GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Csináltam egy gyos beosztást... ha változik a dolog, vagy van egyéb kívánság, lehet még természetsen változtatni

QB - gabo (vagy viccnek írtad, és áttesszük valakihez, vagy adok egyik másik posztot is... 😛)
RB, TE - Igor
WR, S - alatriste
TE, Edge - Farky
OL, CB - empty
interior DL, LB - somos

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
A tervek szerint vasárnap 20 órától indulna a második kör, szóval javaslatokat úgy szombat estig lehet tenni a listával kapcsolatban.
vassadi
Esetleg az alábbi embereket még?

QB -
RB: Doug Martin
WR: Eddie Royal
TE: -
OL: Zach Strief, Earl Watford, JC Tretter
DL: Roy Miller, Ziggy Hood, Stacy McGee, Vince Wilfork, Lawrence Guy
Edge: Kerry Hyder, Lorenzo Alexander
LB: -
CB: Alterraun Verner, Brandon Flowers
S: Duron Harmon

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
WRt safetyt tudom vinni ha kell.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Hozzám OL es DB kivételével bármi jöhet.

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Glennont elviszem ha kell 😊
gabokocka
15M/év, ahogy IRL is? 😀 😀 😀
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Glennont elviszem ha kell 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Interior def-en kívül bármit tudok vinni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
@vassadi tudok én is vinni ha kell valamit. A 2. FA körre nagy terveim nincsenek.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Az OL, DB-t viszem megint szívesen, de ha vkinek nagyon megtetszik, akkor cserélhetünk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
A második FA-körben elérhető játékosok várható névsora:
Quarterback: Mike Glennon
Running back: Eddie Lacy, Giovani Bernard, Latavius Murray, LeGarrette Blount
Wide receiver: Cameron Meredith, Kendall Wright, Robert Woods, Tavon Austin, Terrelle Pryor
Tight end: Jack Doyle
Offensive line: Brian Winters, Chance Warmack, Demar Dotson, George Fant, Jeremy Zuttah, Luke Joeckel, Marcus Cannon
Edge rusher: Charles Johnson, Elvis Dumervil, James Harrison, Julius Peppers, Mario Addison, Mario Williams, Terrell Suggs
Interior defender: Alan Branch, Arthur Jones, Chris Baker
Linebacker: A.J. Klein, Craig Robertson, Jelani Jenkins, Kevin Minter, Paul Posluszny
Cornerback: Brandon Carr, Brian Poole, Darrelle Revis, Jamar Taylor, Jason McCourty, Morris Claiborne
Safety: Antoine Bethea, Barry Church, Glover Quin, J.J. Wilcox, Reggie Nelson

A tervek szerint vasárnap 20 órától indulna a második kör, szóval javaslatokat úgy szombat estig lehet tenni a listával kapcsolatban.

A jövő hetem elég zűrös lesz, úgyhogy ebben a körben a teljes adminisztrációt passzolnám, várom az önkénteseket, hogy ki és milyen posztot vinne.
több mint 7 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 708 — Sworn to the Black
Én lemondok Lane Johnsonról, mehet a Jetsbe!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Húú bakker ennyi hsz pár óra alatt... 😀
Részemről vállalható h a Rózik határozzanak meg egy minimumot ami alatt az FA-k nem írnak alá, de nincs bajom azzal sem h vki áron alul ír alá. Most nem tudom megszámolni h hány csapattól érkeztek ajánlatok 1. körben, de Soldi legalább figyelt és próbálkozott és ha ennyiért, hát ennyiért vitt játékost. 😀
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Klaci, köszönjük a munkát, elég fasza mock draftot összehoztál 😊
Igor-Soldi, szokásos szép igazolások (ba***átok meg azért 😊 )
Ádi, lehet kérni 2. körös FA listát? Úgy alakítanám Minitorn szerződését. Köszi!


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
1/32 Baltimore Ravens
John Ross - WR, Washington

2/20 Baltimore Ravens (MIA)
Jarrad Davis – ILB, Florida

2/27 Baltimore Ravens (MIN)
Kevin King – CB, Washington

2/32 Baltimore Ravens
Eddie Jackson – SS, Alabama

Uhh - injury risk, injury risk (Anzalone meg viccesebb lett volna), nyers SEA corner, injury risk - elegge durva draft lenne 😀

Amugy a posztok okesak (bar LB-t szerintem hozok meg FA-rol), a Jacksont kedvelem, Davis/King-nel meg nem tudom, Rosst viszont tuti nem vinnem, akarmekkora potencialja van, ennyi injury riskkel...
Igor
Mentségemre szóljon, hogy elég jól állsz a különböző posztokon játékosanyaggal, így szinte csak rajtad múlik, hogy kit bpa-zol, ki szimpatikus vagy mi nálad a top prioritás. Azért sérülések ide vagy oda, nehezen tudnám elképzelni (ma), hogy Ross 1/32-re elérhető legyen IRL
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Háháháhááááááá! CJ is megvan. 😊
Soldados
Nem szégyelled, hogy egy reális árat kellett kifizetni érte? 😀 😛
Klaci79
De, kicsit szomorú vagyok. Jobb lett volna 2,75-ért. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Háháháhááááááá! CJ is megvan. 😊
Soldados
Nem szégyelled, hogy egy reális árat kellett kifizetni érte? 😀 😛
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
1/32 Baltimore Ravens
John Ross - WR, Washington

