Fantasy Football a bowl.hu-n

46 feliratkozó

több mint 4 éve
gabo99 Washington Commanders Purdue Boilermakers 3
Hi all! Aki nem fért már be bowl.hu-s ligába: Non-keeper, 14 team, IDP only costum scoring ligába keresek embereket(espn.com). PM plz ha valakit érdekel!

Szerkesztette: gabo99

több mint 4 éve
BigProtein Seattle Seahawks Washington Huskies 6
Ha valamelyik ligába nincs meg a létszám, federer67, és BigProtein beugrásra kész.
Zolika
Bizony 👍😁😁

💙💚GO HAWKS💚💙
több mint 4 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 862
Ha valamelyik ligába nincs meg a létszám, federer67, és BigProtein beugrásra kész.

több mint 4 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 700 — Patriots és Kaposvári KK fan
Sziasztok!

A Div. 2/B-ből visszalépek, idén nem játszom a Bowl Ligában, sajnos, indoklás olvasható a megfelelő topikban.

Köszi a korábbiakat!

Üdv.
Bruschi85
Bruschi85
hahahaha tényleg ennyi az ok?
ne már, kaposváriként ennyi miatt ne sértődj meg pls
shawnka
Nem sértődtem meg, döntöttem, ahogy a komish is.
Bruschi85
Te az a fajta kisgyerek voltál akinek ha vesztésre állt a csapata akkor besértődött és haza vitte az egyetlen labdát, ugye?
peach
Nem, én az a fajta gyerek voltam, aki figyelembe vette a csapattársai véleményét, kérését kosarazáskor.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Sziasztok!

A Div. 2/B-ből visszalépek, idén nem játszom a Bowl Ligában, sajnos, indoklás olvasható a megfelelő topikban.

Köszi a korábbiakat!

Üdv.
Bruschi85
Bruschi85
hahahaha tényleg ennyi az ok?
ne már, kaposváriként ennyi miatt ne sértődj meg pls
shawnka
Nem sértődtem meg, döntöttem, ahogy a komish is.
Bruschi85
Te az a fajta kisgyerek voltál akinek ha vesztésre állt a csapata akkor besértődött és haza vitte az egyetlen labdát, ugye?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 700 — Patriots és Kaposvári KK fan
Sziasztok!

A Div. 2/B-ből visszalépek, idén nem játszom a Bowl Ligában, sajnos, indoklás olvasható a megfelelő topikban.

Köszi a korábbiakat!

Üdv.
Bruschi85
Bruschi85
hahahaha tényleg ennyi az ok?
ne már, kaposváriként ennyi miatt ne sértődj meg pls
shawnka
Nem sértődtem meg, döntöttem, ahogy a komish is.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Sziasztok!

A Div. 2/B-ből visszalépek, idén nem játszom a Bowl Ligában, sajnos, indoklás olvasható a megfelelő topikban.

Köszi a korábbiakat!

Üdv.
Bruschi85
Bruschi85
hahahaha tényleg ennyi az ok?
ne már, kaposváriként ennyi miatt ne sértődj meg pls
több mint 4 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 700 — Patriots és Kaposvári KK fan
Sziasztok!

A Div. 2/B-ből visszalépek, idén nem játszom a Bowl Ligában, sajnos, indoklás olvasható a megfelelő topikban.

Köszi a korábbiakat!

Üdv.
Bruschi85



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nincs tökéletes rendszer, mindegyik valamiért tökéletlen. Ez a bowlos is az, de nekem pont így tetszik. Megszoktam ezt a nagy létszámos, a piacon mosogatófiúkért harcolós verziót. Hiányozna, ha nem lenne egy ilyen is, örülök, hogy maradt, és köszönöm azoknak akik megszervezték idén is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
BigProtein Seattle Seahawks Washington Huskies 6
Sziasztok szeretnek jeletkezni a fantasy ligaba erre hol van lehetőség?

💙💚GO HAWKS💚💙
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En is a 18as letszamot preferálom.
3 éve játszok itt.
Első evemben div3bol egyből alapszakaszgyoztes+rajatszas gyoztes lettem magyarán elég jó szezonom volt és jutottam fel div2be.
Itt volt egy szürke majd egy botrányos évem (tavaly)
De mind a 3 leosztásban találtam örömöt.
Amikor nagyon megy nyilvab izgibb de amikor nem akkor kuzdesz h talán po-ba lesz aztán meg h csak ki ne essek...
És nem az van, hogy szezon közben felveszek egy irl 800y-os WRt és még közöttük is válogatok. Hanem figyelni kell a cutokat, sérüléseket mindent h találj jó új embereket.

