GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Azzal, hogy széttrollkodtam a draft (de legalább a 4. kört), már a 2. GM legjobb vagyok?
Nájsz.. 😊

Jó lenne, azért ha nem névre osztaná megint mindenki a dolgot... szerintem idén én a TOP 5-ben sem vagyok benne, na majd este fölrakom a saját listát, hátha az befolyásol 1-2 embert...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Supplementalt meg se várod Ádi? 😛

Mi van, ha azon múlik a dolog! 😀
Igor
Valószínű. 😛
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Supplementalt meg se várod Ádi? 😛

Mi van, ha azon múlik a dolog! 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 198 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
@Löfli,
akkor elkezded a roster filet?
kristof
ja, már elkezdtem, igyekszem vb előtt befejezni
Löfli
Áhh, a ruszki VB úgyis szar és érdektelen lesz...😕 Nincsenek ott az olaszok 😛
Chargers LT
Szerintem pont ideális lenne, ha a sim nagyja a VB vége és az IRL preseason beindulása közti időszakban zajlana. Bár én a magam részéről már annak is örülök, hogy egyáltalán volt, aki bevállalta a Maddent, és ha minden jól megy, lesz sim; ha az említett intervallumra, a szó szoros értelmében vett holt idényre sikerül időzíteni, az már csak a hab a tortán. 😊
vassadi
akkor nem sietek 😊 reálisabb is amúgy, vb meccsek alatt szerintem több időm lesz, mint most...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
@Löfli,
akkor elkezded a roster filet?
kristof
ja, már elkezdtem, igyekszem vb előtt befejezni
Löfli
Áhh, a ruszki VB úgyis szar és érdektelen lesz...😕 Nincsenek ott az olaszok 😛
Chargers LT
Szerintem pont ideális lenne, ha a sim nagyja a VB vége és az IRL preseason beindulása közti időszakban zajlana. Bár én a magam részéről már annak is örülök, hogy egyáltalán volt, aki bevállalta a Maddent, és ha minden jól megy, lesz sim; ha az említett intervallumra, a szó szoros értelmében vett holt idényre sikerül időzíteni, az már csak a hab a tortán. 😊
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 560 — Jedi Master
@Löfli,
akkor elkezded a roster filet?
kristof
ja, már elkezdtem, igyekszem vb előtt befejezni
Löfli
Áhh, a ruszki VB úgyis szar és érdektelen lesz...😕 Nincsenek ott az olaszok 😛

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Lesz majd természetesen supplemental draft, de ezt leszámítva a 2018-as GM szezon hivatalosan is lezárva.
vassadi
Köszönjük az idei komisszárkodást is. 😊

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Lesz majd természetesen supplemental draft, de ezt leszámítva a 2018-as GM szezon hivatalosan is lezárva.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Tudom hogy olvastam valahol, de hirtelen nem találom. Lehet még átsrukturálni, vagy kicsúsztam? Ha lehet mi a végleges határidő?
Rataxes
Ma 20:00 😊
vassadi
Remélem jó lett 😊
Rataxes
Igen
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
Tudom hogy olvastam valahol, de hirtelen nem találom. Lehet még átsrukturálni, vagy kicsúsztam? Ha lehet mi a végleges határidő?
Rataxes
Ma 20:00 😊
vassadi
Remélem jó lett 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Tudom hogy olvastam valahol, de hirtelen nem találom. Lehet még átsrukturálni, vagy kicsúsztam? Ha lehet mi a végleges határidő?
Rataxes
Ma 20:00 😊
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
Tudom hogy olvastam valahol, de hirtelen nem találom. Lehet még átsrukturálni, vagy kicsúsztam? Ha lehet mi a végleges határidő?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 198 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
@Löfli,
akkor elkezded a roster filet?
kristof
ja, már elkezdtem, igyekszem vb előtt befejezni


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
@Löfli,
akkor elkezded a roster filet?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
"A" terv: Mindenki regisztráljon FK-ra, első körben ott próbáljuk meg folytatni a játékot.
vassadi
Látva, hogyan alakulnak a dolgok, azt hiszem most ennek kell következnie:

