GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Ádihoz egy kérdés:

Ha vkit megszerzek UDFA-ként, az ugye idén nem lopható a PS-ből?
Soldados
Így van.
több mint 7 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 039 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Én most csinálom a listámat, a 4. kör végénél járok, de a Browns már 4 olyan playát húzott, aki nálunk UDFA 😀
több mint 7 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nehogy mar ne legyen lista

ami nem hajlik, az törik!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ádihoz egy kérdés:

Ha vkit megszerzek UDFA-ként, az ugye idén nem lopható a PS-ből? A szabályzatban ugyebár az van, hogy 5. körtől nem lophatóak a rookie-k.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Nem lesz lista az IRL elkelt, de nálunk draftolatlan játékosokról?
Rataxes
már ne legyen...nem kevés munkám van benne, hogy nekem már majdnem teljes listám van 😊
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
1/32 Ryan Kelly, C (Alabama)
IRL: 1/18 Colts

Mekkora sztííííl 😀 nem ez a lényeg, olyan helyre ment ahol első naptól kezdő.. bár nálam jobb guardok veszik körül, de a fő hogy kezdő.. és reméljük megoldja valahogy, hogy csupa moslék veszi körül.
Igor
Hányszoros por-bowler vagy, Igor? 😀
adam8
Ha visszagondolok mikor volt az első szigetfoci, a 10-year starter kifejezés rám nézve, több mint helytálló... !

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
Nem lesz lista az IRL elkelt, de nálunk draftolatlan játékosokról?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 7 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
1/32 Ryan Kelly, C (Alabama)
IRL: 1/18 Colts

Mekkora sztííííl 😀 nem ez a lényeg, olyan helyre ment ahol első naptól kezdő.. bár nálam jobb guardok veszik körül, de a fő hogy kezdő.. és reméljük megoldja valahogy, hogy csupa moslék veszi körül.
Igor
Hányszoros pro-bowler vagy, Igor? 😀

Szerkesztette: hétszilvafás adam8

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
1/24 Reggie Ragland, LB (Alabama)
IRL: 2/10 Bills

Benne volt a pakliban hogy reach.. de legalább 4-3-as helyre ment, és oda ahol elég nagy a hiány LB poszton, úgyhogy ez tökéletes.

1/32 Ryan Kelly, C (Alabama)
IRL: 1/18 Colts

Mekkora sztííííl 😀 nem ez a lényeg, olyan helyre ment ahol első naptól kezdő.. bár nálam jobb guardok veszik körül, de a fő hogy kezdő.. és reméljük megoldja valahogy, hogy csupa moslék veszi körül.

2/31 Javon Hargrave, DT (South Carolina State)
IRL: 3/26 Steelers

A reach nem zavar, de az hogy 3-4-es csapatba ment, kifejezetten... neki sokkal inkább 4-3-asban a helye, ott tudott volna kiteljesedni, nem feltétlen értem mit akar vele a Steelers.
Ennek nagyon nem örülök..

3/23 Rashard Higgins, WR (Colorado State)
IRL: 5/35 Browns

No comment, NFL scouts - Part I
Viszonylag jó helyre ment, mert elég szar a helyzet.. és bár Colemannek bérelt helye van, azért egy Ricardo Louist, meg Jordan Paytont illene lenyomnia... de azért necces a helyzet, benne van a pakliban, hogy cseszhetem ezt a poicket.

4/31 Keyarris Garrett, WR (Tulsa)
IRL: UDFA, Panthers

No comment, NFL scouts - Part II
Listázhatnám a WR-eket akikből soha semmi nem lesz és 5-6. körben vagy még feljebb mentek.. számomra hihetetlen hogy nem ment el, sokaknál TOP 100 pick volt, az UDFA-k közül is többeknél TOP 3 UDFA...
Na mindegy.. talán a Panthersnél megragad, reménykedem azért, viszonylag jó csapathoz ment UDFA-ként.

4/33 Jatavis Brown, LB/SS (Akron)
IRL: 5/38 Chargers

So-so, mehetett volna rosszabb csapatba is, várható votl hogy 3-4-es csapat viszi el. Meglátjuk mi lesz belőle.. ha SS lenne az lenne az ideális, valszeg nickel/dime LB.. de ő már project játékos úgyis.

