Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A kevesebbet hibázó csapat nyert. 7-7 után nem gondoltam volna, hogy ennyire beállnak a csapatok, a Miskolc ennyi idegesítő hibával nem nyerhetett...
NB2
Lehet, hogy nehezebben megy a kommunikáció egy szlovák-ukrán-angol-magyar nyelvű csapatnál. Az is nehézség, hogy játékosedző van.
A hibákat nem sikerült mind kijavítani, ezeket láttam a Miskolc korábbi meccsein is (bár tagadhatatlan, hogy javulnak, mert most nem volt "12 ember"). Plusz a második félidőre mintha elfáradtak volna.
A Steelers klasszisai jobbak (szvsz Troy-jal megnyerték volna), a többiek viszont gyengébbek, mint a Cowbells játékosai.
Csapatként sokkal jobban működött a Cowbells, megérdemelten nyert.

(Azért bosszantott, amikor egy mezhúzós pass interferencnél a cowbellses szpíker azt mondja: helyes, hogy a bírók nem akarnak sárgával belenyúlni a meccsbe.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
A kevesebbet hibázó csapat nyert. 7-7 után nem gondoltam volna, hogy ennyire beállnak a csapatok, a Miskolc ennyi idegesítő hibával nem nyerhetett...
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
stream a döntőről lesz?
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
örömteli hiánypótló kezdeményezés 😀
trollfoci tojáslabda verzióban 😉))
 www.facebook.com/miafsz69/

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Höri tecccik a profilképed. Múltkori meccsen amikor Berénybe voltatok nem mertem odamenni hozzád, mer a barátnőddel voltál 😀 😀

több mint 7 éve
Tejesember 256
Közben Facebookon láttam, hogy megalakult a Dunakesz Rangers klub is. Sok sikereket a jövőben!
U.i.: alakulhatna már Kazincbarcikán vagy Ózdon is egy, hogy tudjak hova járni edzeni 😀 Miskolc sajnos nekem túl messze van. (nekem nincs semmi tapasztalatom ahhoz, hogy tudjak alapítani).
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
"Mély fájdalommal tudatjuk, hogy Janik Ferenc, a Tatabánya Mustangs meghatározó játékosa, a tegnapi nap során közlekedési balesetben elhunyt. Osztozunk a család és a Musztángok gyászában."
Aztamindenit..Őszinte Részvétem!! 😕
Coolearie
Nyugodjék békében! 😕

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
"Mély fájdalommal tudatjuk, hogy Janik Ferenc, a Tatabánya Mustangs meghatározó játékosa, a tegnapi nap során közlekedési balesetben elhunyt. Osztozunk a család és a Musztángok gyászában."
Aztamindenit..Őszinte Részvétem!! 😕

több mint 7 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169


több mint 7 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 mafsz.org/elo-kozvetitesek-a-hfl-meccsekrol/


több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Fun fact, ma reggel a belga csapattal repültem Brüsszelből Budapestre 😊
tenorx
Fun fact #2, ma visszafele is velük repültem 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fun fact, ma reggel a belga csapattal repültem Brüsszelből Budapestre 😊
tenorx
Semmi megfélemlítés, üzemi szintű leitatás, hogy ma lépni se bírjanak? Ejj, fiam...

több mint 7 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169


több mint 7 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Magyarország - Belgium stream:
 www.youtube.com/user/mafsz1/live


több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Fun fact, ma reggel a belga csapattal repültem Brüsszelből Budapestre 😊
több mint 7 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169


Ha csak annyira lesz jó, mint a legutóbbi, nem éri meg otthon maradni:
 mafsz.org/magyarorszag-belgium-oktober-29-en/

A Digin ezúttal is élőben lesz nézhető.

Szerkesztette: Kori


több mint 7 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A mai U19 válogatott meccs streamje:


több mint 7 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169

Kickoff: 13:30
 mafsz.org/vasarnap-u19-valogatott-merkozes/


több mint 7 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
3. rész


több mint 7 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
2. rész


több mint 7 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Gratula a srácoknak!!!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok valóban így tovább!!!!
több mint 7 éve
Ösztönlány Philadelphia Eagles 7
Gratulálok a srácoknak, jó kis meccs volt! A hangulat kiváló volt a helyszínen, sajnálhatja, aki nem jött. Ismétlés a Digi Sport 3-on most este 10-kor és holnap reggel negyed 9-kor.
több mint 7 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Aki lemaradt, annak itt az összefoglaló:
 www.digisport.hu/news/22375


több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 201 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Elég katasztrófa ez a közvetítés. Nyílván nem cbs minőséget vár az ember, de, hogy a kamerákat is sikerül a leghülyébben elhelyezni, hogy ne lehessen normálisan látni mi történik az kurva gáz.
peach
nyilván egy ilyen lapos "stadionban" nehéz normálisan megoldani, de nem is a helyükkel van a gáz, egyszerűen nincs annyi operatőr magyarországon aki érti a játékot és élőben is rendesen tudja követni az akciókat
kristof
ezért kell kijönni, nagyon jó volt a hangulat, és amennyire hallottam, a helyi szpíker se volt gáz, főleg, most hogy meghallgattam a digis összefoglalót


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!