Fantasy Football a bowl.hu-n

46 feliratkozó

több mint 6 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Sziasztok!
A div 3/B ligában van egy inaktív csapat. Ha valakinek van kedve beszállhatna a helyére!
Vieri
Szia!

aktuális még?
shagi0206
Helló!
Még aktuális!
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Sziasztok!
A div 3/B ligában van egy inaktív csapat. Ha valakinek van kedve beszállhatna a helyére!
Vieri
Szia!

aktuális még?
több mint 6 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Sziasztok!
A div 3/B ligában van egy inaktív csapat. Ha valakinek van kedve beszállhatna a helyére!
több mint 6 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Üdv!
Tudja valaki Eifert mikor tèrhet vissza ,mennyire komoly a serulese?
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Valaki nyugtasson meg pls és mondja azt, hogy ilyen kezdés után megnyert minden hátralévő meccset és bajnok lett, vagy ez csak vmi rohadt hülyén kezdődő tündérmese story, vagy rémálom és mindjárt felébredek, mert ilyen nem létezik....

1. hét - fél pontos vereség.
2. hét - másfél pontos vereség
3. hét - 1 pontos vereség
Raven17
Ez nagyon durva tényleg, kitartás!😊
zavi27
Az első forduló után 4 magasan draftolt emberemből 3"ir-en csücsült + egy negyedik. Hétfő reggel felnéztem, hogy wtf de csak vagy másik 5 piros betűt láttam a "kezdőből". Azóta megnézni sem merem, hogy mi újság 😀 ( bár sajnos sejtem, hogy mi lesz a vége 😀 )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Valaki nyugtasson meg pls és mondja azt, hogy ilyen kezdés után megnyert minden hátralévő meccset és bajnok lett, vagy ez csak vmi rohadt hülyén kezdődő tündérmese story, vagy rémálom és mindjárt felébredek, mert ilyen nem létezik....

1. hét - fél pontos vereség.
2. hét - másfél pontos vereség
3. hét - 1 pontos vereség
Raven17
Ez nagyon durva tényleg, kitartás!😊
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Valaki nyugtasson meg pls és mondja azt, hogy ilyen kezdés után megnyert minden hátralévő meccset és bajnok lett, vagy ez csak vmi rohadt hülyén kezdődő tündérmese story, vagy rémálom és mindjárt felébredek, mert ilyen nem létezik....

1. hét - fél pontos vereség.
2. hét - másfél pontos vereség
3. hét - 1 pontos vereség
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/ArianFoster/status/908024285981265921
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
div. 3./A ligát megcsináltam, de ha nem tud mindenki a KC-NE Meccsig draftolni, akkor azt akár ki lehetne hagyni, bár azon vagyok hogy minnél korábban mindenki bent legyen ?
Heisman Trophy
olyan úgy sincs h mindenkinek jó az időpont
akinek nem jó az állíthat pre-draft rankinget, hogy ne kelljen az ESPN-es autodraft ámokfutásából építkeznie
empty taxi
az inkább a probléma hogy 5-en vagyunk a ligában, hiába írok folyton. de akkor max kevesen kezdjük
Heisman Trophy
Mi meg jelentkeztünk egy csomóan és még nem is válaszoltatok, hogy egyáltalán van-e még esély játszani veletek...
Mindegy ez van..
kingpeti
Először 20 napja próbálkoztam, majd 17 napja...
kingpeti
a liga fullos volt alapvetően, csak borbinhonak nem volt ideje megcsinálni a ligát, és mire elkészült a ligabelieknek már elment a kedvük

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
kingpeti New Orleans Saints 162
div. 3./A ligát megcsináltam, de ha nem tud mindenki a KC-NE Meccsig draftolni, akkor azt akár ki lehetne hagyni, bár azon vagyok hogy minnél korábban mindenki bent legyen ?
Heisman Trophy
olyan úgy sincs h mindenkinek jó az időpont
akinek nem jó az állíthat pre-draft rankinget, hogy ne kelljen az ESPN-es autodraft ámokfutásából építkeznie
empty taxi
az inkább a probléma hogy 5-en vagyunk a ligában, hiába írok folyton. de akkor max kevesen kezdjük
Heisman Trophy
Mi meg jelentkeztünk egy csomóan és még nem is válaszoltatok, hogy egyáltalán van-e még esély játszani veletek...
Mindegy ez van..
kingpeti
Először 20 napja próbálkoztam, majd 17 napja...
több mint 6 éve
kingpeti New Orleans Saints 162
div. 3./A ligát megcsináltam, de ha nem tud mindenki a KC-NE Meccsig draftolni, akkor azt akár ki lehetne hagyni, bár azon vagyok hogy minnél korábban mindenki bent legyen ?
Heisman Trophy
olyan úgy sincs h mindenkinek jó az időpont
akinek nem jó az állíthat pre-draft rankinget, hogy ne kelljen az ESPN-es autodraft ámokfutásából építkeznie
empty taxi
az inkább a probléma hogy 5-en vagyunk a ligában, hiába írok folyton. de akkor max kevesen kezdjük
Heisman Trophy
Mi meg jelentkeztünk egy csomóan és még nem is válaszoltatok, hogy egyáltalán van-e még esély játszani veletek...
Mindegy ez van..
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
div. 3./A ligát megcsináltam, de ha nem tud mindenki a KC-NE Meccsig draftolni, akkor azt akár ki lehetne hagyni, bár azon vagyok hogy minnél korábban mindenki bent legyen ?
Heisman Trophy
olyan úgy sincs h mindenkinek jó az időpont
akinek nem jó az állíthat pre-draft rankinget, hogy ne kelljen az ESPN-es autodraft ámokfutásából építkeznie
empty taxi
az inkább a probléma hogy 5-en vagyunk a ligában, hiába írok folyton. de akkor max kevesen kezdjük

