bowl.hu keeper

15 feliratkozó

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Hát ez fájdalmas, 2. legtöbb szerzett pont a top 8-ból, de sajnos pont a legtöbb ellen játszottam, így 250 ponttal sikerült tulajdonképpen simán kikapni... Brees túl extra volt, az egyik legjobb D ellen csinált 20 ponttal többet, mint eddig bármikor a szezonban, ezt nem tudtam kompenzálni (meg a 21 pontos rúgó is no comment... 😊).

Mindenesetre grat schuldid, most már nyerd meg! 😊

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Na, a ki-ki meccsen elég szép eredmény lesz a végére, nálam már senki, ellenben 60 pont előny, odaát Cook, KJ Wright és Myers, inkább nekem esélyes talán, de sajnos Cook simán hozhat olyan extrát, amit nem bír el különbség. Olyan szempontból egyszerű a helyzet, hogy a győztes megy a PO-ba.
somoskovig
Szerintem eldőlt ez. Én nem látom azt az extrát, ami segíthetne rajtam. Gratulálok!
Zolika
Extra valóban nem jött, így 8.helyen besurrantam. 😊

Sajnos Igor nem bírta megnyerni az utolsó meccsét, így a Super Bowl Bound jön szembe. Utolsó 5 meccsen 197 pontos átlag, 2-szer járt 200 pont felett, 219 volt a legjobb. Nekem az utolsó 5 meccsem 223 pontos átlag, 4-szer 200 pont felett, 253 pont volt a legjobb. Conner, Hilton és Peppers visszajöhetne, de így sem vagyok esélytelen.

Egyébként az egész liga brutál kiegyensúlyozott, talán a Szeged Killaz van a legjobb formában, zsinórban 4 győzelemmel, ebből 3-szor 240+ ponttal, de kb. 200 pont van szerzett pontokban a teljes PO-mezőny között, szóval bármi lehet.

több mint 4 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 863
Na, a ki-ki meccsen elég szép eredmény lesz a végére, nálam már senki, ellenben 60 pont előny, odaát Cook, KJ Wright és Myers, inkább nekem esélyes talán, de sajnos Cook simán hozhat olyan extrát, amit nem bír el különbség. Olyan szempontból egyszerű a helyzet, hogy a győztes megy a PO-ba.
somoskovig
Szerintem eldőlt ez. Én nem látom azt az extrát, ami segíthetne rajtam. Gratulálok!

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Na, a ki-ki meccsen elég szép eredmény lesz a végére, nálam már senki, ellenben 60 pont előny, odaát Cook, KJ Wright és Myers, inkább nekem esélyes talán, de sajnos Cook simán hozhat olyan extrát, amit nem bír el különbség. Olyan szempontból egyszerű a helyzet, hogy a győztes megy a PO-ba.

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Van pár használható RB, WR a csapatomba, cserélnék közülük LB-re, S-re.
Zolika
Nézz körül nálam.

Vagy persze Igornál, neki van 7 darab top 5-ös LB-je, mint minden szezonban! 😀

Szerkesztette: somoskovig

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Conner ezt szépen odatette, 1 pont, majd rásérült a vállára és kiszállt... Szerencsére gabonál se tépte szét magát Terrell Edmunds. 😊

több mint 4 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 863
Van pár használható RB, WR a csapatomba, cserélnék közülük LB-re, S-re.

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
somoskovig
Úgy gondoltam nem kell második DT ellened, és lehet hogy bejön, bár picit szorosabb mint vártam, Leonard jó nagyot állatkodott, más kérdés hogy az Adams-Littleton duóm (beférne, mi), még így is leverte a két elit LB-det.. 😊

Ha Stephen helyett Tomlinsont veszem fel, akkor már game over, így most picit izgulhatok Löket miatt, de szerintem azért 55-45 talán nekem áll, bár nyilván Lockett jóval volatilisebb számokat hozhat mint Warner..

Biegel meg az idei év OOP stealje lesz remélem, bár a múlt heti 2 pontja majdnem kiejtett div 1-ben....
Igor
Adams no comment, de azért 96 pont a 3 LB-től nem annyira rossz szerintem, mennyit is szereztek a tieid? 😊

Nyilván döntetlen, azt tudom, hogy Dicksonnak volt egy in10 puntja, de ez majd csütörtökön fog eldőlni.

A fair play jegyében meg én is bent hagytam egy 0 pontos DT-t, hogy ne erre fogd esetleg. 😊

Ha Conner és T.Y visszajönnek, és közben sikerül besurrannom a PO-ba, akkor ezzel a kerettel akár oda is érhetek...

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
somoskovig
Úgy gondoltam nem kell második DT ellened, és lehet hogy bejön, bár picit szorosabb mint vártam, Leonard jó nagyot állatkodott, más kérdés hogy az Adams-Littleton duóm (beférne, mi), még így is leverte a két elit LB-det.. 😊

Ha Stephen helyett Tomlinsont veszem fel, akkor már game over, így most picit izgulhatok Löket miatt, de szerintem azért 55-45 talán nekem áll, bár nyilván Lockett jóval volatilisebb számokat hozhat mint Warner..

