Fantasy Football a bowl.hu-n

46 feliratkozó

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Nekiálltam összeírni az idei beosztást. Aki tavaly nem játszott, de idén jönne, az itt jelentkezzen! Köszi!
Zolika
Jönnék
több mint 2 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 860
Nekiálltam összeírni az idei beosztást. Aki tavaly nem játszott, de idén jönne, az itt jelentkezzen! Köszi!

több mint 3 éve
Nomad New England Patriots 9
Sziasztok,

Jövő évi szezonnal kezdenénk nulláról egy új IDP-s devy (egyetemi játékosok is szerepelnek a játékban) dynasty ligát.
Jelenleg hat-nyolc fő jelezte a mostani ismerősi körből - akikkel évek óta együtt játszunk -, hogy érdekelné.

Elég sok fórumot átolvastam a témában, még csak körvonalazódik a kivitelezés, de ezek az alapok:

1. felület --> Sleeper, Fleaflicker..végső esetben NFL app-ja (szempont,hogy mobilról is lehessen használni, és devy játékosokat adatbázis hiányában valahogy számon lehessen tartani egy excel file-on túl is)

2. létszám --> 14-16 fős liga, a nagyobb kihívás miatt

3. devy draft --> külön az éves draft naptól, csak első és másodéves játékosokból álló egy, maximum két kör.

4. devy játékosok rosteren tartása --> taxi squad
Maximum egy vagy két hely a keretben (app-tól függően.. alkalmazott módszer a kicker játékosok ignorálása - amennyiben nincs devy adatbázisra opció -, csapatonként két db rúgó a keretben, és "becenév" megadással rögzíteni a draftolt devy játékos nevét, jelenlegi csapatát, pozícióját)

5. IDP (egyéni védő játékosok, kötelező kezdő 3-3-3 vagy hasonló felállásban)

6. évi végi keeper létszám --> 28-30 játékos

7. pontozás: standard vagy fél-PPR

8. draft cetlik cseréje --> jó lenne olyan felületen, ahol több, mint egy szezonra érvényes cetlit lehetne cserélni (pl. 2022, 2023, 2024..)

9. Rájátszás létszáma --> 12 fő

10. Draft sorrend első év után --> alapszakasz utolsó négy helyezettje küzd a következő évi 1/1-es cetliért, rájátszás résztvevők az 1/5-ért

11. Draft típusa --> kígyó


Messze még a szabályok véglegesítése, de eddig még nem láttam magyar felületen erről értekezést így már most elkezdtem a szervezést.

Szeretnénk időben felállítani a ligát, amit sokáig tudnánk élvezni!

Nyilván nem árt a tapasztalat, de aki úgy érzi, hogy érdekli és hosszú éveken át aktívan játszana, kérem jelentkezzen itt vagy direktbe az email cimemen (benyo86@gmail.com)!
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Sziasztok!

Last minute jelleggel keresek egy embert egy baráti, 12 fős ligába, aminek ma este 20:00-kor lesz a draftja.

A beugró 2.000 Ft, a végén a 24.000 Ft-os nyereményalapot 50-30-20% rendszerben kapja meg az első 3 helyezett.

ESPN-es IDP liga, viszonylag standard pontozással, a COVID miatt 10 bench és 4 IR hellyel. A résztvevők nem NFL-veteránok, a ligát pár éve casual módon követő "amatőrök", úgyhogy nem egy profi ligára kell számítani, ahol lehetetlen top3-ba kerülni 😊

Edit: a hely betöltésre került, úgyhogy már ne írjatok.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
hali

egy fantasy-ben jártas személyt keresek, aki draftolna helyettem az oldal espn-es keeper ligájában

időpontja: 2020.09.09. 20:30.

pm-ben írjon, ha valakinek lenne kedve hozzá, előre is nagyon köszi!
lol
Bérdraftoló kerestetik, prospect fürkészek előnyben 😊

több mint 3 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hali

egy fantasy-ben jártas személyt keresek, aki draftolna helyettem az oldal espn-es keeper ligájában

időpontja: 2020.09.09. 20:30.

pm-ben írjon, ha valakinek lenne kedve hozzá, előre is nagyon köszi!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Yahoo ligából hogyan tudok kilépni? (nem kezdődött még el, nem volt draft)
Nem találom a menüben.
Köszi!
Sinisa
Azt hiszem, a commish tud csak kirakni, ha már (re)joinoltál.

