GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A "GM év" elején azt mondtam somosnak, h talán msot van az h egyértelműen ővé a jobb csapat a csoportban, mostmár ebben nem vagyok biztos.
braxa88
Erre a rövid válaszom 😂

A hosszabbat kifejtettem a lapszemlében. De a lényeg, hogy 10 meccsből szerintem 7-et legalább nyerne a 49ers ezzel a kerettel a Hawks ellen, főleg 1-2 sérüléssel mindkét oldalon...
somoskovig
ugy is odavisszaverlek az alapszakaszban, aztán meg kiszopok ellened a POban... 😀
braxa88
A Madden sim nem érdekel, a két roster között van nagy különbség szerintem. 😊
somoskovig
A DL depthhez annyit h Irvin és Schofield személyében van pass rusher mélység, igy Jones es Mario mögé fölösleges jobb játékos mint (a futás ellen jo ) Dobbs. DT: Megszivatott a Hatcher visszavonulás, de Pennel (GBben akár kezdő is lehet) és McGill (jo volt a Colts rotacioban év végén) nem gáz, annál jobb h szóra se meltasd.
+ ha WR/TE posztot egybe veszed (mert miért ne) akkor abban (is) jobb vagyok
Na de a Cards, Rams kettős szokás szerint kanyarban sincs 😀 bar a rams szépen épült
braxa88
OL és a D 75% jobb itt mint bárhol a csoportban. 😊
A Cutler, Smith, Bortles hármas pedig kb hasonló kaliber nálam, csak míg Bortles fejlődik a másik kettő jobb már nem nagyon lesz. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A "GM év" elején azt mondtam somosnak, h talán msot van az h egyértelműen ővé a jobb csapat a csoportban, mostmár ebben nem vagyok biztos.
braxa88
Erre a rövid válaszom 😂

A hosszabbat kifejtettem a lapszemlében. De a lényeg, hogy 10 meccsből szerintem 7-et legalább nyerne a 49ers ezzel a kerettel a Hawks ellen, főleg 1-2 sérüléssel mindkét oldalon...
somoskovig
ugy is odavisszaverlek az alapszakaszban, aztán meg kiszopok ellened a POban... 😀
braxa88
A Madden sim nem érdekel, a két roster között van nagy különbség szerintem. 😊
somoskovig
A DL depthhez annyit h Irvin és Schofield személyében van pass rusher mélység, igy Jones es Mario mögé fölösleges jobb játékos mint (a futás ellen jo ) Dobbs. DT: Megszivatott a Hatcher visszavonulás, de Pennel (GBben akár kezdő is lehet) és McGill (jo volt a Colts rotacioban év végén) nem gáz, annál jobb h szóra se meltasd.
+ ha WR/TE posztot egybe veszed (mert miért ne) akkor abban (is) jobb vagyok
Na de a Cards, Rams kettős szokás szerint kanyarban sincs 😀 bar a rams szépen épült
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a faszba van nektek ennyi időtök?! 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem lett zökkenőmentes az első bowl-os draftom.
Tudtam előre, hogy nagyon neccesen fogok valószínűleg megérkezni a kezdésre, ezért @Beki volt a megbízott, hogy a leadott boardból dolgozva képviseljen, de némi tehcnikai probléma miatt a board nem jutott el rendesen hozzá. De rögtönzött megoldásokat találva végül azért tudott miből dolgozni.
Szerencsére 1/15körül már megérkeztem és vissza tudtam venni a stafétát, de ezúton is köszönöm neki a segítséget.
Ám mivel este várt még rám egy BP-Eger túra a draft végét már nem tudtam megvárni, ennek is köszönhető, hogy a 4db pickem ellenére teljesen kicseréltem magam a 4. körből és egy leadott listával ezután @iktriad lett a megbízott emberem. Akinek szintén köszönöm szépen a segítséget!

De akkor nézzük a draftot:

1/8 Ronnie Stanley, T (Notre Dame)
3. volt a listámon. Számítottam rá, hogy lecsúszik hozzám, és ahogy azt a mock-okat írók is gondolták nem is hagytam tovább menni. LT-t kivéve teljes rebuildet csináltam a támadófalba, melynek az utolsó láncszeme volt egy RT. 1/10-en belül ritkán húznak RT-re embert, de Stanley-t nem lehetett bent hagyni. Veldheer a liga legjobb LT-jei között van, így hiába lesz nagy valószínűséggel Ronnie LT IRL, nálam marad a jobb oldalon, amely csapatrész így már a ligába is a legjobbak között van.
Hargreaves volt nagy vetélytársa Ronnienak, de szerencsére nem nekem kellett magamban kimatekozni, Vernon 4. volt a boardon, így Beki behúzta akit kellett.

