GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Azért vannak brutál árak, Schraeder évi 8 misi, IRL 6.5 körül írt alá.

Illetve akiknél csont nélkül kiestem, szintén zenész...
gabokocka
Teljesen egyetértek...elképesztő 😊
Klaci79
Elég kemény, jah. Érdekes cap helyzetek, vagy csapatok lehetnek így 1-2 év múlva, ha ez tendencia lesz, hogy már alapból a rózik is IRL árakkal áraznak néha, (az FA miatt is), ugyanis az FA akár drágább is lehet, mint ahogy IRL...közben meg az IRL cap 70%-a van nekünk, és az évenkénti emelkedés is arányában kisebb, mint ahogy IRL növekszik a sapka. Itt az árak viszont közben elszállnak, a tag is nagyon magas lesz, mint minden ár. Ez egy lufi. Épp most fújjuk fel 😊 Persze ez még nem feltétlenül végződik rosszul.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 752 — 49ers GM
Friss a 49ers KEKI:

 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1614333

több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Akurva Pugh elég vastag szerződést fog kapni. Pedig már a saját ajánlatommal úgy voltam, hogy sztem túlfizetem, erre csont nélkül ki is estem 😀


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mondjuk olyan szempontbol kene dontest hozni azert Bennett/Ware ugyben, hogy tudjam mit csinaljak a 2. korben... mert ahogy kristof is atallokalhatja a penzt, en is kb. igy vagyok vele.. plane hogy eleg sok draga FA-ert vagyok versenyben.

Felreertes ne essek, nem amellett akarok kardoskodni, hogy hozzam keruljon... csak hogy tudjam mire szamitsak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hmm 3-ból 2 safety nem is rossz arány 😊
Farky
Ráadásul mindkettő strong safety. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Hmm 3-ból 2 safety nem is rossz arány 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Schraeder egy RT, azért ezt is vegyük figyelembe. Nálam Marcus Gilbert 2,3 milláért viszi ezt a posztot, de Okung, mint LT is csak 6 millába fáj. 😊

De hát ennyit kapott, így ez az ára. Ahogy Allennek is. 😊
Soldados
Nincs már akkora szerepe a két oldalnak. Lane Johnson is 11 milliát kapott IRL Phillyben.
DeSean
Mint leendő LT.
több mint 7 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Jordy 12 😱

ami nem hajlik, az törik!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Cameron Wake
Chargers – Csak ők ajánlottak.

Michael Bennett
Ravens – Szintén csak ők ajánlottakChargers LT
Ezzel az a gond, hogy ha egyetlen ajánlat érkezik valakire, akkor nála lesz második kör...
vassadi
Na most ez így azért érdekes... Egyrészt valóban nem az enyém még, másrészt az rohadtul nem fair, hogy most más úgy ajánlhat, hogy tudja a vezető licitemet. :/
Soldados
Itt most en nem ertem a problemat.... miert vagyunk mi gondban?
Igor
Eleinte az volt kirakva, hogy mi nyertünk és a szerződés pontos részleteivel.
Soldados
Ja... heh. Hat az tenyleg pech/bosszanto vis maior...

Van egy-ket komplex otletem, de igazabol valoban idealis megoldas nincs.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Viszont WR poszton kivul nincs nagy tolongas...
Igor
Azért az OL playákért is szép harc megy. A DL-t pedig jól megfizették.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Cameron Wake
Chargers – Csak ők ajánlottak.

Michael Bennett
Ravens – Szintén csak ők ajánlottakChargers LT
Ezzel az a gond, hogy ha egyetlen ajánlat érkezik valakire, akkor nála lesz második kör...
vassadi
Na most ez így azért érdekes... Egyrészt valóban nem az enyém még, másrészt az rohadtul nem fair, hogy most más úgy ajánlhat, hogy tudja a vezető licitemet. :/
Soldados
Itt most en nem ertem a problemat.... miert vagyunk mi gondban?
Igor
Eleinte az volt kirakva, hogy mi nyertünk és a szerződés pontos részleteivel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Cameron Wake
Chargers – Csak ők ajánlottak.

Michael Bennett
Ravens – Szintén csak ők ajánlottakChargers LT
Ezzel az a gond, hogy ha egyetlen ajánlat érkezik valakire, akkor nála lesz második kör...
vassadi
Na most ez így azért érdekes... Egyrészt valóban nem az enyém még, másrészt az rohadtul nem fair, hogy most más úgy ajánlhat, hogy tudja a vezető licitemet. :/
Soldados
Itt most en nem ertem a problemat.... miert vagyunk mi gondban?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Schraeder egy RT, azért ezt is vegyük figyelembe. Nálam Marcus Gilbert 2,3 milláért viszi ezt a posztot, de Okung, mint LT is csak 6 millába fáj. 😊

De hát ennyit kapott, így ez az ára. Ahogy Allennek is. 😊
Soldados
Nincs már akkora szerepe a két oldalnak. Lane Johnson is 11 milliát kapott IRL Phillyben.
DeSean
Az egész ligát nézve azért jelentős különbség van a két poszt között fizetésben.
Soldados
Szerintem most kezdik el csokkenteni a kulonbseget a ket oldal kozt is IRL (lasd Wagner), mert a def coordinatorok elkezdtek tologatni a DE-ket...

