Pólónyomás

11 feliratkozó

több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
a Philly Special nem lenne jobb a keret nélkül? (és én a THE szót se tenném elé)

amúgy aki csinál olyan grafikát, amiből legalább három ember rendel, annak én állom a pólóját!
jövő péntekig kellene letisztázni mindent, akkor megyek Pestre elintézni a részleteket
baggio 🏈
A keret szerintem azért jó, mert a célterületet szimbolizálja 😊 De levehetjük róla, igazából bármit tudok csinálni vele.
Pl. keret nélkül midnight green változatban középre rendezve:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
a Philly Special nem lenne jobb a keret nélkül? (és én a THE szót se tenném elé)

amúgy aki csinál olyan grafikát, amiből legalább három ember rendel, annak én állom a pólóját!
jövő péntekig kellene letisztázni mindent, akkor megyek Pestre elintézni a részleteket

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Közben loptam még egy grafikát 😊
Philly special:

Champions:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
A Philly topicban elkezdtünk szervezkedni egy Rataxes által megcsinált minta nyomán, de más topicokban is láttam már ilyen kezdeményezéseket, peach pedig jelzett, hogy jó barátja ezzel foglalkozik. így talán érdemes ezt itt, külön topicban lebeszélni.

Várom a nyomatokat, ötleteket, az Eagles-es Philly Special pólókra itt lehet feliratkozni:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1nlAOc6fx_fU0NGtWPRZ-VZ8K7f-ZtQ9Spwsrkzl92tc/edit#gid=0


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal