bowl.hu keeper

15 feliratkozó

több mint 3 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Van 5 viszonylag masszív linebackerem (Darius Leonard, Jaylon Smith, Alexander Johnson, Krys Barnes, Eric Wilson), egyet elcserélnék belőlük. RB/WR upgrade, esetleg egy stud DT vagy S érdekelne elsősorban.
somoskovig
Safety van nalam elerheto ha erdekel.
Josh Jones, Jessie Bates, Vaccaro
több mint 3 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Van 5 viszonylag masszív linebackerem (Darius Leonard, Jaylon Smith, Alexander Johnson, Krys Barnes, Eric Wilson), egyet elcserélnék belőlük. RB/WR upgrade, esetleg egy stud DT vagy S érdekelne elsősorban.
somoskovig
Hill, Allen, Boyd, Landry bevonható nálam, nézz körül (TOO OP)

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Van 5 viszonylag masszív linebackerem (Darius Leonard, Jaylon Smith, Alexander Johnson, Krys Barnes, Eric Wilson), egyet elcserélnék belőlük. RB/WR upgrade, esetleg egy stud DT vagy S érdekelne elsősorban.

több mint 3 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 863
Nem tudom fejből ki a Kinizsi (itt is jó lenne egy lista) - mindenesetre elnézést Lockett miatt 😕
Igor
Semmi gond nincs. Talán, ha Bortles játszik, nyerhettem volna. 😀

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem tudom fejből ki a Kinizsi (itt is jó lenne egy lista) - mindenesetre elnézést Lockett miatt 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
A Schuster gyerek ennyire kiesett a babakosárból, hogy rajtam és Meatheads-en kívül senkinek sem kellett?!
több mint 3 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Nálam van a kezdő (?) KC RB és Gore a Jets-ből, na meg Swift a Lionsból.
Igy csak a philly RB-re és McKissic-re koncentráltam.
A bajszosban nem hiszek, Hastyt meg nem gondoltam hogy igy lecsúszik.
Div1-ben felvettem, kezdetem is a héten, remélem összelapátol több pontot mint a handcuff Boys RB srác.

Egyébként a 4 Safetymből bárki eladó, Josh Jones, Jessy Bates, Malcolm Jenkins, Vaccaro.
WR-kellene.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Loooool, Bernard, Perine és Hasty - és egyikre se dobott senki más egyetlen waivert se?

Come on...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Na jó van ám, Döme... Henry, Watson és Jefferson? 😂
Grat, de no comment 😛
Igor
Hehe, köszi, miután Claypoolt múlt héten egy nappal a meccs előtt hajítottam ki egy beugró LB-ért, akire amúgy semmi szükség nem volt, azt hittem sikeresen elátkoztam a szezonom, de ezek szerint nem. 😀
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na jó van ám, Döme... Henry, Watson és Jefferson? 😂
Grat, de no comment 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Ez egész vállalhatóan kezd alakulni, megint sikerült Tonyan személyében belenyúlnom waiveren egy jó TE teljesítménybe, Jordan Reed 2.heti 2 TD-s meccse is nálam volt.

Egy kicsit a sérülésekből kezd sok lenni, 6 IR/O játékossal kezdtem a hetet, ehhez jött hozzá Ekeler, Darius Leonard, Kazee meccs közbeni kiszállása, plusz Evans és Scooty Miller se egészséges, lassan a sérültlistámból jobb csapatot lehetne kirakni, mint a kezdőimből...

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Grat a Diggersnek - csúnyán belenéztünk az idei 1 jó Mixon hétbe 😛, de amit a héten alkotott a csapat... az senki elllen nem lett volna elég ígyse-úgyse.

1, azaz 1 db ember teljesítette túl a projectiont, és az egész offense tragikus volt.. imádkozni kell h a 140 pont meglegyen...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Többször is sikerült kiszúrni somossal - innentől kb mindegy is hogyan zárul a szezon. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
na

ez így elég gyászos lett.

