GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Nos, helyzet?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Annyit, mint tavaly, en is tudok vállalni

több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Én is tudok segíteni, de egyedül én sem vállalnám el.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Ja, admin jogon akartam adni Igornak, nem sikerült, nem tudom hogy kell, megpróbálok utánajárni

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Gaboval egyetértve szívesen csatlakozok egy hármashoz, nekem lesz időm (akár melóban is 😀 ) bármire. Természetesen adminisztrációs jogom nincs, de több emberrel ez nem gond, ha másnak van.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Esetleg 3-4-5 ember is lehet együtt, ha senkinek nincs annyi ideje, hogy ezzel foglalkozzon május végéig, mert ez azért sok idő. Páratlan számú ember jó lenne, mert vitás kérdésekben akkor biztos lenne döntés. Így szét lehetne osztani a feladatokat. Nekem egyedül tutira nem fér bele, de vmi részfeladatot esetleg vihetek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Január végén már az új szezon cap limitjét, franchise tag összegeit, stb. is ki kell hirdetni, lassan ez is esedékes. Ehhez viszont előbb kell egy új conmish... A szervezésben tudok majd segíteni, de az adminisztráció nem fér bele, úgyhogy mindenképpen kell új ember a posztra. Van jelentkező?
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Miért nem szarjuk telibe hiányos csapatokat? A simelő töltse fel a csapatokat aljajátékosokkal oszt csapassuk 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Nem tudom hogy állnak azok, akik próbálják azt a pár csapatot helyrepofozni, hogy sim képes állapotban legyenek, de tavaly ilyenkor kezdtünk el kb. simelni, és záros időn belül most is el kellene kezdeni.
Ha Igor végzett a pár hiányzóval, akkor jó esetben Farky tud kezdeni. (?)

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Megfelelő ajánlat esetén AJ Bouye CB fr tag mellett mozdítható.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Viszont az új posztminimum, amiket Farky beírt, azt kb senki nem teljesíti.. 10 OL ember szinte sehol nincs rosteren, szóval hacsak nem duplázunk embereket a DC-ben, akkor az egészből nem lesz semmi.

Mondjuk nekem nincs Maddenem, nem értek hozzá, szóval nem tudom korábban, ez hogy lett meg oldva.. de ugye az elmúlt években már csak 8-cal mentünk. Ádi vagy épp aki szimulálta, az megírhatná, hogy oldotta meg, de korábbi években ezzel nem volt gond.
Igor
van olyan mod, ahova elég a 8 OL, azt kell letöltenie annak, aki csinálja a simet. nekem pl le van töltve 😀
Löfli
Oké, akkor egyelőre marad a 8 OL-t , feltöltöm a maradék hiányzókat, és onnantól akkor, aki(k) szimulálnak, majd megpróbálják ezt leboltolni, hogy megy-e..
Igor
Nincs szükség modra, nálam se volt anno amikor simeltem, gond nélkül megy 8 OL-lel is. A Madden igazából addig nem reklamál, amíg a kezdő posztokra megvannak az emberek. Azért vittem le anno nyolcra a minimumot, hogy OT, OG, és C poszton is legyen legalább egy backup, és IRL is nyolcnál kezdődik a minimum, kétlem, hogy ment már neki csapat hét offensive linemannel a szezonnak. Lényeg a lényeg, nyolc OL-lel is gond nélkül lehet simelni.

A claimelés hogy zajlik? Azt azért nem egészen tartanám fairnek, hogy aki nem rakta össze rendesen a csapatát az előző szezon végére, az most a 2017-es történéseinek ismeretében kedvére válogathat az elérhető játékosok között. Legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy a simhez mindenki válogathat magának játékosokat a hiányzó helyekre, annak nincs nagy jelentősége, elvégre csak pár emberről van szó, meg aztán a Madden úgyis alkot, viszont a következő GM szezont mindenki azzal a kerettel kezdi, amelyikkel az előző idényt befejezte.

Szóval akkor a trade-ek adminisztrálása van még vissza, illetve Ork helyére kell új GM és az se biztos, de egyébként semmi akadálya annak, hogy menetrend szerint induljon az új GM szezon?
vassadi
Vmi olyasmi volt a javaslat, hogy kapjanak azok közül embert olyan posztra, ahol nincs meg a létminimum, akik IRL most írtak alá reserve/future contractot, és nálunk nincs csapatuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 148
Igaza van Kristofnak, en vettem at a Bengalst meg draft elott.