De nyilvan mindenki máshogy van ezzel. De annyi biztos, hogy vannak akik kifejezetten ezt a ligát kedvelik.
alatriste
pontosan.

játszok egy NFL.com-os ligában a csapattársaimmal. az klasszikus csapatdef liga, 8 fővel.
tavaly se volt szórakoztató, hogy amikor le kellett cserélnem Antonio Brownt, akkor simán össze tudtam szedni Juliót FA-ról, meg Zeke helyett Gurleyt (utóbbi cserék nem történtek meg a valóságban, de értitek)

abban mi a kihívás?
shawnka
Természetesen ez a másik véglet, ebben sincs sok élvezet, mert ott meg túl sok játékos marad. Mondjuk azért az kicsit túlzás hogy így Zeke és Julio szintű játékosokat igazolhatsz, vagy ha igen, akkor azért az elég gyenge liga.😊 Nekem van évek óta egy baráti 10 fős liga és abban is azért van élvezeti faktor, gondolkodás, hiszen pl. csak RB-kből ha van mindenkinél 3-4 darab és akkor még keveset mondtam, az 40 legjobb futó ugye kapásból. Nekem a 12-14(esetleg 16) fő az ideális főleg csapatvédősben.
zavi27
Kinek mi az elvezet. Szamomra az az elvezet, hogy igazabol a draft rohadt nehez mar a kozepetol, mivel a stabil kezdok rengeteg poszton elfogynak, illetve hogy claimelni is nehez, meg az FA-n nincs tul sok hasznalhato jatekos, ezert okosan kell piacolnom, ha valami kiesot potolni szeretnek.

Abban nem lattam a kihivast, hogy kiesett a top10-es elkapom, es helyette rohogve be tudtam huzni egy top15-os jatekost, amivel a buli nem jelentett kifejezetten nagy visszaesest.

De ezert mondom, hogy izlesek es pofonok, ha azt is mondom, hogy a 18-20 fos liga talan picit sok, de a 12-es szerintem meg mar nagyon keves. Talan valahol az arany kozeput lehet a nyero, mondjuk 16 fo.

több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
En is a 18as letszamot preferálom.
3 éve játszok itt.
Első evemben div3bol egyből alapszakaszgyoztes+rajatszas gyoztes lettem magyarán elég jó szezonom volt és jutottam fel div2be.
Itt volt egy szürke majd egy botrányos évem (tavaly)
De mind a 3 leosztásban találtam örömöt.
Amikor nagyon megy nyilvab izgibb de amikor nem akkor kuzdesz h talán po-ba lesz aztán meg h csak ki ne essek...
És nem az van, hogy szezon közben felveszek egy irl 800y-os WRt és még közöttük is válogatok. Hanem figyelni kell a cutokat, sérüléseket mindent h találj jó új embereket.

De nyilvan mindenki máshogy van ezzel. De annyi biztos, hogy vannak akik kifejezetten ezt a ligát kedvelik.
alatriste
pontosan.

játszok egy NFL.com-os ligában a csapattársaimmal. az klasszikus csapatdef liga, 8 fővel.
tavaly se volt szórakoztató, hogy amikor le kellett cserélnem Antonio Brownt, akkor simán össze tudtam szedni Juliót FA-ról, meg Zeke helyett Gurleyt (utóbbi cserék nem történtek meg a valóságban, de értitek)

abban mi a kihívás?
shawnka
Természetesen ez a másik véglet, ebben sincs sok élvezet, mert ott meg túl sok játékos marad. Mondjuk azért az kicsit túlzás hogy így Zeke és Julio szintű játékosokat igazolhatsz, vagy ha igen, akkor azért az elég gyenge liga.😊 Nekem van évek óta egy baráti 10 fős liga és abban is azért van élvezeti faktor, gondolkodás, hiszen pl. csak RB-kből ha van mindenkinél 3-4 darab és akkor még keveset mondtam, az 40 legjobb futó ugye kapásból. Nekem a 12-14(esetleg 16) fő az ideális főleg csapatvédősben.
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
En is a 18as letszamot preferálom.
3 éve játszok itt.
Első evemben div3bol egyből alapszakaszgyoztes+rajatszas gyoztes lettem magyarán elég jó szezonom volt és jutottam fel div2be.
Itt volt egy szürke majd egy botrányos évem (tavaly)
De mind a 3 leosztásban találtam örömöt.
Amikor nagyon megy nyilvab izgibb de amikor nem akkor kuzdesz h talán po-ba lesz aztán meg h csak ki ne essek...
És nem az van, hogy szezon közben felveszek egy irl 800y-os WRt és még közöttük is válogatok. Hanem figyelni kell a cutokat, sérüléseket mindent h találj jó új embereket.