"A" terv v2.0: Minden marad a régiben, itt folytatódik a játék.

| Az eddigiek alapján azért még nem merném kizárni, hogy nem jön majd egy harmadik verzió. 😊 De remélhetőleg nem lesz rá szükség. |
vassadi
Szerencsére bőven van időnk kivárni. 😀
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
"A" terv: Mindenki regisztráljon FK-ra, első körben ott próbáljuk meg folytatni a játékot.
vassadi
Látva, hogyan alakulnak a dolgok, azt hiszem most ennek kell következnie:

"A" terv v2.0: Minden marad a régiben, itt folytatódik a játék.

| Az eddigiek alapján azért még nem merném kizárni, hogy nem jön majd egy harmadik verzió. 😊 De remélhetőleg nem lesz rá szükség. |
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Gyors kérdés: aki veszített ps claim alatt játékost, az csak fa-ról és waiverről hozhat újat vagy más csapatok ps-ből is?
Spigo
Csak FA vagy waiver.
több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 082 — Patriots GM
Én szerettem volna Moore-t, de adminisztrációs hiba miatt nem tudtam claimelni. A fax gépet már kidobtam... 😊
Gyors kérdés: aki veszített ps claim alatt játékost, az csak fa-ról és waiverről hozhat újat vagy más csapatok ps-ből is?
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Te legalább csak egyet vesztettél (mondjuk kb ezzel számoltam, igazánc sak Skai lepett meg 😕)
Igor
Engem pont, hogy az lepett meg leginkább az egész PS claimelősdi alatt, hogy rá egyedül én tartottam igényt. Fel tudnék sorolni "pár" tucat olyan játékost a rosterekről, akiben jóval kisebb potenciál van, mint benne, nálam toronymagasan a legjobb claim jelölt volt.

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
túl jó a csapat 😛
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Te legalább csak egyet vesztettél (mondjuk kb ezzel számoltam, igazánc sak Skai lepett meg 😕)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Kabbe adi 😊

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
PS claimek:
Marcus Johnson, WR: Seahawks -> Steelers
Tyler Matakevich, LB: Buccaneers -> Raiders
Skai Moore, LB: Ravens -> Texans
Rashard Higgins, WR: Ravens -> Giants
Jordan Evans, LB: Browns -> Bengals
C.J. Beathard, QB: Seahawks -> Falcons
Corn Elder, CB: Ravens -> Panthers
Chad Kelly, QB: Lions -> Texans
Tyvis Powell, S: Saints -> Giants
D.J. Jones, DT: Raiders -> Bengals
Isaac Rochell, DE: Titans -> Texans
Malachi Dupre, WR: Dolphins -> Texans
Tanner Vallejo, LB: Browns -> Texans
David Jones, S: 49ers -> Texans

Akik játékost szereztek, azok csináljanak helyet az érkezőnek a rosteren; akiktől játékost vittek el, azok pótolják. Ezekre a határidő június 5., kedd 20:00. A claimelt játékosok pótlására egyaránt lehet FA-t igazolni (rá lehet licitálni a másikra, csak arra figyeljetek, hogy olyan szerződést tudjatok adni az illetőnek, amivel PS-jogosult) és a most waiverre kerülők közül claimelni (a waiver sorrend frissítve a PS claimek utáni állapotnak megfelelően). Ha valaki esetleg azért fut ki a határidőből, mert waiver claimet nyújtott be valakiért, aki végül más csapathoz került, neki lehetősége lesz határidő után is pótolni az elvitt játékosát.

Szerződések átstrukturálására is a fenti határidőig van még mód, ha valaki még élne ezzel a lehetőséggel.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 560 — Jedi Master
Egy denveri a Chargers élén...itt az Apokalipszis 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 802 — SB 50 Champion @ Grund
Személyi változások:

Soldi nem folytatja a játékot. A helyére már megvan az ember, @StormST visszatér a következő szezontól; hogy a Chargers vagy esetlegesen egy másik, addig még felszabaduló csapat élén, az majd kiderül.
vassadi
ő is megkapta a gmjátékos rangot a most beregisztrált Heisman Trophy-hoz hasonlóan
r.baggio
Köszönöm én is! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!