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Viszont az új posztminimum, amiket Farky beírt, azt kb senki nem teljesíti.. 10 OL ember szinte sehol nincs rosteren, szóval hacsak nem duplázunk embereket a DC-ben, akkor az egészből nem lesz semmi.

Mondjuk nekem nincs Maddenem, nem értek hozzá, szóval nem tudom korábban, ez hogy lett meg oldva.. de ugye az elmúlt években már csak 8-cal mentünk. Ádi vagy épp aki szimulálta, az megírhatná, hogy oldotta meg, de korábbi években ezzel nem volt gond.
Igor
van olyan mod, ahova elég a 8 OL, azt kell letöltenie annak, aki csinálja a simet. nekem pl le van töltve 😀
Löfli
Oké, akkor egyelőre marad a 8 OL-t , feltöltöm a maradék hiányzókat, és onnantól akkor, aki(k) szimulálnak, majd megpróbálják ezt leboltolni, hogy megy-e..
Igor
Nincs szükség modra, nálam se volt anno amikor simeltem, gond nélkül megy 8 OL-lel is. A Madden igazából addig nem reklamál, amíg a kezdő posztokra megvannak az emberek. Azért vittem le anno nyolcra a minimumot, hogy OT, OG, és C poszton is legyen legalább egy backup, és IRL is nyolcnál kezdődik a minimum, kétlem, hogy ment már neki csapat hét offensive linemannel a szezonnak. Lényeg a lényeg, nyolc OL-lel is gond nélkül lehet simelni.

A claimelés hogy zajlik? Azt azért nem egészen tartanám fairnek, hogy aki nem rakta össze rendesen a csapatát az előző szezon végére, az most a 2017-es történéseinek ismeretében kedvére válogathat az elérhető játékosok között. Legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy a simhez mindenki válogathat magának játékosokat a hiányzó helyekre, annak nincs nagy jelentősége, elvégre csak pár emberről van szó, meg aztán a Madden úgyis alkot, viszont a következő GM szezont mindenki azzal a kerettel kezdi, amelyikkel az előző idényt befejezte.

Szóval akkor a trade-ek adminisztrálása van még vissza, illetve Ork helyére kell új GM és az se biztos, de egyébként semmi akadálya annak, hogy menetrend szerint induljon az új GM szezon?
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Ork kiszállt, nem?
gabokocka
Az egy dolog, de amíg a GM listában/spreadsheetben is az ő neve van, jobb híján nem tudtam mást írni oda... így legalább látjuk a helyzetet, hol kell új GM-et keresni..
Igor
Most melóból le van tiltva, de úgy rémlik @dankodavid lett Ork helyén a Bengals GM.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Viszont az új posztminimum, amiket Farky beírt, azt kb senki nem teljesíti.. 10 OL ember szinte sehol nincs rosteren, szóval hacsak nem duplázunk embereket a DC-ben, akkor az egészből nem lesz semmi.

Mondjuk nekem nincs Maddenem, nem értek hozzá, szóval nem tudom korábban, ez hogy lett meg oldva.. de ugye az elmúlt években már csak 8-cal mentünk. Ádi vagy épp aki szimulálta, az megírhatná, hogy oldotta meg, de korábbi években ezzel nem volt gond.
Igor
van olyan mod, ahova elég a 8 OL, azt kell letöltenie annak, aki csinálja a simet. nekem pl le van töltve 😀
Löfli
Oké, akkor egyelőre marad a 8 OL-t , feltöltöm a maradék hiányzókat, és onnantól akkor, aki(k) szimulálnak, majd megpróbálják ezt leboltolni, hogy megy-e..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ork kiszállt, nem?
gabokocka
Az egy dolog, de amíg a GM listában/spreadsheetben is az ő neve van, jobb híján nem tudtam mást írni oda... így legalább látjuk a helyzetet, hol kell új GM-et keresni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Viszont az új posztminimum, amiket Farky beírt, azt kb senki nem teljesíti.. 10 OL ember szinte sehol nincs rosteren, szóval hacsak nem duplázunk embereket a DC-ben, akkor az egészből nem lesz semmi.

