Hivatalos: 11 meccsre tiltották el végül Deshaun Watsont

Fantasy Football a bowl.hu-n

45 feliratkozó

1 napja
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 774 — Eagles & Seahawks fan
Elkészült a beosztás. Nagyon remélem, hogy nem hagytam ki senkit, aki jelentkezett.
Zolika
Látom pont lekéstem, de ha valaki lemondaná, akkor jönnék!
3 napja
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 784
Elkészült a beosztás. Nagyon remélem, hogy nem hagytam ki senkit, aki jelentkezett.

3 napja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 21 822 — The only discipline that lasts, is self discipline
Keresünk 1 (3 vagy 5) új játékost a Hungarian AFC South ligába. A név ne tévesszen meg, régen vót már, hogy csak AFC South volt, most már keveredettebbek vagyunk, mint az európaiak 😀

Szóval ha van kedved NFL.com-os IDP ligában játszani (részletek a topicban) akkor tárt karokkal várunk, akármelyik is a csapatod.

“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
4 napja
oliverking Philadelphia Eagles 1
Helló! Jönnék én is.
10 napja
Löfli Arizona Cardinals Arkansas Razorbacks 16 544 — ellenIktriad
jönnék én is, kevés az egy privát liga 😊

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
No risk it, no biscuit!
Don't blink!
11 napja
LTChargers Los Angeles Chargers San Diego State Aztecs 76 — Chargers fan
Èn is megpróbálkoznak újra ha befèrek.

"Amibe nem halsz bele, attól erősebb leszel!"
12 napja
Savaria Steeler Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 1
Elkezdjük a felkészülést a következő szezonra. Ha valaki szeretne bowl.hu ligába játszani, az itt jelentkezhet. Augusztus 14-én szeretném kiírni, hogy ki hol indul, addig várom a jelzéseket.
Zolika
Tavaly benéztem a DIV/2 jelentkezést, így újra próbálkoznék a DIV/3-ban.
cartman023
Hello, èn szeretnék jelentkezni ha még lehet?
21 napja
cartman023 Indianapolis Colts 666
Elkezdjük a felkészülést a következő szezonra. Ha valaki szeretne bowl.hu ligába játszani, az itt jelentkezhet. Augusztus 14-én szeretném kiírni, hogy ki hol indul, addig várom a jelzéseket.
Zolika
Tavaly benéztem a DIV/2 jelentkezést, így újra próbálkoznék a DIV/3-ban.
22 napja
Toto21 Chicago Bears 3 769 — Fields az első 4000 passzolt yard-os Bears QB lesz!
Valamelyik div 3-ba szívesen visszajövök, megpróbálnék alulról felkapaszkodni ezúttal. 😊
Igor
és a keeper-röl mit gondolsz? 😊
Toto21
Mit gondoljak?
Nincsenek erős érzéseim, se pro, se contra - ha gondolod tartsd meg nyugodtan.
Igor
megkaphatnád somos csapatát. és akkor én vinném tovább a te ex csapatodat.

22 napja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 14 707 — However, by that point, you'll have been torn to pieces...
Valamelyik div 3-ba szívesen visszajövök, megpróbálnék alulról felkapaszkodni ezúttal. 😊
Igor
Toto21
Mit gondoljak?
Nincsenek erős érzéseim, se pro, se contra - ha gondolod tartsd meg nyugodtan.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
22 napja
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 089 — 49ers GM
Igor
Toto21
Ja, pont akartam írni, hogy vedd at a csapatomat 😊

22 napja
Toto21 Chicago Bears 3 769 — Fields az első 4000 passzolt yard-os Bears QB lesz!
Igor

22 napja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 14 707 — However, by that point, you'll have been torn to pieces...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
25 napja

3 hónapja
Nomad New England Patriots 8
Sziasztok,

Az egyik - idén hetedik évét kezdő - 16 fős IDP-s PPR keeper (10 játékos marad évről évre mindenkinél) ligánkba keresük egy tagot.