Oszinten megvallom, aszittem a 7.65 milliommal legalabb 80%-on belul leszek Allennel.. hat nem sikerult.

Viszont WR poszton kivul nincs nagy tolongas...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Schraeder egy RT, azért ezt is vegyük figyelembe. Nálam Marcus Gilbert 2,3 milláért viszi ezt a posztot, de Okung, mint LT is csak 6 millába fáj. 😊

De hát ennyit kapott, így ez az ára. Ahogy Allennek is. 😊
Soldados
Nincs már akkora szerepe a két oldalnak. Lane Johnson is 11 milliát kapott IRL Phillyben.
DeSean
Az egész ligát nézve azért jelentős különbség van a két poszt között fizetésben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Schraeder egy RT, azért ezt is vegyük figyelembe. Nálam Marcus Gilbert 2,3 milláért viszi ezt a posztot, de Okung, mint LT is csak 6 millába fáj. 😊

De hát ennyit kapott, így ez az ára. Ahogy Allennek is. 😊
Soldados
Nincs már akkora szerepe a két oldalnak. Lane Johnson is 11 milliát kapott IRL Phillyben.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Schraeder egy RT, azért ezt is vegyük figyelembe. Nálam Marcus Gilbert 2,3 milláért viszi ezt a posztot, de Okung, mint LT is csak 6 millába fáj. 😊

De hát ennyit kapott, így ez az ára. Ahogy Allennek is. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Azért vannak brutál árak, Schraeder évi 8 misi, IRL 6.5 körül írt alá.

Illetve akiknél csont nélkül kiestem, szintén zenész...
gabokocka
Teljesen egyetértek...elképesztő 😊
Klaci79
Peters 7 milliót kapott. Öregebb jóval, egyre gyengébben játszik és neki volt a legtöbb false startja is tavaly. A 8 misit szintén Schraedernek adnám. Meg hát amúgy is a rózik szerint elszálltak az árak 😀
több mint 7 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Azért vannak brutál árak, Schraeder évi 8 misi, IRL 6.5 körül írt alá.

Illetve akiknél csont nélkül kiestem, szintén zenész...
gabokocka
Hamarabb adok neki 8 misit, mint Johnsonnak..
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Azért vannak brutál árak, Schraeder évi 8 misi, IRL 6.5 körül írt alá.

Illetve akiknél csont nélkül kiestem, szintén zenész...
gabokocka
Teljesen egyetértek...elképesztő 😊
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Azért vannak brutál árak, Schraeder évi 8 misi, IRL 6.5 körül írt alá.

Illetve akiknél csont nélkül kiestem, szintén zenész...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 100 — Saints GM
Sztem vigyék el őket, nem ők hibáztak, másnak meg lett volna lehetősége ajánlani, így talán a legkorrektebb.

Jó megoldás nincs, így bűnhődnek legkevésbé a vétlenek.
gabokocka
+1

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Akire nem jött ajánlat arra a 2. körben lehet tenni vagy automatikusan a következő fordulóba kerülnek?
Klaci79
Sztem lehet, mert az elsőszámú célpontról lemaradó GM-ek nyilván rástartolnak a következő célpontra.

Asszem azok kerülnek a következő körbe, akik a 2. körben sem kapnak ajánlatot.
Soldados
Így van.

De amúgy a szabálykönyvben megtalálható a free agency leírása. 😊
vassadi
Ok, közben utána is olvastam, csak így egyszerűbbnek tűnt és az is volt 😊
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Sztem vigyék el őket, nem ők hibáztak, másnak meg lett volna lehetősége ajánlani, így talán a legkorrektebb.
gabokocka
mondjuk az túlzás, hogy másnak lett volna lehetősége, én pl. ajánlottam X millát Cousinsnak amitől többet nem szeretnék, de akkor azt nem tudom odatolni sem Wakenek sem Bennettnek? én inkább a második körbe raknám őket
kristof
De Te járhattál volna úgy is, hogy már eleve elkelnek most, tehát esélyed se lenne ajánlani.

Nincs jó megoldás, sztem ez a legkisebb rossz.

A második körben pedig ugyanúgy tudjuk, mit ajánlott volna rájuk a most vezető csapat, mint most, tehát ők vétlenül beszopják.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Akire nem jött ajánlat arra a 2. körben lehet tenni vagy automatikusan a következő fordulóba kerülnek?
Klaci79
Sztem lehet, mert az elsőszámú célpontról lemaradó GM-ek nyilván rástartolnak a következő célpontra.

Asszem azok kerülnek a következő körbe, akik a 2. körben sem kapnak ajánlatot.
Soldados
Így van.

De amúgy a szabálykönyvben megtalálható a free agency leírása. 😊
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 752 — 49ers GM
A rozik majdnem meglopták szegény Cousinsot is jó pár millától.
Somos Nelsonra senki se ajánlott 3 évesnél hosszabb szerződést?
Ork
De ajánlott, de sokkal kevesebb lóvéval.