GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ez oké, eddig se a pénzbe haltunk bele (hanem inkább a plusz adminisztrációba...)
De miért kellene új tárhely? Ha valami nagyon nyomós (technikai) gond lenne az új helyen, max akkor... de jó lenne egy esélyt adni a dolognak.

Most az, hogy ezzel elvonulunk máshova, az pont ugyanaz mint a JAFL, meg egyéb ligák nem... én nem vagyok oda az ilyesfajta klikkesedésért. Nem vagyok már 16 éves csitri, kell ez a fenének.. amúgy is egyszerűbb ha nem kell 5 különböző oldalt néznem, öreg vagyok én má ehhez 😛

Meg remélhetőleg az eddig GM-hiányos gondokat is hátha tudjuk orvosolni akár a FK-s olvasókkal? Milyen király lenne már egyszer nem ezzel szenvedni..

Szóval amondó vagyok, próbáljuk már meg ott elsősorban, ne az alternatív terveken gondolkodjunk egyből.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
B tervként lehetne saját tárhelyen saját fórum, ez domainel együtt kb 6-7000 ft lenne / év, és ott azt csinálunk amit akarunk. Ha ezt az összeget leosztjuk a GM-ekre szerintem senki nem halna bele 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Szerintem az a minimum hogy megy tovább... már kértem is neki egy topicot.

Aztán majd a formátumot átalakítjuk/átgondoljuk, de miért ne lehetne ott is fórumon továbbvinni?
Igor
Ha ott is ugyanígy mehet tovább, akkor szerintem is az a legegyszerűbb, ha ott megy tovább. 😊 Én ezt a "vagy más formában" dolgot azért írtam, mert - ahogy említettem is - nem vagyok képben, hogy FK-n mi lesz és hogyan.
vassadi
Nem hiszem, h az FK-n azzal, hogy nyitunk neki néhány fórumot, gond lesz.. csak nehogy aztán annyi érdeklődő legyen, hogy megint rivális ligát kell indítani 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Szerintem az a minimum hogy megy tovább... már kértem is neki egy topicot.

Aztán majd a formátumot átalakítjuk/átgondoljuk, de miért ne lehetne ott is fórumon továbbvinni?
Igor
Ha ott is ugyanígy mehet tovább, akkor szerintem is az a legegyszerűbb, ha ott megy tovább. 😊 Én ezt a "vagy más formában" dolgot azért írtam, mert - ahogy említettem is - nem vagyok képben, hogy FK-n mi lesz és hogyan.
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 130
Menjen tovább minden, ahogy eddig, csak az új felületen. Amúgy is igazából a lényegi részen túl vagyunk, a simet, ha az fk-n gond lenne, végszükség esetén, egy fb csoporton belül is le lehet szvsz vezényelni.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
minden ugyanúgy menjen tovább!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Szerintem az a minimum hogy megy tovább... már kértem is neki egy topicot.

Aztán majd a formátumot átalakítjuk/átgondoljuk, de miért ne lehetne ott is fórumon továbbvinni?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 618 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A GM játék ugye megy tovább az FK-n?
Rataxes
Pont ezt szerettem volna én is kérdezni!

" class="embed">
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
A GM játék ugye megy tovább az FK-n?
Rataxes
Gondolom minden jelenlegi GM szeretné, ha folytatódna, úgyhogy ez lesz a cél. Hogy az FK-n vagy más formában, az a jövő zenéje. Én egy ideje már nem vagyok szerkesztő, szóval nem tudok nyilatkozni arról, hogy mi zajlik a háttérben, hogyan lesznek a dolgok az FK-n, meddig tudunk itt kommunikálni, stb. Szerintem első körben az a legegyszerűbb, ha FK-ra mindenki regel, és tudjuk tartani a kapcsolatot, illetve: facebook.com/vassadi, itt bárki felveheti velem a kapcsolatot, és a későbbiekben tudok tájékoztatást adni, hogy mi a helyzet GM játék ügyben.
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
A GM játék ugye megy tovább az FK-n?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 130
Valaki nem tervez egy PR-t irni veletlenul? 😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Módosítottam a waiver claimek utáni rostert, PS-t.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Brockot beírtam a DC-be, Allennek megcsináltam a helyet, elvileg most már rendben kéne legyen a roster.

Ahogy nézem Andrew Whitworth szerződése (2 év, 9-9 milla) hiányzik az online rosterből (ő 9 millát hozzácsap, Murphy kivágása 600 rugót levon, szóval nullás kéne legyen a space).

Szerkesztette: Rajna

több mint 5 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 039 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Friss a deph chart Atlantában.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
A következő lesz a menet: két-három napon belül elvileg rendeződnek a kerethirdetés körüli dolgok (a Bucs elmaradt waive-jei miatt mindenképpen van addig még közel két nap legalább, mire pontot lehet tenni a végére), addig a saját PS claimjeim meg is lesznek, utána lesz egy pár napos periódus, amíg lehet küldeni a claimeket, majd megint pár nap a claimelt játékosok pótlására, és végeztünk.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Egy szerződés átstruktúrálást még megejthetek?
empty taxi
azt gondolom lehet még teljes zárásig...
Klaci79
Így van.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Egy szerződés átstruktúrálást még megejthetek?
empty taxi
Este én is tolnék egyet szerintem, ha még belefér. Oly kellemetlen, hogy munkában le vannak tiltva a google drive-os dolgok.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Egy szerződés átstruktúrálást még megejthetek?
empty taxi
azt gondolom lehet még teljes zárásig...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Egy szerződés átstruktúrálást még megejthetek?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Arra van mód hogy claim helyett hosszabb távú (2 éves) szerződést kínáljak annak, aki claimeltem? Hazardíroznék picit 😊
Rataxes
ha waiveren nem kell senkinek, utána szabadon tudsz neki szerződést adni
kristof
Vagyis tudott volna, ha nem lennénk túl a kerethirdetési határidőn. Pont ezt írtam tegnap. A kifutó waiver határidőket megvárjuk, FA licitre viszont már nincs lehetőség. Máskülönben mi értelme lenne a kerethirdetési határidőnek? 😊

Szóval Rata kérdésére válaszolva, waiver claim vagy semmi.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Arra van mód hogy claim helyett hosszabb távú (2 éves) szerződést kínáljak annak, aki claimeltem? Hazardíroznék picit 😊
Rataxes
ha waiveren nem kell senkinek, utána szabadon tudsz neki szerződést adni
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
Arra van mód hogy claim helyett hosszabb távú (2 éves) szerződést kínáljak annak, aki claimeltem? Hazardíroznék picit 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Valószínűleg csak kedden tudom folytatni a keretzárással kapcsolatos dolgok adminisztrálását.

Ahogy említettem, a kerethirdetési határidő előtt waivelt játékosokra a waive-től számított 48 órán belül még lehet claimet benyújtani, az ezután kitett játékosokat (tehát akiknek a helyét a claimelt játékos veszi át a rosteren) viszont már nem lehet leigazolni.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Elvileg a Panthers is oké

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
49ers ezzel a két PS-cserével szintén végleges, bocs a variálásért.