bowl.hu keeper

15 feliratkozó

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Bazz, Deiont kezdettem volna, meglenne a PO jelen állás szerint...

Az a durva, hogy 8 meccsből 7-nél csak egy kimenetel jó (TOO OP-Glendale Big Red mindegy), és ezen felül 54 ponttal kell vernem a Stinky Rascalst... de egyelőre a meccsek jól állnak, viszont a pontkülönbségen múlhat a dolog..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nyald ki Hunt....

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
121-8, 45 pont a két CB-től... na jó van ám.

Sok sikert mindenkinek PO-ban 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Lett egy spártai klubtagunk, grat hozza!

Meg neked is gabo, sajnos megvan a 3. zacsi zsinórban, innen mar nehéz lesz a dolog.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Gyalázat ez a csapat, grat Rajna... DL poszton kb 50-nel kaptam ki, de amikor 4 játékos (Littletonnak talán meglesz) csinál tíz pontnál többet, akkor ennyi van benne...

A hátralevő 2 mecset egyaránt nyerni kéne, de még úgyse garantált semmi az alacsony pontszám miatt.. illetve az elmúlt három heti 156, 165.5 és 157 pont után, most lehet a 150 se lesz meg... szóval teljesen nonszensz lenne a PO...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Undorítóan mákolok eddig idén, de azt nem látom ezen a héten hogy fogok kiállni... pedig kb ezen múlik a szezon, mert háromból minimum kettőt kell nyerni, de lehet h inkább hármat.

QB, 2 RB, 2 CB bye-on, TE nincs - kemény 134 projected pont, miközben WR/LB/S poszton tele vagyok.. de lassan ott tartok hogy 15 pontos LB/S-t kell kidobnom 2 pontos futóért....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
tök utolsó vagyok pedig szerzett pontokban top 5 a csapat ...

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Grat Igor, te lettél a vakok között a félszemű. 😊
somoskovig
Köszi, bár szerintem a félszeműek tiltakoznának ezt a teljesítményt látva.

Várjuk ki a végét, hátha csinál Warner 35 pontot, és sikerült valahogy kikapni... illene ehhez a szerencsétlenkedéshez.
Igor
Hajszálon múlt... 😀

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Vegre egy W.
Ha mar az eagles egy rakas kaka lett

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Grat Igor, te lettél a vakok között a félszemű. 😊
somoskovig
Köszi, bár szerintem a félszeműek tiltakoznának ezt a teljesítményt látva.

Várjuk ki a végét, hátha csinál Warner 35 pontot, és sikerült valahogy kikapni... illene ehhez a szerencsétlenkedéshez.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Grat Igor, te lettél a vakok között a félszemű. 😊

több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Crowell es Freemen mozgathato nalam.
Esetleg Coleman, de neki ara van. Mack-et megtartanam.

DE-m nekem se nagyon van, esetleg Jordan mehet, de nem ezen a heten mivel Campbell bye w-en van.

Milano erdekelne.

Szerkesztette: schuldid
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Igazabol van 7 LB-m, szoval felcserelnek ha lehet.
Mi a csapatneved Igor?
schuldid
Hangover Boyz
Nekem is van 6 úgyhogy nem feltetlén szeretnék többet belőlük, főleg RB v DL érdekel, esetleg egy elit TE vagy CB is szóba jöhet.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Igazabol van 7 LB-m, szoval felcserelnek ha lehet.
Mi a csapatneved Igor?
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Van valakinél eladó LB?
Egy héten sikeresen lesérült két kezdőm is hetekre.
schuldid
Nálam nézelődhetsz, bárki eladó (mondjuk Leonardért a fél csapatot kérem 😊 ).
somoskovig
Nálam elég sokan vannak, és olcsóbban is mehetnek emberek...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Van valakinél eladó LB?
Egy héten sikeresen lesérült két kezdőm is hetekre.
schuldid
Nálam nézelődhetsz, bárki eladó (mondjuk Leonardért a fél csapatot kérem 😊 ).

több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Van valakinél eladó LB?
Egy héten sikeresen lesérült két kezdőm is hetekre.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Ez az ajanlat ugye csak proba volt?

több mint 5 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Na, listavezető skalpja begyűjtve, most minden összejött 1-2 poszton, Conner, Mike Evans a meccseik végén még összeszedtek rengeteg pontot, így nem volt nagyon kérdéses egy pillanatig sem.

5-3, megyünk tovább. 😊
somoskovig
grat!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Na, listavezető skalpja begyűjtve, most minden összejött 1-2 poszton, Conner, Mike Evans a meccseik végén még összeszedtek rengeteg pontot, így nem volt nagyon kérdéses egy pillanatig sem.

5-3, megyünk tovább. 😊

több mint 5 éve
Henderson New York Giants 999
Meatheads utan erdemes felszedni az aprot.
Szeptemberben kirakta Mark Barron-t, most Sean Lee-t.
Azert egyik se szar annyira hogy FA legyen.
schuldid
Barron kibaszásának története az, hogy az első forduló előtt ugyebár nem edzett hetekig az edzőtáborban, mindenki tudta, hogy nem fog játszani, én meg szépen vártam hogy out legyen végre és felszedjek a helyére egy puntert. Az lett belőle hogy a hétfő esti meccs előtt szépen bealudtam mire kihirdették az inaktívokat (pedig még így is lett volna elérhető P) és 2 ponttal kaptam ki...
Ezen felül sajnos első keeper szezonomnak homályökör módon úgy álltam neki, hogy azt gondoltam kötelező 10 embert megtartani, ennek (is) köszönhetően lett egy igencsak gyenge rosterem, de az LB poszt azért egészen rendben volt/van, így inkább innen áldoztam embereket, hogy megpróbáljak pár upside FAt felszedni más posztokra.
Amúgy annyira jók sem lesznek azért szerintem, közel sem every down LB már egyik sem. De örülök, hogy segíthettem. 😀

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 5 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Meatheads utan erdemes felszedni az aprot.
Szeptemberben kirakta Mark Barron-t, most Sean Lee-t.
Azert egyik se szar annyira hogy FA legyen.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Most nézem, hogy Igor ellen játszok. Bortlesnek kéne kezdenie...
😉
Zolika
😊
Grat... jobb lett volna ha o kezd, de a lenyegen nem valtoztatott volna...

RB es DL poszt tovabbra is orjito.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 860
Most nézem, hogy Igor ellen játszok. Bortlesnek kéne kezdenie...
😉

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Back on track. 😀

Ugyanitt Jaylon Smith még mindig eladó elit DE-ért cserébe.