De nyilvan mindenki máshogy van ezzel. De annyi biztos, hogy vannak akik kifejezetten ezt a ligát kedvelik.
alatriste
pontosan.

játszok egy NFL.com-os ligában a csapattársaimmal. az klasszikus csapatdef liga, 8 fővel.
tavaly se volt szórakoztató, hogy amikor le kellett cserélnem Antonio Brownt, akkor simán össze tudtam szedni Juliót FA-ról, meg Zeke helyett Gurleyt (utóbbi cserék nem történtek meg a valóságban, de értitek)

abban mi a kihívás?
shawnka
Teljes mértékben egyetértek.
Dzseno
Én pl. csapatvédősben 1 évet játszottam, az volt az 1. fantasys évem. Elvoltam vele. Következő évben már elkezdtük IDP-vel, és ott jöttem rá, hogy a DST-sben kb semmi jó nincs.
több mint 4 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
En is a 18as letszamot preferálom.
3 éve játszok itt.
Első evemben div3bol egyből alapszakaszgyoztes+rajatszas gyoztes lettem magyarán elég jó szezonom volt és jutottam fel div2be.
Itt volt egy szürke majd egy botrányos évem (tavaly)
De mind a 3 leosztásban találtam örömöt.
Amikor nagyon megy nyilvab izgibb de amikor nem akkor kuzdesz h talán po-ba lesz aztán meg h csak ki ne essek...
És nem az van, hogy szezon közben felveszek egy irl 800y-os WRt és még közöttük is válogatok. Hanem figyelni kell a cutokat, sérüléseket mindent h találj jó új embereket.

De nyilvan mindenki máshogy van ezzel. De annyi biztos, hogy vannak akik kifejezetten ezt a ligát kedvelik.
alatriste
pontosan.

játszok egy NFL.com-os ligában a csapattársaimmal. az klasszikus csapatdef liga, 8 fővel.
tavaly se volt szórakoztató, hogy amikor le kellett cserélnem Antonio Brownt, akkor simán össze tudtam szedni Juliót FA-ról, meg Zeke helyett Gurleyt (utóbbi cserék nem történtek meg a valóságban, de értitek)

abban mi a kihívás?
shawnka
Teljes mértékben egyetértek.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
En is a 18as letszamot preferálom.
3 éve játszok itt.
Első evemben div3bol egyből alapszakaszgyoztes+rajatszas gyoztes lettem magyarán elég jó szezonom volt és jutottam fel div2be.
Itt volt egy szürke majd egy botrányos évem (tavaly)
De mind a 3 leosztásban találtam örömöt.
Amikor nagyon megy nyilvab izgibb de amikor nem akkor kuzdesz h talán po-ba lesz aztán meg h csak ki ne essek...
És nem az van, hogy szezon közben felveszek egy irl 800y-os WRt és még közöttük is válogatok. Hanem figyelni kell a cutokat, sérüléseket mindent h találj jó új embereket.

De nyilvan mindenki máshogy van ezzel. De annyi biztos, hogy vannak akik kifejezetten ezt a ligát kedvelik.
alatriste
pontosan.

játszok egy NFL.com-os ligában a csapattársaimmal. az klasszikus csapatdef liga, 8 fővel.
tavaly se volt szórakoztató, hogy amikor le kellett cserélnem Antonio Brownt, akkor simán össze tudtam szedni Juliót FA-ról, meg Zeke helyett Gurleyt (utóbbi cserék nem történtek meg a valóságban, de értitek)

abban mi a kihívás?
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
En is a 18as letszamot preferálom.
3 éve játszok itt.
Első evemben div3bol egyből alapszakaszgyoztes+rajatszas gyoztes lettem magyarán elég jó szezonom volt és jutottam fel div2be.
Itt volt egy szürke majd egy botrányos évem (tavaly)
De mind a 3 leosztásban találtam örömöt.
Amikor nagyon megy nyilvab izgibb de amikor nem akkor kuzdesz h talán po-ba lesz aztán meg h csak ki ne essek...
És nem az van, hogy szezon közben felveszek egy irl 800y-os WRt és még közöttük is válogatok. Hanem figyelni kell a cutokat, sérüléseket mindent h találj jó új embereket.

