Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Oké, akkor mennyit kap érte? A szerintem, meg a gondolom nem játszik, ha meg nem tudod miről beszélünk? Az összegtől függ van-e bibi, vagy nincs.Kori
Értem én, hogy szelektív olvasás. De ennyire?
Kori, EGYETLEN helyszíni beszámolót nem tudtál mutatni. Innentől már aligha az én dolgom meggyőzni bárkit is, avagy érvelni amellett, hogy ez VICCnek is rossz.

Miért mennyit? Avagy inkább miért kapja a mennyit, nem? 😉 Mert ezért... Ez MAX társadalmi munkának menne el.
De mondok jobbat. Inkább legyen visszaosztva a cikket beküldők közt a "mennyi" 😛 Végtére is a munkát ők végzik el, ezen mi a nem világos?

Mert jelenleg ez úgy néz ki, hogy a csapatok fizetnek, "szolgáltatnak", meg még be is számolnak, sőt gondolom a végén még jól meg is lepődnek, "nézd, cikk rólunk!"

Kérlek, mutass nekünk pár helyszíni beszámolót (nem leszünk telhetetlenek, megelégszünk pestivel is 😛 ) az elmúlt három hónapból. Majd ha ezt megteszed, akkor és csak akkor megfontolom, hogy szánok-e a témára további perceket...

Így kezdted: "Ja értem, menjen el minden meccsre, jegyzeteljen és fotózzon is."
Várjuk szeretettel CSAK 2-3 (ez aztán a megugorhatatlan mérce) meccs beszámolóját, ahova elment, jegyzetelt és fotózott.

Hálásan köszönjük.
(Magyarázkodás, mentegetés, mellébeszélés nem játszik és tök felesleges. Lássunk IDEI HELYSZÍNI BESZÁMOLÓT.)
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Tudod mit? Igazad van 😊
Ha valakit így is úgy is megfizetnek, hülye lenne dolgozni is érte.
Merthogy anno sem fizettek a csapatok sem többet, sem kevesebbet.
(nem nevezési díjról beszélünk ugye) De én még azt is megkaptam, hogy válság van.
Jah, ez meg a versenyszféra legalábbis...
Esküszöm, nem nem érted, szimplán nem is akarod 😛

Te a "fejemhez vágtad", hol Élek én, hogy elvárom, hogy mindenhol ott legyen, akinek kéne.
A mindenhol meg a sehol között elég széles ám a skála; ha belátod, ha nem.
Továbbra is ugyanott tartunk, mutass EGY HELYSZÍNI beszámolót.
De nyilván még Budapest is túl messze van.
Nem akarásnak nyögés a vége...

Lassan úgy néz ki, töknormális az, hogy lemegy egy szezon úgy, hogy valaki a négy fal közül beszámolgatott a meccsekről. Tényleg nem érzed a "bibit"?Bluemountain
Oké, akkor mennyit kap érte? A szerintem, meg a gondolom nem játszik, ha meg nem tudod miről beszélünk? Az összegtől függ van-e bibi, vagy nincs.


több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A feladat a csapatoké, mivel nem tudnak és nem is akarnak fizetni még egy profi újságíró stábot is. Hétvégente nem egyszer 3-4 meccs van naponta mindent beleszámolva. Az legalább 6 egy hétvégén. A "küldjünk mindenhova riportert" verzióra milyen költséget gondolnál elfogadhatónak? Mert benzinpénzért nyilván nem fog menni.

A realitásokból kellene kiindulni és mindjárt nem fog ördögtől valónak tűnni ez a fajta megoldás. Legalábbis kezdetnek megteszi. Aztán akinek ez mégsem pálya, legfeljebb kimarad, na bumm.Kori
Tudod mit? Igazad van 😊
Ha valakit így is úgy is megfizetnek, hülye lenne dolgozni is érte.
Merthogy anno sem fizettek a csapatok sem többet, sem kevesebbet.
(nem nevezési díjról beszélünk ugye) De én még azt is megkaptam, hogy válság van.
Jah, ez meg a versenyszféra legalábbis...
Esküszöm, nem nem érted, szimplán nem is akarod 😛

Te a "fejemhez vágtad", hol Élek én, hogy elvárom, hogy mindenhol ott legyen, akinek kéne.
A mindenhol meg a sehol között elég széles ám a skála; ha belátod, ha nem.
Továbbra is ugyanott tartunk, mutass EGY HELYSZÍNI beszámolót.
De nyilván még Budapest is túl messze van.
Nem akarásnak nyögés a vége...

