Fantasy Football a bowl.hu-n

46 feliratkozó

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha valakinek van kedve egy új induló ligába csatlakozni az írjon PM-et 😊
ESPN, IDP liga.
A létszám aszerint alakulna ahányan lennénk, de jó lenne főcsoportokat/divizókat kialakítani.

több mint 3 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 862
A commish legyen kedves beírni egy végeredményt az előző szezonról. Megjelölve a feljutókat, a kiesőket és azokat, akik szezon közben inaktívak voltak. Mindenki jelezze, hogy idén is szeretne-e játszani, vagy éppen nem.
Ilyenkor mindig szűkös az idő, ezért huszadikáig megpróbálom összehozni a csoportokat.

Új játékosok itt jelentkezhetnek.

több mint 3 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Sziasztok,

Egy már évek óta futó Fantasy csoportunkhoz keresnénk maximum 10 embert (így elérnénk a 20 fős szezont). Amit a ligáról tudni érdemes, hogy a draft pickek cserélhetőek előzetesen, maga a draft sneak rendszerben fut és a liga pontozása alapvetően standard, de vannak módosítások.

Akit érdekel keressen privátban 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Tavaly is elég nehézkesen indult el a szezon, nem tudom idén ki fogja bevállalni.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
sziasztok,
ha valamelyik ligához csatlakoznék hány év a várólista?
briareos
Ha jól emlékszek nálunk a 3/B-ben volt aki szezon közben eltűnt, szóval szvsz simán lesz helyed amikor indul a móka.
KoporShow
Nálunk is volt pár baromarcú



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
sziasztok,
ha valamelyik ligához csatlakoznék hány év a várólista?
briareos
Ha jól emlékszek nálunk a 3/B-ben volt aki szezon közben eltűnt, szóval szvsz simán lesz helyed amikor indul a móka.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
sziasztok,
ha valamelyik ligához csatlakoznék hány év a várólista?

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Ha beadok 2 claimet akkor egy körben csak a hamarabbit veszi a rendszer figyelembe?
peach
???
Sikertelen claimnél megnézi az adott maanger következő claimjét, sikeres claimnél pedig ugrik a sorban következő manager-re.

Players/Waiver Report menü alatt elég jól visszakövethető szvsz..
Igor
Beadtam 2 claimet. Azt amelyekiet hamarabb az rendben is van. Viszont a másodiknál egy nálam bőven jobb mérleggel álló sporttárs kapta meg a játékost.
peach
Neki az volt a top claim-e neked pedig csak a 2. Ezért ő volt előrébb a sorrendben.
KoporShow
Na, ezt nem vágtam. Köszi



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Ha beadok 2 claimet akkor egy körben csak a hamarabbit veszi a rendszer figyelembe?
peach
???
Sikertelen claimnél megnézi az adott maanger következő claimjét, sikeres claimnél pedig ugrik a sorban következő manager-re.

Players/Waiver Report menü alatt elég jól visszakövethető szvsz..
Igor
Beadtam 2 claimet. Azt amelyekiet hamarabb az rendben is van. Viszont a másodiknál egy nálam bőven jobb mérleggel álló sporttárs kapta meg a játékost.
peach
Neki az volt a top claim-e neked pedig csak a 2. Ezért ő volt előrébb a sorrendben.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Ha beadok 2 claimet akkor egy körben csak a hamarabbit veszi a rendszer figyelembe?
peach
???
Sikertelen claimnél megnézi az adott maanger következő claimjét, sikeres claimnél pedig ugrik a sorban következő manager-re.

Players/Waiver Report menü alatt elég jól visszakövethető szvsz..
Igor
Beadtam 2 claimet. Azt amelyekiet hamarabb az rendben is van. Viszont a másodiknál egy nálam bőven jobb mérleggel álló sporttárs kapta meg a játékost.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha beadok 2 claimet akkor egy körben csak a hamarabbit veszi a rendszer figyelembe?
peach
???
Sikertelen claimnél megnézi az adott maanger következő claimjét, sikeres claimnél pedig ugrik a sorban következő manager-re.

Players/Waiver Report menü alatt elég jól visszakövethető szvsz..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Ha beadok 2 claimet akkor egy körben csak a hamarabbit veszi a rendszer figyelembe?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
federer67 57
Hát tényleg elcsesztek valamit, a weboldal borzalmasan lassú lett. A Fantrax is szörnyű. Nekem legjobban az MFL és a fleaflicker tetszik.

Szerkesztette: federer67
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Veled vagyok, nálam ugyan ritkán fagy, de feleslegesen átláthatalanná tették számomra.
adam8
tény, de pl a fantrax is egy fos. (nálam sem fagy egyébként az Espn, de nem is villámgyors)

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Veled vagyok, nálam ugyan ritkán fagy, de feleslegesen átláthatalanná tették számomra.

több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Szezon előtt nem csak én, de elég sokan inkább ESPN pártiak voltak. Kinek hogy változott a véleménye?
Számomra most szakadt el a cérna, folyamatosan fagy, nehezen kezelhető, könnyű egyszerű kezelés ami régen megvolt, mára már elillant..
Nomac
PC-n használom, nálam semmi ilyen nincs

Vegyél egy fasza gépet, mindjárt black friday 😀
shawnka
Nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik 😉

Szerkesztette: Nomac
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Szezon előtt nem csak én, de elég sokan inkább ESPN pártiak voltak. Kinek hogy változott a véleménye?
Számomra most szakadt el a cérna, folyamatosan fagy, nehezen kezelhető, könnyű egyszerű kezelés ami régen megvolt, mára már elillant..
Nomac
PC-n használom, nálam semmi ilyen nincs

Vegyél egy fasza gépet, mindjárt black friday 😀
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Szezon előtt nem csak én, de elég sokan inkább ESPN pártiak voltak. Kinek hogy változott a véleménye?
Számomra most szakadt el a cérna, folyamatosan fagy, nehezen kezelhető, könnyű egyszerű kezelés ami régen megvolt, mára már elillant..
Nomac
Telefonról appon kíválóan megy
peach
Az tudom, én is használom néha. Alapjáraton weben használom.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Szezon előtt nem csak én, de elég sokan inkább ESPN pártiak voltak. Kinek hogy változott a véleménye?
Számomra most szakadt el a cérna, folyamatosan fagy, nehezen kezelhető, könnyű egyszerű kezelés ami régen megvolt, mára már elillant..
Nomac
Telefonról appon kíválóan megy



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Szezon előtt nem csak én, de elég sokan inkább ESPN pártiak voltak. Kinek hogy változott a véleménye?
Számomra most szakadt el a cérna, folyamatosan fagy, nehezen kezelhető, könnyű egyszerű kezelés ami régen megvolt, mára már elillant..
több mint 4 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 700 — Patriots és Kaposvári KK fan
Vki tudja, hogy hol az istenbe van a szokásos fantasy eredménykövető ESPNen? (ahol play by playbe ment minden meccs és kiemelte a játékosaid)
Raven17
Sajnos megújult a teljes felület, most Fantasycast van helyette.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 4 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Vki tudja, hogy hol az istenbe van a szokásos fantasy eredménykövető ESPNen? (ahol play by playbe ment minden meccs és kiemelte a játékosaid)
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Igen.Abban még talán bízhatok.🤔😁
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sziasztok!
Van meg valahol hely,ahova beférek?
Tudom.Késő.
De hátha.
ZoliZoltán
Valamelyik nagyeszű úgyis rájön hogy elrontotta a draftot és az enyészetre hagyja a csapatát. Na akkor jöhetnek a hullarablók... 😊

több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1