Mondjuk nekem nincs Maddenem, nem értek hozzá, szóval nem tudom korábban, ez hogy lett meg oldva.. de ugye az elmúlt években már csak 8-cal mentünk. Ádi vagy épp aki szimulálta, az megírhatná, hogy oldotta meg, de korábbi években ezzel nem volt gond.
Igor
van olyan mod, ahova elég a 8 OL, azt kell letöltenie annak, aki csinálja a simet. nekem pl le van töltve 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Valaki összefoglalná pár mondatban, hogy milyen munkálatok zajlanak adminisztráció, sim terén, stb.? Igyekszem felzárkózni.
vassadi
A legtöbb dolgot adminisztráltuk (somos vagy jómagam), ált. egy hsz jelzi hogy az adott pontig mi lett bekönyvelve. DC-t is írt a legtöbb csapat, a legtöbb helyen jól állunk (kivéve, ha 10 OL ember kell..)

Ahol szerintem pici elmaradás lehet, az a tradek átvezetése.. ezt megnézem majd még ma, és beírom/megírom hog áll a helyzet, de amit biztosan nem tudtam bekönyvelni az a 18/19-es pickek mozgatása, mert nincs admin jogom hsz-t szerkeszteni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Ork kiszállt, nem?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elvileg Igor jelezte, hogy ő ezt megcsinálja, nem tudom azóta mi történt.
gabokocka
Beírtam ide a csapatokat, és jeleztem hogy akinek 1-2 ember hiánya van, az claimelhet/töltheti magának... de szívesen feltöltöm én is, a két lyukas csapatot mindenképp megcsináltam... de vártam arra az 5-6 csapatra, akik aktívabbak voltak.

Itt a lista még egyszer, 24 órát adok még a többieknek, ha nem, holnap este beírom hogy melyik csapatba ki került még be.

Hiányos rosterek - létszámok és posztminimumok alapján
(2 QB, 3 HB, 4 WR, 2 TE, 8 OL, 4 DE, 3 DT, 6 LB, 4 CB, 4 S, 1 K, 1 P, 1 LS)

@sevarafa
Bills - 2 HB, 3 LB, 1 LS (ezzel 53) + min 2 flex player (55)

@Klaci89
Steelers - 1 DT

@Ork
Bengals - 1 S (ha 2 RB + 1 FB elég, akkor megvan a 3 HB)

@vassadi
Texans - 1 QB, 1 S, 1 K

@gabtsi
Eagles - 1 QB, 1 WR, 1 TE, 1 LB, 2 S, 1 P, 1 LS (ezzel 50) + min 5 flex player (55)

@DeSean
Packers - 1 LS

@MarioAna
Lions - 1 S

@adam8
Rams - 1 G, 2 S

Viszont az új posztminimum, amiket Farky beírt, azt kb senki nem teljesíti.. 10 OL ember szinte sehol nincs rosteren, szóval hacsak nem duplázunk embereket a DC-ben, akkor az egészből nem lesz semmi.

Mondjuk nekem nincs Maddenem, nem értek hozzá, szóval nem tudom korábban, ez hogy lett meg oldva.. de ugye az elmúlt években már csak 8-cal mentünk. Ádi vagy épp aki szimulálta, az megírhatná, hogy oldotta meg, de korábbi években ezzel nem volt gond.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
alatriste, ez a defense ez mi?! 😀
szépmunka, grat!
braxa88
De úgy érzem jól halad a fejlődés.
alatriste
Szerintem Staffordra semmi szükség...
Péterember bizonyította idén, hogy tud complete passzt adni. Elit!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Elvileg Igor jelezte, hogy ő ezt megcsinálja, nem tudom azóta mi történt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
egyelőre van 2-3 csapat ahol a min. játékos sincs meg a roster xls-ben. Utána meg kéne nézni, hogy a madden posztminimumoknak megfelel-e minden csapat (tuti nem) és utána megcsinálom a rostert.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Valaki összefoglalná pár mondatban, hogy milyen munkálatok zajlanak adminisztráció, sim terén, stb.? Igyekszem felzárkózni.
több mint 6 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Nem tudom hogy állnak a rosterek és a sim, de ha tudok segíteni valamiben szóljatok nyugodtan, segítek szívesen!