1/30 Vernon Butler, NT (Louisiana Tech)
A másik nagy átalakítást a védőfalban eszközöltem az offseasonbe. A picknél Butler volt a következő emberem a boardon így BPA alapon jött is. Dan Williams mögött egyenlőre csere lesz, de ha IRL beváltja a hozzá fűzött reményem (kedvenc int. DL játékosom idén), akkor egy értékes poszton lehet 2 (Gunterrel 2.5 emberem), amiből még remek tradeket lehet kihozni. 1. körben nem cseréket szoktunk húzni, de általam 1. körösnek tartott CB már nem volt benn, WR-ből itt még több célpontom is elérhető volt, így jött a a fal közepére egy NAGY ígéret.

2/2 Will Fuller, WR (Notre Dame)
CB vagy WR ez volt a kérdés, de CB itt még mindig nem volt számomra aki megérte volna a 2. körös picket, így jött az elérhető legjobb WR. Fuller beleillik a 23éves átlagéletkorú WR sorba, és Amari Cooper mögött egyből második számú célpontja lesz Bortlesnek. Örültem volna, ha pár centivel magasabb WR érkezik, ezért Michael Thomas is képben volt, de végül maradtam a board sorrendnél.

2/17 Vonn Bell, SS (Ohio State)
Hunter Henry volt a kiszemelt, de 2 pickkel előttem kivitték. Ezért tartva a tendenciát egy kezdőnek érkező játékos után jött újra egy csere, ezúttal is a védelembe. Henry nélkül egyértelműen Bell volt a célpont DMC és Rashad Johnson mögé. Mindenképpen kellett safety mert egy csere ember se akadt. Bell szükség szerint bármelyik safety posztot el tudja játszani, így sérülés esetén is lesz megfelelő pótlás.

2/28 Xavien Howard, CB (Baylor)
És elérkezett végre a várva várt CB pick. Ha Connor Cook bent lett volna még, valószínűleg a QB jött volna, de nélküle Howard volt a terget. Howard mindent vagy semmit játékából remélem, hogy előbbi fog gyakrabban kijönni. Mivel needem volt poszt kezdőnek jött, de jó hír, hogy Slay mellett legalább nem az ellenfél legjobb WR-jét kell majd fognia. Sok kapott yardot viszont egy pár INTet várok tőle első szezonjában.

3/15 Graham Glasgow, C (Michigan) (4/4, 4/22 for 3/15)
Ez a trade le volt fixálva, itt még nem a sietség irányított. Glasgow a kedvenc prospectem idén. A Shrine game-en tetszett meg és a videózások után is maradtam abban, hogy őt be fogom húzni. 5-6. körből szépen feljött a boardokon 3-4. körbe. Kicsit reach szagú lehet, de biztos vagyok benne, hogy sok GM-nek csücsült még ott a boardján már a 3. kör második felére. Berger érkezésével 2. számú Center lesz, de egy jó IRL teljesítménnyel jövőre már ő lehet a kezdő. "A GM kedvence díjat egyenlőre mindenesetre ő birtokolja".

3/24 Vadal Alexander, G (LSU) (4/17, 4/24 for 3/24)
2. kör végére volt felírva a boardomon. És mivel szabadulni akartam a 2 4. körös pickemtől mindegy volt kiért de fel akartam jönni. Joshua Perry volt a másik opció, de a LB soromba a kezdők mögé a csere emberek is megvannak, így inkább húztam egy 3. számú G-ot, aki kényszerhelyzetben RT-t is tud játszani. Indulni akartam mert baromi fáradt voltam már, így végül Ő lett a, szerencsés?

5/3 Daniel Lasco RB (California)
Iktriadnak sikerült a boardról húzni még embert szerencsére, pedig az 5. körös pickhez mindössze 2 nevet adtam le neki. 😀
3. számú RB lesz, aki a 4. körben se lett volna már nagyon rossz húzás, de az 5.ben kifejezetten jó. Fortenak bármikor beüthet a kor, de Lascoval így már erre is fel vagyok készülve. Meg amúgy is ritkaság a fehér futó. 😊

6/2 Vernon Adams Jr. QB (Oregon)
Szintén boardról jött mint backup QB. Ha bejön nagyon bejön, ha meg nem oda egy 6. kör, na bumm. QB úgy is kellett, és az idei egyik nagy kedvencem lett a megoldás.

7/5 Chris Moore, WR (Cincinnati)
Na róla semmit nem tudok, így a sok bust mellett majd valószínűleg belőle lesz HoF tag. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Thompson a draft egyik legjobb pickje volt szerintem, borzasztó módon gondolkodtam rajta 3/5-nél, de Joseph után nem akartam duplázni, meg a két 2. körre jósolt OT bentmaradása miatt inkább oda húztam az egyiket... Amikor beírták, hogy trade, biztos voltam benne, hogy érte jössz. 😊

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A roster érdemi része már kész volt, és a harmadik kör végén volt az első pickem, így egy kvázi BPA boarddal mentem neki a draftnak és azzal az alapelvvel, hogy mindenhol a boardon legmagasabban lévő játékost húzom, és végig tartottam is magam ehhez, így jött össze a következő class:

3/7. – Darian Thompson, S (Boise State)
Először is szeretném megköszönni a CBS-nek, hogy 2-3. körös besorolást adtak Thompsonnak, így nekik is hála mások olyan safety-ket húztak be előtte, mint Keanu Neal, T.J. Green, vagy Vonn Bell. A második ember volt a boardomon (3/29-es első pickkel nyilván prémium prospecteket nem vettem fel rá, Jaylon Smith volt egyébként az első, hátha nagyot csúszik alapon, aztán még az első körből sem jutott ki), de azt sejtettem, hogy a harmadik kör legvégéig azért nem maradna benn (Gabo ezt később meg is erősítette), viszont a 3/29-et és a 4/29-et simán megérte beáldozni érte. A pályán első körös szint közelében volt, a Senior Bowlon is csak növelte az ázsióját, a combine-on viszont betegen vett részt és emiatt igencsak alulteljesített, ezután kezdték el lehúzni, a pro day-én viszont már nem volt semmi gond a mért adataival, csak hát CBS-ék ilyen „jelentéktelen” dolgokra már nem figyelnek (szerencsére). Nem lepne meg, ha IRL első körben vagy annak közelében draftolnák, szerintem Joseph mellett/mögött a class legjobb pure safety prospectje, olyan szempontból pedig külön pozitívum, hogy erre a posztra sikerült ilyen játékost hozni, hogy itt fért rá a leginkább az erősítés a csapatra.

5/20. – Thomas Duarte, TE (UCLA)
Tipikus egydimenziós elkapó tight end, abból viszont a jobbik fajta. Ezerszer inkább ő ezen a helyen vagy akár a középső körökben, mint Hunter Henry az elsőben; Duarte ugyanazt tudja, mint Henry, csak neki nincs alaptalan hype-ja. A UCLA-n nem teljes munkaidős tight endként használták, sőt ott inkább WR volt, így időbe telhet neki az átállás, de igazi matchup nightmare lehet. Az mondjuk nagyon nem mindegy, milyen rendszerbe és milyen edzők kezei alá kerül, de bízom benne, hogy olyanok draftolják, akik tudják, hogyan kell egy ilyen játékost használni.

5/29. – Spencer Drango, OG (Baylor)
K.J. Dillonnal szemeztem erőteljesen itt az ötödik kör vége felé, 5/20-nál viszont Duarte még előrébb volt nála a boardon, és egy safety-t már amúgy is draftoltam, aztán mire a következő pickemre került a sor, addigra Soldi már Detroitba küldte őt. Szóval neki jobban örültem volna 5/29-nél, már csak a poszt miatt is, mert safety-ben jobban elfért volna egy project, mint guardban, ahol ha Garcia beválik alapemberként Denverben, akkor a kezdő kipipálva. Így viszont maradt Drango, akiből tackle nyilván nem lesz az NFL-ben, OG-ként viszont nagyon is van benne fantázia, és ha szigorúan guardként tekintek rá, akkor nem is igazán értem, hogyan csúszott majdnem egészen a hatodik körig, mert azt azért nem lehet mondani, hogy tömve van jobbnál jobb középső körös OG prospectekkel a class. Az utolsó pillanatokban még gondolkodtam, hogy jöjjön-e inkább Cajuste, de WR és TE poszton még annyira sem kell project, mint OG-ben (és egy másik kvázi WR-TE hibrid amúgy is jött már), így végül tartottam magam a boardhoz.

6/29. – Roger Lewis, WR (Bowling Green)
A hátsó körös prospectekre idén jóval kevesebb figyelmet tudtam fordítani, small school játékosról lévén szó szezon közben sem láttam sokat Lewisból, neki leginkább Willie Snead példáján felbuzdulva adtam egy esélyt – kiemelkedően produktív, de kb. nulla draft hype-ot kapó MAC WR, aki azért a profik között is képes alkotni (Lewis esetében utóbbit nyilván még csak remélni lehet). Sneadet anno behúztam UDFA-ként, aztán amikor arról kellett dönteni, hogy kinek jut hely a PS-ben, tőle elköszöntem, mondván IRL a WR-temetőnek (is) számító Brownshoz került, náluk úgysem lesz belőle semmi. Lehettem volna türelmesebb. Remélhetőleg Lewisból többet profitálok.