5/31 Kalan Reed, CB (Southern Miss)
IRL: Mr. Irrelevant, Titans

No comment, NFL scouts - Part III
Ő sajnos közepes helyre ment, de amúgy is, a 7. körös pickek ritkán jutnak a tűz közelébe, kicsit sajnálom a srácot.. ha rosterre kerül, már az nagy szó lenne.

7/31 Victor Ochi DE/OLB (Stony Brook)
IRL: UDFA, Ravens

Itt is elég sokan vannak előtte, ráadásul 3-4-es csapatba jött.. de ha beválik, legalább mondhatom hogy Ozzyval hasonlóan gondolkodtunk.

Sok reach (ami várható volt), ez Higginsnél és Jatavisnál nem is zavar... de Hargrave miatt picit el vagyok kenődve.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Hát sztem ő most bukta a rosterhelyét, kivéve ha hat CB-t tartunk meg.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Empty, nem tervezünk átképezni senkit, Bradberry és Worley is szélső CB lesz, Sanchez pedig a slotban tehet hozzá a csapat teljesítményéhez (bár idén ott még Boykin lesz a kezdő sztem). Szóval az egyik szélső CB posztot Bradberry és Worley lemeccseli egymást közt a TC-ben, a másik oldalt pedig kezd Benwikere. Sztem ez a terv jelenleg.
gabokocka
nincs képben McClain?
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Empty, nem tervezünk átképezni senkit, Bradberry és Worley is szélső CB lesz, Sanchez pedig a slotban tehet hozzá a csapat teljesítményéhez (bár idén ott még Boykin lesz a kezdő sztem). Szóval az egyik szélső CB posztot Bradberry és Worley lemeccseli egymást közt a TC-ben, a másik oldalt pedig kezd Benwikere. Sztem ez a terv jelenleg.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha senkiből sem sikerült legalább elfogadható playat faragni az elmúlt években, ott már nem biztos hogy (csak) az alapanyaggal van a baj. Burns esetében azért meló lesz bőséggel.

bántani nem akartam senkit, ezek a tények egyelőre.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
3/9: Artie Burns -> 1/25 Steelers, egyik nagy steal lehet a drafton, már csak jónak kellene lennie, bár erre a CB temető Steelersben nem sok esély van. meglássuk.
gabtsi
Sértődött/kioktató Soldi post incoming 3... 2... 1...
vassadi
Miért is? 2007 óta nem húztunk olyan CB-t aki hosszútávon bevált volna nálunk.

WR jobb helyre jelenleg nem kerülhet a Steelers-nél, de OLB-ként és CB-ként csupa bukta az elmúlt 10 év, így jogosan kicsi a bizalom.
Soldados
Mondjuk 2007 óta az első 3 körben húztunk összesen 2 CB-t...Golson tavaly és Curtis Brown 2011-ben. Ebből utóbbi tényleg kuka, De azért tendenciáról nem beszélnék, mert a középső/hátsó körös CB draftjaink gyengék.
Burns jó lesz lesz és gabtsi pedig mérges, amikor leszedi a vörös labdáját 😊
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
3/9: Artie Burns -> 1/25 Steelers, egyik nagy steal lehet a drafton, már csak jónak kellene lennie, bár erre a CB temető Steelersben nem sok esély van. meglássuk.
gabtsi
Sértődött/kioktató Soldi post incoming 3... 2... 1...
vassadi
Miért is? 2007 óta nem húztunk olyan CB-t aki hosszútávon bevált volna nálunk.

WR jobb helyre jelenleg nem kerülhet a Steelers-nél, de OLB-ként és CB-ként csupa bukta az elmúlt 10 év, így jogosan kicsi a bizalom.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
3/9: Artie Burns -> 1/25 Steelers, egyik nagy steal lehet a drafton, már csak jónak kellene lennie, bár erre a CB temető Steelersben nem sok esély van. meglássuk.
gabtsi
Sértődött/kioktató Soldi post incoming 3... 2... 1...

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
1/7 Joey Bosa -> 1/3 Chargers, a séma nem jó, de lassan már annyi sémán kívüli emberem van, hogy érdemes lenne megfontolni a váltást. jó pick jelen állás szerint.

2/6 Derrick Henry -> 2/45 Titans, jó helyre került, Murraynek már úgyis annyi, hamar lehetőséghez fog jutni

3/9: Artie Burns -> 1/25 Steelers, egyik nagy steal lehet a drafton, már csak jónak kellene lennie, bár erre a CB temető Steelersben nem sok esély van. meglássuk.

