Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
na akkor holnap/csütörtökön lesz vmi? kedden 17.30-20.30 jó vagyok, csütörtökön inkább 19-től
kristof
Nekem bejött valami holnapra, szóval az kiesik sajnos, a csütörtök elvileg még jó....
StormST
Nekem is inkább csütörtök, úgy 19:30 körültől

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
na akkor holnap/csütörtökön lesz vmi? kedden 17.30-20.30 jó vagyok, csütörtökön inkább 19-től
kristof
Nekem bejött valami holnapra, szóval az kiesik sajnos, a csütörtök elvileg még jó....



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
na akkor holnap/csütörtökön lesz vmi? kedden 17.30-20.30 jó vagyok, csütörtökön inkább 19-től
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Akkor célozzunk be egy keddet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
a jövőhét valszeg nekem is jó, de alapvetően én egy kedd/péntek/hétvége vonalat preferálnék, nem tudom ez mennyire szentségtörés 😕
kristof
A keddi nappal nem lenne gondom, a péntek-hétvége vonal nekem 2-3 hetente nem jó, mert utazom vidékre... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
a jövőhét valszeg nekem is jó, de alapvetően én egy kedd/péntek/hétvége vonalat preferálnék, nem tudom ez mennyire szentségtörés 😕
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Na ez meghalt? Olimpia alatt nem erőltettem, meg valszeg holnap is felejtős.. de jövő hét?
Igor
Nekem jó a jövő hét, csak akkor most időben le kéne foglalni, nehogy úgy járjunk, mint múltkor 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na ez meghalt? Olimpia alatt nem erőltettem, meg valszeg holnap is felejtős.. de jövő hét?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
mondom én, hogy alakul a Colts liga

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
ÚÚ, nagyok vagytok. Akkor ha bármikor jó lesz az időpont, amit kitaláltok kipróbálom magamat én is egyszer "élesben". 😊
kristóf17

Alig használtam ezt a nyilamat, eladó.
Csak azért vettem, mert egy ideig abban a hitben voltam h elhagytam az előző nyilaimat.
empty taxi
Jók vagytok. Na majd lehet boltolunk valamit, csak legyen időm végre valahára 😊
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
ÚÚ, nagyok vagytok. Akkor ha bármikor jó lesz az időpont, amit kitaláltok kipróbálom magamat én is egyszer "élesben". 😊
kristóf17

Alig használtam ezt a nyilamat, eladó.
Csak azért vettem, mert egy ideig abban a hitben voltam h elhagytam az előző nyilaimat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
CDfű? Az valahol a Kálvin környékén van asszem. Még jó hogy felnéztem az oldalra, épp úton voltam a PoD felé 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 651 — Illegális gyakorló
Hát akkor a mai tényleg skip.
Legközelebbre meg pár nappal előre gondolkodjunk 😕

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Úgy érzem ez bukó mára... 😕

Valszeg tényleg jó lenne egy fix nap és hely, nekem a péntek és a hétvége csak ritkábban jó, a többi nap általában jó, kivétel pont a jövő hetet, nem leszek az országban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 651 — Illegális gyakorló
A Soul volt a kiinduló, de azt bezárták decemberben, ha minden igaz.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A Soult esetleg? Bocs, egész délután telefonálgattam...

Lehet kéne egyet fixen foglalni hosszútávra, bár ezzel a lelkesedéssel, ami a topicban van, nehéz tervezni... :S szóval így nem fog működni a PoD hosszútávon, ha olyan helyet akarunk, amit aznap lehet foglalni... pláne ha ez csütörtök.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 651 — Illegális gyakorló
Fuck. Noiret-ban sem lehet már mára.
Itt a Club 501-ben meg verseny van csütörtökönként.

A többiről nem tudok 😕

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Aszonták 3 nappal előre kell hívni őket, hogy legyen táblánk.... szóval vagy más hely, vagy semmi.
Igor
Fene, én is most hívtam és csak 8 után lenne tábla...

Én sajnos más helyet nem ismerek... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Aszonták 3 nappal előre kell hívni őket, hogy legyen táblánk.... szóval vagy más hely, vagy semmi.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 651 — Illegális gyakorló
Bálesz is megy, csak menjen-e, ha nincs tábla? 😀

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Na, most akkor mi a helyzet? 😀
StormST
Löfli és Igor Probable (6-6:30 között), Bálesz Q
Igor
Az OK, csak tábla nincs még, ha jól érzem... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, most akkor mi a helyzet? 😀
StormST
Löfli és Igor Probable (6-6:30 között), Bálesz Q

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
ÚÚ, nagyok vagytok. Akkor ha bármikor jó lesz az időpont, amit kitaláltok kipróbálom magamat én is egyszer "élesben". 😊
kristóf17
Mégiscsak hasznos volt akkor azt a képet betennem.


több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Na, most akkor mi a helyzet? 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
ÚÚ, nagyok vagytok. Akkor ha bármikor jó lesz az időpont, amit kitaláltok kipróbálom magamat én is egyszer "élesben". 😊