti időpontot nem lehet beállítani. Nem gondoltak ránk, szegény európaiakra...

több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
sracok, eletemben eloszor csinaltam egy ceges ligat, de az ESPN-en nem tudok beallitani egy CET 12:00pm-es draftot, hogy ebedidoben tudjunk nyomultni. ez 7am ET lenne. Van valakinek 5lete, hogy lehetne ezt megoldani?
kosz
xtaki
Igen, 6 óra az időeltolódás CET és ET között. Ami nekünk dél, az ott reggel 6. 😊
JohnKerla
hejj, erre magamrol is rajottem. a kerdes, hogy lehetsege-e 5pm ET elottre tenni a draftot.
bocs, az offert.
több mint 5 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
ha jól értelmezem NYJets-szel pont meg lennénk 14-en... ill. vmiért az espn-en nem találom a ligát ha vhogy kaphatok egy linket megköszönöm.
Titans
Küldtem meghívót a tavalyi e-mail címre.

több mint 5 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Szerintem legyen 14 fős a liga! Az alapszakasz úgy is 13 forduló. Akkor mindenki játszik mindenkivel egyet. Na meg nagyobb dicsőség lesz innen feljutni! 😊

több mint 5 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
sracok, eletemben eloszor csinaltam egy ceges ligat, de az ESPN-en nem tudok beallitani egy CET 12:00pm-es draftot, hogy ebedidoben tudjunk nyomultni. ez 7am ET lenne. Van valakinek 5lete, hogy lehetne ezt megoldani?
kosz
xtaki
Igen, 6 óra az időeltolódás CET és ET között. Ami nekünk dél, az ott reggel 6. 😊

több mint 5 éve
Adam79 Seattle Seahawks 89
Én támogatom, hogy többen legyünk, de erről sztem a fantasy football a bowl.hun topicba érdeklődjetek.
Raven17
Én is támogatom minden jelentkező csatlakozását. Ez egy játék, aki szeretne jönni játszani, az jöjjön.
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
sracok, eletemben eloszor csinaltam egy ceges ligat, de az ESPN-en nem tudok beallitani egy CET 12:00pm-es draftot, hogy ebedidoben tudjunk nyomultni. ez 7am ET lenne. Van valakinek 5lete, hogy lehetne ezt megoldani?
kosz
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Tavaly volt olyan csoport a div3-ban, ami végül kevesebb emberrel indult el, mert túl sokan voltak inaktívak az előzetes jelentkezők közül, szal nem példátlan a létszámkülönbség. Jövőre fantasyügyileg összeolvadás lesz az FK-val, ami még képlékeny, hogy hogy fog megvalósulni.
Ennek megfelelően ezt én meghagynám commish hatáskörben, hogy akartok-e létszámot bővíteni, értem az érveket és az ellenérveket is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Cyby007 Denver Broncos 52
nem támogatom a túl sok főt..2éve azzal szopunk h 18-20fös ligában draftolsz és ennyi volt ajáték mert mindent felszippant mindneki és 0 trade /waiver tevékenység.12elég
több mint 5 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Én támogatom, hogy többen legyünk, de erről sztem a fantasy football a bowl.hun topicba érdeklődjetek.
Raven17
Szerintem is empty taxi az illetékes. Úgy néztem, hogy a harmadik liga mindengyik csoportja 12 fős.

több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Én támogatom, hogy többen legyünk, de erről sztem a fantasy football a bowl.hun topicba érdeklődjetek.
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
ha jól értelmezem NYJets-szel pont meg lennénk 14-en... ill. vmiért az espn-en nem találom a ligát ha vhogy kaphatok egy linket megköszönöm.

több mint 5 éve
newyorkjet New York Jets Penn State Nittany Lions 33
Hello

én lekéstem a 3/B-ről. Van esetleg szabad hely?
több mint 5 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Jönnék idén is, de ha velem lennénk páratlanul, akkor kereshetek másik ligát is; vagy persze lehet bye weekes megoldás is, nekem mind1, tisztelettel kérem a mielőbbi döntést.

több mint 5 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Bocsi mindenkitől, kicsit benéztem a dolgokat. Elvileg a 12 fő bent van a ligában.
Ezen a linken lehet szavazni a draft időpontról:

 docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhLwCuotz3DpbYJDoFlolEjGzSW1y3JEGjV9Hnv7ZLSTEmjQ/viewform?usp=sf_link

Több időpontot is meg lehet jelölni, a legtöbb szavazatot kapó időpont lesz beállítva.
JohnKerla
Hy!
Majd a dátumokat nézd már meg még egyszer, egy picit elcsúszott...
Dzseno
Javítottam, köszi!

több mint 5 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Bocsi mindenkitől, kicsit benéztem a dolgokat. Elvileg a 12 fő bent van a ligában.
Ezen a linken lehet szavazni a draft időpontról:

 docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhLwCuotz3DpbYJDoFlolEjGzSW1y3JEGjV9Hnv7ZLSTEmjQ/viewform?usp=sf_link

Több időpontot is meg lehet jelölni, a legtöbb szavazatot kapó időpont lesz beállítva.
JohnKerla
Hy!
Majd a dátumokat nézd már meg még egyszer, egy picit elcsúszott...
több mint 5 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Bocsi mindenkitől, kicsit benéztem a dolgokat. Elvileg a 12 fő bent van a ligában.
Ezen a linken lehet szavazni a draft időpontról:

 docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhLwCuotz3DpbYJDoFlolEjGzSW1y3JEGjV9Hnv7ZLSTEmjQ/viewform?usp=sf_link

Több időpontot is meg lehet jelölni, a legtöbb szavazatot kapó időpont lesz beállítva.

Szerkesztette: JohnKerla

több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ja, vmi történhetne, mert lassan szezon. (+ ezt a marha hosszú kezdő írást is leszedhetné akinek van hozzá joga pls)