Fantasy Football a bowl.hu-n

46 feliratkozó

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Üdv!
Örömmel vennék részt IDP fantasyban, ha valahol üresedés van, írjatok, megyek.😊
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
No akkor beosztás:  docs.google.com/spreadsheets/d/1CxZgdW1y0s6J_oLDo2yAgHIFkmT6cBHuwXSryUe36uc/edit#gid=0
div1 és a 2 db div2 18 csapatos, a 3 db div3 pedig 12 csapatos. Kiesésről, feljutásról ink nem írok, mert az FK-s fantasy egyesülés miatt ez még képlékeny.
empty taxi
Sziasztok!

Ide is beírom, hogy tavaly elvileg feljutottam a div3/A megnyerésével a II. divízióba. Bocsánat a késői jelentkezésért, sűrűek voltak az elmúlt hetek+nyaralás. Remélem még megoldható a besorolás ha már tavaly sikerült csoportot nyerni 😊
több mint 5 éve
kingpeti83 56
Sziasztok!

Tavaly játszottam veletek, elég jó helyezést sikerült elérnem.
Idén is szeretnék.
BEsorolnátok valahova engem is?

Köszönöm,
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
No akkor beosztás:  docs.google.com/spreadsheets/d/1CxZgdW1y0s6J_oLDo2yAgHIFkmT6cBHuwXSryUe36uc/edit#gid=0
div-1 és a 2 db div2 18 csapatos, a 3 db div3 pedig 12 csapatos. Kiesésről, feljutásról ink nem írok, mert az FK-s fantasy egyesülés miatt ez még képlékeny.
empty taxi
Helló
visi_b kolléga jelezte, hogy ő nem eset ki a divII/b- ből mégsincs a listán. Ha lehet kérném kicserélni Jack Zoltán nevű taggal, mivel Ő még nem jelentkezett az újjak közzül.
Antman
Visi nem jelezte az indulását a beosztás kihirdetéséig, így nem osztottam be
Ha Jack Zoltán kolléga nem kerül elő aug 20-ig, akkor beugorhat a helyére visi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Antman Chicago Bears 397
No akkor beosztás:  docs.google.com/spreadsheets/d/1CxZgdW1y0s6J_oLDo2yAgHIFkmT6cBHuwXSryUe36uc/edit#gid=0
div-1 és a 2 db div2 18 csapatos, a 3 db div3 pedig 12 csapatos. Kiesésről, feljutásról ink nem írok, mert az FK-s fantasy egyesülés miatt ez még képlékeny.
empty taxi
Helló
visi_b kolléga jelezte, hogy ő nem eset ki a divII/b- ből mégsincs a listán. Ha lehet kérném kicserélni Jack Zoltán nevű taggal, mivel Ő még nem jelentkezett az újjak közzül.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
No akkor beosztás:  docs.google.com/spreadsheets/d/1CxZgdW1y0s6J_oLDo2yAgHIFkmT6cBHuwXSryUe36uc/edit#gid=0
div1 és a 2 db div2 18 csapatos, a 3 db div3 pedig 12 csapatos. Kiesésről, feljutásról ink nem írok, mert az FK-s fantasy egyesülés miatt ez még képlékeny.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
vanCode New England Patriots 3
Sziasztok!
Én is szeretnék becsatlakozni, ha lehetséges!
több mint 5 éve
xernon Denver Broncos 5
Üdv, szeretnék csatlakozni a ligához.
több mint 5 éve
csizi2121 Houston Texans 81
Sziasztok!
Szeretnék becsatlakozni, van még kiadó helyetek?
több mint 5 éve
Antman Chicago Bears 397
Kérdés : mikkor várható beosztás és névsor?
Antman
Amint megkapom minden commishtól a tavalyi ligasorrendet.
Még hiányzok a div 3/A-C, azaz a @Heisman Trophy, @Vieri, @Wester trión múlik mikor tudom megcsinálni a beosztást.
empty taxi
Köszi

