bowl.hu keeper

15 feliratkozó

több mint 1 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Én átveszem a commisht, ha nincs jelentkező. El kéne kezdeni szervezni már, hogy ne legyenek időpontos gubancok más ligákkal.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 807 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hogy látjátok marad a keeper formátum? Lesz hely az új jelentkezőknek vagy nézzek más liga után? 🙂

több mint 1 éve
Antman Chicago Bears 397
Sziasztok,
Évek óta bénázok itt... Valahogy mindig ez a liga maradt leghátra, és ezt nem érzem korrektnek. Tavalyi draft előtt még kritikán aluli volt a csapat, de idén már kimondottan korrekt alakulatot hagynék az uródra, így amennyiben van jelentkező, szívesen hagynám a játékjogot egy frissebb erőre 😉
clbass
Nekem johet. Vallalom!
Kájzerszóze
Ha valamennyire számít a bentlévők ajánlás vagy szavazata, abban az esetben én kájzer kollégára adom a voksom.

több mint 1 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Leszek

több mint 1 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
jövök én is
több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Sziasztok,
Évek óta bénázok itt... Valahogy mindig ez a liga maradt leghátra, és ezt nem érzem korrektnek. Tavalyi draft előtt még kritikán aluli volt a csapat, de idén már kimondottan korrekt alakulatot hagynék az uródra, így amennyiben van jelentkező, szívesen hagynám a játékjogot egy frissebb erőre 😉
clbass
Nekem johet. Vallalom!



több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Kene valami commish fele, aki atveszi somostol. En is jovok, ha lesz liga
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
Jövök ide is

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 862
Leszek.

több mint 1 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Ha marad szabad csapat, csatlakoznék.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 1 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Én maradnék, ha folytatjuk.

több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 807 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sziasztok, ha lenne hely én beszállnék 🙂

több mint 1 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Sziasztok, én ha kötelező lesz 10 embert megtartani akkor kiszállok.
Nálam egyszerű a matek, sose tartok meg pár játékosnál többet mert nem értek egyet a draft rankings-al.
Abszolúte megértem a kezdeményezést, viszont én szeretem azt a szabadságot, hogy eldönthetem (a mások által) jónak ítélt játékosaimról, hogy mégis szabadon engedem őket és kipróbálom a piacot.
Illetve azt sem értem feltétlen, hogy miért etikátlan (?) akár mindenkit kiszórni, amikor bárki más is megteheti ugyanezt.
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
én jönnék ha marad a liga, ha nem akkor köszönöm a tavalyi évet. 😊
több mint 1 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Sziasztok,
Évek óta bénázok itt... Valahogy mindig ez a liga maradt leghátra, és ezt nem érzem korrektnek. Tavalyi draft előtt még kritikán aluli volt a csapat, de idén már kimondottan korrekt alakulatot hagynék az uródra, így amennyiben van jelentkező, szívesen hagynám a játékjogot egy frissebb erőre 😉
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 747 — 49ers GM
Ide is aktuális ez a komment a div.1 topicból:

Én hosszas megfontolás után úgy döntöttem, hogy itt az idő a visszavonulásra. Sajnos nem tudok annyi időt beletenni már a dologba, mint régen, enélkül meg egy tisztes középszerre elegendő évről évre, amit nyújtani tudok, az meg nem annyira motivál már ennyi év után.

Itt annyival komplikáltabb a helyzet, hogy én vagyok a LM, szóval kellene egy lelkes jelentkező, aki átvenné tőlem a commish feladatkört.

több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
gyors kérdés. Tavaly volt róla szó, hogy kötelezö lesz keeper-t állítani. Lett ebböl végül valami, vagy kiszórhatok mindenkit, ha nem kellene?

Ha már aktiválták a ligát gondoltam rákérdezek.
több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
help! keepert állítani csak azután lehet, hogy megnyílik a liga 22-re? mintha eddig nem így lett volna

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 2 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Grat Döme a címvédéshez!
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 747 — 49ers GM
Hát nagyon úgy néz ki, hogy sikerült címet védeni, hacsak Minkah nem csinál -22 pontot. 😀 Azok után, hogy elkövettem azt az ordas fasságot, hogy Kuppot kiengedtem keeperből, Henry meg lehalt a 8. héten, egy fillért nem raktam volna erre.
Döme
Grat, szép teljesítmény. 😊

több mint 2 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Hát nagyon úgy néz ki, hogy sikerült címet védeni, hacsak Minkah nem csinál -22 pontot. 😀 Azok után, hogy elkövettem azt az ordas fasságot, hogy Kuppot kiengedtem keeperből, Henry meg lehalt a 8. héten, egy fillért nem raktam volna erre.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 747 — 49ers GM
Huntley 40 pont, Brady 0, egyebet ehhez a meccshez nem szeretnek hozzáfűzni, borzasztó csalódott vagyok.

Grat a TOO OP-nak!

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
0.9 ponttal kikapni nagyon faj. 😕
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 747 — 49ers GM
Na, szépen sikerült beleállni a földbe a múlt heti "győzelmi jelentés" után, kicsit sok volt egyszerre Brady-Evans-top 2 CB bye week, White sérülése, Herbert teljes elfelejtése Montgomery visszatérésével, de leginkább a két top 3-as DL emberem egész szezonra történő kiesése fájdalmas, Hunter és Jospeh-Day azért hiányozni fognak...

Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a mögöttem érkező 4 csapat mindegyike is kikapott a fordulóban, így legalább a meccselőny megmaradt az első helyen.

több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
100 szerzett pont is rekord valahol…