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
div. 3./A ligát megcsináltam, de ha nem tud mindenki a KC-NE Meccsig draftolni, akkor azt akár ki lehetne hagyni, bár azon vagyok hogy minnél korábban mindenki bent legyen ?
Heisman Trophy
olyan úgy sincs h mindenkinek jó az időpont
akinek nem jó az állíthat pre-draft rankinget, hogy ne kelljen az ESPN-es autodraft ámokfutásából építkeznie


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
div. 3./A ligát megcsináltam, de ha nem tud mindenki a KC-NE Meccsig draftolni, akkor azt akár ki lehetne hagyni, bár azon vagyok hogy minnél korábban mindenki bent legyen ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Úgy alakult hogy lett egy szabad hely a Div 3/C-ben, ma 9-kor draftolunk, ha vkinek jó az időpont és lemaradt jelentkezzen bátran
Wester
Írtam PM-be.
több mint 6 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Úgy alakult hogy lett egy szabad hely a Div 3/C-ben, ma 9-kor draftolunk, ha vkinek jó az időpont és lemaradt jelentkezzen bátran

Lesz ez még így se!
több mint 6 éve
fenyo 1
Szió! Én jönnék. Köszi, Fenyő
több mint 6 éve
kingpeti New Orleans Saints 162
Sziasztok!

Akinek nincs helye és beszállna, írjon privátot, csináltam egy ligát az NFL.com-on...
több mint 6 éve
bala07 Pittsburgh Steelers 1
sziasztok !

NFL.Fantasy ligához keresek embereket akit érdekel írom rám Facebookon.
 www.facebook.com/gabor.balatincz

balatincz Gábor
több mint 6 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Szintén lenne még 2 jelentkező 😇😇😇 .
több mint 6 éve
kingpeti New Orleans Saints 162
Továbbra is beszállnék valahova ha van hely még... Van rá esély???
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
college fantasy ligába keresek embereket, tessék jelentkezni!
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
bowl.hu college liga - Fantasy Football | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
ez pont így igaz
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
A védőjátékosoknál nekem az tűnik ki, hogy egy LB a tackle pontok miatt túl sok pontot hoz... sokszor többet, mint egy QB vagy RB. Zach Brown ha jól számolom tavaly több pontot hozott, mint Ezekiel Elliott. Brown jó szezont futott tény, de nekem fura ez kicsit. Lehet szokni kell, de kicsit overrated-nek érzem védők pontozását.

Az ESPN "standard" pontozását kicsit jobbnak tartom, nem lennének a védők annyira "túlpontozva".
Solo tackle: 1.5 points
Assisted tackle: 0.75 points
Tackle for loss: 2 points
Sack: 4 points
Interception: 5 points
Forced fumble: 4 points
Fumble recovery: 4 points
Defensive TD: 6 points
Safety: 2 points
Pass defensed: 1.5 points
Hollywood
Maximálisan egyetértek! Én tavaly játszottam először IDP-s ligát máshol, sok-sok év DST fantasy után, és ledöbbentem a rendszeres,30-40-50 pontos védőkön, nagyon irreálisnak tűnt az egész, azt gondoltam abban a ligában rosszak a beállítások. Tényleg, egy QB ha egy szezonban egyszer élete meccsét nyomja akkor az 30-35 pont mondjuk, itt meg 40+50 pontos erős teljesítményt, de abszolút nem világmegváltót hozó két védő eldöntött egy adott heti matchupot simán.😊
több mint 6 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
A védőjátékosoknál nekem az tűnik ki, hogy egy LB a tackle pontok miatt túl sok pontot hoz... sokszor többet, mint egy QB vagy RB. Zach Brown ha jól számolom tavaly több pontot hozott, mint Ezekiel Elliott. Brown jó szezont futott tény, de nekem fura ez kicsit. Lehet szokni kell, de kicsit overrated-nek érzem védők pontozását.

Az ESPN "standard" pontozását kicsit jobbnak tartom, nem lennének a védők annyira "túlpontozva".
Solo tackle: 1.5 points
Assisted tackle: 0.75 points
Tackle for loss: 2 points
Sack: 4 points
Interception: 5 points
Forced fumble: 4 points
Fumble recovery: 4 points
Defensive TD: 6 points
Safety: 2 points
Pass defensed: 1.5 points

Szerkesztette: Hollywood