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Kérdés : mikkor várható beosztás és névsor?
Antman
Amint megkapom minden commishtól a tavalyi ligasorrendet.
Még hiányzok a div 3/A-C, azaz a @Heisman Trophy, @Vieri, @Wester trión múlik mikor tudom megcsinálni a beosztást.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Antman Chicago Bears 397
Kérdés : mikkor várható beosztás és névsor?

több mint 5 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 039 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Én is visszatérnék idén.
több mint 5 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Sziasztok! A kettővel lentebb jelzett ligában vagyok, és szeretnék itt is játszani, ha van hely. Köszi! Üdv!
több mint 5 éve
TGege52 Green Bay Packers 22 — tgege52@gmail.com
Sziasztok,

egyszer már játszottam bowl.hu-s ligában és idén újra csatlakoznék.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Van 1 aktív keeper ligánk, ami 2010 óta tart. Jelenleg 4 hely kiadó, kérdezem érdekel-e valakit.
A ligáról amit tudni kell:
-keeper liga (max 10 játékost át lehet vinni a következő évre)
-egyéni védős
-beugrós (1500/szezon) - csoportgyőztesek, főcsoportgyőztesek, és végső győztes díjban részesül

És ugye a beugró emberke abból kell gazdálkodjon, amiből az előző tulaj játszott (a regnáló bajnok csapat is visszavonul 😊 ).
Ha valakit érdekel, akkor inkább üzenetben jelezze nekem itt az oldalon.
UI: nem rookie liga 😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Akkor ideisírok.
Mivel kihagytam legalább 2 évet, újnak számítok, mi? Biztos. Egyértelmű.
Thrasher
Ment PM a témában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Akkor ideisírok.
Mivel kihagytam legalább 2 évet, újnak számítok, mi? Biztos. Egyértelmű.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
No aki idén szeretne jelentkezni újként a bowl.hu-s fantasy ligába az ideírjon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
Az idei évet még nem igazán érinti (de aki játszik FK ligában is, annak hasznos) de a 2019-es kirással kapcsolatban információk a linkelt cikkben  fuzovelkifele.com/2018/08/fk-fantasy-2018/
több mint 5 éve
Antman Chicago Bears 397
Kérdés: Lesz fantasy idén is? Lehetne tudni, ki hol indulhat / osztály, csoport/?
Antman
Hello!

Igen minden bizonnyal lesz. A napokban alakítjuk ki hogyan fog mükődni a jövőben, de nagy valószínűséggel idén még a változatlan csoportbeosztással/diviziókkal beállításokkal, egyedül a jövőre feljutok és kiesők száma változhat, mert akkor új struktura indul ha minden igaz.
Leonidasz007
Helló!
Köszi a választ.
Konkrétan azért érdekel a csoportbeosztás mert a div2/B komisa feljutott és én magamra vállaltam volna , de ha minden igaz lehet én meg kiestem.

több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
Kérdés: Lesz fantasy idén is? Lehetne tudni, ki hol indulhat / osztály, csoport/?
Antman
Hello!

Igen minden bizonnyal lesz. A napokban alakítjuk ki hogyan fog mükődni a jövőben, de nagy valószínűséggel idén még a változatlan csoportbeosztással/diviziókkal beállításokkal, egyedül a jövőre feljutok és kiesők száma változhat, mert akkor új struktura indul ha minden igaz.
több mint 5 éve
Antman Chicago Bears 397
Kérdés: Lesz fantasy idén is? Lehetne tudni, ki hol indulhat / osztály, csoport/?

több mint 6 éve
Antman Chicago Bears 397
Kérdés: Rájátszás liga nem lesz????

több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Sziasztok!
A div 3/B ligában van egy inaktív csapat. Ha valakinek van kedve beszállhatna a helyére!
Vieri
Szia!

aktuális még?
shagi0206
Helló!
Még aktuális!
Vieri
Ez esetben érdekelne.