7/29. – Dadi Nicolas, OLB (Virginia Tech)
Az utolsó pickemet már nem vártam meg, ezért ez a választás már végképp csak a boardon múlt, így került hozzám Nicolas. A 2015-ös szezon előtt nem ritkán még első körben is lehetett találkozni a nevével, csak aztán nem igazán sikerült fejlődnie, így hamar kegyvesztetté is vált a mock-írók szemében, de annyira azért nem reménytelen eset, mint amit a draftpozíciója mutat. Van benne fantázia, és ha csak egy használható szituációs edge rusher lesz belőle, ennyit már akkor is megért.
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
A "GM év" elején azt mondtam somosnak, h talán msot van az h egyértelműen ővé a jobb csapat a csoportban, mostmár ebben nem vagyok biztos.
braxa88
Erre a rövid válaszom 😂

A hosszabbat kifejtettem a lapszemlében. De a lényeg, hogy 10 meccsből szerintem 7-et legalább nyerne a 49ers ezzel a kerettel a Hawks ellen, főleg 1-2 sérüléssel mindkét oldalon...
somoskovig
ugy is odavisszaverlek az alapszakaszban, aztán meg kiszopok ellened a POban... 😀
braxa88
A Madden sim nem érdekel, a két roster között van nagy különbség szerintem. 😊

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Illetve somos, pozicionális értékelők? 😊
Igor
Idén mindenképpen megcsinálom. Fasza lenne, ha mondjuk mindenkinek lenne friss depth chartja a megfelelő topicban, hogy ne a roster fájl alapján kelljen kitalálnom, milyen a védelmi felállás, meg kit szán kezdőnek az adott GM. Ha még a DC topicban a szerkesztés során oda lehetne írni, hogy updatelve a draft után, az már maga lenne a Kánaán.

A "GM év" elején azt mondtam somosnak, h talán msot van az h egyértelműen ővé a jobb csapat a csoportban, mostmár ebben nem vagyok biztos.
braxa88
Erre a rövid válaszom 😂

A hosszabbat kifejtettem a lapszemlében. De a lényeg, hogy 10 meccsből szerintem 7-et legalább nyerne a 49ers ezzel a kerettel a Hawks ellen, főleg 1-2 sérüléssel mindkét oldalon...
somoskovig
a lapszemlés cikket a TE posztig vettem komolyan.. 😛
ugy is odavisszaverlek az alapszakaszban, aztán meg kiszopok ellened a POban... 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Illetve somos, pozicionális értékelők? 😊
Igor
Idén mindenképpen megcsinálom. Fasza lenne, ha mondjuk mindenkinek lenne friss depth chartja a megfelelő topicban, hogy ne a roster fájl alapján kelljen kitalálnom, milyen a védelmi felállás, meg kit szán kezdőnek az adott GM. Ha még a DC topicban a szerkesztés során oda lehetne írni, hogy updatelve a draft után, az már maga lenne a Kánaán.

A "GM év" elején azt mondtam somosnak, h talán msot van az h egyértelműen ővé a jobb csapat a csoportban, mostmár ebben nem vagyok biztos.
braxa88
Erre a rövid válaszom 😂

A hosszabbat kifejtettem a lapszemlében. De a lényeg, hogy 10 meccsből szerintem 7-et legalább nyerne a 49ers ezzel a kerettel a Hawks ellen, főleg 1-2 sérüléssel mindkét oldalon...

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
kiváncsi vagyok mit szól a bucs gm a drafthoz

több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Habi a szerződéseid szabályosak?

A draftolt játékosoknak kiválasztásuk helyétől függően fix átlagbérük és szerződéshosszuk van. Az átlagbért természetesen el lehet osztani változó módon az egyes évek között, annyi kikötéssel, hogy az első évben minden újonc legfeljebb az átlagfizetését kaphatja. Minden draftolt újonc négy éves szerződést kap.szabálykönyv
alatriste
Zsír, ezt faszán elfelejtettem 😕
szerkesztésre fel
köszi, hogy szóltál


JT Daniels fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Habi a szerződéseid szabályosak?

A draftolt játékosoknak kiválasztásuk helyétől függően fix átlagbérük és szerződéshosszuk van. Az átlagbért természetesen el lehet osztani változó módon az egyes évek között, annyi kikötéssel, hogy az első évben minden újonc legfeljebb az átlagfizetését kaphatja. Minden draftolt újonc négy éves szerződést kap.szabálykönyv


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Rövid értékelés:
1/28: Leonard Floyd, OLB (Georgia), nem gondoltam volna, hogy ekkor még bent lesz, így hirtelen felindulásból döntöttem. Nagy kérdés a pályafutása, de szerintem hatalmas a potenciál.
1/31: Fel tradeltem, eredetileg Butlert akartam, de pont előttem kivitték, így jöhetett a Somos által jósolt RT, Taylor Decker, OT (Ohio State). Bízom ebben az első két húzásban.
88: Jalen Mills, CB (LSU), balhés CB az LSU-ról, szeretem az ilyen kombókat..meglássuk bejön e.
124: Max Tuerk, C (USC), szerintem nagy steal, évekre megoldhatja a centergondokat, ha egészséges
127: Dean Lowry, DE (Northwestern), kellette egy DE
198: Moritz Boehringer, WR (Schwabisch Hall), a show kedvéért, ki tudja....
242: Brandon Doughty, QB (Western Kentucky), 3. számú qb-nak

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor megérdemelne egy 3. körös kompenzációs picket a draft alatti munkásságáért.

