bowl.hu rookie liga csapatvédős

8 feliratkozó

több mint 8 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Atlanta FalCaso - kaszo
Mázaszászvár cOALMINERS - tintastunyacsap
Mortar Blasts - gamerkr
Nagyszenas Repters - JoeyPorter
Old Hill's ZoZombie - Májköl
Philadelphia Phireballs - miilann
Thunder Ducks - dartwookie
Vidam Vizilovak - Johnny9

Easy Cowboyattack - Gallapapa
Hegyes Gators - Cyby007
New York Kvakoz - quacky
Newpest Chickens - Csabiii
Philly Asylum - Raven17
Isaszeg Treasures - Valachi Csaba
Dillon Panthers - pasztortomi
Ujpest Bulldogs - zavi27

Szerkesztette: miilann
több mint 5 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Sziasztok Idén lesz ESPNes liga? Nagyon sajnálnám ha évek után egyszercsak eltunne :'-(( koszi Csabi
Valachi Csaba
hali, tavaly jeleztem, hogy nem tudom vállalni a liga szervezését, senki nem szólt, hogy átvállalná, úgyhogy jelen állás szerint idén elmarad.

child please!
több mint 5 éve
Valachi Csaba Philadelphia Eagles 3
Sziasztok Idén lesz ESPNes liga? Nagyon sajnálnám ha évek után egyszercsak eltunne :'-(( koszi Csabi
több mint 6 éve
Johnny9 Seattle Seahawks 44
Köszi srácok, jó kis szezon volt, bár a draft után nem éreztem erősnek az esélyeimet, de az a két csere egész jól sikerült 😀

Grat mindenkinek, jövőre is nyomjuk, én abban is benne lennék, ha kicsit aktívabb lenne az egész közösség.
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
a 2017es bowl.hu DST League győztese a Vidám Vizilovak, gratulálok!


a commish/LM jogok még mindig gazdára várnak. 😊
miilann
Szerintem erre érdemes visszatérni augusztusban, ki tudja addig ki jön majd még játszani itt, és ki nem.😊
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Sajnos utolsó előtti lettem, ennél azért jobbnak éreztem az idei csapatom. Gratula a Vízilovaknak, az első két helyezett nagyon kiemelkedett végig idén.

Szerkesztette: zavi27
több mint 6 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
a 2017es bowl.hu DST League győztese a Vidám Vizilovak, gratulálok!


a commish/LM jogok még mindig gazdára várnak. 😊

child please!
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Nekem nagyon gyenge lett a szezon itt sajna, ennyire nem volt rossz a csapatom. Igaz csak ket olyan emberem serult le, mint Rodgers es Watson...
több mint 6 éve
Csabiii New England Patriots 198
az előző fordulót követően kialakult a playoff bracket:

#8 Newpest Chickens
#1 Dillon Panthers

#5 New York Kvakoz
#4 Isaszeg Treasures

#6 Nagyszenas Repters
#3 cOALMINERS

#7 Philadelphia Phireballs
#2 Vidám Vizilovak

sok sikert mindenkinek a rájátszásra.

illetve remélem, hogy jövőre is összejövünk elegen a ligához, de már most szeretném jelezni, hogy nem fogom tudni betölteni a League Manager/commish szerepet, ha valaki átvenné a liga irányítását jelezze PMben és a szezon végén át is adom a jogokat, kösz. 😊
miilann
Negatív mérleggel becsúszni a PO-ba zsinórban három vereség után? Hajrá Kovácsnéni! 😀
több mint 6 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
az előző fordulót követően kialakult a playoff bracket:

#8 Newpest Chickens
#1 Dillon Panthers

#5 New York Kvakoz
#4 Isaszeg Treasures

#6 Nagyszenas Repters
#3 cOALMINERS

#7 Philadelphia Phireballs
#2 Vidám Vizilovak

sok sikert mindenkinek a rájátszásra.

