Fantasy Football a bowl.hu-n

46 feliratkozó

több mint 1 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
nfl.com-on IDP-s ligánkban az összes hajnalban játszott védőjátékosunk 0 pontos lett... Más ligákban is fenn áll a hiba?
Rataxes
Igen, más ligában is, központi hiba lehet, majd javítják.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 1 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
nfl.com-on IDP-s ligánkban az összes hajnalban játszott védőjátékosunk 0 pontos lett... Más ligákban is fenn áll a hiba?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 1 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Helló! Mi egy embert keresünk nfl.com-on évek óta futó standard pontozású ligánkba. Semmi komoly, főleg szórakozás. A Kismaros Cougars menedzsere lemondott és a megüresedett helyre (természetesen új névvel) várunk egy embert, mivel a pótlása meg IR-re került még a draft előtt... 😊 Amit kínálunk: rinyálás egy szezonon át, hogy miért nem igazodik a valóság a víziónkhoz, Kálmán viccei és precíz elemzések.
1 QB, 2 RB, 2 WR, 1-1 TE-FLEX-K-DST, 6 bench. 2 divízió (Ser és Bor), 12 játékos.
Holnap (szept. 05-én, kedden) lesz a dr aft este 9-től. A sorsolás szeszélye folytán az új belépő pont az 1. helyen draftol... :S
Jó társaság, üdítő szórakozás, mókás ellenfelek! Írjatok üzenetet itt, vagy a skizofita_kukac_gmail_pont_com-ra!
skizofita
Sziasztok. Szívesen beszállok, ha még van hely, évek óta játszom, és bánatom, hogy nincs kivel átdumálni, és megmagyarázni, miért nekem kellett volna nyerni 😊 Gondolom, a kedd a jó infó, és szeptember 6., vagyis ma este 9? Mi a teendőm?
Micro Prof
Szuper, küldtem emailt!

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 1 éve
Micro Prof 1
Helló! Mi egy embert keresünk nfl.com-on évek óta futó standard pontozású ligánkba. Semmi komoly, főleg szórakozás. A Kismaros Cougars menedzsere lemondott és a megüresedett helyre (természetesen új névvel) várunk egy embert, mivel a pótlása meg IR-re került még a draft előtt... 😊 Amit kínálunk: rinyálás egy szezonon át, hogy miért nem igazodik a valóság a víziónkhoz, Kálmán viccei és precíz elemzések.
1 QB, 2 RB, 2 WR, 1-1 TE-FLEX-K-DST, 6 bench. 2 divízió (Ser és Bor), 12 játékos.
Holnap (szept. 05-én, kedden) lesz a dr aft este 9-től. A sorsolás szeszélye folytán az új belépő pont az 1. helyen draftol... :S
Jó társaság, üdítő szórakozás, mókás ellenfelek! Írjatok üzenetet itt, vagy a skizofita_kukac_gmail_pont_com-ra!
skizofita
Sziasztok. Szívesen beszállok, ha még van hely, évek óta játszom, és bánatom, hogy nincs kivel átdumálni, és megmagyarázni, miért nekem kellett volna nyerni 😊 Gondolom, a kedd a jó infó, és szeptember 6., vagyis ma este 9? Mi a teendőm?
több mint 1 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Helló! Mi egy embert keresünk nfl.com-on évek óta futó standard pontozású ligánkba. Semmi komoly, főleg szórakozás. A Kismaros Cougars menedzsere lemondott és a megüresedett helyre (természetesen új névvel) várunk egy embert, mivel a pótlása meg IR-re került még a draft előtt... 😊 Amit kínálunk: rinyálás egy szezonon át, hogy miért nem igazodik a valóság a víziónkhoz, Kálmán viccei és precíz elemzések.
1 QB, 2 RB, 2 WR, 1-1 TE-FLEX-K-DST, 6 bench. 2 divízió (Ser és Bor), 12 játékos.
Holnap (szept. 05-én, kedden) lesz a dr aft este 9-től. A sorsolás szeszélye folytán az új belépő pont az 1. helyen draftol... :S
Jó társaság, üdítő szórakozás, mókás ellenfelek! Írjatok üzenetet itt, vagy a skizofita_kukac_gmail_pont_com-ra!

Szerkesztette: skizofita

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Sziasztok!

Keresünk még pár embert a baráti ligánkba, ami immár ötödik éve kerül majd megrendezésre, de pár ember nem tudott jönni.

A nevezési díj 2.000 Ft, várhatóan 10 vagy 12 fős liga az ESPN platformján. A liga PPR, IDP (azaz védőket is draftolunk) és Superflex (2 QB is kezdhet egyszerre) 1 keeperrel.

A társaság kb. fele casual fan, olyan 3-4-en vagyunk akik komolyabban vesszük, úgyhogy mind a nyereményre hajtóknak, mind pedig a kezdőknek jó lehetőség, akik keresnek még magyar ligát. A draftidőpont most lesz megszavazva, még nincs konkrétum.

További részleteket szívesen írok privátban.
Hulkeinstein
Még mindig keresünk 2 embert ebbe a ligába. Draft ma este 10 órától. Akit érdekel, írjon privátban és küldöm a meghívót.
több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Sziasztok!

Keresünk még pár embert a baráti ligánkba, ami immár ötödik éve kerül majd megrendezésre, de pár ember nem tudott jönni.

A nevezési díj 2.000 Ft, várhatóan 10 vagy 12 fős liga az ESPN platformján. A liga PPR, IDP (azaz védőket is draftolunk) és Superflex (2 QB is kezdhet egyszerre) 1 keeperrel.