Viszont jövőre töröljük el, hogy aki nincs itt, és nem adott listát, az BPAt kap. Kapjon csak vicces pickeket büntiből.
iktriad
Az első pontot felejtsük el, így is alig férek el a csapatban annyi jó játékosom van, kezdőket kell kivagdosnom 😛

A másodikra valami félutas megoldás kéne.. különbséget tenni a nem megjelenő/a draft közben elmenő emberek között is.. ha valaki 6/7. körös pickjeiről lemond, az nem akkora tragédia. (Vagy valamit minimum írjon, 1 vagy két posztot/nevet..)
Lehet hogy az a legegyszerűbb megoldás hogy 7-kor kellene kezdeni.

UDFA draft menetrendje kb mikor lesz? (azért kérdem, mert május elejétől utazom, és nem leszek netközelben néhány napot sztem)
Illetve somos, pozicionális értékelők? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
1 11 New York Giants Laquon Treadwell, WR (Ole Miss)
Ő volt a célpont, féltem h iktriad kihúzza, ezért gondolkodtam is h kicsit előrébb kúszok, de végül az nem jött össze, mikor somos becserélt a JAC helyére megnyugodtam. 😊 Örülünk Vincent.
3 12 New York Giants Willie Beavers, G (Western Michigan)
Egy G-t és egy RB-t akartam a két 3. körössel, több futó volt még bent ekkor, akit szívesen láttam volna a csapatnál, így ink az OL felé tekintettem. Beavers IRL lehet h tackle lesz, de az sem gond, mert Albertben már nincs sok.
3 20 New York Giants (PIT via BUF, JAC, CLE) Alex Collins, RB (Arkansas)
Az előző picknél még vacillálnom kellett volna Dixon és Collins között, 3/20-ra ez megoldódott. Eredményes egyetemi karrier van mögötte, de nincs elhasználva, mert volt váltótársa nagyrészt, meglepően kemény futó. Ha fumblitiszét kinövi van egy Chris Ivorym, ha nem akkor csak egy Ryan Mathewsom.
4 11 New York Giants (NYG via CLE) Austin Hooper, TE (Stanford)
Needek kilőve, lehet BPA-zni, az én boardomon Hooper volt legelöl ekkor. Gatesnek egyébként sanszos h az utolsó idénye jön, a WR-sorom meg azért nem túl jó, így még a poszt se olyan WTF, annak ellenére h Belldozer és O'Shaughnessy személyében van 2 másodévesem is. Sok lesz a 2 TE-s felállás a playbookban 😊
7 11 New York Giants Daryl Worley, CB (West Virginia)
6 láb feletti corner, ilyenem úgy sincs, balhés játékos, 7. körben az belefér, ő volt a board tetején.

Nyilván akkor lesz jó a class ha Treadwell beválik, de összességében mindenkiben van fantázia.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Panthers:
1/16 Corey Coleman, WR (Baylor)
3/27 Joshua Perry, LB (Ohio State)
4/26 Landon Turner, G (North Carolina)
5/18 Tyler Ervin, RB (San Jose State)
6/17 Deiondre' Hall, S (Northern Iowa)
7/16 Darrell Greene, OG (San Diego State)

Nem ez lesz pályafutásom legjobb GM draftja, de annyira borzasztó sem lett, pláne ha belegondolok, hogy jött még korábban pickekért cserébe Robert Quinn és Duane Brown.

Az elején Treadwell volt a célpont, vagy egy letrade Igorral, egyik sem jött össze, így Coleman jött a board tetejéről, ami egyfelől jó, mert hiányposztra jött, másfelől annyira nem, mert ő (illetve mindenki más aki itt elérhető volt) 1/20 körül lett volna jó érték. Darron Lee csúszott elég sokáig, akit nagyon kedvelek, megpróbáltam cserélni, hogy be tudjam húzni, végül nem volt rá lehetőség, második körös pick nélkül nem igen volt esély visszajönni az első körbe. Sőt sajnos a másodikba sem, mert Vonn Bellért sok mindent megmozgattam, de mire sikerült volna az üzletet nyélbe ütni, néhány pickkel korábban kiment.

A harmadik körös pickemre is volt egy előre eltervezett csere, végül ez sem valósult meg, de sikerült egy másik bizniszt megvalósítani, ami jól jött, mert 10 helyért cserébe sikerült egy negyedik körös draftcetlit megkaparintani, így hat választásom lett. Perry azon posztok egyikére érkezett, ahova szerettem volna játékost húzni, jó értéket képvisel, idén csere lesz nálam, aztán meglátjuk IRL hova kerül, mi lesz belőle, de van benne bizodalmam, jó programból jön, tökéletes karakter, jó lesz ő nekünk.

A negyedik körben jött egy guard, szintén tervezett poszt, ráadásul Turnert nagyon csípem, fasza futásblokkoló, igazán illene a csapatomba, remélem IRL is valami hasonló helyre kerül, és akkor sztem korrekt kezdő guard válik majd belőle. Egyelőre nálam ő is a depthet mélyíti, elég korrekt a kezdő fal, de nem baj, ha van utánpótlás.

