Fantasy Football a bowl.hu-n

46 feliratkozó

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Két kihagyott szezon után szeretnék visszatérni, remélem, lesz helyem valahol. div 3-ban hagytam abba
bergerdani
Én meg azóta is ott vagyok 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Két kihagyott szezon után szeretnék visszatérni, remélem, lesz helyem valahol. div 3-ban hagytam abba

Mindig jövőre
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 105
Tiszteletem!

Az iránt szeretnék érdeklődni hogy a tervezett új/összeolvadt fantasy liga a tervek szerint IDP vagy Def Team-es lesz/lenne?
Utóbbi esetben (illetve ha a védők csak dísznek lennének) jó eséllyel a Bowl.hu régi ligás játékosok döntő többségével nem kellene már számolni így sok időt és energiát megspórolhatnának a szervezők... 😊
Castleai01
Mindenképp IDP
Leonidasz007
Csakis IDP, minden más unalmas.
több mint 4 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Tiszteletem!

Az iránt szeretnék érdeklődni hogy a tervezett új/összeolvadt fantasy liga a tervek szerint IDP vagy Def Team-es lesz/lenne?
Utóbbi esetben (illetve ha a védők csak dísznek lennének) jó eséllyel a Bowl.hu régi ligás játékosok döntő többségével nem kellene már számolni így sok időt és energiát megspórolhatnának a szervezők... 😊
Castleai01
Mindenképp IDP
több mint 4 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
Tiszteletem!

Az iránt szeretnék érdeklődni hogy a tervezett új/összeolvadt fantasy liga a tervek szerint IDP vagy Def Team-es lesz/lenne?
Utóbbi esetben (illetve ha a védők csak dísznek lennének) jó eséllyel a Bowl.hu régi ligás játékosok döntő többségével nem kellene már számolni így sok időt és energiát megspórolhatnának a szervezők... 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Bármilyen aktív NFL.com-os liga érdekel, ha van valahol szabad hely, írjatok pls 😊
több mint 4 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
hát ezt majd akkor tudom kitölteni, ha nem lesz kötelező megadni a tavalyi helyezést (nem emlékszem)
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én is szívesen kipróbálnám magam ennyi itt eltöltött remek év után.
több mint 4 éve
fefetop New York Giants 1
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy van-e hely még valamelyik Fantasy ligában mert szívesen szerepelnék.
több mint 4 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
sziasztok!

a tavalyi leírás ( fuzovelkifele.com/2018/08/fk-fantasy-2018/?fbclid=IwAR2yxdnU9Fnp4MGI8EJ7P0INJ1AWqmKClTP2WRt1ZMDS__KtH0GPuCKSi4s) alapján szeretnénk egyesíteni a két oldal csoportjait, ám ehhez az óriási munkához a Ti segítségetekre és szükségünk van, így első lépésként légyszi töltsétek ki az alábbi formot:
 docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8Aj0JMV94z2trjpL0dNNzeJuE-Wf8Qrfl_Dic8b2dxue46A/viewform?fbclid=IwAR0zubdPb9kkzq6_HeAywzpekWUWjxgs9kOE6Ix_Ap0zeNLgntho5Zg3bk4

egyelőre ez még az igényfelmérés, pl a felületet illetően, alapvetően minden tavalyi indulóval számolunk (bár az eddigi évek alapján ligánként 2-3 eltűnő ember biztosan lesz), de amennyiben lehetséges, úgy minél hamarabb töltsétek ki a dolgot, előre is köszi!
kristof
szerintem minden divizió topikjába dobd be ezt az üzenetet, mert úgy valószínű nagyobb eséllyel találja meg az összes embert a felmérés

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Pár kérdésem lenne a megfelelő személyekhez. Remélem itt olvassák és kapok rá választ.
Nem maradhatnának a bowl.hu ligák úgy ahogy vannak? Miért kell összeolvasztani a ligákat? Aki már évek óta itt játszik a számára bevált beállításokkal, a megszokott rendszerben, a megszokott játékostársakkal, annak miért kell most váltani, ha a mostani is megfelel neki? Nem maradhatna minden a régiben? Van ennek valami akadálya?
Zolika
Mivel a két oldal fúzionált így eléggé evidens, hogy a fantasy liga is fog ha megtudják szervezni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 862
Pár kérdésem lenne a megfelelő személyekhez. Remélem itt olvassák és kapok rá választ.
Nem maradhatnának a bowl.hu ligák úgy ahogy vannak? Miért kell összeolvasztani a ligákat? Aki már évek óta itt játszik a számára bevált beállításokkal, a megszokott rendszerben, a megszokott játékostársakkal, annak miért kell most váltani, ha a mostani is megfelel neki? Nem maradhatna minden a régiben? Van ennek valami akadálya?