illetve remélem, hogy jövőre is összejövünk elegen a ligához, de már most szeretném jelezni, hogy nem fogom tudni betölteni a League Manager/commish szerepet, ha valaki átvenné a liga irányítását jelezze PMben és a szezon végén át is adom a jogokat, kösz. 😊

child please!
több mint 6 éve
Májköl New Orleans Saints 153
hali

@Májköl ről esetleg valaki valamit? szezon előtt azt ígérte, hogy megvédi a bajnoki címét, de úgy látom, hogy magára hagyta a csapatát. írtam neki üzenetet, egyelőre semmi válasz, és elvileg 1 hónapja látogatta utoljára a fórumot. mindenesetre LMként a hétre beállítom a csapatát a sérültek és byeok miatt, ha vasárnapig nincs változás jöhet helyette egy aktívabb tag.
miilann
Bocs mindenkitől. Viszonylag keveset vagyok gépnél ( olyannál amin megy az ESPN is ) a telefonos app meg szar .... 😕

Ennyi előny volt 😊
több mint 6 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
hali

@Májköl ről esetleg valaki valamit? szezon előtt azt ígérte, hogy megvédi a bajnoki címét, de úgy látom, hogy magára hagyta a csapatát. írtam neki üzenetet, egyelőre semmi válasz, és elvileg 1 hónapja látogatta utoljára a fórumot. mindenesetre LMként a hétre beállítom a csapatát a sérültek és byeok miatt, ha vasárnapig nincs változás jöhet helyette egy aktívabb tag.

child please!
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Sikerült bealudni F1 közbe úgy, hogy az első 2 kört kihagytam, de azért nem lett rossz.

QB: Newton/Kizer Ismét Cam lett a franchise QB, tavalyi évnél kb. csak jobb lehet, meg 3. kör végén am se hagyhattam ott főleg, hogy már volt 2 WR rosteren, RBk meg kimentek. Kizernek majd a Jags ellen kell villognia mikor Cam pihizik, talán még jó is lehet. 😀

RB: Mixon/Coleman/Prosise/Smallwood Elég kérdőjeles, kb. mindegyikbe benne van egy király szezon is, de a 0-5 pontos meccsek is. Nehéz lesz eltalálni mikor kit kéne berakni...

WR: Thomas/Baldwin/Coleman/Kupp/Dede Thomas-Baldwin fasza bár tuti nem Őket húzom ha Én draftolok (mondjuk ahogy néztem a régi kedvenceim mind kimentek előttem amúgy is), Coleman Kizer kedvence lehet, Kupp-Dede meg meglepetést okozhatnak.

TE: Ebron/Howard Sajnos mindenkit elvittek előlem akit épp kínéztem magamnak így maradt megint Ebron aki sérült is meg amikor ledraftolom akkor általában szar is. Howard meg csatlakozik a sok kérdőjeles ember mellé a rosteren. 😀

D/ST: Broncos/Browns Nyílván megint 2vel előttem viszik ki Shermanékat...na sebaj maradt a 2. legjobb, bye week miatt jött a Browns akik a Jets ellen remélhetőleg sok pontot hoznak.

K: Tucker Liga egyik legjobbja.

Teli vagyok fiatal kérdőjeles emberekkel úgy, hogy ha mindenki pozitív írányba megy el akkor akár bajnoki cím is lehet, de simán benne van egy playoff mentes év is, meglátjuk. 😀