Tyler Ervin személyében remélem sikerült egy fasza kis scatbacket begyűjteni, az ötödik körben már nyilván nem posztra draftol az ember, olyan játékosokat keres, akikben valamilyen potenciált lát, én bízok benne, hogy Ervin hosszabb távon meg tud kapaszkodni a ligában, még ha nem is alldown-backként, hanem csak részszerepekben tündökölve.

Kellett volna egy FS is, de a gyenge felhozatal miatt korábban nem éreztem kihagyhatatlan prospectet, a hatodik körben azonban Hall sztem jó választás, pont az a típusú játékos, akit keresnék, nyilván a ZS ligából érkezve nagy ugrás az NFL, de látok benne potenciált.

A végén jött még egy falember, Greene hasonló prospect, mint Turner, füvezés miatt elmeszelték, de állítólag egy jó srác, talán tanult az esetből, ha igen, a hetedik körben nagy értéket képviselt.

Szerettem volna egy DT-t is húzni, mivel elég jó volt a class, azonban sosem alakult úgy, hogy ahol húztam, ott igazán megérte volna, így ez kimaradt. Elégedett akkor lettem volna, ha sikerül legalább egy trade-et nyélbe ütni, Coleman beválása fontos volna, nagyon kéne az offense-be egy olyan elkapó, aki meg tudja nyújtani a pályát. A többiek igazából projektek, de úgy érzem van olyan keretem, hogy nem volt szükség túl sok day1 starterre erről a draftról.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
1/7 miután 7 olyan ember volt, akit a tetején el tudtam volna képzelni, nem aggódtam túlzottan, és bele sem mentem a feltrade-be mert nem láttam értelmét, hiába jött volna jól egy QB. Bruckner nagyon csábított ugyan de maradtam Joey Bosa-nál.

2/6 4-5 jelöltem volna ide, és az utolsó előttit kivitte előttem Ogbah személyében Somos, így nem kellett dupláznom, és így Derrick Henry-vel enyhítettem a futó nihilit a csapatnál.

3/9: Bíztam benne, hogy Connor Cook leérheti idáig, és mikor Igor mondta, hogy elcserélné a 2/20-at még át is futott a fejemen, hogy fel kellene jönni, utólag talán azt kellett volna, mert nem volt nagy ára, de maradtam végül, és a boardomon a legmagasabb embert hoztam, Artie Burns személyében. nem vmi szexi pick, de nagyot kockáztatni se akartam.

4/8 Évek óta nincs kickerem, így mindenképpen akartam már húzni egyet, aki hosszú időre megoldja, meglátjuk Aguayo megoldja-e, amúgy már a 3. körben is gondolkodtam rajta, annyira akartam kickert, de végül jól jött ki így.

5/7 DJ Reader-t a bennmaradt legjobb NT-nek láttam, és ki is választottam. majd meglátjuk alapon. itt már nagy csodák úgysincsenek.

6/6 Dominque Alexander, komoly hiánnyal küzdök LB poszton, meglátjuk, hogy képes-e ebből az űrből betölteni vmit.

hetek körre már kiestem, Domenique Robertson lett a választás, depth legalább kell a poszton.

ha az első négy pick beválik, amire azért van sansz, fasza draft lesz. ha nem akkor mindegy is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nálam mindenki bust, főleg Ramsey. kár, hogy edge rushert nem tudtam húzni, de a 2. kör elején Whitehairt nem akartam bent hagyni, később meg már nem volt nagyon olyan, akit bírtam.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
1 29 Paxton Lynch, QB (Memphis)
24ről lejöttem mert ha ott maradok bajban lettem volna, valszeg akkor is Lynchet vagy m.Alexandert vittem volna. Cutler soakt keres, öregecske, és nem is top QB. Remélem Lynh jobb leszu és akkor majd 3évig lesz olcsó kezdőm, ami nagyon sokat jelent.

2 18 Mackensie Alexander, CB (Clemson)

CBt akartam vinni, mert jövőre 3 játékosom szerződése is lejár. Alexander 1.kör közepétől 2.végéig bárhol elmehet, de sztem max 1/30on elviszi a Panthers IRL. Remélem oda is megy 😊

5 24 Willie Henry, DT (Michigan)
DL depht kellett. Henry nekem tapeken nagyon tetszett, jó kis futás elleni DT. sztem akár 3.körben is elveheti valaki, kezdő potenciálja van

7 24 D.J. Foster, WR (Arizona State)

RB/WR keverék, mindenképpen látok neki NFL jövőt.

