GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Ehh...több, mint 11 milla volt Rajnánál Keena Allen...wow 😀 Nem szórakoztál a WR poszttal, úgy látom 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Köszi a pontosítást!

több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Átküldtem vassadinak a hosszabbítós táblázatot, felteszi majd valamikor és akkor lehet látni, hogy mennyire jó fejek voltunk az IRL elmúlt 2 naphoz viszonyítva. 😊
somoskovig
Este közzéteszem, összeállítom az első FA-kör névsorát, és a kérdésekre is válaszolok.
vassadi
Még ezt a cuthatáros dolgot döntsd el légyszi!
somoskovig
Adott évben az 5 millió dollárt elérő fizetések a szabadügynök-piac nyitásakor, az 1,5 millió dollárt elérő fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak. -> Adott évben az 5 millió dollár feletti fizetések a szabadügynök-piac nyitásakor, az 1,5 millió dollár feletti fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak.

Átírtam a szabálykönyvben is.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Átküldtem vassadinak a hosszabbítós táblázatot, felteszi majd valamikor és akkor lehet látni, hogy mennyire jó fejek voltunk az IRL elmúlt 2 naphoz viszonyítva. 😊
somoskovig
Este közzéteszem, összeállítom az első FA-kör névsorát, és a kérdésekre is válaszolok.
vassadi
Még ezt a cuthatáros dolgot döntsd el légyszi!

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Nekem ok a védelem ezen része, náluk nem licitálok idén senkire.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Itt az első FA-kör tervezett névsora:

Quarterback: Kirk Cousins, Tony Romo, Tyrod Taylor
Running back: Adrian Peterson, C.J. Anderson, Giovani Bernard, Jamaal Charles
Fullback: Kyle Juszczyk
Wide receiver: DeAndre Hopkins, Jordy Nelson, Julian Edelman, Keenan Allen
Tight end: Jordan Reed, Martellus Bennett, Zach Ertz
Offensive line: Jason Peters, Justin Pugh, Kyle Long, Lane Johnson, Ryan Schraeder
Edge rusher: Cameron Wake, Michael Bennett
Defensive interior: Bennie Logan, Brandon Williams, Sharrif Floyd, Star Lotulelei
Linebacker: Kiko Alonso, Rob Ninkovich, Thomas Davis
Cornerback: Aqib Talib
Safety: Jahleel Addae, Morgan Burnett, Patrick Chung, Shawn Williams

Ha valaki hiányol / feleslegesnek tart valakit, ebbe még bele lehet kötni.

Az adminisztrációt erre a körre pedig így osztanám el, ha az érintetteknek is megfelel:
@somoskovig: RB, FB, WR
@empty taxi: OL, CB, S
@Chargers LT: EDGE, DI
Én: QB, TE, LB
vassadi
Én OL-re tuti nem akarok tenni, így ha empty akar én be tudok segíteni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Deeboooooooooooooooooooooooooooo! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Itt az első FA-kör tervezett névsora:

Quarterback: Kirk Cousins, Tony Romo, Tyrod Taylor
Running back: Adrian Peterson, C.J. Anderson, Giovani Bernard, Jamaal Charles
Fullback: Kyle Juszczyk
Wide receiver: DeAndre Hopkins, Jordy Nelson, Julian Edelman, Keenan Allen
Tight end: Jordan Reed, Martellus Bennett, Zach Ertz
Offensive line: Jason Peters, Justin Pugh, Kyle Long, Lane Johnson, Ryan Schraeder
Edge rusher: Cameron Wake, Michael Bennett
Defensive interior: Bennie Logan, Brandon Williams, Sharrif Floyd, Star Lotulelei
Linebacker: Kiko Alonso, Rob Ninkovich, Thomas Davis
Cornerback: Aqib Talib
Safety: Jahleel Addae, Morgan Burnett, Patrick Chung, Shawn Williams

Ha valaki hiányol / feleslegesnek tart valakit, ebbe még bele lehet kötni.

Az adminisztrációt erre a körre pedig így osztanám el, ha az érintetteknek is megfelel:
@somoskovig: RB, FB, WR
@empty taxi: OL, CB, S
@Chargers LT: EDGE, DI
Én: QB, TE, LB
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Tavaly Zeitlert teljesen korrekt áron hoztam el FA-n itt 7,2 milláért. Most IRl 12 milla/év, aminek a 70%-a 8,4. Inflációval számolva pont annyit fizettem neki, amennyit ér. Kicsit kevesebbet.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Átküldtem vassadinak a hosszabbítós táblázatot, felteszi majd valamikor és akkor lehet látni, hogy mennyire jó fejek voltunk az IRL elmúlt 2 naphoz viszonyítva. 😊
somoskovig
Este közzéteszem, összeállítom az első FA-kör névsorát, és a kérdésekre is válaszolok.
több mint 7 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Last minute akció:
Ryan Schraeder elit RT 3. körös pickért vihető tag + trade keretében, ha valaki nem akar érte harcolni FA-n.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Átküldtem vassadinak a hosszabbítós táblázatot, felteszi majd valamikor és akkor lehet látni, hogy mennyire jó fejek voltunk az IRL elmúlt 2 naphoz viszonyítva. 😊

