GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
ha valaki vállalja, hogy az inaktív csapatok rosterét feltölti h meglegyen minden poszt minimum (PS nélkül) akkor a hétvégén megpróbálom összehozni a madden rostert, utána közzéteszem, hogy még az értékeken lehessen változtatni, ha valami nagy faszság lenne benne. Utána gyorsan letoljuk a simet és SB után mehetnénk is.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
simre nincs semmi esély, vagy nincs rá esély rövid távon?
vagy miben tudnék segíteni mondjuk, mert van időm, de maddenem az nincsen?
Klaci79
Töltsd le az utolsó Pc-s maddent (asszem 08-as), aktualizált az alaprostert 2017-re, majd ebből a roster fájlból kéne létrehozni az itteni csapatok rosterét.

Aki ért hozzá, az erősítsen meg benne, hogy erről volna szó 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
simre nincs semmi esély, vagy nincs rá esély rövid távon?
vagy miben tudnék segíteni mondjuk, mert van időm, de maddenem az nincsen?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Kéne ötletelni, hogy akkor mi legyen, mert draft sorrend nélkül nehéz lesz folytatni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 653 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Annyit tennék hozzá, hogy mindenki 31 csapatos PR-t írjon, saját csapatot kihagyva, valamint a legmagasabb és a legalacsonyabb helyezést kivesszük, és így átlagolunk.

Bármi egyéb ötlet?
gabokocka
Szerintem teljesen esélytelen. Ehhez minden csapat rosterét, minden posztot összekéne hasonlítani. Ha egy normális rangsort akarok összehozni, akkor ez több óra munka.

braxa88
Ezzel sajnos tökéletesen egyet kell, hogy értsek. A család és meló- amiből annyi van most, hogy belefulladok - esélytelen, hogy meg tudjam csinálni.

" class="embed">
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Annyit tennék hozzá, hogy mindenki 31 csapatos PR-t írjon, saját csapatot kihagyva, valamint a legmagasabb és a legalacsonyabb helyezést kivesszük, és így átlagolunk.

Bármi egyéb ötlet?
gabokocka
Szerintem teljesen esélytelen. Ehhez minden csapat rosterét, minden posztot összekéne hasonlítani. Ha egy normális rangsort akarok összehozni, akkor ez több óra munka.
32 GMből kb 4-5 csinálná meg. Mondjuk ez is jobb mint a semmi, vagy a sorsolás.

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Annyit tennék hozzá, hogy mindenki 31 csapatos PR-t írjon, saját csapatot kihagyva, valamint a legmagasabb és a legalacsonyabb helyezést kivesszük, és így átlagolunk.

Bármi egyéb ötlet?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Mindenki ír egy PR-t indoklás nélkül és átlagolunk.

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 266 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hogy lesz a draftsorrend? Lesz sim, sorsolunk, PR, egyéb ötlet?
gabokocka
Hát Löfli asszem végzett a rosterrel, de DC-ket kellene még véglegesíteni sok helyen. Perpill sztem a sim kb z egyetlen esély tekintve, hogy közel az offseason kezdete.

Plusz fel kell mérni, hogy minden GM marad-e kövi szezonra.
Beki
Az utóbbit már most el lehet kezdeni. Mehet a körkérdés, akár segítek szétküldeni is.
A DC-ken mit kell még módosítani, pontosítani? Ebben is talán segíthetek, de illene mindenkinek rászánni azt az 5-10 percet.
Chargers LT
Nem tudom pontosan mi a gond, de van ilyen is Löflitől:
"valahogy sikerült elbasznom az egész mentést, szóval most megvárom amíg mindenkinek lesz rendes depth chartja és 53-as kerete...

valami kommiszárt elő kéne keríteni, hogy rendbe rakja a csapatokat "
Beki
amíg volt rá időm, akkor is sikerült elbaszni a rostert, most viszont már időm sincs rá. azt hittem könnyebben meg lehet oldani... ha van más ötlet a draftsorrend megállapítására, hallgatom


