GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
Rajna Tennessee Titans 7 816 — Nega Scott
Nashville-ben is kész vagyunk.

több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Megvagyok én is.
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Elvileg a Rams is megvan.
adam8
PS-ben mondjuk van egy visszavonult játékosod. 😛 | Lotulelei |
vassadi
Na mik vannak, megérte a hetedik kort 😀 köszi, intezkedek 😊

több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 083 — Patriots GM
Lions is ready
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Elvileg a Rams is megvan.
adam8
PS-ben mondjuk van egy visszavonult játékosod. 😛 | Lotulelei |
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
FA listát nézegetve UDFA-k után észrevettem, hogy WR Rishard Matthews a listán van, de régen szerződtettem már. Kéretik kivenni, thx
Chargers LT
elég rég frissítettem már, majd keretzárás után azt is megpróbálom megcsinálni 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
FA listát nézegetve UDFA-k után észrevettem, hogy WR Rishard Matthews a listán van, de régen szerződtettem már. Kéretik kivenni, thx

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 129
A Bengals is az utolso waive-atsturturalassal befejezte idenre.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Ééés elvileg a Chiefs is.
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ha valaki frissíti a DC-jét, szólhat, és úgy valószínűleg én is előbb updatelem a roster fájlt.
vassadi
Phillyben is kész az 53+10-es DC.
 bowl.hu/forum/manager-jatek/depth-chartok-2018/1770340
Rataxes
Elvileg a Rams is megvan.

több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
Ha valaki frissíti a DC-jét, szólhat, és úgy valószínűleg én is előbb updatelem a roster fájlt.
vassadi
Phillyben is kész az 53+10-es DC.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Depth chartok 2018 - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
Egon bá New England Patriots 1 094 — Saints GM
Ugy sejtem; igen, de valaki megerosithetne: tudok ps-bol csak ugy waivelni idei udfa-t?
dankodavid
Ideit nem
Egon
Waivelni mindig lehet...
Claimelni nem lehet
- idei 5-7. kört és
- idei UDFA-t.
Igor
Jogos! Összekevertem a két szót 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 129
Koszi sracok!

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ugy sejtem; igen, de valaki megerosithetne: tudok ps-bol csak ugy waivelni idei udfa-t?
dankodavid
Ideit nem
Egon
Waivelni mindig lehet...
Claimelni nem lehet
- idei 5-7. kört és
- idei UDFA-t.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Egon bá New England Patriots 1 094 — Saints GM
Ugy sejtem; igen, de valaki megerosithetne: tudok ps-bol csak ugy waivelni idei udfa-t?
dankodavid
Ideit nem

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 129
Ugy sejtem; igen, de valaki megerosithetne: tudok ps-bol csak ugy waivelni idei udfa-t?

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 083 — Patriots GM
Holnap este cut-olom TJ Clemmings, OT-t. Ha valaki nem akar majd FA-ként licitálni rá hátsó körösért viheti
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
elkezdtem csinálni a madden rostert, remélem akit Ádi zölddel jelölt, az már nem nagyon akar változtatni rajta 😊 úgy tűnik nem lesz gond vele, rengeteg játékos benne van a fájlban, ha elakadok, vagy kész leszek vele, írok. keretzárás után két héttel szerintem már meglesz
Löfli
Azért mérget ne vegyél rá, én például úgy is felírtam már magamnak hét potenciális PS claim célpontot, hogy a többség még nem hirdetett PS-t. 😊 Én a helyedben az elején csak azokkal a játékosokkal foglalkoznék, akik 1000%, hogy rosteren maradnak adott csapatnál. 😊
vassadi
Nagy részét waivelem a 7-ből akit kinéztél, ne aggódj 😛
Igor
Nem elég, hogy somos mások draft pickjével kereskedik, te mások csapatából akarsz waivelni. Még ilyet...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Bears rosterén levő Anthony Davis OT nem visszavonult hivatalosan, vagy harmadik alkalommal is meggondolta magát?
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
elkezdtem csinálni a madden rostert, remélem akit Ádi zölddel jelölt, az már nem nagyon akar változtatni rajta 😊 úgy tűnik nem lesz gond vele, rengeteg játékos benne van a fájlban, ha elakadok, vagy kész leszek vele, írok. keretzárás után két héttel szerintem már meglesz
Löfli
Azért mérget ne vegyél rá, én például úgy is felírtam már magamnak hét potenciális PS claim célpontot, hogy a többség még nem hirdetett PS-t. 😊 Én a helyedben az elején csak azokkal a játékosokkal foglalkoznék, akik 1000%, hogy rosteren maradnak adott csapatnál. 😊
vassadi
Nagy részét waivelem a 7-ből akit kinéztél, ne aggódj 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
elkezdtem csinálni a madden rostert, remélem akit Ádi zölddel jelölt, az már nem nagyon akar változtatni rajta 😊 úgy tűnik nem lesz gond vele, rengeteg játékos benne van a fájlban, ha elakadok, vagy kész leszek vele, írok. keretzárás után két héttel szerintem már meglesz
Löfli
Azért mérget ne vegyél rá, én például úgy is felírtam már magamnak hét potenciális PS claim célpontot, hogy a többség még nem hirdetett PS-t. 😊 Én a helyedben az elején csak azokkal a játékosokkal foglalkoznék, akik 1000%, hogy rosteren maradnak adott csapatnál. 😊
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
elkezdtem csinálni a madden rostert, remélem akit Ádi zölddel jelölt, az már nem nagyon akar változtatni rajta 😊 úgy tűnik nem lesz gond vele, rengeteg játékos benne van a fájlban, ha elakadok, vagy kész leszek vele, írok. keretzárás után két héttel szerintem már meglesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Waive-nél ha beírjátok a játékosok szerződéseit is, akkor előbb tudom törölni őket a roster fájlból, előbb lesznek láthatók a waive financiális következményei, nem kell külön számolgatni. Ha a topikban nincsenek ott a szerződések, akkor viszont csak a 48 órás waiver periódus után tudom őket törölni, mert addig valahol meg kell lenniük a szerződéseknek, arra az esetre, ha valaki claimelne egy adott játékost.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
En csinaltam listat, ha hazaerek delutan at tudom dobni.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Sok volt a dolgom, még kell 3 ember/UDFA a PS-be. Van valahol lista, vagy a draft tracker 300-as listáján maradtakból lehet még válogatni, vagy jó eséllyel mindenki elkelt onnan? 😊
Vagy marad az FA és 3 fiatal...
Chargers LT
Rendes naprakész lista már nincs, de Jeremy Reaves kivételével - akire UDFA-ként rálicitált Rata, úgyhogy a fizetéselosztása még kérdéses - elvileg minden UDFA bent van a roster fájlban, úgyhogy az legalább könnyen ellenőrizhető, hogy adott újonc még elérhető-e. Amúgy a közös boardon is biztosan vannak még olyan játékosok, akik két UDFA-kör után és a szabad piacon sem keltek el, fejből is tudok ilyet mondani. 😊