Sok szerencsét mindenkinek a szezonra!
több mint 6 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
nem kell kivágni az 1-2 hétre Out játékost, padon is van hely, nem csak IR-en. ha olyan jónak érzed, akkor áldozz be érte egy másikat, akit kivágsz. szerintem az IR poszt inkább csak biztonságérzetet ad, könnyebb úgy számolgatni, ha a padról foglalja a helyet a sérült, nagyobb a kockázat, izgalmasabb hogy jó döntést hozol-e a megtartásával. ráadásul itt azért tényleg sokkal több lehetőséged van a paddal játszani, mint IDP-ben, ne könnyítsük még tovább az IR-rel.
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Én IDPn kifejezetten szeretem, hogy van pár IR hely. Ha mondjuk csak 1-2 hetet hagy ki az egyik fő embered akkor nyílván nem fogod kivágni, de nulláznod se kell az alatt az 1-2 hét alatt, mert IRre pakolod és adhatsz egy +esélyt magadnak, hogy kukázól egy jó játékost. Nyílván itt nincs annyi poszt, mint IDPn így a padon is jobban elférsz, kb. minden posztot letudsz fedni, úgy, hogy itt nem lenne olyan nagy haszna, de részemről okés a dolog.
több mint 6 éve
Johnny9 Seattle Seahawks 44
Hát jó, én leírtam az érveim, engem nem fogsz meggyőzni de nem veszünk össze rajta 😀
több mint 6 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
És mi azzal a baj hogyha előre kell tervezni? Pont abban látom a lényegét, hogy nem a waiveren fog múlni annyi (ami alapból túlkompenzál), hanem egész szezonra kell értékelni a játékosokat. Én játszottam már 16-os ligát IR-el, és sztem teljesen jó volt (igaz IDP, de 3 hellyel). Ha 1 helyet raksz be, nem lehet annyira nyerészkedni vele, viszont jól jöhet sérüléshullám esetén. Ha nem lesz beállítva akkor a másik lehetőség, hogy ne resetelődjön a waiver sorrend minden héten, mert mondom, szerintem túlkompenzál eléggé, ha 2 vereséggel kezdesz, akkor 2-3 hétig vehetsz top3 játékost hétközben, ami pont a játékosok nagy száma miatt lehet érdekes, mert itt már nehéz értelmeseket kukázni, főleg ha nyerő szériában vagy. De az csak az én véleményem, azért persze remélem megvalósul, de tudom hogy későn hoztam fel.
Johnny9
szerintem az IR poszt nélkül még inkább egész szezonra/hosszú távra kell értékelni a játékost, mert így el kell döntened h megéri-e, hogy elfoglal egy helyet a padon vagy sem, míg ha van IR akkor könnyen megoldod azzal a problémát, hogy kirakod és felszedsz egy másik játékost.
vagy ha pl van egy játékos aki 6 hétig Out, szintén el kell döntened h kirakod-e, és azt is nézned kell, hogy nem biztos h fel fogod tudni szedni, mert valaki pl figyelemmel követi és felveszi 4 v 5 hét után amikor még mindig sérült.
IDP ligában nem játszom, úgyhogy nem ismerem testközelből, de a sokkal nagyobb keret és több poszt miatt ott indokoltabbnak látom az IRt.

a waiverhez pedig jogos amit írsz, valóban nehéz jó játékost kukázni, de úgy gondolom, hogy 16 csapatos ligában még akkor is nehéz, ha az első helyeken választasz, így könnyen lehet, hogy mondjuk 2 vereséggel kezdesz, de hiába választhatsz az elején, nem tudsz meghatározó játékost hozzáadni. illetve szerintem kiegyenlítettebbé teszi a ligát, ha a gyengén teljesítő csapat választ először, és van lehetősége erősödni.

child please!
több mint 6 éve
Johnny9 Seattle Seahawks 44
És mi azzal a baj hogyha előre kell tervezni? Pont abban látom a lényegét, hogy nem a waiveren fog múlni annyi (ami alapból túlkompenzál), hanem egész szezonra kell értékelni a játékosokat. Én játszottam már 16-os ligát IR-el, és sztem teljesen jó volt (igaz IDP, de 3 hellyel). Ha 1 helyet raksz be, nem lehet annyira nyerészkedni vele, viszont jól jöhet sérüléshullám esetén. Ha nem lesz beállítva akkor a másik lehetőség, hogy ne resetelődjön a waiver sorrend minden héten, mert mondom, szerintem túlkompenzál eléggé, ha 2 vereséggel kezdesz, akkor 2-3 hétig vehetsz top3 játékost hétközben, ami pont a játékosok nagy száma miatt lehet érdekes, mert itt már nehéz értelmeseket kukázni, főleg ha nyerő szériában vagy. De az csak az én véleményem, azért persze remélem megvalósul, de tudom hogy későn hoztam fel.

