GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
15 szerzett pont 2 meccs alatt, menő 😀
Löfli
Az Nfl.com power rankingje szerint elottem vagy.... 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Wow, 28-3 kezdetnek...és Jeremy Cash Int...na ezért draftoltam, nálam játszik XD
És egy elég jó Eaglest is megcsíptem...bár Johhny Manziel, a bajuszkirály elintézte magukat 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Fasza, elso meccsen meghalt Gurley... affenebe, vajon kit fog berakni helyette, damn.
Wait for it... 31/194, in your face!

Carson Wentz udv az NFL-ben 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
15 szerzett pont 2 meccs alatt, menő 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Ez a Willie Beavers TFL h jött össze? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Unatkoztam... igy kiszamoltam a franchise / transition tageket - viszont mielott ezek hivatalosak, el kellene donteni, az 5. opcios eveket melyik jatekosoknal veszi fel a csapat, es hol nem, mert ez 3 esetben befolyasolja a szamokat (OT - Fisher, OG - Cooper es TE - Eifert)
Igor
Feleslegesen, mert hétvégén már megcsináltam, csak ezeket a számolgatásokat együtt akartam közzétenni, hogy egy helyen legyenek és könnyebben vissza lehessen őket keresni, viszont a cap limit és ezáltal a rookie átlagfizetések miatt még várni kellett a megosztással. Azért köszi, bár ha legközelebb rád tör a túlbuzgóság, előbb inkább írj, hátha akad olyan teendő is, ami még nincs elvégezve. 😊

Teljes az egyezés egyébként, azt leszámítva, hogy nincs külön OT-OG-C tag, hanem egységesen OL van.

Az ötödik éves opció opciós évben történő visszavonása nálunk kvázi cutnak minősül (dead money nélkül), ez is a szezon indulása után hajtható végre, mint bármely normál cut, waive, trade, stb., úgyhogy ezek mindenképpen beszámításra kerülnek a tag értékeknél.

Annyi még, hogy az LS tag 825 ezerre jött ki, de ha valaki 10+ szezonos játékosra akarja tenni, olyankor a tag értéke értelemszerűen felmegy a veterán minimumra, azaz 910 ezerre.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sirály, sztem ha tudod vinni a dolgokat eszünk ágában nincs mást keresni 😊
gabokocka
Én is ezt mondtam. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
Sirály, sztem ha tudod vinni a dolgokat eszünk ágában nincs mást keresni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hello sracok, Józsi keresett, hogy mi a tervem a csapattal, mint tapasztalható kevés időm van mostanában, de ha lehet megtartanám a csapatot és intézném az ügyeket, de természetesen ha úgy találjátok, hogy egy sokkal aktívabb, flamewarokban jobban résztvevő kollektívát szeretnétek, szívesen átadom a helyem az ifju titánoknak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Ez most komoly, hogy D Brown nálam a kezdő RB? Miért nem Hackenberg akkor már, ő is a rosteren van!
Klaci79
Sztem nem ő a kezdőd, a madcat még mindig nem a rendes dct mutatja, hanem ovr szerint rangsorol. Mivel pre meccsek voltak felidőben a madden minden kezdőt lehoz. Nézd meg a statokat, Booker több labdát is kapott.
Farky
Oksa...csak meglepődtem azon, hogy a pályán látom 😀
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Ez most komoly, hogy D Brown nálam a kezdő RB? Miért nem Hackenberg akkor már, ő is a rosteren van!
Klaci79
Sztem nem ő a kezdőd, a madcat még mindig nem a rendes dct mutatja, hanem ovr szerint rangsorol. Mivel pre meccsek voltak felidőben a madden minden kezdőt lehoz. Nézd meg a statokat, Booker több labdát is kapott.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
madden, tök lényegtelen az egész, MVP majd valami veterán csapatnélküli QB lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
na jó, nem szólok semmit...köszönjük, hogy megcsináltátok....
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Ez most komoly, hogy D Brown nálam a kezdő RB? Miért nem Hackenberg akkor már, ő is a rosteren van!
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Lehet csak madden bug, mert nekem is feltűnt tegnap h a madcat szerint Jarvis Jenkins LB sérült a Billsnél, de a maddenben meg a rosterben Jelani Jenkins szerepel. Szóval simán benne vana, hogy a madcat szerint ismeretlen játékosok igazából jók a fra-ban.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
Nálam is vannak ismeretlen arcok, de mindegy, a lényeg, hogy meglegyen a draftsorrend, amiért tényleg köszönet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ez kinek a bántása, hogy Matt "Super Bowl bound" Schaub nálam játszik?
kérem szépen eltávolítani, van másik 3 potens HOF qb a rosteren


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Unatkoztam... igy kiszamoltam a franchise / transition tageket - viszont mielott ezek hivatalosak, el kellene donteni, az 5. opcios eveket melyik jatekosoknal veszi fel a csapat, es hol nem, mert ez 3 esetben befolyasolja a szamokat (OT - Fisher, OG - Cooper es TE - Eifert)

Lehet LS-nel kimaradt egy-ket ember (nem volt minden csapatnal a rosterben), de nem hiszem hogy ott szamitana..


Franchise tag Transition tag
QB 17,500,000 15,600,000
RB 4,848,000 3,903,000
FB 1,746,000 1,248,333
WR 10,907,000 9,493,500
TE 7,130,000 5,535,762
OT 9,279,680 8,522,240
OG 8,574,680 7,586,840
C 6,619,300 5,429,650

DT 9,630,000 7,761,500
DE 9,132,500 8,516,250
LB 9,400,000 8,721,900
S 8,199,600 7,035,800
CB 10,356,400 8,803,200

K 2,556,600 2,188,300
P 2,120,000 1,744,100
LS 825,000 755,000

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tök mindegy, milyen anomáliák lesznek, nagyon köszönjük, hogy összehoztátok a simet!

Én tökéletes pre-seasont toltam, 4 zakó, de nulla sérült. 😊
Soldados
Jaja, elso ponttal teljes egyetertes.

Masodikhoz csak ennyit fuzok hozza 4-0, 7.25 PPG allowed 😊
Lockett egy TD-machine, es tetszik a futas/passz ratio is (meccsenkent 41 futas, 23 passz atlagban a negy meccs alatt -> mindket futom a TOP 10-ben volt rushing yards teren 😀), meg ha a YPC egyelore elegge ocska is.

Most jon az a resze majd a dolognak, amikor az elso 2 regular forduloban kapok 70 pontot...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Jordan Millsnél akkora volt a buli, hogy tolt egy career ending Achilles szakadást 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Én azért szívesen megcserélném a két QB-t!
A DC összeállításakor még nem tudtam, hogy Kessler jobb, mint Osweiler 😊
És a preseason alapján tényleg 😮

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Mathis megsérült, a pöcsbe... remélem nem carrier ending XD
Chargers LT
Rá azért csak nem volt kihatással...
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/fohbnjxhixammxtonhnd
Derek Carrier Stats, News and Video - TE | NFL.com
Latest on TE Derek Carrier including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Mathis megsérült, a pöcsbe... remélem nem carrier ending XD
Preszízön, preszízön, de az átlagolt 11,75 kapott pont nem rossz

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
a Giantsnél kisebb problémák adódtak, mert nem igazán akarnak/tudnak támadni, de holnapra szerintem ez is megoldódik
kristof
Olyan szarok vagyunk, hogy inkább feladjuk, azt 1/1.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
a Giantsnél kisebb problémák adódtak, mert nem igazán akarnak/tudnak támadni, de holnapra szerintem ez is megoldódik