Összességében elégedett vagyok, 4 pickem volt csak, de ezekkel sikerült erősíteni a jövő csapatomat. A "GM év" elején azt mondtam somosnak, h talán msot van az h egyértelműen ővé a jobb csapat a csoportban, mostmár ebben nem vagyok biztos. Nagyon jól sikerült erősíteni a csapaton, hiszen a GM év előtt, nagyon sok lyuk volt a csapatban, RB, 1-2-3 WR, RT, LG, DE, NT, OLB. mindre sikerült már a draft előtt erősítenem igy igazai need nélkül mentem a draftra. Persze van pár hely ahol lehetnék erősebb (S, C, CB) de ennyi lyuk mellett nem lehet mindenhova jobb kezdőt hozni.
több mint 8 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Saints draft értékelés:

1/9 -> Joe Thomas, LT és 2/27 trade keretében
2/8 Shilique Calhoun, DE/OLB (Michigan State)
2/27 Sean Davis, DB (Maryland)
3/29 Jordan Jenkins, OLB (Georgia)
4/6 Cyrus Jones, CB (Alabama)
4/29 Blake Martinez, ILB (Stanford)
5/9 Tyvis Powell, FS (Ohio State)
6/8 Ka'imi Fairbairn, K (UCLA)
7/7 Jalin Marshall, WR (Ohio State)

Egy aktív free agency-t követően mindenképpen a védelmet akartam tovább erősíteni.
Első két választásra EDGE játékost akartam. Már beírtam Noah Spence-t, amikor kivitték előlem, így Calhoun volt a következő boardomon, majd egy klasszikusabb 3/4-es OLB jött Jenkins személyében. Sean Davis még beugrott a 2. kör végén, aki engem nagyon meggyőzött a kutatásom során, viszont Cyrus Jones volt az a játékos, akit már meccsnézések közben szerettem volna a csapatomban tudni. Nagyon intelligens DB, remélem be fog válni. Blake Martinez 4. számú ILB lesz a védelmemben, aztán vagy bejön, vagy nem, ez elmondható Tyvis Powell-ról is 😊
Ka'iminoeauloameka'ikeokekumupa'a Fairbairn Sturgis helyét lesz hivatott átvenni legkésőbb jövőre.
Jalin Marshall-t szánom a következő John Brown pickemnek, aki szintén nagyon bevállt, azzal a különbséggel, hogy Marshall szerintem slotban fog hasítani.

Akit szerettem volna még, de kihúzták előlem: Carl Nassib DE, Justin Simmons FS, Miles Killebrew SS, Tavon Young CB

Összességében elégedett vagyok, de tudjuk hogy mindent az idő fog eldönteni.

Szerkesztette: Egon bá

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Egy kis értékelés:

A draft előtt két cél volt, egyrészt egy premier DT-t akartam, másrészt pedig felkészülni a jövő évi lejáró szerződések pótlására (FS, DE főleg), mert a DT-t leszámítva mindenhol kész volt a keretem.

1/10 - Sheldon Rankins, DT (Louisville) - mindenképpen őt akartam, rengeteget olvastam, néztem róla, véleményem szerint a legjobb 4-3-as interior rusher lesz a classban. Abban szinte biztos voltam, hogy 1/18-ig nem csúszik le, mert volt pár DT-needes csapat előttem. Így jött a feltrade, ami nem is volt drága, bár Greene elengedésével egy plusz WR-t kellett szerezni

2/3 - Emmanuel Ogbah, DE (Oklahoma State) - az 1/25-ről letradeltem, ott nem nagyon maradt olyan játékos, akit jó szívvel húztam volna, és ne lett volna baromi nagy luxuspick. Viszont mivel Ogbah nálam 1. kör legvégét megért volna, és ráadásul a bent maradt DE-k között a leginkább 4-3-as pass rusher fit volt, így jött egy feltrade Döme pickjére. Idén nem kell túl nagy szerepet játszania, Ayers, Robison és Devin Taylor mellett rotációban jó lesz. Jövőre viszont Taylor lejár, Robison már eléggé gyengül, szóval a terv egy Ayers - Brockers - Rankins - Ogbah DL kezdősor jövőre, ami ha minden a tervek szerint alakul, nem lesz gyenge.

2/10 - Karl Joseph, S (West Virginia) - lehet, hogy pár helyet még csúszott volna, de nem akartam kockáztatni, mert a nálam a 2. körös safety-k közül a legértékesebb volt. Idén felépül és tanul Nelson mögött, jövőre mehet a kezdőbe.

3/5 - La'Raven Clark, OT (Texas Tech) - egy kezdő potenciállal bíró OT 3. kör elején, egyrészt biztosíték Andre Smith esetleges visszaesésére, másrészt ha Ereck Flowers hosszabb távon megég LT-ként IRL, akkor sincs gond, Clark mehet LT posztra, Flowers jobbra, Smith meg a lecsóba. 😀 Nálam ráadásul 2. körös besorolást kapott, szóval örültem, hogy bent maradt.

3/25 - Leontee Carroo, WR (Rutgers) - Greene pótlék, szerintem több potenciál is van benne, bár nem returner poszton. Kicsit korábban kipotyogtak a WR-ek, mint gondoltam, ő maradt, de nem bánom. Ráadásul Fake kb. ingyen adta a picket hozzá

4/12 B.J. Goodson, LB (Clemson) - jövőre több LB szerződése is lejár, és eleve nem vagyok elégedett az LB-sorral, ide jött a következő pick. Goodson szerintem kezdő potenciállal bír 4-3-as MLB poszton, de egy erős csere mindenképpen lesz belőle, 4. körben nem rossz.