4/8 Aguayo -> 2/59 akiért a Bucs még fel is trédelt a második körben így biztos, hogy a csapatnál marad, sikerült egy jó kezdőt találni remélem.

5/7 DJ Reader -> 5/166 Wilfork mögött tanulhatja a szakmát a Texansban, remélhetőleg át is veszi tőle a stafétát, és akkor tényleg semmi nem véd meg a sémaváltástól.

6-7. kör UDFA húzás, nagy csodát nem is vártam.

összességében, amit eddig tudni lehet, jól sikerült draft, értékeket tekintve, egyébként majd meglátjuk, hogy ki miként válik be.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Paxton Lynch - Broncos. kezdő lesz vmikor, gondolom már idén SAnchez ugyis elkurja

Mackensie Alexander -Vikings. mehetett volna jobb helyre is, kb 5.számú CB, de akár 2. is lehet szerencsével. Waynes kiszorítható, Newman és Munnerly cut 😊

Wilie Henry -Ravens. hát nemtudom. Brandon Williams cseréje lesz, vagy DE? rotációban biztos elfér. ha DE akkor kezdés is kénzhet

DJ Foster - UDFA Patriots. Inkább legyen UDFA és menjen a Patsbe mint 5.körös és 49ers. RB/WR, Dion Lewis és Woodhead féle játékos, Örülök h a nekivaló tökéletes helyre ment,
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Ádi! Az UDFA-kat neked kell küldeni PM-ben?
Soldados
Igen. Majd jelzem, ha jöhetnek, mert először a sajátomat kell összeállítanom, de ma estig ez valószínűleg megtörténik.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ádi! Az UDFA-kat neked kell küldeni PM-ben?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1/18 A'Shawn Robinson DT -> 2/15 Lion. Az új jinxtriad átok. Ha 1. körben draftolok valakit, az nem lesz kiválasztva az 1. körben IRL:
3/6 Pharaoh Cooper WR -> 4/19 Rams. Goff örülni fog neki.
4/4 Jihad Ward DT, -> 2/13 Raiders STEAL (nekem). JDRnek itt egy újabb mangalica DLinemen, akiből sztár csinálhat
4/17 DeAndre Houston-Carson -> FS, 6/10 Bears Empty is megmondta, hogy underrated, remélem bizonyít majd Chicagoban)
4/22 Kevin Byard SS, 3/1 -> Steal (nekem) A Jags ellen ne villogjon, minden más meccsen megteheti
4/24 Nick Vannett TE, -> 3/32 Seahawks Jó helyre került, Braxa a megmondhatója.
5/8 Kelvin Taylor RB, -> 6/36 49ers. Sok sikert neki. Remélem Gabbert tömi majd handoffokkal.
5/35 Harlan Miller CB, -> 6/30 Cardinals Arians majd sztárt csinál belőle.
6/7 Joe Haeg OL -> 5/17 Colts Sanszosan depth emberke lesz, a keretre kerülés nem lehet neki probléma ott.
7/6 Romeo Okwara DE -> UDFA Giants Neki megvan mind a 10 ujja, ebben már jobb, mint JPP! 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 560 — Jedi Master
Jeremy Cash (3/21) lett az első UDFA

nálam csak Michael Jordan lett draftolatlan 😀 Ramsey, Whitehair jó helyre került, Washington is, talán Buffaloban tudnak belőle egy értelmes DT-t faragni. a maradékból ha 1-2 bejön, már örülök
Löfli
És még bazmegoltál, mikor elvittem : D mit mondjak...senki nem gondolta volna.
Chargers LT
Aztán lehet kezdő lesz 😊
gabokocka
Legyen úgy! 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Gyorselemzés, bár nem most kell menőnek lenni hanem majd 2-3 év múlva:

2/7 Noah Spence, DE - IRL 2/8 Bucs
Kicsit meglepett, hogy 4-3-ba került, de nyilván egyáltalán nem bánom, az értéke teljesen rendben van, ráadásul a környezet is ideális. Ayers és Gholston mellett minimum rotációban terrorizálhat újoncként, ha pedig a futás elleni munkáját is sikerül javítani kezdővé is válhat előbb-utóbb.

