Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Huh, ez milyen thriller volt! Minden ami szép lehet ebben a sportágban ott volt a végén!
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kick six, a magyar változat 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Taz New York Giants 349
Aztakurva, milyen döntő 😀 Kickoff returnnel nyert a miskolc, a legutolsó pillanatban

az a fg szerintetek se volt bent?
bergerdani
Hàt necces , de sztem nem volt benn. Fehérváron a First Fielden nem lett volna ezzel probléma 😁
több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
kabaré volt😊 a 4. negyedben mennyi hülyeséget elkövetett mindkét gárda, a vége az priceless, vagy az edző vagy a rugó hatalmas hibája!!!
(mondjuk nekem nem tetszik, hogy ennyi színesbőrü játékos van, túl jók ide)
NB2
Tibbles fehér és ő is 😀

Mindig jövőre
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
kabaré volt😊 a 4. negyedben mennyi hülyeséget elkövetett mindkét gárda, a vége az priceless, vagy az edző vagy a rugó hatalmas hibája!!!
(mondjuk nekem nem tetszik, hogy ennyi színesbőrü játékos van, túl jók ide)
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Aztakurva, milyen döntő 😀 Kickoff returnnel nyert a miskolc, a legutolsó pillanatban

az a fg szerintetek se volt bent?
bergerdani
kb kapufa lett volna, nem tudom erre mi a szabály, de jézusom mi volt ez a végjáték
több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Aztakurva, milyen döntő 😀 Kickoff returnnel nyert a miskolc, a legutolsó pillanatban

az a fg szerintetek se volt bent?

Mindig jövőre
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ne haljon ki megint hetekig a topik: ki szerint mely csapatok lesznek a bajnokok?
Tejesember
Cowbells, Gorillaz, Eagles. mindhárom kiemelkedik a saját bajnokságából, de a HFL a legkiegyenlítettebb szerintem
Löfli
A Heroesnak és a gyengélkedő Tigersnek meg túlságosan is kemény ellenfél lenne a Cowbells.

Tejesember
alapszakaszban nem így tűnt..😊
sLyNz
A Steelers a Wolves ellen pár hete eléggé meggyőző volt a Rozsnyain. Szerintem is a Cowbells lesz a befutó, legalábbis remélem!
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Ha valaki esetleg nem tud kijönni a Tigers @ Cowbells HFL elődöntőre, de nem akar lemaradni a meccsről, akkor annak ajánljuk az élő streamet (ha a technika is úgy akarja):

 cowbells.hu/live

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Ne haljon ki megint hetekig a topik: ki szerint mely csapatok lesznek a bajnokok?
Tejesember
Cowbells, Gorillaz, Eagles. mindhárom kiemelkedik a saját bajnokságából, de a HFL a legkiegyenlítettebb szerintem
Löfli
A Heroesnak és a gyengélkedő Tigersnek meg túlságosan is kemény ellenfél lenne a Cowbells.

Tejesember
alapszakaszban nem így tűnt..😊

......
több mint 7 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 487 — Steelers fan
az éven még csak a Hősök verték a Cowbellst😊
több mint 7 éve
Tejesember 256
Ne haljon ki megint hetekig a topik: ki szerint mely csapatok lesznek a bajnokok?
Tejesember
Cowbells, Gorillaz, Eagles. mindhárom kiemelkedik a saját bajnokságából, de a HFL a legkiegyenlítettebb szerintem
Löfli
HFL-t szerintem is a Cowbells fogja megnyerni. Steelers jó szezont fut az idén (főleg, ha azt nézük előző szezonban a bentmaradásért harcoltak), de szerintem el fog fogyni a lendület, főleg, hogy egy játékosuk eltiltást is kapott.
A Heroesnak és a gyengélkedő Tigersnek meg túlságosan is kemény ellenfél lenne a Cowbells.
Div1-nél érzem azt, hogy esetleg alakulhat még másként az eredmény, ha a Szekszárdiaknak szerencséjük van, de én is a Gorillazt tartom esélyesnek.
A Div2-ben meg egyértelmű fölénye van az Eaglesnek.
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ne haljon ki megint hetekig a topik: ki szerint mely csapatok lesznek a bajnokok?
Tejesember
Cowbells, Gorillaz, Eagles. mindhárom kiemelkedik a saját bajnokságából, de a HFL a legkiegyenlítettebb szerintem


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Tejesember 256
Ne haljon ki megint hetekig a topik: ki szerint mely csapatok lesznek a bajnokok?
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Csak öt? 😀
Wyatt
3,5 órás meccs a tűző napon elég is volt 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak öt? 😀

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Wolves 2 - Cowbells 2 12-18 (5 OT) 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Cimborám kint volt, rekedtre üvöltötte magát.... Ezt most megnéztem volna....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, milyen volt az idő mifelénk? Sajnos nem tudtam kimenni, pedig jó kis meccs lehetett.....
csi77
Szakadó eső az első félidőben, kb 15 fumble volt az egész meccsen 😊 a kickoff coverage csapatnak van még mit tanulnia 😊
Löfli
Ilyet még életemben nem éltem át...10-7-re vezetünk a harmadik negyed elején, és 37-10-re kikapunk....azért Höri láthatott egy komoly mezőnygólt illetve TD-t tőlem 😀
Göbi
Kár hogy nem úgy van mint a hokivb-n, ahol osztanak csapatonként meccs mvp díjat, akkor kihívhattalak volna megtapsoltatni :p

több mint 7 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Höri, milyen volt az idő mifelénk? Sajnos nem tudtam kimenni, pedig jó kis meccs lehetett.....
csi77
Szakadó eső az első félidőben, kb 15 fumble volt az egész meccsen 😊 a kickoff coverage csapatnak van még mit tanulnia 😊
Löfli
Ilyet még életemben nem éltem át...10-7-re vezetünk a harmadik negyed elején, és 37-10-re kikapunk....azért Höri láthatott egy komoly mezőnygólt illetve TD-t tőlem 😀

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Höri, milyen volt az idő mifelénk? Sajnos nem tudtam kimenni, pedig jó kis meccs lehetett.....
csi77
Szakadó eső az első félidőben, kb 15 fumble volt az egész meccsen 😊 a kickoff coverage csapatnak van még mit tanulnia 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Höri, milyen volt az idő mifelénk? Sajnos nem tudtam kimenni, pedig jó kis meccs lehetett.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Zalából a GFL-be:
 zaol.hu/hirek/predatorbol-monarchista-tovabb-folytatodik-az-amerikai-futball-alom-1767802

THIS IS THE WAY
több mint 7 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Dion Mario Williams el is tiltatta magát örökre...
Tejesember
videó is van az esetről:
 www.nemzetisport.hu/nfl/hfl-brutalis-tette-utan-orokre-eltiltottak-a-miskolcit-video-2500425

THIS IS THE WAY
több mint 7 éve
Tejesember 256
Dion Mario Williams el is tiltatta magát örökre...