Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
most csütörtök?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Nekem jó a csütörtök, de februártól másik nap kéne, ha már akkor lesz az "amatőr" PL... 😀
StormST
Na tessék.
Egyszer volt, és már variál.


Jövő hét csüt? Még egy utolsó preseason.. vagy már élesbe?

Addig akarom meglovagolni a lelkesedést/aktivitást, amíg még van..
Igor
Azt a metódust javaslom, hogy aki tuti megy, az írja be, Löfli csinál egy kéket felülre, konkrét dátum, konkrét helyszín, és lehet a fórumba írni ki megy még biztosra, ki kérdéses, ki nem jön bizonyosan, és lekövethető a dolog.

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
Nekem jó a csütörtök, de februártól másik nap kéne, ha már akkor lesz az "amatőr" PL... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 650 — Illegális gyakorló
Nekem oké a csütörtök. Részemről mehet már az éles is, de a szimpla dobálás is.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jövő hét csüt? Még egy utolsó preseason.. vagy már élesbe?

Addig akarom meglovagolni a lelkesedést/aktivitást, amíg még van..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
szerintem sem kell kiemelés, ha egy "kupanapra" sokan jönnek el akkor lehet random sorsolásos, vigaszágas egyenes kiesős rendszer, ha meg kevesebben, akkor körmérkőzés. a pontozásos része okés, így tényleg nem muszáj mindenkinek minden héten ott lennie. a sorozat végén a legjobb 4 meg játszhatna elődöntő-döntőt 6 nyert legig mondjuk

ja és akkor jövő héten mikor megyünk? 😊

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 650 — Illegális gyakorló
Amúgy attól az ősz rendfenntartótól vettem életem első két nyílkészletét és az első táblámat 😊
Bálesz
én is 😀
Löfli
Egészen keddig azzal a nyíllal dobáltam, de végre vettem másikat. A táblámat meg Bezzeg Nánditól vettem, így ha nagyon rámennék a clickbait-re, azt is írhatnám, hogy véget ért a kapcsolatom a Herceggel 😀

Szerkesztette: Bálesz

több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Nekem ez a kiemeléses történet nem tetszik. A mi szintünkön igazságosabb a körmérkőzés, bár tudom, hogy az időpont egyeztetések miatt ez nem a legegyszerűbb.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Amúgy attól az ősz rendfenntartótól vettem életem első két nyílkészletét és az első táblámat 😊
Bálesz
én is 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 650 — Illegális gyakorló
Amúgy attól az ősz rendfenntartótól vettem életem első két nyílkészletét és az első táblámat 😊

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Nekem körmérkőzéses biztos nem jó az állandó ráérésre való jelenlegi képtelenségem miatt.

Én Igor ötletét úgy értelmezem, hogy minden alkalommal lenne egyfajta bajnokság, létszámtól függően körmérkőzés, kieséses, ez mindegy, aminek a végén lenne napi első, második, stb., végig helyosztókkal, és ezen sorozat lenne összesítve, de nem a legobb x alapján, hanem az átlagpontszám alapján. Természetesen hogy releváns legyen az átlag, ahhoz a napok 50%-án részt kell venni.
Aki kevesebb napon vett részt, annak az eredményei nem igazán számítódnak ki.

És akkor nem kell előre lefixálni egy adott nap lebonyolítási metodikáját, a helyszínen kialakulhat, 5 emberrel körmérkőzés, 12-vel valami kieséses rendszer, stb.
A nap végén van egy végeredmény, ezek itt rögzülnek, és majd kiszámoljuk, hogy lettem a bajnok.

Helynek pedig tökéletes a Szondi utca, csak előre az egész hátsó traktust le kell foglalni, az 4 pálya, ott nyugiban el lehet lenni, és az ősz rendfenntartó se jön örökké ránkszólni - talán.
(Újra gimnazistának érezhettem magam, ezt külön köszönöm a pedellusnak.)

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
adom én is, csak találjunk helyet, ahol elférünk 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
+
bár a kiemelés lehetne a meglévő eredmények alapján, ez a háromnyilas nagyon random és taktikázásra is lehetőséget ad
kristof
Szerintem a kiemelés se jobb, az hogy ha te 8. helyezett vagy, és mindig az elsővel játszol, az nem túl fair.

Amúgy meg nem kell nyilvánosan közölni az értékeket mindenkivel, aki elsőre dobott, az gyűjti össze a dobások eredményeit.. ha ezek nem ismertek, nem tudom hogy lehet taktikázni, te bevállalnál egy selejtezőt fölöslegesen?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
+
bár a kiemelés lehetne a meglévő eredmények alapján, ez a háromnyilas nagyon random és taktikázásra is lehetőséget ad
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 650 — Illegális gyakorló
Szintén

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
Én is benne vagyok



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
mi még mindig benne vagyunk

Mindig jövőre
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, ki az akit érdekelne akkor egy bajnokság?

Csináhatjuk úgy mint korábbi szezonokban, hogy van két csoport, és körmérkőzés (ennek előnye, hogy kicsit flexibilisebb az időpontmegbeszélés), vagy játszhatjuk hasonló módszerrel mint múltkor (ez azért jobb, mert bárhányan vagyunk működik, ha nincs kerek létszám, akkor dobunk 3 nyíllal kiemelési sorrendet)

Mondjuk 20 forduló, amiből a legjobb 12 eredmény számít, és az alábbi pontozással?

1. hely 30
2. hely 20
3. hely 15
4. hely 12
5. hely 10
6. hely 8
7. hely 6
8. hely 5
9. hely 4
10. hely 3
11. hely 2
12. hely 1

Viszont maguk a meccsek legyenek azért hosszabbak, mondjuk 3 nyert legig (esetleg helyosztók/elődöntő/döntő mehet 4. legig)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 650 — Illegális gyakorló
haverom volt, fent is van youtube-on az egyik meccse (nem tudom mi alapján rakosgatták ki, mert játékerőben max egy jó közepes lenne a mi mezőnyünkben)
eaglesmcnabb
Abszolút random szokott lenni a centerpálya sorsolása. Mondjuk ott még jobban fosnék szerintem, nem csodálom, hogy csak úgy röpködtek a 11-ek, meg a 26-ok 😀

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Volt innen valaki az érdi amatőrön?
Állítólag 3-4 órákat is vártak az emberek 2 meccsük között, nem bánom, hogy végül nem mentem. (Ilyen szempontból már a tavalyi is szar volt, ez meg csak hatványozódott a jelek szerint)
Bálesz
én voltam, első meccsre délután kettőig vártam, vigaszágas meccsem 5-fél6 körül volt. szerencsére utána kiestem 😀

eaglesmcnabb
néhány amatőr meccset a centerpályára sorsoltak, ahol a verseny előtt Székely Paliék nyomtak valami szuperdöntőt előtte, emiatt adták youtube streamen 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
haverom volt, fent is van youtube-on az egyik meccse (nem tudom mi alapján rakosgatták ki, mert játékerőben max egy jó közepes lenne a mi mezőnyünkben)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Volt innen valaki az érdi amatőrön?
Állítólag 3-4 órákat is vártak az emberek 2 meccsük között, nem bánom, hogy végül nem mentem. (Ilyen szempontból már a tavalyi is szar volt, ez meg csak hatványozódott a jelek szerint)
Bálesz
egyik barátom volt m, küldött fényképet ..embertelen volt a tömeg! részleteket még nem tudok...
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Volt innen valaki az érdi amatőrön?
Állítólag 3-4 órákat is vártak az emberek 2 meccsük között, nem bánom, hogy végül nem mentem. (Ilyen szempontból már a tavalyi is szar volt, ez meg csak hatványozódott a jelek szerint)
Bálesz
Apám odament reggel, körülbelül délután háromkor volt az elsőkörös meccse. Vigaszágon folytatta, éjfél után írt, hogy még az sem ment le.

Mindig jövőre
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 650 — Illegális gyakorló
Volt innen valaki az érdi amatőrön?
Állítólag 3-4 órákat is vártak az emberek 2 meccsük között, nem bánom, hogy végül nem mentem. (Ilyen szempontból már a tavalyi is szar volt, ez meg csak hatványozódott a jelek szerint)

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Jó volt ez, de a két újonc szégyellje magát... idézem:

"Catlakoznék én is, remélem nem égetem le magam nagyon" (Tömegkirály StormST)

"Max mindenki agyonver és visszavonulok" (Mr. 140/duplakiszállós Bálesz)
Igor
Vissza sirjatok Ti még Markót! ☺️
yooker
Dehogy. Markó clutch.
Ez úgy, hogy még dobni is tud, túl nagy fór.
Igor vagy én hiába hozzuk konstans amit tudunk, ha ennyit tudunk.

Senki se lesz eltiltva, de gyakorolni két meccs között továbbra is súlyos sportszerütlenségnek minősül, csak jelzem.