Lassan úgy néz ki, töknormális az, hogy lemegy egy szezon úgy, hogy valaki a négy fal közül beszámolgatott a meccsekről. Tényleg nem érzed a "bibit"?
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
"Ha pedig többet nem óhajt, azzal sincs gond, de biztos van valaki, aki ingyen is összegyűjtené, és kitenné a cikkeket."

Ha ismersz ilyet ajánld be, szerintem nincs ilyen. Ráadásul a csapatok felének az oldalán nem találsz cikkeket, főleg nem 1-2 nap múlva, szóval általában még a "másolós" verzió sem működik, így muszáj menni infók után.

Fogalmazok máshogy, szimpla eldöntendő kérdés: szerinted ez kinek a FELADATA, a csapatoké? Igen, avagy nem?
Bluemountain
A feladat a csapatoké, mivel nem tudnak és nem is akarnak fizetni még egy profi újságíró stábot is. Hétvégente nem egyszer 3-4 meccs van naponta mindent beleszámolva. Az legalább 6 egy hétvégén. A "küldjünk mindenhova riportert" verzióra milyen költséget gondolnál elfogadhatónak? Mert benzinpénzért nyilván nem fog menni.

A realitásokból kellene kiindulni és mindjárt nem fog ördögtől valónak tűnni ez a fajta megoldás. Legalábbis kezdetnek megteszi. Aztán akinek ez mégsem pálya, legfeljebb kimarad, na bumm.


több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tökéletesen értem, hidd el. De én például a cikkeimet már akkor elküldtem, amikor még nem kérte senki, meg tényleg csak elvétve jelent meg bármi a szövetségi oldalon. Mert arra gondoltam hátha valaki odatéved és látja és esetleg még jól jöhet a csapatomnak.

De most komolyan, szerinted kivel szúr ki az, aki ilyen formában nem óhajt együttműködni és róla majd nem is fog megjelenni semmi érdemi?Kori
Azt gondolom, ha értetted, akkor nem írtad volna azt, amit.
Fogalmazok máshogy, szimpla eldöntendő kérdés: szerinted ez kinek a FELADATA, a csapatoké? Igen, avagy nem?

Egyébként sok csapatról sokkal érdemibb és hitelesebb dolgok is megjelennek.
Ja, hogy a saját oldalukon? Annyi baj legyen, még szerencse, hogy ez nem jár több fáradtsággal. Jól kiszúrtak velük. 😊


Emlékszem volt idő amikor Blu írásait is olvashattuk a neten 😊 Szívesen látnám ismét 😛tibibá
Valóban. Csak van az a pont, amikor egy jóérzésű ember megelégeli ha hülyének nézik...

És továbbra sem vagyok meggyőződve arról, hogy akár csak EGY helyszíni beszámolót olvashatott volna valaki. EGYET.

Ja persze, ahhoz fáradni meg dolgozni kell. Nem csak felvenni a telót, vagy elolvasni egy mailt.
Vagy reggel indulni és éjjel hazaérni akár a hétvége mindkét napján, ahogy tettük ezt a régi "szép" (?) időkben, +30 fokban, meg jégesőben ugyanúgy - minden mást háttérbe szorítva - "rengeteg" megbecsülésért.

Na de sebaj. Ettől voltunk hitelesek. Mert láttuk a verejtéket, a csalódottságot, a dühöt vagy a mosolyt a srácok arcán. Nem csak leírtuk azt, hogy "küzdelmes mérkőzés volt" úgy, hogy abból egy momentumot sem láttunk.
Vagy az onside kick-et úgy, hogy valószínűleg a jelentésével sem vagyunk tisztában...

Mindig is azt mondtam irigylem a "boldog tudatlanokat"... (és ezt itt nem kell félreérteni/magára venni Tibibának se 😛 )

Csak azért 10es skálán mennyire igénytelenség volt az is, hogy kvázi x-eld be milyen volt a meccs.
"A végén egy mondatos lezárás (jó volt, kemény harc volt, vagy nem volt nehéz győzelem stb)." Megszavazok 11-et.

Harcoltam keményen jah 😀 amíg láttam értelmét :rolleyes:
több mint 11 éve
tibibá 54
Kori és Blu.. párbeszédhez,ne vegyétek kioktatásnak ez az én véleményem.