2/20 Baltimore Ravens (MIA)
Jarrad Davis – ILB, Florida

2/27 Baltimore Ravens (MIN)
Kevin King – CB, Washington

2/32 Baltimore Ravens
Eddie Jackson – SS, Alabama

Uhh - injury risk, injury risk (Anzalone meg viccesebb lett volna), nyers SEA corner, injury risk - elegge durva draft lenne 😀

Amugy a posztok okesak (bar LB-t szerintem hozok meg FA-rol), a Jacksont kedvelem, Davis/King-nel meg nem tudom, Rosst viszont tuti nem vinnem, akarmekkora potencialja van, ennyi injury riskkel...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jelentősen frissült a Chargers KeKi. Több új név is van a mozdítható játékosok között. 😊
Soldados
kisebb, nagyobb változások a sivatagi kekiben is
 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1449405
Blake Bortles továbbra is eladó azoknak akik lemaradtak a legjobb FAkről

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
kicsit elszámoltam magam Cousins esetében, azt hittem eleget emeltem, hogy hozzám kerüljön, így nem is ajánlottam másnak
kristof
Azt az emelést mondjuk nem értettem. 14 millió / 5 évről módosítottál 17,34 millió / 5 évre; ha hajlandó vagyok ennyit emelni, akkor egyértelmű, hogy már azt az átlagban hiányzó 160 ezret is megadom, mondván mi van akkor, ha az első körben vezető ajánlatnak pont a 80%-ával sikerült bennmaradnom? És ha nem jönnek újabb versenyzők vagy csak olyanok, akik nem ajánlanak eleget, akkor biztosan versenyben maradsz a játékosért a harmadik körre, mert úgy holtverseny van az addigi elsővel. És történetesen az első körben pont a Colts vezető ajánlatának 80%-át sikerült ajánlanod. 😊 Úgyhogy 99,09%-os ajánlattal estél ki.
több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Egyébként a helyzet nem katasztrofális, igazán alacsony áron csak hárman (Taylor, Ertz, Reed) mentek el, ha ezt összevetjük a meglepő túlfizetésekkel, nem olyan vészes 😊

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Háháháhááááááá! CJ is megvan. 😊
Soldados
Na itt viszont tulfizettel valakit 😊 (akar Ware-hez, akar a maradekhoz hasonlitom)
Igor
Viszont egy valid kezdő RB valóban kellett nekem. És ez az összeg még mindig nem észveszejtő. (Pl ha valami irreálisan lent van, az az RB tag-érték.)
Soldados
Neki bezzeg nem próba-szerencse jellegű ajánlatot adtál, én viszont igen... 😊 Én előztelek be, hangyányival magasabb átlagot ajánlottam neki, de csak három évre. Nem volt rá égető szükségem és jó RB-t a free agency későbbi részében vagy a draftról is könnyen szerezhetek, ezért elég visszafogott ajánlatot toltam elé, ennél többet is megért volna, úgyhogy szerintem ez is elég kedvező deal a te szempontodból. (Igor szerintem túl sokat lát Bookerbe és túl keveset Andersonba. 😛 )
vassadi
Egyedül RB-poszton nem volt meg a tuti kezdőm, így ezt az egy licitet vettem komolyan. Már amennyire a capem engedte. Andersont ráadásul szeretem, így a 3 évre 2,75 millát jelentősen megemeltem, mert őt komolyan le akartam igazolni, így lett 3,5 milla 4 évre, bár ezek szerint 3-3,2 milla is elég lett volna 4 évre. Ennek ellenére így sem bánom, ez teljesen normális ár érte.

(Egyébként már az is megvolt, hogy esetleges 3. körre 5 évre 4 millát ajánlottam volna)

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jelentősen frissült a Chargers KeKi. Több új név is van a mozdítható játékosok között. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Háháháhááááááá! CJ is megvan. 😊
Soldados
Na itt viszont tulfizettel valakit 😊 (akar Ware-hez, akar a maradekhoz hasonlitom)
Igor
Viszont egy valid kezdő RB valóban kellett nekem. És ez az összeg még mindig nem észveszejtő. (Pl ha valami irreálisan lent van, az az RB tag-érték.)
Soldados
Neki bezzeg nem próba-szerencse jellegű ajánlatot adtál, én viszont igen... 😊 Én előztelek be, hangyányival magasabb átlagot ajánlottam neki, de csak három évre. Nem volt rá égető szükségem és jó RB-t a free agency későbbi részében vagy a draftról is könnyen szerezhetek, ezért elég visszafogott ajánlatot toltam elé, ennél többet is megért volna, úgyhogy szerintem ez is elég kedvező deal a te szempontodból. (Igor szerintem túl sokat lát Bookerbe és túl keveset Andersonba. 😛 )
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Háháháhááááááá! CJ is megvan. 😊
Soldados
Na itt viszont tulfizettel valakit 😊 (akar Ware-hez, akar a maradekhoz hasonlitom)
Igor
Viszont egy valid kezdő RB valóban kellett nekem. És ez az összeg még mindig nem észveszejtő. (Pl ha valami irreálisan lent van, az az RB tag-érték.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Háháháhááááááá! CJ is megvan. 😊
Soldados
Na itt viszont tulfizettel valakit 😊 (akar Ware-hez, akar a maradekhoz hasonlitom)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)