Perception is reality.
több mint 3 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
Yahoo ligából hogyan tudok kilépni? (nem kezdődött még el, nem volt draft)
Nem találom a menüben.
Köszi!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 3 éve
VinDav7 1
Sziasztok!
Valahol van még lehetőség Fantasy ligába csatlakozni, esetleg üresedés valamelyik ligában?
Köszi
Dávid
több mint 3 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
Sziasztok!

Sürgősen szükségünk lenne egy váratlan visszalépés miatt a 9. éve működő ESPN IDP 16 fős Fantasy ligánkba egy játékosra.
Több fórumtárs is régóta játszik a ligában.
Draft: vasárnap 18 óra

Kérem üzenetben jelezze, elérhetőséggel, aki jönne, köszi.

Frissítés: beteltünk. 😊

Üdv.:
Bruschi85

Szerkesztette: Bruschi85



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 3 éve
Nomad New England Patriots 9
Lemaradtam valamirol vagy a tavalyi 3-4-5. divizokrol semmi hir eddig?
Azota olvastam FK bejegyzeset is tegnaprol, 150 fos limit 3 perc alatt megtelt..

Van valakinek kedve Sleeper app-on IDP-s 12-16 fos dynasty-t kezdeni??

8+ eve vagyunk nfl.com-on, de eleg limitalt felulet osszehasonlitva es kiprobalnank mar valami mast is.

Szerkesztette: Nomad
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mi a trükkje a custom logó feltöltésének?
Változott valami szabály tavalyhoz képest, vagy csak ez a szar is koronás lett?
Bárhova méretezem, forgatom, farigcsálom, .jpg, .png végződés, semmi sem érvényes.
Hanni
Csináld mobilról, a desktopos eléggé bugos
FLZOLI
Woow. Király vagy, köszi 😀
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mi a trükkje a custom logó feltöltésének?
Változott valami szabály tavalyhoz képest, vagy csak ez a szar is koronás lett?
Bárhova méretezem, forgatom, farigcsálom, .jpg, .png végződés, semmi sem érvényes.
Hanni
Csináld mobilról, a desktopos eléggé bugos

több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mi a trükkje a custom logó feltöltésének?
Változott valami szabály tavalyhoz képest, vagy csak ez a szar is koronás lett?
Bárhova méretezem, forgatom, farigcsálom, .jpg, .png végződés, semmi sem érvényes.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Még 1 hely, de lehet, hogy 3 is szabad a 20 fős ligánkban. Aki érzi a késztetést* ne habozzon 😊

*Mármint jelentkezi egy fantasy játékba, dickpic-el való jelentkezést sajnos nem tudjuk elfogadni
FLZOLI
18 nem elég? Kezelhetőbb, mint a 20...😊
csi77
Gondolom itt nem a tinilányokra gondolsz... 😊
FLZOLI
Nem. Ott a 20 is kezelhető.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Még 1 hely, de lehet, hogy 3 is szabad a 20 fős ligánkban. Aki érzi a késztetést* ne habozzon 😊

*Mármint jelentkezi egy fantasy játékba, dickpic-el való jelentkezést sajnos nem tudjuk elfogadni
FLZOLI
18 nem elég? Kezelhetőbb, mint a 20...😊
csi77
Gondolom itt nem a tinilányokra gondolsz... 😊

több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Még 1 hely, de lehet, hogy 3 is szabad a 20 fős ligánkban. Aki érzi a késztetést* ne habozzon 😊

*Mármint jelentkezi egy fantasy játékba, dickpic-el való jelentkezést sajnos nem tudjuk elfogadni
FLZOLI
18 nem elég? Kezelhetőbb, mint a 20...😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Még 1 hely, de lehet, hogy 3 is szabad a 20 fős ligánkban. Aki érzi a késztetést* ne habozzon 😊

*Mármint jelentkezi egy fantasy játékba, dickpic-el való jelentkezést sajnos nem tudjuk elfogadni