Van pár ember a Szövetségben aki pénzért, nem pénzért dolgozik tesz valamit. Vannak emberek akik fikáznak,jobb esetben csipkelődnek rajtuk. Van a harmadik réteg aki nem csinál semmit és várja a sült galambot.

Én azt gondolom,hogy ha mindenki hozzáteszi azt amihez ért,csapatszinten,régió netán országos szinten, előbbre viszi a sportág fejlődését. Igaza van Korinak abban,hogy meg kell becsülni aki ma bármit tesz végre. Ha rosszul teszi akkor segíteni kéne talán és nem kigúnyolni,idézgetni, néhány félresikerült mondatát.
Én magam is sajtós vagyok,de bármilyen furcsán is hangzik nem teljesen vagyok otthon eme sportág szakmai részében ,ezért aztán fel is hagytam az írogatással.(Oltári nagy baromságokat írtam,mondtam) Inkább azzal kezdtem el foglalkozni amihez értek, nem kell mondanom- a TV közvetítésekhez,mérkőzés felvételek készítéséhez, szervezéshez. No itt is akadtak fikázók, de ők mindenütt ott vannak. Ettől függetlenül ha a továbbiakban akad ebben a munkában partner, akkor csapat munkám mellett, továbbra is ezt fogom tenni .
Visszatérve az alap problémához, nekem tetszik,hogy van ,ill,kezd beindulni valami a hfl.hu n. A magam részéről szívesen adok infót,fotót csapatom ténykedéséről,mérkőzéseiről. Teszem ez azért mert így legalább akit érdekel informálódhat rólunk. Megjegyzem ha valaki a hfl.hu-n figyelmesen olvassa az írásokat és nem csak a hibákat keresi,az megtalálja a társszerző és a fotó készítő nevét is. Emlékszem volt idő amikor Blu írásait is olvashattuk a neten 😊 Szívesen látnám ismét 😛tibibá
hafl.hu? 😊JSanyo
www.hafl.hu 😛 😛 😛 😛
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Kori és Blu.. párbeszédhez,ne vegyétek kioktatásnak ez az én véleményem.

Van pár ember a Szövetségben aki pénzért, nem pénzért dolgozik tesz valamit. Vannak emberek akik fikáznak,jobb esetben csipkelődnek rajtuk. Van a harmadik réteg aki nem csinál semmit és várja a sült galambot.

Én azt gondolom,hogy ha mindenki hozzáteszi azt amihez ért,csapatszinten,régió netán országos szinten, előbbre viszi a sportág fejlődését. Igaza van Korinak abban,hogy meg kell becsülni aki ma bármit tesz végre. Ha rosszul teszi akkor segíteni kéne talán és nem kigúnyolni,idézgetni, néhány félresikerült mondatát.
Én magam is sajtós vagyok,de bármilyen furcsán is hangzik nem teljesen vagyok otthon eme sportág szakmai részében ,ezért aztán fel is hagytam az írogatással.(Oltári nagy baromságokat írtam,mondtam) Inkább azzal kezdtem el foglalkozni amihez értek, nem kell mondanom- a TV közvetítésekhez,mérkőzés felvételek készítéséhez, szervezéshez. No itt is akadtak fikázók, de ők mindenütt ott vannak. Ettől függetlenül ha a továbbiakban akad ebben a munkában partner, akkor csapat munkám mellett, továbbra is ezt fogom tenni .
Visszatérve az alap problémához, nekem tetszik,hogy van ,ill,kezd beindulni valami a hfl.hu n. A magam részéről szívesen adok infót,fotót csapatom ténykedéséről,mérkőzéseiről. Teszem ez azért mert így legalább akit érdekel informálódhat rólunk. Megjegyzem ha valaki a hfl.hu-n figyelmesen olvassa az írásokat és nem csak a hibákat keresi,az megtalálja a társszerző és a fotó készítő nevét is. Emlékszem volt idő amikor Blu írásait is olvashattuk a neten 😊 Szívesen látnám ismét 😛tibibá
hafl.hu? 😊

több mint 11 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Kori és Blu.. párbeszédhez,ne vegyétek kioktatásnak ez az én véleményem.

Van pár ember a Szövetségben aki pénzért, nem pénzért dolgozik tesz valamit. Vannak emberek akik fikáznak,jobb esetben csipkelődnek rajtuk. Van a harmadik réteg aki nem csinál semmit és várja a sült galambot.