De nyilvan mindenki máshogy van ezzel. De annyi biztos, hogy vannak akik kifejezetten ezt a ligát kedvelik.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
Én az elmúlt jó pár évben egyszer nem hallottam róla hogy szezon közben bárki is "lelépett" volna...
Éppen az a varázsa a sok csapatos ligáknak hogy minden héten változtatni kell kicsit, odafigyelni mindenre, ez meg beszippantja az embert és eszébe sincs otthagyni az egészet... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 347
Ennyi emberes ligáknál figyelhetsz bárhogy, de max a vakszerencse fog dönteni. Simán lottózhatunk is akkor már. A normális számú ligáknál is mindig van sajnos pár ember, aki menet közben elveszti a lelkesedését és nem foglalkozik a csapatával. Mi lesz akkor így, ha menet közben akarsz változtatni, csak normális kezdő játékos nem lesz már/max cserék/ , akit betehetnél egy sérülés után, mert egyszerűen nem lesz, és az ellenfeled meg 2-3 kezdő,ép nem sérült játékossal hülyére ver. 😕
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Nem lehet szerintem 14 főnél nagyobb létszámmal egy szezont normálisan/reálisan végig játszani.
ozibozi
Egyetertek, nem ertem igazan honnan jottek a 18-20 fos ligak anno. Ez nem az a mennyiseg ahol mar "gondolkodni,meg szakmázni kell", hanem kb. semmi ertelmeset nem lehet szezon kozben igazolni, meg a draft is unalomba fulladhat kb. 8-10 kor utan. De sokaknak nincs ezzel baja, szoval lehet csak nekem fura igy.
zavi27
szerintem azért jó a 18 csapat, mert nincs csapat a ligában, ami OP tud lenni, jól el vannak osztva a játékosok, minden csapatban keletkeznek lyukak és nagyon kell figyelned a valós történéseket, hogy birizgáld a csapatodat. nekem pont ezért ez a kedvenc ligám.
shawnka
Nekem az a gondom ezzel, hogy hiaba figyelgetem, mert kb. csak masodrangu, kiegeszito embereket tudsz csak igazolni. Nekem az nem tul elvezetes jatek, ha kidol mondjuk egy RB-m, es akkor kb remenytelen is potolni minoseggel, es nezhetem egesz szezonban hogy dejo, nekem is lyukas a csapatom mint masnak, es nem igazan tudok ezzel mit kezdeni. Vagy mondjuk mindenki huz csak 1 QB-t, az 20 db. Ha meg paran megegyet az mar mondjuk 25 QB. Kit igazoljak ha leserul vagy rossz formaba kerul a sajatom? Marad par darab jelentektelen FA-n. Szerintem pont akkor elvezetes kovetni a valos torteneseket, ha van alternativad es donthetsz, hogy ketto kozul kit rakjak be, igazoljak le, mi az adott hetre a megerzesem. Mondjuk az IDP az sokat javit ezen azert, de standarban nagyon gaz ekkora letszam.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Nem lehet szerintem 14 főnél nagyobb létszámmal egy szezont normálisan/reálisan végig játszani.
ozibozi
Egyetertek, nem ertem igazan honnan jottek a 18-20 fos ligak anno. Ez nem az a mennyiseg ahol mar "gondolkodni,meg szakmázni kell", hanem kb. semmi ertelmeset nem lehet szezon kozben igazolni, meg a draft is unalomba fulladhat kb. 8-10 kor utan. De sokaknak nincs ezzel baja, szoval lehet csak nekem fura igy.
zavi27
szerintem azért jó a 18 csapat, mert nincs csapat a ligában, ami OP tud lenni, jól el vannak osztva a játékosok, minden csapatban keletkeznek lyukak és nagyon kell figyelned a valós történéseket, hogy birizgáld a csapatodat. nekem pont ezért ez a kedvenc ligám.
több mint 4 éve
Adam79 Seattle Seahawks 89
Nem lehet szerintem 14 főnél nagyobb létszámmal egy szezont normálisan/reálisan végig játszani.
ozibozi
De ha vagyunk 36-an, akkor miért nem csinálunk 3 db 12 fős ligát? Nincs rá commish?
Antonius
A többség a nagyobb ligát preferálja. Okkal lett itt a 18-20 fős liga a gyakorlat.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Nem lehet szerintem 14 főnél nagyobb létszámmal egy szezont normálisan/reálisan végig játszani.
ozibozi
De ha vagyunk 36-an, akkor miért nem csinálunk 3 db 12 fős ligát? Nincs rá commish?

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
ezer koszi Zolika, sajnos nyaralok igy nem maradt idom indulas elott megcsinalni
kristof
Tudtam én, hogy nem lett volna szabad felengedni téged a repülőre :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Nem lehet szerintem 14 főnél nagyobb létszámmal egy szezont normálisan/reálisan végig játszani.
ozibozi
Egyetertek, nem ertem igazan honnan jottek a 18-20 fos ligak anno. Ez nem az a mennyiseg ahol mar "gondolkodni,meg szakmázni kell", hanem kb. semmi ertelmeset nem lehet szezon kozben igazolni, meg a draft is unalomba fulladhat kb. 8-10 kor utan. De sokaknak nincs ezzel baja, szoval lehet csak nekem fura igy.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 347
Nem lehet szerintem 14 főnél nagyobb létszámmal egy szezont normálisan/reálisan végig játszani.