WR sorban van csere alap majd ha lemegy az első karika és mind szerez 2-3 td-t keresetek 😊

kéne egy futó/TE/DE

több mint 3 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Még egy autodraft ez is kegyetlen jól sikerült. Ismét IR-en lévö játékossal kezdek
schuldid
nekem csak rb-t es wr-t huzott padra 😊

ugyanitt wr elado

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 3 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Még egy autodraft ez is kegyetlen jól sikerült. Ismét IR-en lévö játékossal kezdek
több mint 3 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Btw nekem igazan jol jonne ha 9.30 lenne . Vagy ez is auto lesz
Janek
nekem 10:30 😄

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Btw nekem igazan jol jonne ha 9.30 lenne . Vagy ez is auto lesz

több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Draft: 2020.09.09. 20:30.

Szabályokra még jöhetnek vélemények, a héten beállítom azt is.

több mint 3 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szabályokról a vélmeényem:

Igor AGREE részével én is egyetértek. Annyi kiegészítést tennék, hogy a QB-k 300 yardja helyett akkor járjon ez a bónusz 400 yard után pl. Illetve szintén Igorral értek egyet, hogy maradjon a Safety 6 pont és a 3 tackle-ért járó pluszpontot sem venném el, mindkét témában kb. azért amit Igor írt.

Hosszú TD téma: Nincs erős véleményem, de lehet inkább max azt mondanám, hogy az egy, 40 yardos helyett legyen összesen két kategória. pl. jó ez a 30-60 szint, de akkor 40-re nem tartanám meg külön. De igazából mindegy.

FF-FR téma: Támogatom az emelést, nyomjuk a D#-t 😛
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Sziasztok,
Köszi a türelmet! Maradok természetesen 😉
clbass
Szuper, töltsd a doodle-t, péntek este zárom le.

doodle.com/poll/h9ktyiwfscmud5rm

több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Sziasztok,
Köszi a türelmet! Maradok természetesen 😉
több mint 3 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Még egy visszajelzés hiányzik, írtam clbass-nak PM-et, ha péntekig nem reagál, akkor keresek egy pótlást.

A doodle-t eddig 9-en töltöttük ki, jelenleg szeptember 2-a vezet, 3-a és 8-a kapott még 8-8 szavazatot.
somoskovig
Én nem töltöm, fingom sincs mikor érek rá, igyekszem megoldani amit kiköp a rendszer.
gabokocka
dettó

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
Még egy visszajelzés hiányzik, írtam clbass-nak PM-et, ha péntekig nem reagál, akkor keresek egy pótlást.

A doodle-t eddig 9-en töltöttük ki, jelenleg szeptember 2-a vezet, 3-a és 8-a kapott még 8-8 szavazatot.
somoskovig
Én nem töltöm, fingom sincs mikor érek rá, igyekszem megoldani amit kiköp a rendszer.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Illetve felmerült néhány pontozási változás, amiket behoznék idénre:

Várom a véleményeket!
somoskovig


Agree
- tizedespontok bevezetése: 0.2 pont minden 2 futott/elkapott yard esetén, QB-knál 5 passzolt yard esetén, illetve punt és kick return yardoknál is
- QB-knál a 300 yardos bónuszt elvenni, mert már lassan automatikus lesz
- QB: INT -3 helyett -4 pont
- kihagyott XP -1 pont
- 2 pt conversion: eddig QB-k esetén van benne rá 1 pont, én betennék 2 pontot rá minden érintettnek
- PD csak 1,5 pont, ezt feltenném 2 pontra

Disagree
- hosszú TD-k differenciálása - itt jelenleg 3 pontot ér az elkapott vagy futott 40 yardos TD, illetve 2 pontot a dobott. Be lehetne hozni szerintem 2 pontot a 30 yardos esetén (QB-nak 1 pont), és 5 pontot 60+ yard esetén (QB-nak 3 pont), így kicsit izgalmasabb lenne a nagy playek hatása - én levenném a 2 pontot a dobásnál, és csak WR/QB-nál tartanám fent... és semmiképp nem vezetnék be két kategóriát.. szerintem egy 80 yardos TD ne érjen ennyi bónuszpont.. alapból jár érte elég sok így is.

- safety 6 pontért van bent, azt levenném 3 pontra - maradjon csak. Eléggé random, szerintem megér ennyit, pláne ha egy FF / FR 4 pont lenne

- 3 tackle után járó +1 pont nekem erős kérdőjel - szerintem maradjon... de annyira nagy hatása nincs szerintem, csak alapvetően nem szeretem amikor a D játékosok ponterősségét csökkentjük

No strong feelings (=mindegy)
- FF és FR jelenleg 3-3 pont, ebből csinálnék 4-4 pontot

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)