Biegel meg az idei év OOP stealje lesz remélem, bár a múlt heti 2 pontja majdnem kiejtett div 1-ben....

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Greenlaw és Copeland is lejött hozzám, mint 4. és 6. claimelt LB, nocsak.... ez elég meglepő -> szóval a 7 elit LB-m közül bárki eladó 😊

Az mondjuk bosszantó h a két MIA DT az kiment, ejj..
Igor
Miután van 4 üres posztod/bye weekes embered a kezdőben, akiket pótolni kell gondolom, és a padon is van pár olyan bye weekes ember, akiket nem nagyon fogsz kidobni, a 7 szipi-szupi LB-d közül 1-2 úgyis repülni fog még hétvége előtt... 😊

De egyébként a keretemen lévő 4 LB egyikét se adnám oda kb. semelyikért a 7 közül. 😛
somoskovig
Walker Out lesz, Burkhead cut, és meg van oldva a dolog... 😊 de kösz hogy szóltál, akartam is felvenni CB-ket, jó hogy eszembe juttattad...

Leonard és Jaylon jogos, de a másik kettőre ezt irni megalol..

Amúgy, mi a francnak tradelnék LB-ért, amikor már most is túl sok van... 😛 adjál más poziról embert, és lesz neked is használható backupod, hamár Greenlaw úgyis átveszi a No 1 SF LB szerepét 😉
Igor
Jó, esetleg Littleton beférne. 😊 Kwon kiesésével Warner is rendben lesz, Alexander Johnson meg 18 pont felett átlagol, mióta kezdő lett (egyébként 21 felett, csak volt egy gyenge meccse). Szóval back-up LB pont nem kell. 😊

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Greenlaw és Copeland is lejött hozzám, mint 4. és 6. claimelt LB, nocsak.... ez elég meglepő -> szóval a 7 elit LB-m közül bárki eladó 😊

Az mondjuk bosszantó h a két MIA DT az kiment, ejj..
Igor
Miután van 4 üres posztod/bye weekes embered a kezdőben, akiket pótolni kell gondolom, és a padon is van pár olyan bye weekes ember, akiket nem nagyon fogsz kidobni, a 7 szipi-szupi LB-d közül 1-2 úgyis repülni fog még hétvége előtt... 😊

De egyébként a keretemen lévő 4 LB egyikét se adnám oda kb. semelyikért a 7 közül. 😛
somoskovig
Walker Out lesz, Burkhead cut, és meg van oldva a dolog... 😊 de kösz hogy szóltál, akartam is felvenni CB-ket, jó hogy eszembe juttattad...

Leonard és Jaylon jogos, de a másik kettőre ezt irni megalol..

Amúgy, mi a francnak tradelnék LB-ért, amikor már most is túl sok van... 😛 adjál más poziról embert, és lesz neked is használható backupod, hamár Greenlaw úgyis átveszi a No 1 SF LB szerepét 😉

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Greenlaw és Copeland is lejött hozzám, mint 4. és 6. claimelt LB, nocsak.... ez elég meglepő -> szóval a 7 elit LB-m közül bárki eladó 😊

Az mondjuk bosszantó h a két MIA DT az kiment, ejj..
Igor
Miután van 4 üres posztod/bye weekes embered a kezdőben, akiket pótolni kell gondolom, és a padon is van pár olyan bye weekes ember, akiket nem nagyon fogsz kidobni, a 7 szipi-szupi LB-d közül 1-2 úgyis repülni fog még hétvége előtt... 😊

De egyébként a keretemen lévő 4 LB egyikét se adnám oda kb. semelyikért a 7 közül. 😛

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Greenlaw és Copeland is lejött hozzám, mint 4. és 6. claimelt LB, nocsak.... ez elég meglepő -> szóval a 7 elit LB-m közül bárki eladó 😊

Az mondjuk bosszantó h a két MIA DT az kiment, ejj..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
QB nem kell senkinek? Goffot adnám RB vagy WR -ért. Death Knightsnak ment is egy ajánlat pár napja.
Henderson
Hát Moore megoldja valahogy

több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
En mindkét 7-2-es csapatot vertem, illetve legtöbb szerzett pont.
Mégis csak harmadik vagyok 6-3-al :/
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Igen, Te kiegyensúlyozottabb vagy, meg mázlistább, nekem nincs 170 pont alatti győzelmem, neked meg 220 feletti vereséged. Hétvégén bármelyik rubrikába behúzhatunk egy strgulát, ahogy Neked megfelelőbb. 😊

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Menetelünk szépen, de amikor a keretet végignézem, valahogy nem érzem azt az átütő erőt benne... pedig harmadik legtöbb szerzett pont... hmm.