Én azt gondolom,hogy ha mindenki hozzáteszi azt amihez ért,csapatszinten,régió netán országos szinten, előbbre viszi a sportág fejlődését. Igaza van Korinak abban,hogy meg kell becsülni aki ma bármit tesz végre. Ha rosszul teszi akkor segíteni kéne talán és nem kigúnyolni,idézgetni, néhány félresikerült mondatát.
Én magam is sajtós vagyok,de bármilyen furcsán is hangzik nem teljesen vagyok otthon eme sportág szakmai részében ,ezért aztán fel is hagytam az írogatással.(Oltári nagy baromságokat írtam,mondtam) Inkább azzal kezdtem el foglalkozni amihez értek, nem kell mondanom- a TV közvetítésekhez,mérkőzés felvételek készítéséhez, szervezéshez. No itt is akadtak fikázók, de ők mindenütt ott vannak. Ettől függetlenül ha a továbbiakban akad ebben a munkában partner, akkor csapat munkám mellett, továbbra is ezt fogom tenni .
Visszatérve az alap problémához, nekem tetszik,hogy van ,ill,kezd beindulni valami a hfl.hu n. A magam részéről szívesen adok infót,fotót csapatom ténykedéséről,mérkőzéseiről. Teszem ez azért mert így legalább akit érdekel informálódhat rólunk. Megjegyzem ha valaki a hfl.hu-n figyelmesen olvassa az írásokat és nem csak a hibákat keresi,az megtalálja a társszerző és a fotó készítő nevét is. Emlékszem volt idő amikor Blu írásait is olvashattuk a neten 😊 Szívesen látnám ismét 😛tibibá
Bluemountain képes volt elmenni a meccsre, képeket készíteni (százával, konkrétan) és közben jegyzetelni, és a cikkek sem egy bekezdésből álltak. És mindezt benzinpénzért. Úgy gondolom hogy az amerikaifoci hazai szervezettsége megköveteli, hogy mindenki lelkiismeretesen végezze a dolgát, főleg, ha még pénzt is kap érte. Itt szerintem nem elfogadható, ha valaki csak a "kötelező minimumot" nyújtja. Ha pedig többet nem óhajt, azzal sincs gond, de biztos van valaki, aki ingyen is összegyűjtené, és kitenné a cikkeket.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 11 éve
tibibá 54
Kori és Blu.. párbeszédhez,ne vegyétek kioktatásnak ez az én véleményem.

Van pár ember a Szövetségben aki pénzért, nem pénzért dolgozik tesz valamit. Vannak emberek akik fikáznak,jobb esetben csipkelődnek rajtuk. Van a harmadik réteg aki nem csinál semmit és várja a sült galambot.

Én azt gondolom,hogy ha mindenki hozzáteszi azt amihez ért,csapatszinten,régió netán országos szinten, előbbre viszi a sportág fejlődését. Igaza van Korinak abban,hogy meg kell becsülni aki ma bármit tesz végre. Ha rosszul teszi akkor segíteni kéne talán és nem kigúnyolni,idézgetni, néhány félresikerült mondatát.
Én magam is sajtós vagyok,de bármilyen furcsán is hangzik nem teljesen vagyok otthon eme sportág szakmai részében ,ezért aztán fel is hagytam az írogatással.(Oltári nagy baromságokat írtam,mondtam) Inkább azzal kezdtem el foglalkozni amihez értek, nem kell mondanom- a TV közvetítésekhez,mérkőzés felvételek készítéséhez, szervezéshez. No itt is akadtak fikázók, de ők mindenütt ott vannak. Ettől függetlenül ha a továbbiakban akad ebben a munkában partner, akkor csapat munkám mellett, továbbra is ezt fogom tenni .
Visszatérve az alap problémához, nekem tetszik,hogy van ,ill,kezd beindulni valami a hfl.hu n. A magam részéről szívesen adok infót,fotót csapatom ténykedéséről,mérkőzéseiről. Teszem ez azért mert így legalább akit érdekel informálódhat rólunk. Megjegyzem ha valaki a hfl.hu-n figyelmesen olvassa az írásokat és nem csak a hibákat keresi,az megtalálja a társszerző és a fotó készítő nevét is. Emlékszem volt idő amikor Blu írásait is olvashattuk a neten 😊 Szívesen látnám ismét 😛
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Sült galambot várni ilyen formában, sokkal nevetségesebb. De amúgy nem hiszem, hogy érted.
Persze, én vagyok a naiv, hogy azt hinném egy cikk alatt szereplő illetőnek munkája is van adott anyagban. Szégyen mi? 😊 Hiteles...
Menjen? Jegyzeteljen? Fotózzon? Hát tudod anno - ó, mily meglepő - pontosan így működött.
És hogy minden meccsre? Na ne vicceljünk már.
Attól félek, hogy egyetlen egy sem nagyon "esett útba". Szóval erősen túlzónak érzem a kommented 😉
Segíts magadon... De igaz, a ctrl+c/ctrl+v amúgyis sokkal trendibb manapság 😛
Szerintem Hurricanesről pedig hál' isten senki nem ezen az oldalon fog informálódni.