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Akkro mi lett a vége az 5.000.000$ vs 5.000.001$ kérdésnek? Csinálnám Warford szerződését, várnak az ügyvédek, de nem tudok nekik mit mondani... 😊
somoskovig
Aszittem Andre Smith-t akartad cutolni? 😛

Adj neki 4.9-et, mint Jenkinsnek. 😊
Igor
Az is benne van a pakliban. 😊 De van egy csomó szerződésem, amit direkt így raktam össze, hogy 5.000.000$ vagy 1.500.000$ legyen a kifutása.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Akkro mi lett a vége az 5.000.000$ vs 5.000.001$ kérdésnek? Csinálnám Warford szerződését, várnak az ügyvédek, de nem tudok nekik mit mondani... 😊
somoskovig
Aszittem Andre Smith-t akartad cutolni? 😛

Adj neki 4.9-et, mint Jenkinsnek. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 100 — Saints GM
biztos hogy a nagy IRL QB körforgásbol úgy fogok kijönni, hogy se Cutler és se Paxton Lynch nem lesz kezdő 😀
braxa88
Van egy Hackenbergem eladó....😀
Klaci79
Ha adsz melle 2017/3-at, 2018/1, 2018/2 es 2019/1-et.... akkor esetleg atv... na jo, kerek meg egy 2019/3-at is.. es akkor atveszem.
Igor
Látom inspirált az Osweiler trade 😀

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
biztos hogy a nagy IRL QB körforgásbol úgy fogok kijönni, hogy se Cutler és se Paxton Lynch nem lesz kezdő 😀
braxa88
Van egy Hackenbergem eladó....😀
Klaci79
Ha adsz melle 2017/3-at, 2018/1, 2018/2 es 2019/1-et.... akkor esetleg atv... na jo, kerek meg egy 2019/3-at is.. es akkor atveszem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
@gabtsi mennyire aktiv amugy?

A harom nem hosszabbito csapatbol Rata irt hogy neha van, neha nincs.. Patriotsot is lattuk, de az Eagles elegge inaktiv, raadasul Manzielt pl. jo otlet lenne az 5 millios hatarido elott kipucolni a keretbol.
(Megha most epp comebackkel is probalkozik, cocaine is a hell of a drug...)
Igor
holnap este tudok csak ideérni. késő ?

ma prezentáltam egy több hónapos munkát, eléggé kivett mindent, de most talán lesz kicsit több időm.
gabtsi
Abszolut nem, sot orulok ha maradsz.. csak az eddigi inaktivitas miatt aggodtam. De akkor remeljuk innentol akkor teljes gozzel 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
biztos hogy a nagy IRL QB körforgásbol úgy fogok kijönni, hogy se Cutler és se Paxton Lynch nem lesz kezdő 😀
braxa88
csoportriválisoknak felárral ugyan de Bortles eladó
Stafford meg a csoport élére tőr! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
biztos hogy a nagy IRL QB körforgásbol úgy fogok kijönni, hogy se Cutler és se Paxton Lynch nem lesz kezdő 😀
braxa88
Van egy Hackenbergem eladó....😀
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Asszem az egyik legjobb FA-igazolásom volt a Ronald Leary 3 évre, évente 1.500.000$ deal... 😊

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
biztos hogy a nagy IRL QB körforgásbol úgy fogok kijönni, hogy se Cutler és se Paxton Lynch nem lesz kezdő 😀
több mint 7 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
@gabtsi mennyire aktiv amugy?

A harom nem hosszabbito csapatbol Rata irt hogy neha van, neha nincs.. Patriotsot is lattuk, de az Eagles elegge inaktiv, raadasul Manzielt pl. jo otlet lenne az 5 millios hatarido elott kipucolni a keretbol.
(Megha most epp comebackkel is probalkozik, cocaine is a hell of a drug...)
Igor
holnap este tudok csak ideérni. késő ?

ma prezentáltam egy több hónapos munkát, eléggé kivett mindent, de most talán lesz kicsit több időm.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Akkro mi lett a vége az 5.000.000$ vs 5.000.001$ kérdésnek? Csinálnám Warford szerződését, várnak az ügyvédek, de nem tudok nekik mit mondani... 😊

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
nálam csak nem volt olyan csóka, akivel hosszabbítani akartam volna. Aktívan csinálom a hülyeséget itt 😊
Viszont az Eagles élére sztem kellene recruitingolni valakit, mert Gabtsi ideje sajnos nem elég ide.
Habi
és nem akarta eladni nekem Bosát...szóval Boooo 😀 (amúgy maradjon persze Gabtsi, ha tud és szeretne)

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
A Keenan Allen ügyet le fogom zárni...FA-n 😀 Amúgy asszem ő máris kieshet majd a hasonlítgatásból, mert egyrészt nekem kedvenc, másrészt biztos lesz rá 4-5 ember, szóval lesz war...így könnyen lehet, hogy 7 milla fölött fog végül elkelni és visszaigazolni hozzám 😛 AB mellé a másik oldalra kell az ember noh
Bár lesz 2 jobb célpontja WR-t akaró csapatoknak, Hopkins és Nelson

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