Sleeper felületre költöztünk át a télen (aki nem ismeri app-ról és számítógépről ugyanúgy használható, mint MFL, NFL, ESPN,stb.).

Felállás:

QB 1
RB 2
WR 2
TE 1
R/W/T (flex) 2

K 1
DEF 1

DL 3
LB 3
DB 3
DP (flex) 3

Bench 15
IR 3

Érdeklődni:
benyo86@gmail.com
4 hónapja
nasheem Cincinnati Bengals 4 195 — Bengals fan
Sziasztok, játszik vki olyan dynasty ligában, ahová még be lehet szállni? Most induló lenne persze a legjobb, de ha ilyen nincs, akkor szívesen veszek át csapatot. 50 dollárnál többet viszont nem szívesen fizetnék. HA már egy ismerős van a ligában az is jobb, mintha random esnék be vhová. Előre is köszi a segítséget.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
11 hónapja
reps Chicago Bears 64
Végül csinaltam egy ligat, ha valaki szeretne csatlakozni itt a link.

fantasy.nfl.com/account/sign-in?s=fantasy&returnTo=http%3A%2F%2Ffantasy.nfl.com%2Fregistration%2Fprivateleaguejoincreateteam%3FleagueId%3D10123728%26campaign%3DFantasy_App_Custom_Invite
11 hónapja
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
🚨Még 8 csapat hely kiadó a Fantasy Sport Virtuális Világa Facebook oldalunkon induló🆓️OFFLINE Ligánkba🏈
😉
📱: Yahoo Fantasy app
📱: Facebook/Fantasy Sport Virtuális Világa👍

👉Ha csatlakozni szeretnél, ajánlom hogy töltsd le a Yahoo Fantasy appját.

👉A ligához az alábbi linken keresztül tudsz csatlakozni:
 football.fantasysports.yahoo.com/f1/1176536/invitation?key=a9e2b1bec503763e&ikey=e2ac74f7bce845be&soc_src=app-sh&soc_trk=lnk

11 hónapja
reps Chicago Bears 64
Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni barmilyen fantasy ligahoz ahol van hely. Emailem: raapees@yahoo.com
Koszonom!
11 hónapja
Rataxes Philadelphia Eagles 10 042 — Eagles fan
Egyéni védős nfl.com-os ligánkban 2 emberünk sem tud jelen lenni a drafton, így vasárnap este 9-es kezdéssel van lehetőség gyakorolni ha valaki(k)nek van kedvük 😊 Ha érdekel dobj egy mail címet PM-ben. Csak a drafton kellene a segítség, a szezonban már viszik a csapatukat.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
11 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 561
Ha még be lehetne csatlakozni valahová szívesen jönnék én is.
11 hónapja
1 hely Kiado meg a bowl.hu ligaban! 2. ligaban hrabovszki nem jelentkezett!

11 hónapja
Antonius Dallas Cowboys 1 564
Bocsánat mindenkitől, én csak most jutottam oda, hogy fel tudok nézni az oldalra. Tavaly Div 3/b-ben voltam 2 (Paks Cowboys). Ha jöhetek még, akkor szívesen játszanék, szeptembertől már ráérek mindenre 😊
Antonius
Div 2/A-ba jeletnkezz kérlek!
Zolika
oksa, köszi 😊

Cowboys 4ever.
11 hónapja
Bocsánat mindenkitől, én csak most jutottam oda, hogy fel tudok nézni az oldalra. Tavaly Div 3/b-ben voltam 2 (Paks Cowboys). Ha jöhetek még, akkor szívesen játszanék, szeptembertől már ráérek mindenre 😊
Antonius
Div 2/A-ba jeletnkezz kérlek!

11 hónapja
Antonius Dallas Cowboys 1 564

Szerkesztette: Antonius

Cowboys 4ever.