Ami pedig azt illeti, picsogni és sírni? Ugyan. Jókat nevetek én, csak lassan már nem nagyon lesz min :rolleyes:Bluemountain
Tökéletesen értem, hidd el. De én például a cikkeimet már akkor elküldtem, amikor még nem kérte senki, meg tényleg csak elvétve jelent meg bármi a szövetségi oldalon. Mert arra gondoltam hátha valaki odatéved és látja és esetleg még jól jöhet a csapatomnak.

De most komolyan, szerinted kivel szúr ki az, aki ilyen formában nem óhajt együttműködni és róla majd nem is fog megjelenni semmi érdemi?


több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Akkor mégis miből "írjon" cikket? Ja értem, menjen el minden meccsre, jegyzeteljen és fotózzon is. Biztos én vagyok a hülye, de örülök, hogy végre valaki akar is csinálni valamit (a nyilvánvaló hibák ellenére) és hajtja a dolgot, hogy megjelenhessen minden meccsről beharangozó, meg valami cikkféle, lehetőleg nem 2 hét múlva.

Nevetséges, hogy ezen van aki háborog, ahelyett, hogy próbálná segíteni. A picsogás meg a sírás az megy, de csinálni valamit...

Érdekes módon pl. egy Hurricanesról mindig van szép terjedelmes cikk, amit érdemes olvasni. Ja, hogy azt gyakorlatilag ők írják, nem szégyenlik továbbküldeni és ezért olvashat róluk bárki még a szövetségi oldalon is? Micsoda szégyen :/

kérni egy összefoglalót, ami alapján meg tudják írni a cikket mi?
Az írás mellé meg még 3-4 képet is... Fontos lenne... (most vagy ő ír, vagy nem... )

Jah, majd én is megkérem a szomszédot, hogy menjen el helyettem dolgozni, én meg felveszem a fizut továbbra is.

Aki mint sajtó ír alá, meg ezért kapja a fizetését az TALÁN dolgozzon is már meg érte.
Mert mindennek van határa... és ez "csöppet" már sok.Bluemountain
Kori
Sült galambot várni ilyen formában, sokkal nevetségesebb. De amúgy nem hiszem, hogy érted.
Persze, én vagyok a naiv, hogy azt hinném egy cikk alatt szereplő illetőnek munkája is van adott anyagban. Szégyen mi? 😊 Hiteles...
Menjen? Jegyzeteljen? Fotózzon? Hát tudod anno - ó, mily meglepő - pontosan így működött.
És hogy minden meccsre? Na ne vicceljünk már.
Attól félek, hogy egyetlen egy sem nagyon "esett útba". Szóval erősen túlzónak érzem a kommented 😉
Segíts magadon... De igaz, a ctrl+c/ctrl+v amúgyis sokkal trendibb manapság 😛
Szerintem Hurricanesről pedig hál' isten senki nem ezen az oldalon fog informálódni.

Ami pedig azt illeti, picsogni és sírni? Ugyan. Jókat nevetek én, csak lassan már nem nagyon lesz min :rolleyes:
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Akkor mégis miből "írjon" cikket? Ja értem, menjen el minden meccsre, jegyzeteljen és fotózzon is. Biztos én vagyok a hülye, de örülök, hogy végre valaki akar is csinálni valamit (a nyilvánvaló hibák ellenére) és hajtja a dolgot, hogy megjelenhessen minden meccsről beharangozó, meg valami cikkféle, lehetőleg nem 2 hét múlva.