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 3 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Sziasztok! Kicsit késve, de ha van még rá lehetőség jönnék én is.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Az utolsó percekben mindig minden évben előkerül vagy 5-10 ember.
több mint 3 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Köszi a munkát de 9, ill. 11 emberrel felesleges játszani. Ha nem tud felmenni a létszám akkor inkább sorsolj a jelentkezők között, hogy ki marad ki. Vagy zárd le a jelentkezést most és legyen 20 csapatos az mb3 is.
peach
Egyetértwk, nehéz a 20 fős liga de legyen inkább biztos ,mint a véletlen idetévedőkkel töltsük fel akik utána szarnak bele és bye weekes játékosokkal van tele a csapatuk ahogy volt már rá példa az eddigiekben.
KoporShow
+1! A 3/D ben visszajelzett már a “kemeny mag”, sztem a liga nevében beszélek, ha azt mondom, hogy inkább egyesitsunk. Már korábban irtam a commishotoknak ezzel kapcsolatban, ha visszajelez megbeszeljuk a tovabbiakat!

Szerkesztette: Dzseno
több mint 3 éve
mocskonyi 320
Jönnék valahova én is
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Köszi a munkát de 9, ill. 11 emberrel felesleges játszani. Ha nem tud felmenni a létszám akkor inkább sorsolj a jelentkezők között, hogy ki marad ki. Vagy zárd le a jelentkezést most és legyen 20 csapatos az mb3 is.
peach
Egyetértwk, nehéz a 20 fős liga de legyen inkább biztos ,mint a véletlen idetévedőkkel töltsük fel akik utána szarnak bele és bye weekes játékosokkal van tele a csapatuk ahogy volt már rá példa az eddigiekben.

Szerkesztette: KoporShow



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 860
Köszi a munkát de 9, ill. 11 emberrel felesleges játszani. Ha nem tud felmenni a létszám akkor inkább sorsolj a jelentkezők között, hogy ki marad ki. Vagy zárd le a jelentkezést most és legyen 20 csapatos az mb3 is.
peach
Szerintem, biztos lesz még jelentkező. Felőlem lehet 20 fős is a liga, de az se biztos, hogy mindenkinek jó lenne. Még nem vagyunk elkésve. Meg lehet beszélni, hogy mi lenne a legjobb megoldás.
Esetleg azt is megérdeklődni, hogy a másik bowl. hu ligákból nem akar-e valaki ide is csatlakozni?

több mint 3 éve
kingpeti83 56
Akkor megszületett a beosztás. Amint jeleztem, az első két osztály rendben van létszámilag, a harmad osztályban viszont kevesen jeleztek vissza. Ha szezon kezdetéig kellene még toborozni embereket. remélem nem hagytam ki senkit. A frissen feljutók, illetve az újak küldjenek e-mail címet a megfelelő helyre, hogy tudjanak csatlakozni a ligákhoz.

Div. 1:

1 flzoli
2 Rajna (c)
3 caminoi
4 zinedine5
5 kájzerszóze
6 tony adams
7 clbass
8 Igor
9 somos
10 schuldid
11 csi77
12 pálca
13 Janek
14 Jakehomer
15 Göbi
16 Szesze
17 sanco
18 gabokocka
19 zavi27
20 Leon78

Div. 2/A:

1 winters
2 peci1991
3 nagytomy
4 wmitty
5 shawnka
6 eaglesmcnabb
7 peterk2005
8 zeroL
9 kristof (c)
10 pari
11 empty
12 newyorkjet
13 atmo shenton
14 nomac
15 ThundersNFL
16 Vito
17 Hanni
18 cartman023

Div. 2/B:

1 dr0725
2 Zolika (c)
3 Toto21
4 federer67
5 Castleai01
6 xtaki
7 Greengo
8 Stez
9 zemanla
10 Jack Zoltán
11 Shilkor
12 shagi0206
13 alatriste
14 Hulkeinstein
15 Antman (c)
16 Sixo
17 ozibozi
18 briareos

Div. 3/B:

1 Vieri (c)
2 KoporShow
3 miilann
4 peach
5 hrabovszki
6 Borbinho
7 Arms
8 FlyEagles85
9 Antonius
10 koko22
11 Monster8

Div. 3/D:

1 tintastunyacsap
2 Dzseno (c)
3 Sebii
4 JohnKerla
5 Titans
6 Kenny
7 kaszo
8 kingpeti83
9 JoeyPorter
Zolika
kingpeti83 - peter.kiraly83@gmial.com