A társaság kb. fele casual fan, olyan 3-4-en vagyunk akik komolyabban vesszük, úgyhogy mind a nyereményre hajtóknak, mind pedig a kezdőknek jó lehetőség, akik keresnek még magyar ligát. A draftidőpont most lesz megszavazva, még nincs konkrétum.

További részleteket szívesen írok privátban.
több mint 1 éve
Fantasy00 1
Sziasztok! Tud valaki komolyabb pénzdíjazású fantasy ligáról. Redraft vagy dynasty.
több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Elkészült a beosztás. Nagyon remélem, hogy nem hagytam ki senkit, aki jelentkezett.
Zolika
Látom pont lekéstem, de ha valaki lemondaná, akkor jönnék!
több mint 1 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 860
Elkészült a beosztás. Nagyon remélem, hogy nem hagytam ki senkit, aki jelentkezett.

több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Keresünk 1 (3 vagy 5) új játékost a Hungarian AFC South ligába. A név ne tévesszen meg, régen vót már, hogy csak AFC South volt, most már keveredettebbek vagyunk, mint az európaiak 😀

Szóval ha van kedved NFL.com-os IDP ligában játszani (részletek a topicban) akkor tárt karokkal várunk, akármelyik is a csapatod.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
oliverking Philadelphia Eagles 3
Helló! Jönnék én is.
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 203 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jönnék én is, kevés az egy privát liga 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
LTChargers Los Angeles Chargers San Diego State Aztecs 83 — Chargers fan
Èn is megpróbálkoznak újra ha befèrek.

"Amibe nem halsz bele, attól erősebb leszel!"
több mint 1 éve
Savaria Steeler Pittsburgh Steelers 2
Elkezdjük a felkészülést a következő szezonra. Ha valaki szeretne bowl.hu ligába játszani, az itt jelentkezhet. Augusztus 14-én szeretném kiírni, hogy ki hol indul, addig várom a jelzéseket.
Zolika
Tavaly benéztem a DIV/2 jelentkezést, így újra próbálkoznék a DIV/3-ban.
cartman023
Hello, èn szeretnék jelentkezni ha még lehet?
több mint 1 éve
cartman023 Indianapolis Colts 729
Elkezdjük a felkészülést a következő szezonra. Ha valaki szeretne bowl.hu ligába játszani, az itt jelentkezhet. Augusztus 14-én szeretném kiírni, hogy ki hol indul, addig várom a jelzéseket.
Zolika
Tavaly benéztem a DIV/2 jelentkezést, így újra próbálkoznék a DIV/3-ban.
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Valamelyik div 3-ba szívesen visszajövök, megpróbálnék alulról felkapaszkodni ezúttal. 😊
Igor
és a keeper-röl mit gondolsz? 😊
Toto21
Mit gondoljak?
Nincsenek erős érzéseim, se pro, se contra - ha gondolod tartsd meg nyugodtan.
Igor
megkaphatnád somos csapatát. és akkor én vinném tovább a te ex csapatodat.
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Valamelyik div 3-ba szívesen visszajövök, megpróbálnék alulról felkapaszkodni ezúttal. 😊
Igor
és a keeper-röl mit gondolsz? 😊
Toto21
Mit gondoljak?
Nincsenek erős érzéseim, se pro, se contra - ha gondolod tartsd meg nyugodtan.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Valamelyik div 3-ba szívesen visszajövök, megpróbálnék alulról felkapaszkodni ezúttal. 😊
Igor
és a keeper-röl mit gondolsz? 😊
Toto21
Ja, pont akartam írni, hogy vedd at a csapatomat 😊

több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Valamelyik div 3-ba szívesen visszajövök, megpróbálnék alulról felkapaszkodni ezúttal. 😊
Igor
és a keeper-röl mit gondolsz? 😊
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Valamelyik div 3-ba szívesen visszajövök, megpróbálnék alulról felkapaszkodni ezúttal. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 860
Elkezdjük a felkészülést a következő szezonra. Ha valaki szeretne bowl.hu ligába játszani, az itt jelentkezhet. Augusztus 14-én szeretném kiírni, hogy ki hol indul, addig várom a jelzéseket.

több mint 1 éve
Nomad New England Patriots 9
Sziasztok,

Az egyik - idén hetedik évét kezdő - 16 fős IDP-s PPR keeper (10 játékos marad évről évre mindenkinél) ligánkba keresük egy tagot.

Sleeper felületre költöztünk át a télen (aki nem ismeri app-ról és számítógépről ugyanúgy használható, mint MFL, NFL, ESPN,stb.).

Felállás:

QB 1
RB 2
WR 2
TE 1
R/W/T (flex) 2

K 1
DEF 1

DL 3
LB 3
DB 3
DP (flex) 3

Bench 15
IR 3


Érdeklődni:
benyo86@gmail.com
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Sziasztok, játszik vki olyan dynasty ligában, ahová még be lehet szállni? Most induló lenne persze a legjobb, de ha ilyen nincs, akkor szívesen veszek át csapatot. 50 dollárnál többet viszont nem szívesen fizetnék. HA már egy ismerős van a ligában az is jobb, mintha random esnék be vhová. Előre is köszi a segítséget.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
reps Chicago Bears 64
Végül csinaltam egy ligat, ha valaki szeretne csatlakozni itt a link.

 fantasy.nfl.com/account/sign-in?s=fantasy&returnTo=http%3A%2F%2Ffantasy.nfl.com%2Fregistration%2Fprivateleaguejoincreateteam%3FleagueId%3D10123728%26campaign%3DFantasy_App_Custom_Invite