GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Mikor a Vontae Davis - AJ Bouye - Gareon Conley CB sorra is azt írtam, hogy nem lett annyira rossz, nos előbbit kitette a Colts, utóbbi IR-en egy sérüléssel tarkított rookie szezon után + Lattimore egy picckel előttem ment ki és a feltrade nem jött érte össze. 😀

Jövőre idei cap space-l nézve ~31M hely lesz a sapka alatt, de Norwell és Bouye szerződése lejár.
Beki
De látod, hogy Bouyet milyen jó áron szerezted meg tőlem 😊 Én mondtam, hogy jó lesz...ócsó vót 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Hát a draft után azt hittem, hogy azért nem lett annyira borzalmas amit offseason alatt csináltam, de kezd egyre aggasztóbb lenni a helyzet. 😀
Offenseben kb Wentz tartja a lelket, WR sor sem lenne annyira rossz, ha Flakon jó szezont tolna és Maclin gyűjtené a yardokat. 😀
Az már most látszik, hogy LT nagy need lesz és TE is kellhet akár.

DT-ben Fairley sajnos kiesett a szezonra (remélem h a karrierje nem ért véget), de Tomlinson átveheti a helyét. DE poszt sem acélos, az LB sort meg hagyjuk is. 😀
Mikor a Vontae Davis - AJ Bouye - Gareon Conley CB sorra is azt írtam, hogy nem lett annyira rossz, nos előbbit kitette a Colts, utóbbi IR-en egy sérüléssel tarkított rookie szezon után + Lattimore egy picckel előttem ment ki és a feltrade nem jött érte össze. 😀

Jövőre idei cap space-l nézve ~31M hely lesz a sapka alatt, de Norwell és Bouye szerződése lejár.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen, a szezon előtt ez jó elgondolásnak tűnt, viszont jelenleg úgy tűnik, nem nagyon lesz normális szélső elkapód, Wallace sztem végére ért az útnak, Bryant boom or bust, Beasley pedig egy jó slot elkapó, de szélen nem fogja megváltani a világot. Nyilván Funchess se biztos, hogy stabil no1 elkapó lesz, de ebből a mezőnyből ő tűnik a legmegbízhatóbb tippnek ráadásul még újonc szerződése van.
gabokocka
Funchess a Rivers-trédben ment el, önmagában nem volt cél az ő eltrédelése. Nyilván most ő festene a legjobban szélsőként, de akkora veszteségnek most sem érzem, olyan produktivitású WR-t, mint ő, azért könnyű leakasztani.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hány embernél hiányzik rendes DC?
alatriste
a lent említett 8 csapatnál tuti, de még lehet van 1-2
Löfli
7végén szerintem rendbe tudok DCt csinálni nekik ha más nem csinálja addig.
Ha igen akkor PM-ben irjon rám majd kérem, hogy hogy osszuk meg a melót egymás között.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hány embernél hiányzik rendes DC?
alatriste
a lent említett 8 csapatnál tuti, de még lehet van 1-2


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hány embernél hiányzik rendes DC?


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Igen, a szezon előtt ez jó elgondolásnak tűnt, viszont jelenleg úgy tűnik, nem nagyon lesz normális szélső elkapód, Wallace sztem végére ért az útnak, Bryant boom or bust, Beasley pedig egy jó slot elkapó, de szélen nem fogja megváltani a világot. Nyilván Funchess se biztos, hogy stabil no1 elkapó lesz, de ebből a mezőnyből ő tűnik a legmegbízhatóbb tippnek ráadásul még újonc szerződése van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Funchess spórolt nekem egy 5. kört. 😊 Illetve Covington miatt is 2019-ből már csak a 3. köröm van veszélyben, nem a 2. 😊
Soldados
Mondjuk Funchessen kicsit korai volt túladnod, kb a legjobb elkapód lenne 😊
gabokocka
Funchess sem kiemelkedő. Mondjuk legalább fiatal. Beasley, Wallace tavaly nagy szezont tolt, Bryant visszatért és képességekben fantasztikus, előbb-utóbb vki, vhol ki fogja ezt használni, továbbá Ertz-Kelce TE-páros mellé feleslegesnek éreztem egy 4. átlagos/jó WR-t.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
valahogy sikerült elbasznom az egész mentést, szóval most megvárom amíg mindenkinek lesz rendes depth chartja és 53-as kerete...