Szerkesztette: Johnny9
több mint 6 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Egy ötlet: Szerintem egy jó és működő dolog, ha van IR hely a padon, ezt nem szeretnénk bevezetni? Akár 2-t is lehetne, de 1-et mindenképp javasolnék 😀
Johnny9
én személy szerint nem igazán látom értelmét az IRnek.
az IR elsősorban keeper ligákra van kitalálva, ott van értelme megtartani olyan játékost aki IRen van, de jövőre sok lehetőség van benne.
ráadásul ESPNen nem csak IR játékosokat lehet IRre rakni, hanem Outokat is
ha most pl valaki draftolja luckot vagy edelmant, majd rögtön a draft után kiteszi IRre az felvehet plusz egy játékost waiverről (persze a draft után kérdéses h mennyi értékes játékos marad, de akkor is)
illetve nem tudom h mennyire volt kipróbálva 16 csapatos ligában, de így is nagyon sok játékos van 'játékban' a csapatoknál, ~250 van draftolva, ha megnézed a tavalyi draft napi kereteket, vagy az utolsó heti kereteket, szerintem találni olyan játékost akit ki lehet rakni, ha valaki meg szeretne tartani egy sérült játékost.

úgyhogy én nem támogatom, mondjuk eléggé last minute, de kiírhatok róla egy szavazást, ha megfelelő részvétellel (75%) a nagy többség megszavazza, akkor beállítom még a draft előtt.

 beta.doodle.com/poll/qpynh438mruuimen

child please!
több mint 6 éve
lm83 New York Giants 24
Azt hiszem, akkor idén is lecsúsztam erről a menetről.
Szóljatok, ha lenne hely még...
több mint 6 éve
Johnny9 Seattle Seahawks 44
Egy ötlet: Szerintem egy jó és működő dolog, ha van IR hely a padon, ezt nem szeretnénk bevezetni? Akár 2-t is lehetne, de 1-et mindenképp javasolnék 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
S.O.S , bocsánat mindenkitől, de vasárnap estére közbejött vmi, szóval akinek van kedve vegye át a helyemet!
peach
mármint csak a draftra vagy a szezonra kéne átvenni?
miilann
Hát nem szívesen jászanéknolyan csapattal akiket nem én válogatok össze, szóval az egész szezonra átadnám. Természetesen ha nem lesz jelentkező akkor vkit megkérek ezúton, hogy draftoljon nekem és akkor megyek azzal a csapattal
peach
értem, már van egy jelentkező a csapatra, szóval megoldódott, kösz h jelezted.
miilann
Kösz és bocs a kellemetlenségért.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
S.O.S , bocsánat mindenkitől, de vasárnap estére közbejött vmi, szóval akinek van kedve vegye át a helyemet!
peach
mármint csak a draftra vagy a szezonra kéne átvenni?
miilann
Hát nem szívesen jászanéknolyan csapattal akiket nem én válogatok össze, szóval az egész szezonra átadnám. Természetesen ha nem lesz jelentkező akkor vkit megkérek ezúton, hogy draftoljon nekem és akkor megyek azzal a csapattal
peach
értem, már van egy jelentkező a csapatra, szóval megoldódott, kösz h jelezted.

child please!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
S.O.S , bocsánat mindenkitől, de vasárnap estére közbejött vmi, szóval akinek van kedve vegye át a helyemet!
peach
mármint csak a draftra vagy a szezonra kéne átvenni?
miilann
Hát nem szívesen jászanéknolyan csapattal akiket nem én válogatok össze, szóval az egész szezonra átadnám. Természetesen ha nem lesz jelentkező akkor vkit megkérek ezúton, hogy draftoljon nekem és akkor megyek azzal a csapattal



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
S.O.S , bocsánat mindenkitől, de vasárnap estére közbejött vmi, szóval akinek van kedve vegye át a helyemet!
peach
mármint csak a draftra vagy a szezonra kéne átvenni?

child please!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
S.O.S , bocsánat mindenkitől, de vasárnap estére közbejött vmi, szóval akinek van kedve vegye át a helyemet!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...