Nevetséges, hogy ezen van aki háborog, ahelyett, hogy próbálná segíteni. A picsogás meg a sírás az megy, de csinálni valamit...

Érdekes módon pl. egy Hurricanesról mindig van szép terjedelmes cikk, amit érdemes olvasni. Ja, hogy azt gyakorlatilag ők írják, nem szégyenlik továbbküldeni és ezért olvashat róluk bárki még a szövetségi oldalon is? Micsoda szégyen :/

kérni egy összefoglalót, ami alapján meg tudják írni a cikket mi?
Az írás mellé meg még 3-4 képet is... Fontos lenne... (most vagy ő ír, vagy nem... )

Jah, majd én is megkérem a szomszédot, hogy menjen el helyettem dolgozni, én meg felveszem a fizut továbbra is.

Aki mint sajtó ír alá, meg ezért kapja a fizetését az TALÁN dolgozzon is már meg érte.
Mert mindennek van határa... és ez "csöppet" már sok.Bluemountain


több mint 11 éve
Törölt felhasználó
kérni egy összefoglalót, ami alapján meg tudják írni a cikket mi?
Az írás mellé meg még 3-4 képet is... Fontos lenne... (most vagy ő ír, vagy nem... )

Jah, majd én is megkérem a szomszédot, hogy menjen el helyettem dolgozni, én meg felveszem a fizut továbbra is.

Aki mint sajtó ír alá, meg ezért kapja a fizetését az TALÁN dolgozzon is már meg érte.
Mert mindennek van határa... és ez "csöppet" már sok.
több mint 11 éve
isaszegpirates 10
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/185074_372224246160443_635154849_n.jpg

2012. 06. 09-én 16 órától az isaszegi sportpályán összeméri erejét az Isaszeg Pirates és a Dabas Sparks csapata!

Mindenkit szeretettel várunk! A belépés ingyenes.
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
ELTE Scientists - FlagPack Salzburg: 24-12
ELTE Scientists - Vienna Sentinels: 18-20
ELTE Scientists - Rangers Ladies: 58-6
Az ELTE Scientists az első magyar flag football csapatként megszerezte az osztrák Flag Mania 2012 bajnokság harmadik helyét.szampi#33
Le a kalappal! Gratula! csak így tovább! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Úgy látom már felkerült a margitszigeti Wolves - Vukovi meccs:
http://www.youtube.com/watch?v=UeCEIIeaZr4Harris
szuppper! köszi, remélem fent is marad... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Kár, hogy nincs hozzá kommentár, meg az is kár, hogy nincs sportklubunk, mert akkor megnéztem volna ott. 😕

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Úgy látom már felkerült a margitszigeti Wolves - Vukovi meccs:

http://www.youtube.com/watch?v=UeCEIIeaZr4
több mint 11 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
ZP @ Rebels
6 - 35

Gratula a "lázadóknak"!Natloz
köszönjük a meccset, igazi keményfiúk ezek a Zalai srácok!

azt gondolom, érdemes kiemelni az első teljes szezonját játszó Töreki 5 TD passzát...


több mint 11 éve
kutya23c 223
Soldiers @ Gorillaz 9 - 31

nem hivatalos, csak ezt olvastam valahol! 😊Bruce
Hivatalosan megerősítem 31-9 re győztünk. A Katonáknak kösz a meccset!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Soldiers @ Gorillaz 9 - 31

nem hivatalos, csak ezt olvastam valahol! 😊
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
ELTE Scientists - FlagPack Salzburg: 24-12
ELTE Scientists - Vienna Sentinels: 18-20
ELTE Scientists - Rangers Ladies: 58-6

Az ELTE Scientists az első magyar flag football csapatként megszerezte az osztrák Flag Mania 2012 bajnokság harmadik helyét.

szampi#33
Gratulálok a dobogós helyezéshez, és nagyon örülök, hogy adtatok egy lökést a magyar flag football-nak!

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Natloz Arizona Cardinals 296
ZP @ Rebels
6 - 35

Gratula a "lázadóknak"!

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
a mai meccsekről van valami hír, eredmény?
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
ELTE Scientists - FlagPack Salzburg: 24-12
ELTE Scientists - Vienna Sentinels: 18-20
ELTE Scientists - Rangers Ladies: 58-6

Az ELTE Scientists az első magyar flag football csapatként megszerezte az osztrák Flag Mania 2012 bajnokság harmadik helyét.