valami kommiszárt elő kéne keríteni, hogy rendbe rakja a csapatokat


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Funchess spórolt nekem egy 5. kört. 😊 Illetve Covington miatt is 2019-ből már csak a 3. köröm van veszélyben, nem a 2. 😊
Soldados
Mondjuk Funchessen kicsit korai volt túladnod, kb a legjobb elkapód lenne 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Akinek van pff előfizuja írjon már rám kérem privben. 1 játékos helyezése érdekelne (trade záradék volt 1 játékos év végi pff helyezése).


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Funchess spórolt nekem egy 5. kört. 😊 Illetve Covington miatt is 2019-ből már csak a 3. köröm van veszélyben, nem a 2. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Bryan Anger a Jets és a Jaguars rosteren is ott van, majd meccseljétek le, hogy amúgy kié.
Löfli
Elvileg FA-n kapott tőlem egy vaskos szerződést. 😀
Evidence:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Hivatalos közlemények - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na végre van időm rendesen foglalkozni a rosterrel, két hét múlva meglesz, utána majd a ratingekkel segítsetek.

kész: Bears, Broncos, Browns, Bucs, Cardinals, Chargers, Chiefs, Colts, Cowboys, Dolphins, 49ers, Giants, Jaguars, Jets, Panthers, Patriots, Ravens, Redskins, Saints

commishnak rendbe kéne tenni: Bills, Bengals, Eagles, Falcons, Lions, Packers, Raiders, Rams

Bryan Anger a Jets és a Jaguars rosteren is ott van, majd meccseljétek le, hogy amúgy kié.

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kelvin Benjamin egy 3. és egy 7. körért?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Dareus sem egy hatodik körért 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mielőtt valakinek az eszébe jutna: Ajayi nem eladó 4. körért 😀
empty taxi
Még jó, a fene se fizetne annyit egy futóért! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mielőtt valakinek az eszébe jutna: Ajayi nem eladó 4. körért 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mi lesz idén a simmel? Össze tud jönni valahogy madden, vagy alternativ utat kell találni?
alatriste
Azt hiszem kristof írta korábban, hogy megcsinálja a Madden-rostert.
Soldados
én csinálom, de nem tudom mikorra lesz kész
Löfli
Nem sürget senki. Van időd. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mi lesz idén a simmel? Össze tud jönni valahogy madden, vagy alternativ utat kell találni?
alatriste
Azt hiszem kristof írta korábban, hogy megcsinálja a Madden-rostert.
Soldados
én csinálom, de nem tudom mikorra lesz kész


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mi lesz idén a simmel? Össze tud jönni valahogy madden, vagy alternativ utat kell találni?
alatriste
Azt hiszem kristof írta korábban, hogy megcsinálja a Madden-rostert.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mi lesz idén a simmel? Össze tud jönni valahogy madden, vagy alternativ utat kell találni?


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Na elvileg nálam az a roster, amit most a DC-be betettem, remélem stimmel, ha nem, akkor ki kell derítenem mi a hiba.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Elozore semmi?

Meg 3-4 napig vagyok netkozelben, de utana 2-3 hetig teljesen eltunok.. ertsd teljesen, zero net.

Ha nem irtok semmit, penteken kivagok 4 embert es csa. Meg egy rovid updatet tolok esetleg....
Igor
Ne rúgjál ki senkit 😉
Klaci79
Inkább rúgj be 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Elozore semmi?

Meg 3-4 napig vagyok netkozelben, de utana 2-3 hetig teljesen eltunok.. ertsd teljesen, zero net.

Ha nem irtok semmit, penteken kivagok 4 embert es csa. Meg egy rovid updatet tolok esetleg....
Igor
Ne rúgjál ki senkit 😉