5/25 Matt Judon, DE (Grand Valley State) - amikor láttam, hogy 5. kör elején még bent volt, eléggé szurkoltam, hogy csússzon. Két szintet kell ugrania, de elég komoly adottságai vannak, és időt is kapni fog, hogy bizonyítson. Jövőre lesz először 53-ban, ha Taylor és Robison távozik, 4. DE-ként, szóval nem lesz azonnal mélyvíz, de a plafonja elég magasan van. Meg 5.kör után már sokkal inkább szeretek high risk high reward húzásokat tenni, mint karrier backup potenciálú játékosokat hozni

6/11 Jack Allen, C (Michigan State) - ez nem egy fancy pick, de kellett egy csere center, ő volt a legjobb bentmaradó

6/18 Eric Murray, CB (Minnesota) - a CB poszt mindig lutri a drafton a hátsóbb körökben, nekem ő tetszett

6/25 Keith Marshall, RB (Georgia) - újabb high risk high reward pick, ha egészségileg rendben lesz, akkor Marshall akár NFL-kezdő matéria is lehet, ha nem, akkor bukta

7/25 David Onyemata, DT (Manitoba) - lásd Judon, csak talán még nagyobbat kell ugrania az NFL-hez az eddigi szintről

Összességében nem vagyok elégedetlen, két évre megvan a kezdő csapatom, nem is gyenge, szóval ez egy aktív offseason volt.

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Igornak ezúton is köszönet a draft alatti munkájáért.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Viszont jövőre töröljük el, hogy aki nincs itt, és nem adott listát, az BPAt kap. Kapjon csak vicces pickeket büntiből.
iktriad
És ha teszem azt más elfoglaltság miatt egy BPA listát sincs ideje összeállítani? Akkor máris vágjunk haza egy franchise-t, mint amikor a Broncos Tom Savage-eket meg Seantrel Hendersonokat kapott első-második körben? "Jó" ötlet...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaguars:

1/18 A'Shawn Robinson DT
3/6 Pharaoh Cooper WR
4/4 Jihad Ward DT,
4/17 DeAndre Houston-Carson FS,
4/22 Kevin Byard SS,
4/24 Nick Vannett TE,
5/8 Kelvin Taylor RB,
5/35 Harlan Miller CB,
6/7 Joe Haeg OL
7/6 Romeo Okwara DE
+ Rashad Greene és Tramon Williams

Bocsi a sok (6!) tradeért. A legjobb az volt, amikor MMMS a saját pickemet küldte vissza. 😀 A DT poszt megerősítése szerintem elég jól sikerült, a 3 DB pickből remélem legalább 1 bejön. Cooper remek kis rotációs WR lesz, Vannett és Walford jó kis TE duót alkothat, ha Fasano repül (idén még talán maradhat). Remélem a sok FCS prospektből mind gazdára talál majd a drafton. És ha Kelvin már negyed olyan jó lesz, mint akedves papája, már megérte draftolni őt. 😀

Igor megérdemelne egy 3. körös kompenzációs picket a draft alatti munkásságáért.


Viszont jövőre töröljük el, hogy aki nincs itt, és nem adott listát, az BPAt kap. Kapjon csak vicces pickeket büntiből.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Chargers:

1/23: Eli Apple CB
3/10: CJ Prosise RB
3/13: Braxton Miller WR
6/35: Temarrick Hemingway TE
6/43: Anthony Brown CB
7/23: Denver Kirkland OG
7/33: Mitch Mathews WR
7/36: Connor Wujciak DE

Igazából egy dolgot tudtam: az első 3 pickből egy-egy RB, WR és CB fog érkezni. A sorrendet attól tettem függővé, hogy lehetőleg értékén jöjjenek a játékosok, azaz ne legyen nagy reach. Igazából szerettem volna letrédelni és az 1. kör végén Henry-t behúzni, de Igor az utolsó pillanatban visszamondta az üzletet (mert kivitték Jacksont), gabó ajánlata pedig nem felelt meg (csak jövő évi picket adott volna). Így viszont Apple kínálta magát. Teljesen value pick, csak nem sikerült jövőre szerezni egy plusz 3. kört, amit szerettem volna. Prosise-t és Millert szerintem szintén valós értékükön hoztam el.

A többi pick csak a PS feltöltésére szolgált, egyedül Denver Kirklandet emelném ki. Ő rajta volt a boardomon, de valamiért azt hittem, már kiment és erősen szentségeltem, amikor észrevettem, hogy még bent van és nem őt húztam be a 6. körben, de aztán szerencsémre még a 7. körben is elértem. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle, mert a belső falemberekkel nagy szerencsém volt mindig a GM draftokon (Nicks, Iupati, Hudson, Vasquez).


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!