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
WSH Redskins adja:
- (2017) 1/29 + 3/29 + 2018/1 + 2018/2 + Nevin Lawson CB

IND Colts adja:
- Dakota Prescott QB
Chargers LT
Én is segítek:
Dakota ratingje 86.6 lett, így a kiemelt rész érvényesült, a Colts idei 3. köre jön a fővárosba.
Chargers LT
Az idei szezont elnézve, ebben benne van egy alapos lehúzás azért. 😀
adam8
Így, hogy visszajön egy 3. kör, szerintem kb. árában van. És "könnyen" adhattam meg ezt tavaly, Tyrodért kaptam 1. kört, és volt pluszban.
Dak nem lett rossz, nem adott el millió labdát hirtelen, futott 350+ yardot, 6 TD-t, nála ez is játszik. Az elkapói rohadt sokat droppoltak, Zeke is kiesett. Persze ez nem menti fel, tény, visszaesett, de volt honnan. Idén már tudták elemezni...biztos vagyok benne, hogy jövőre jobb lesz. De biztos Fr. QB, és ez a lényeg. Jobb, mintha elszórtam volna Lynchre, majd Kizerre, meg "barátaira" az 1.köreimet, és nem lenne jövőm. 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Tehát akkor szóval...😊

WSH Redskins adja:
- (2017) 1/29 + 3/29 + 2018/1 + 2018/2 + Nevin Lawson CB

IND Colts adja:
- Dakota Prescott QB

*Kondíciók:
- Ha Prescott a 2017-es IRL szezonban CE (Carrier Ending) sérülést szenved, a 2018-as 1. kör visszakerül a Redskinshez, ÉS a Colts 2018/3 pickje is a Redskinsé.
- Ha Prescott a 2017-es IRL alapszakaszban nem éri el átlagban 16 meccs alatt a 95-ös QB ratinget, a Colts 2018/3 pickje a Redskinsé.
- Ha Prescott a 2017-es IRL alapszakaszban nem éri el átlagban 16 meccs alatt a 85-ös QB ratinget, a 2018-as 1. kör visszakerül a Redskinshez.
- Ha Prescott a 2017-es IRL alapszakaszban nem kezd legalább 12 meccsen, a Colts 2018/3 pickje a Redskinsé.
Chargers LT
Én is segítek:
Dakota ratingje 86.6 lett, így a kiemelt rész érvényesült, a Colts idei 3. köre jön a fővárosba.
Chargers LT
Az idei szezont elnézve, ebben benne van egy alapos lehúzás azért. 😀

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Hogy lesz a draftsorrend? Lesz sim, sorsolunk, PR, egyéb ötlet?
gabokocka
Hát Löfli asszem végzett a rosterrel, de DC-ket kellene még véglegesíteni sok helyen. Perpill sztem a sim kb z egyetlen esély tekintve, hogy közel az offseason kezdete.

Plusz fel kell mérni, hogy minden GM marad-e kövi szezonra.
Beki
Az utóbbit már most el lehet kezdeni. Mehet a körkérdés, akár segítek szétküldeni is.
A DC-ken mit kell még módosítani, pontosítani? Ebben is talán segíthetek, de illene mindenkinek rászánni azt az 5-10 percet.
Chargers LT
Nem tudom pontosan mi a gond, de van ilyen is Löflitől:
"valahogy sikerült elbasznom az egész mentést, szóval most megvárom amíg mindenkinek lesz rendes depth chartja és 53-as kerete...

valami kommiszárt elő kéne keríteni, hogy rendbe rakja a csapatokat "
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Hogy lesz a draftsorrend? Lesz sim, sorsolunk, PR, egyéb ötlet?
gabokocka
Hát Löfli asszem végzett a rosterrel, de DC-ket kellene még véglegesíteni sok helyen. Perpill sztem a sim kb z egyetlen esély tekintve, hogy közel az offseason kezdete.