több mint 4 éve
Adam79 Seattle Seahawks 89
sziasztok!

a tavalyi leírás ( fuzovelkifele.com/2018/08/fk-fantasy-2018/?fbclid=IwAR2yxdnU9Fnp4MGI8EJ7P0INJ1AWqmKClTP2WRt1ZMDS__KtH0GPuCKSi4s) alapján szeretnénk egyesíteni a két oldal csoportjait, ám ehhez az óriási munkához a Ti segítségetekre és szükségünk van, így első lépésként légyszi töltsétek ki az alábbi formot:
 docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8Aj0JMV94z2trjpL0dNNzeJuE-Wf8Qrfl_Dic8b2dxue46A/viewform?fbclid=IwAR0zubdPb9kkzq6_HeAywzpekWUWjxgs9kOE6Ix_Ap0zeNLgntho5Zg3bk4

egyelőre ez még az igényfelmérés, pl a felületet illetően, alapvetően minden tavalyi indulóval számolunk (bár az eddigi évek alapján ligánként 2-3 eltűnő ember biztosan lesz), de amennyiben lehetséges, úgy minél hamarabb töltsétek ki a dolgot, előre is köszi!
kristof
Ezt a kérdést imádtam a legjobban, hogy hanyadik lettél? Honnan a f*szból emlékezzek rá? 😀
peach
League history.
somoskovig
Espn felületen semmi nem látható tavalyi szezonról sem, amíg nincs aktiválva a liga.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
sziasztok!

a tavalyi leírás ( fuzovelkifele.com/2018/08/fk-fantasy-2018/?fbclid=IwAR2yxdnU9Fnp4MGI8EJ7P0INJ1AWqmKClTP2WRt1ZMDS__KtH0GPuCKSi4s) alapján szeretnénk egyesíteni a két oldal csoportjait, ám ehhez az óriási munkához a Ti segítségetekre és szükségünk van, így első lépésként légyszi töltsétek ki az alábbi formot:
 docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8Aj0JMV94z2trjpL0dNNzeJuE-Wf8Qrfl_Dic8b2dxue46A/viewform?fbclid=IwAR0zubdPb9kkzq6_HeAywzpekWUWjxgs9kOE6Ix_Ap0zeNLgntho5Zg3bk4

egyelőre ez még az igényfelmérés, pl a felületet illetően, alapvetően minden tavalyi indulóval számolunk (bár az eddigi évek alapján ligánként 2-3 eltűnő ember biztosan lesz), de amennyiben lehetséges, úgy minél hamarabb töltsétek ki a dolgot, előre is köszi!
kristof
Ezt a kérdést imádtam a legjobban, hogy hanyadik lettél? Honnan a f*szból emlékezzek rá? 😀
peach
League history.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
sziasztok!

a tavalyi leírás ( fuzovelkifele.com/2018/08/fk-fantasy-2018/?fbclid=IwAR2yxdnU9Fnp4MGI8EJ7P0INJ1AWqmKClTP2WRt1ZMDS__KtH0GPuCKSi4s) alapján szeretnénk egyesíteni a két oldal csoportjait, ám ehhez az óriási munkához a Ti segítségetekre és szükségünk van, így első lépésként légyszi töltsétek ki az alábbi formot:
 docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8Aj0JMV94z2trjpL0dNNzeJuE-Wf8Qrfl_Dic8b2dxue46A/viewform?fbclid=IwAR0zubdPb9kkzq6_HeAywzpekWUWjxgs9kOE6Ix_Ap0zeNLgntho5Zg3bk4

egyelőre ez még az igényfelmérés, pl a felületet illetően, alapvetően minden tavalyi indulóval számolunk (bár az eddigi évek alapján ligánként 2-3 eltűnő ember biztosan lesz), de amennyiben lehetséges, úgy minél hamarabb töltsétek ki a dolgot, előre is köszi!
kristof
Ezt a kérdést imádtam a legjobban, hogy hanyadik lettél? Honnan a f*szból emlékezzek rá? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
sziasztok!