Gondolom az erős S, DT (a legfontosabb 😀) és WR sor segít, meg az LB sor is okés végülis... mondjuk van három TOP 15 WR-m, pedig se Diggs-szel, se Hopkins-szal nem vagyok túl elégedett, szóval lehet én vagyok túl maximalista..

Somos meg nyilván kifogta a legrosszabb bye week-es hetemet, így tovább javíthatja a teljesen pointless H2H statisztikáját 😛 ha ez kell ahhoz, hogy becsússzon a PO-ba, felőlem...

Ráadásul nálad van a div 1-es defensem negyede kb, szóval ajánlom hogy jól teljesítsenek!
Igor
Igazából az egy kiugró hetedet leszámítva nagyjából azonos erősségű a csapatunk, ha ott 240-250 ponttal számolunk, akkor még szerzett pontokban is azonosan állnánk (az, hogy 2-vel több győzelmed van, igazi nonszenz, 154 ponttal meccset nyerni...).

De most valóban kell a win a PO-hoz, hogy ott is tudjam esetleg a releváns H2H statisztikát javítani. 😊
somoskovig
Ja, a 178-175 aztán sokkal impresszívebb W.

Nekem azért nem volt ennyi 170/180-as hetem, két hét kivételével minden 197 és 238 között, ez is egy szolid csapat. Írtam én is, h szerintem nem kéne az 1. helyen állnom, de azért fix PO csapatnak tűnik, bármilyen metrics alapján...

Most lehet h kicsit jobb formában vagy, de majd meglátjuk PO-ban mi lesz, ha bejutsz oda... mert egy L neked sokkal jobban fájna.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Menetelünk szépen, de amikor a keretet végignézem, valahogy nem érzem azt az átütő erőt benne... pedig harmadik legtöbb szerzett pont... hmm.

Gondolom az erős S, DT (a legfontosabb 😀) és WR sor segít, meg az LB sor is okés végülis... mondjuk van három TOP 15 WR-m, pedig se Diggs-szel, se Hopkins-szal nem vagyok túl elégedett, szóval lehet én vagyok túl maximalista..

Somos meg nyilván kifogta a legrosszabb bye week-es hetemet, így tovább javíthatja a teljesen pointless H2H statisztikáját 😛 ha ez kell ahhoz, hogy becsússzon a PO-ba, felőlem...

Ráadásul nálad van a div 1-es defensem negyede kb, szóval ajánlom hogy jól teljesítsenek!
Igor
Igazából az egy kiugró hetedet leszámítva nagyjából azonos erősségű a csapatunk, ha ott 240-250 ponttal számolunk, akkor még szerzett pontokban is azonosan állnánk (az, hogy 2-vel több győzelmed van, igazi nonszenz, 154 ponttal meccset nyerni...).

De most valóban kell a win a PO-hoz, hogy ott is tudjam esetleg a releváns H2H statisztikát javítani. 😊

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Menetelünk szépen, de amikor a keretet végignézem, valahogy nem érzem azt az átütő erőt benne... pedig harmadik legtöbb szerzett pont... hmm.

Gondolom az erős S, DT (a legfontosabb 😀) és WR sor segít, meg az LB sor is okés végülis... mondjuk van három TOP 15 WR-m, pedig se Diggs-szel, se Hopkins-szal nem vagyok túl elégedett, szóval lehet én vagyok túl maximalista..

Somos meg nyilván kifogta a legrosszabb bye week-es hetemet, így tovább javíthatja a teljesen pointless H2H statisztikáját 😛 ha ez kell ahhoz, hogy becsússzon a PO-ba, felőlem...

Ráadásul nálad van a div 1-es defensem negyede kb, szóval ajánlom hogy jól teljesítsenek!

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Nekem Succopot sikerült aktiválnom IR-ről, az se kutya.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
két csapat közül megint sikerült belefutni az egyikbe, aki nálam több pontot szerzett, nem vagyok túl szerencsées ebben a ligában... grat Rajna.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
3 győzelem zsinórban, ebből az utolsó kettő 240+ ponttal, most úgy lett 250 feletti, hogy az offense Conner és Hilton nélkül volt. Cserébe S posztról szerintem sose szereztem még 56 pontot...

Ha lenne egy normális irányító, akkor ez egy bajnokesélyes keret lehetne, de Mayfield szerintem a legrosszabb keeperem evör, eddig egyszer volt 20 pont felett, de volt mínuszos meccse is, ennél már csak a bye week-je volt szebb, akkor Darnold hozott -8 pontot...

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
jajdejo, 1 ponttal......
lol
Látod, nem is egy ponttal. 😊

Ez a 3. olyan meccsem volt az évben, ahol mindkét csapat 220 pont felett termelt...

több mint 4 éve
Henderson New York Giants 1 005
QB nem kell senkinek? Goffot adnám RB vagy WR -ért. Death Knightsnak ment is egy ajánlat pár napja.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
jajdejo, 1 ponttal......
lol
Csütörtökön fordulhat...