GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Austin és Martin is kapott ajánlatot @Igor.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Risky, de ha bejön akkor jo üzlet, jövőre eldől, ezert kapott 3 evest. Van hely, be tudtam vállalni.
gabtsi
Hátha van benne FANTázia... 😊 (Ha már empty, a szóviccek királya ezt kihagyta 😊 )
somoskovig
Ez most nagyot pufFANT 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Elnezest a kesesert, kb 15 perc es fent vannak a skillpozis 1. licitek eredmenyei is..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Risky, de ha bejön akkor jo üzlet, jövőre eldől, ezert kapott 3 evest. Van hely, be tudtam vállalni.
gabtsi
Hátha van benne FANTázia... 😊 (Ha már empty, a szóviccek királya ezt kihagyta 😊 )

több mint 7 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Risky, de ha bejön akkor jo üzlet, jövőre eldől, ezert kapott 3 evest. Van hely, be tudtam vállalni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Fant 😀
braxa88
kemény lóvé...hátha lesz valami belőle...nem volt meggyőző, de mégiscsak udfa...vagy a nem volt meggyőző, túl finom lenne? 😊
Klaci79
a hótszar jobb megfogalmazás
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Fant 😀
braxa88
kemény lóvé...hátha lesz valami belőle...nem volt meggyőző, de mégiscsak udfa...vagy a nem volt meggyőző, túl finom lenne? 😊
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Fant 😀
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
mert ugye a két draft egyszerre megoldhatógabokocka
Én is ezt a részt értem a legkevésbé, mintha 2 chatablak, megy 1 excel annyira nehéz lenne... ha valaki összerak egy Big Boardot, utána ez nem lehetne gond elvileg. Általában a tradelés miatt lassul be a dolog, vagy mert valaki elmegy tusolni/WC-re... de főleg az előbbi. De az is limitálva van ugye, és utána hirtelen mindig begyorsul a dolog...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
mondjuk kicsit gáznak érzem, hogy a másik liga miatt csúsztatni kell az évek óta hagyomány draft előtti vasárnapot. Kvázi ahogy látom szinte mindenkinek jó lenne a vasárnap, de a másik liga miatt, 6-8 ember kihagyja a draftot, amit gondolom várt és nem 1-2 éve aktív GM ebben a ligában... Ez a liga jóval régebbi múltra tekint vissza, mint a másik, ha valakinek alkalmazkodnia kellene, akkor az nem az itteni GM társadalom.
Remélem a commish jó döntést hoz.
Habi
Én vagyok a másik ligában is, de sajnos nem ez dönt, mert nem érdekelne a dolog. A trashtalk-ban úgyse vagyok aktív és meg jó is lenne nekem egyszerre letudni a kettőt. A kérdés csak az nálam, hogy legalább az egyiken részt tudok e venni. De természetesen igazodom a többséghez, eddig mindig többségi döntés volt. Sajnos a munkát nem tudom igazítani a drafthoz 😢
Klaci79
Ezzel nincs is gond, sztem ez teljes mértékben akceptálható.
Sztem jövőre hamarabb kell elkezdeni a szervezkedést, illetve a miért nem jó rész is kéne, mert ugye a két draft egyszerre megoldható, még ha csücskös is, míg családi vagy munkahelyi projekt mellett nehezen kivitelezhető a draft.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
mondjuk kicsit gáznak érzem, hogy a másik liga miatt csúsztatni kell az évek óta hagyomány draft előtti vasárnapot. Kvázi ahogy látom szinte mindenkinek jó lenne a vasárnap, de a másik liga miatt, 6-8 ember kihagyja a draftot, amit gondolom várt és nem 1-2 éve aktív GM ebben a ligában... Ez a liga jóval régebbi múltra tekint vissza, mint a másik, ha valakinek alkalmazkodnia kellene, akkor az nem az itteni GM társadalom.
Remélem a commish jó döntést hoz.
Habi
Én vagyok a másik ligában is, de sajnos nem ez dönt, mert nem érdekelne a dolog. A trashtalk-ban úgyse vagyok aktív és meg jó is lenne nekem egyszerre letudni a kettőt. A kérdés csak az nálam, hogy legalább az egyiken részt tudok e venni. De természetesen igazodom a többséghez, eddig mindig többségi döntés volt. Sajnos a munkát nem tudom igazítani a drafthoz 😢
több mint 7 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Én csak holnap tudok válaszolni, köszi a türelmet.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
@Döme dobtam egy uzenetet kerlek nezd majd meg...