Plusz fel kell mérni, hogy minden GM marad-e kövi szezonra.
Beki
Az utóbbit már most el lehet kezdeni. Mehet a körkérdés, akár segítek szétküldeni is.
A DC-ken mit kell még módosítani, pontosítani? Ebben is talán segíthetek, de illene mindenkinek rászánni azt az 5-10 percet.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Hogy lesz a draftsorrend? Lesz sim, sorsolunk, PR, egyéb ötlet?
gabokocka
Hát Löfli asszem végzett a rosterrel, de DC-ket kellene még véglegesíteni sok helyen. Perpill sztem a sim kb z egyetlen esély tekintve, hogy közel az offseason kezdete.

Plusz fel kell mérni, hogy minden GM marad-e kövi szezonra.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Hogy lesz a draftsorrend? Lesz sim, sorsolunk, PR, egyéb ötlet?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Cardinals adja:
Andrew Norwell G - RFA

Jets adja:
3/2
18/R3 Jets*

*Kondíció:
18/R3 Jets helyett 18/R2 Jets, ha Norwell 18ban PFF top8 G lesz.
Beki
Norwell a 3. G lett, így R2 jön a sivatagba.
alatriste
2. kör még hagyján, de még meg is kell fizetnem rendesen. 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Na kezdhetnénk magunkkal valamit. Aztán valaki simeljen egyet két ünnep között a fa mellett 😊
Chargers LT
Előbb, ha jól emlékszem 8 csapathoz DC kell, utána Löfli püföl a Madden rosteren és jöhet a sim. 😊
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Még nem végleges, így nem Ke-Kíbe írom, de előreláthatólag eladó lesz:
QB Drew Brees (Hohohóó...elit QB a fa alá meghírdetve) - Taggel
- akinek csak egy faja QB hiányzik, harapjon rája 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Na kezdhetnénk magunkkal valamit. Aztán valaki simeljen egyet két ünnep között a fa mellett 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nálam kb csak az a kérdéses, hogy 2. vagy 3. kör megy Norwell trade keretein belül. 😀
Beki
Jelenlen a 3., de Norwell most a 9. G, szóval szorosan ott van, hogy top8 legyen. Drukkolok neki 😄


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nálam kb csak az a kérdéses, hogy 2. vagy 3. kör megy Norwell trade keretein belül. 😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Ahogy látom, már kapok egy 6. kört 2018ra (PIT), és, ha kicsit is visszaesik Prescott, ami esélyes, akkor egy 3. kört Indyből...jól jön majd a sok pick 😊 Erős a Redskins roster, de van pár idősödő playa
Chargers LT
A PIT már biztos...a visszavonulással megpecsételődött 😊
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Ahogy látom, már kapok egy 6. kört 2018ra (PIT), és, ha kicsit is visszaesik Prescott, ami esélyes, akkor egy 3. kört Indyből...jól jön majd a sok pick 😊 Erős a Redskins roster, de van pár idősödő playa

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Mikor a Vontae Davis - AJ Bouye - Gareon Conley CB sorra is azt írtam, hogy nem lett annyira rossz, nos előbbit kitette a Colts, utóbbi IR-en egy sérüléssel tarkított rookie szezon után + Lattimore egy picckel előttem ment ki és a feltrade nem jött érte össze. 😀

Jövőre idei cap space-l nézve ~31M hely lesz a sapka alatt, de Norwell és Bouye szerződése lejár.
Beki
De látod, hogy Bouyet milyen jó áron szerezted meg tőlem 😊 Én mondtam, hogy jó lesz...ócsó vót 😀
Chargers LT
Meg is kell tartani valahogy. 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Mikor a Vontae Davis - AJ Bouye - Gareon Conley CB sorra is azt írtam, hogy nem lett annyira rossz, nos előbbit kitette a Colts, utóbbi IR-en egy sérüléssel tarkított rookie szezon után + Lattimore egy picckel előttem ment ki és a feltrade nem jött érte össze. 😀

Jövőre idei cap space-l nézve ~31M hely lesz a sapka alatt, de Norwell és Bouye szerződése lejár.
Beki
De látod, hogy Bouyet milyen jó áron szerezted meg tőlem 😊 Én mondtam, hogy jó lesz...ócsó vót 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