2/14 Keanu Neal, SS - IRL 1/17 Falcons
Számítottam rá, hogy Atlantába kerül, a Quinnel való kapcsolata miatt adott a Chancellor párhuzam, de egyáltalán nem bántam volna meg ha csak a második pickjükkel viszik, így egy kicsit nagyobb rajta a nyomás, de ha a pályán jól teljesít, akkor a kétkedőket is el tudja csitítani. IRL Ishmaelt kéne kiszorítania a kezdő helyért, nálam senkit 😊

5/10 Nick Vigil, LB - IRL 3/24 Bengals
1-2 éven belül 3-down linebackerként számolnak vele, addig főleg a speciel-teamben és nickel felállásoknál bizonyíthat, de mivel a sorban előtte lévő játékosok nincsenek épp acélból, én néhány kezdő meccset is vizionálok neki.

5/13 Jonathan Williams, RB - IRL 5/17 Bills
Az egyik kedvenc futóm volt a classból, kicsit még örülök is, hogy sérülés miatt kihagyta a 2015-ös szezont, mert egyébként biztosan nem tudtam volna itt behúzni (ahogy IRL a Bills sem), jóval ügyesebb, mint a névrokon Karlos, Shady pedig tele van kérdőjelekkel, optimista vagyok a helyzetét illetően.

5/19 Travis Feeny, LB - IRL 6/45 Steelers
A nagyjából másfél körös reach nem zavar, de a Steelerst nem tartom túl ideális környezetnek a megfelelő fejlődés reményében, kicsit poszt nélküli (állítólag OLB lehet) és a konkurencia is viszonylag nagy, simán benne van, hogy csak PS-re kerül, onnan meg hátha elviszi majd valami 4-3-as csapat.

6/12 James Bradberry, CB - IRL 2/31 Panthers
Biztos voltam benne, hogy egy ekkora SPARQ király hamarabb fog kimenni, mint ahol én húztam, de azért a második nap még engem is meglepett 😊 Szombat délelőtt még jobban tetszett a helye, de az, hogy utána még két vetélytársat is húztak a posztra árulkodó lehet, mindenesetre eléggé system-fit, szerintem beválhat.

6/23 Alex McCalister, DE - IRL 7/19 Eagles
Kicsit meglepett, hogy draftolták a rengeteg red-flag ellenére, de Schwartz kezei alatt biztos megjavul, Suh is milyen rendes gyerek volt Detroitban. 4-3 pipa, erős front-7 pipa, de igazi sztárok nem tolonganak előtte, így azért van esélye 53-at fogni, tetszik.

6/27 Ryan Smith, CB - IRL 4/10 Bucs
Bradberryhez hasonlóan szintén korábbi picknek vártam, ez is bejött, viszont CB poszton elég nagy a tülekedés előtte, így talán akkor járna a legjobban, ha bemozgatnák safetybe, tapasztalata ott is van, a ballhawk képességeit pedig szintén tudná kamatoztatni, de alapvetően nem került rossz helyre, a hatodik körben már ez is valami.

7/10 Shawn Oakman, DT - IRL UDFA, börtön
Az idei vicces pickem, Lyerla két éve nem vált be, na majd ő!

7/45 Ron Thompson, DE - IRL UDFA, Colts
McCalisterrel ellentétben ő viszont meglepett, hogy nem draftolták, UDFA-ként viszont komoly aláírási pénzt kapott a Coltstól, ráadásul meglepően üres előtte a DC, így neki is megelőlegezem a bizalmat, hogy megélheti az 53-at, kár, hogy 3-4-es csapatban.

7/46 Dan Vitale, FB - 6/22 Bucs
A harmadik Bucs által választott játékosom, JJ valószínűleg elég jókat mondhatott rólam, ha engem követnek Tampában. Superback, remekül kap el, jól blokkol, konkurenciája nincs, biztos vagyok benne, hogy Winston és Martin is nagyon szeretni fogja, ez elég korrekt Mr. Irrelevantként.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Jeremy Cash (3/21) lett az első UDFA

nálam csak Michael Jordan lett draftolatlan 😀 Ramsey, Whitehair jó helyre került, Washington is, talán Buffaloban tudnak belőle egy értelmes DT-t faragni. a maradékból ha 1-2 bejön, már örülök
Löfli
És még bazmegoltál, mikor elvittem : D mit mondjak...senki nem gondolta volna.
Chargers LT
Aztán lehet kezdő lesz 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi az Eagles Swarcival nem hiszem hogy 3-4-ezni fog.
empty taxi
Mondjuk ez is igaz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!