Elore szolok, valoszinuleg csak fel 10 es 10 kozott tudok majd elso koros eredmenyt hirdetni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Gyorsan 2x átszámoltam a szavazás eredményét másik liga GM-jeinek szavazatait kihagyva és 14-13 az eredmény a vasárnap javára, 9 érintett ember szavazott a másik ligából (közülük kettejükről tudom biztosan h a vasárnap tuti nem jó nekik). Remélem, hogy nem számoltam el.
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
mondjuk kicsit gáznak érzem, hogy a másik liga miatt csúsztatni kell az évek óta hagyomány draft előtti vasárnapot. Kvázi ahogy látom szinte mindenkinek jó lenne a vasárnap, de a másik liga miatt, 6-8 ember kihagyja a draftot, amit gondolom várt és nem 1-2 éve aktív GM ebben a ligában... Ez a liga jóval régebbi múltra tekint vissza, mint a másik, ha valakinek alkalmazkodnia kellene, akkor az nem az itteni GM társadalom.
Remélem a commish jó döntést hoz.


JT Daniels fan
több mint 7 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Akik nem szavaztak még:
@Ork
@kristof
@BaltimoreDefense
@Rataxes
@toam
@adam8

Illetve vassadi sem, de gondolom neki megfelel mindegyik nap, mivel ő hozta létre a szavazást.
Beki
én is tudok alkalmazkodni, ha kell
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Akik nem szavaztak még:
@Ork
@kristof
@BaltimoreDefense
@Rataxes
@toam
@adam8

Illetve vassadi sem, de gondolom neki megfelel mindegyik nap, mivel ő hozta létre a szavazást.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Úgy látom hétfő lesz.. jó lenne egy hivatalos időpontot mondani majd (legkésőbb keddig/szerdáig, ha nem túl nagy kérés), és akkor megpróbálom (még egyszer) átszervezni a programomat.....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
RB, TE, WR - Igor
Edge, S - Farky
OL, CB - empty
interior DL, LB, QB - somos
empty taxi
@Igor @Farky @somoskovig Ez a beosztás lesz, ha mindegyikőtöknek megfelel.
vassadi
Okey

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
RB, TE, WR - Igor
Edge, S - Farky
OL, CB - empty
interior DL, LB, QB - somos
empty taxi
@Igor @Farky @somoskovig Ez a beosztás lesz, ha mindegyikőtöknek megfelel.
vassadi
Persze.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
RB, TE, WR - Igor
Edge, S - Farky
OL, CB - empty
interior DL, LB, QB - somos
empty taxi
@Igor @Farky @somoskovig Ez a beosztás lesz, ha mindegyikőtöknek megfelel.
vassadi
Nekem megfelel.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
RB, TE, WR - Igor
Edge, S - Farky
OL, CB - empty
interior DL, LB, QB - somos
empty taxi
@Igor @Farky @somoskovig Ez a beosztás lesz, ha mindegyikőtöknek megfelel.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Mondjuk viszont ha korábban az lett mondva, hogy hétvége, és nem meló meg egyéb magánéletbeli dolgok miatt nem jó a vasárnap, az nem korrekt...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Amúgy ha már így kiegészítettük, sztem a kedd szerda is felmerülhet, csak hogy tovább bonyolítsam a helyzetett, hátha lenne olyan nap, ami mindenkinek (Igor és Klaci) jó 😀
gabokocka
Ááá kiderülne, hogy Igor eltolta a hétfői dolgait keddre és szerdára szétosztva direkt. 😀
Beki
Igen, a kedd/szerda se jó... ez van, sajnálom. Próbáltam mindent úgy pakolni, hogy a hétvége és a draft éjjele szabad legyen... tudom, én vagyok a hülye hogy előre terveztem, és hetekkel ezelőtt megkérdeztem, hogy a draft előtti hétvégén lesz-e a dolog.... amire annyi volt a válasz, hogy természetesen/miért ne/mindig akkor van.
Ehhez képest most már keddről, meg szerdáról beszélünk..

Be lehet tenni az egész kibaszott áprilist is dudliba akkor már.... aztán amit megszavaz a tömeg, azt megpróbálom valahogy megoldani, ha meg nem megy, küldök listát, kifejezetten részletes utasításokkal.
Rajtam ne múljék semmi.

Kíváncsiságból, kik azok a GM-ek/hányan vannak akiket érintene a két liga átfedése? (csak mert érdekes módon a vasárnap pl. még mindig népszerűbb jelenleg mint a szombat.)
Igor
9en vagyunk de a személyiségi jogokra hivatkozva többet nem árulhatok el. ☺
alatriste
Engem baromira nem érdekel, hogy ki kivel veszett össze korábban, az effélé dráma hidegen hagy.... azért kérdeztem, h lássam mekkora ez a kisebbség, de a 9 fő sajnos pont elég szignifikáns ahhoz, hogy simán eldöntse a dolgot, és a hétfő jöjjön ki győztesnek.. mert úgysem lesz 9 olyan ember a maradék 23-ból, akinek a vasárnap jó, a hétfő meg nem.

De abban is biztos vagyok, hogy ha levennénk a duplázó GM-ek szavazatait, akkor meg toronymagasan a vasárnap nyerne... úgyhogy, engedtessék meg nekem némi keserűség, ha már ily módon, a duplázók miatt csesződik el a dolog...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 816 — Nega Scott
Pugh után azt hittem, Johnson drágább lesz azért.