a tavalyi leírás ( fuzovelkifele.com/2018/08/fk-fantasy-2018/?fbclid=IwAR2yxdnU9Fnp4MGI8EJ7P0INJ1AWqmKClTP2WRt1ZMDS__KtH0GPuCKSi4s) alapján szeretnénk egyesíteni a két oldal csoportjait, ám ehhez az óriási munkához a Ti segítségetekre és szükségünk van, így első lépésként légyszi töltsétek ki az alábbi formot:
 docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8Aj0JMV94z2trjpL0dNNzeJuE-Wf8Qrfl_Dic8b2dxue46A/viewform?fbclid=IwAR0zubdPb9kkzq6_HeAywzpekWUWjxgs9kOE6Ix_Ap0zeNLgntho5Zg3bk4

egyelőre ez még az igényfelmérés, pl a felületet illetően, alapvetően minden tavalyi indulóval számolunk (bár az eddigi évek alapján ligánként 2-3 eltűnő ember biztosan lesz), de amennyiben lehetséges, úgy minél hamarabb töltsétek ki a dolgot, előre is köszi!
több mint 4 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Sziasztok!

Hogyan és mikor tudok jelentkezni? Újoncnak számítok. Lassan itt az augusztus, és nem szeretnék kimaradni.

Köszi!

több mint 4 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sziasztok!

Meglévő best ball fantasy ligánkba keresünk 3 embert, aki átvenné a három megüresedő franchise-t.
Ha érdekel, írjatok a katonadani0401@gmail.com címre 😊
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 105
Szewa mindekinek. Iden, hogy lesznek a ligak? Tudni valamit?

Elore is koszonom
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Sziasztok. Szeretnék fantasy footballt játszani, de igazából keveset tudok a dologról. Az érdekelne, hol tudnék regisztrálni? Mit ajánlotok egy kezdőnek? Ami biztos, az az, hogy aktív tudok lenni és akarok is 😊
FinoDaLungovillagio
Majd augusztusban jelentkezz 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Sziasztok. Szeretnék fantasy footballt játszani, de igazából keveset tudok a dologról. Az érdekelne, hol tudnék regisztrálni? Mit ajánlotok egy kezdőnek? Ami biztos, az az, hogy aktív tudok lenni és akarok is 😊
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sziasztok!

Lenne egy induló dynasty ligánk, párezres nevezési díjjal, van még pár helyünk. Akit érdekel, írjon egy emailt a fuzovelkifele@gmail.com címre (akár ha egyből jelentkeznél, akár ha több infóra van szükséged)

A liga 32 fős, nfl csapatokhoz lenne rendelve mindenki (de rendes draft van, szóval nem kell valójában a Billsszel lenned), 3 copy liga (azaz minden játékosból 3 van) 53 fős kerettel, IRrel meg taxi squaddal, védők is vannak felhúzott pontokkal. A felület MFL.

Ha minden igaz még a Bengals, Cowboys, Redskins, Bills, Jets, Vikings, Titans szabad (de ahogy mondtam, igazából nem számít mi a csapatnév, a játékosokat úgyis draftolod).

Ja, long draft van, tehát sok napos a dolog, 8 óra van egy pickre (így nem kell 32 embert egyszerre leültetni gép elé), lehet cserélgetni és rookie pickeket draftolni (külön rookie draft lesz majd májusban), amint betelik a liga, utána pár nappal remélhetőleg kezdenénk is a draftot.

UPDATE: beteltünk

Szerkesztette: katonadani
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok!
A div 3/B ligában van egy inaktív csapat. Ha valakinek van kedve beszállhatna a helyére!
Vieri
Hali! Engem erdekelne.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Sziasztok!
A div 3/B ligában van egy inaktív csapat. Ha valakinek van kedve beszállhatna a helyére!
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
NFL.comos csapatvédős keeper ligában 2 csapat gazdára vár:
1. csapat:
Stafford/A Smith--Freeman/Kerw Johnson/Cohen/Dixon/Duke Johnson--TY Hilton/OBJ/Demar Thomas/K Benjamin/Rish Matthews---Olsen--MIN D--Tucker
2. csapat:
Jimmy G/Dak P--McCoy/Drake/Crowell/Powell--Tyrek Hill/Julio Jones/J Landry/Kupp/Sanu--D Walker--JAX D--Bryant

Jelentkezni lehet PMben, várjuk a kezdőket is, csak az aktivitást a követelmény.