A Bowl.hu fórum folytatja működését.

GM játék csevegő

17 feliratkozó

4 hónapja
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 13 628 — GM of the Year 2015
Roster fájl:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1v7xAzKmsy_UAVr-T5aDjcue5KkBTEIbpiYjM2Ym0-hk/edit?usp=sharing

Draft tracker:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1CTNc7lF5vzrw8C6o3jIegPrOrrjM3wxkPVFB5Sf8osU/edit?usp=sharing

Waiver sorrend:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1s1piXjB7bisrEWMQ7Yp2Ujdbqj4GXQAPoNZoSn1Ud_k/edit?usp=sharing

FA lista:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1-qjIVvS-yZo7B2VC3xZHB38BuDUrzI78KqW4Lta_0DU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
2

2 órája
Spigo New England Patriots 496
A sim kezdete: 2018. június 29. 20:00, szóval addig adjátok le a GM of the Year szavazataitokat
Löfli
Ilyenkor a rookie-kat hogy rakod be?
2 napja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 15 146 — 1/1
A sim kezdete: 2018. június 29. 20:00, szóval addig adjátok le a GM of the Year szavazataitokat
Löfli
Toljuk már ki még egy héttel, pont utána leszek szabin.... 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 napja
Löfli Arizona Cardinals Clemson Tigers 11 096 — ellenIktriad

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
No risk it, no biscuit!
Don't blink!
4
7 napja
tenorx Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 8 882 — The three B-s gettin' it done for Pittsburgh
kristof imádlak, bár nem tudom mivel érdemeltem (még) ki :d
8 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 47 146 — It's always something
reálisan amúgy a vb csoportkör után tudjuk kezdeni, ha van rá igény
Löfli
Persze, hogy van rá igény.

1
8 napja
A GM of the Year szavazás meghosszabbítva a sim kezdetéig.

Három GM szavazata alapján amúgy is elég vicces lenne eredményt hirdetni.
vassadi
akkor holnap kezdem a simet 😀

reálisan amúgy a vb csoportkör után tudjuk kezdeni, ha van rá igény

No risk it, no biscuit!
Don't blink!
8
8 napja
A GM of the Year szavazás meghosszabbítva a sim kezdetéig.

Három GM szavazata alapján amúgy is elég vicces lenne eredményt hirdetni.

Twitter
1
9 napja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 11 154 — 1.097302
@vassadi,
kitolnád legalább éjfélig pls? nem fogok 8-ra hazaérni... 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
10 napja
Nem kell túlspilázni... 😛

De felőlem meghosszabbíthatjuk a határidőt.

Twitter
10 napja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 15 146 — 1/1
Nekem is ez a bajom, nincs időm lecsekkolni a dolgokat, hasraütés szerűen meg nem akarok három nevet beírni. Ha kitoljuk a határidőt júli elejéig, akkor tuti leszek szabin és megnézném. Tényleg van vmi extra ok, hogy miért sietünk vele, ha a vb után jön csak a sim. Nem lehetne mondjuk a sim kezdetéig kitolni a szavazást?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
3
10 napja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 9 912
Két nap múlva határidő, jöjjenek azok a szavazatok. 😊

| Tudom, hogy még én se adtam le, de indoklást is tervezek írni, és nem akarok befolyásolni senkit. |
vassadi
nincs időm átnézni minden csapat tradejeit, draftát, előtte-utáni csapatot hogy korrektül tudjak szavazni.
így idén se fogok.

10 napja

| Tudom, hogy még én se adtam le, de indoklást is tervezek írni, és nem akarok befolyásolni senkit. |
vassadi
Dettó, úgy gondoltam kicsivel a határidő előtt adom le 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
10 napja

Twitter
11 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 47 146 — It's always something
Azzal, hogy széttrollkodtam a draft (de legalább a 4. kört), már a 2. GM legjobb vagyok?
Nájsz.. 😊
Igor
Díjaztam a lelkesedést és a kreativitást. 😊

12 napja
Azzal, hogy széttrollkodtam a draft (de legalább a 4. kört), már a 2. GM legjobb vagyok?
Nájsz.. 😊

Jó lenne, azért ha nem névre osztaná megint mindenki a dolgot... szerintem idén én a TOP 5-ben sem vagyok benne, na majd este fölrakom a saját listát, hátha az befolyásol 1-2 embert...
Igor
Szerintem a top 10-ben se. 😊
somoskovig
Az talán megvan, idén is volt sok inaktív, meg voltak olyan bohócok mint akik a 49erst vezették.. 😛

1
12 napja
somoskovig Philadelphia Eagles 5 415 — 49ers GM
Nájsz.. 😊

Jó lenne, azért ha nem névre osztaná megint mindenki a dolgot... szerintem idén én a TOP 5-ben sem vagyok benne, na majd este fölrakom a saját listát, hátha az befolyásol 1-2 embert...
Igor
Szerintem a top 10-ben se. 😊

12 napja
Nájsz.. 😊

1
15 napja
Supplementalt meg se várod Ádi? 😛

Mi van, ha azon múlik a dolog! 😀
Igor
Valószínű. 😛

Twitter
15 napja
Supplementalt meg se várod Ádi? 😛

Mi van, ha azon múlik a dolog! 😀

17 napja
@Löfli,
akkor elkezded a roster filet?
kristof
ja, már elkezdtem, igyekszem vb előtt befejezni
Löfli
Áhh, a ruszki VB úgyis szar és érdektelen lesz...😕 Nincsenek ott az olaszok 😛
Chargers LT
Szerintem pont ideális lenne, ha a sim nagyja a VB vége és az IRL preseason beindulása közti időszakban zajlana. Bár én a magam részéről már annak is örülök, hogy egyáltalán volt, aki bevállalta a Maddent, és ha minden jól megy, lesz sim; ha az említett intervallumra, a szó szoros értelmében vett holt idényre sikerül időzíteni, az már csak a hab a tortán. 😊
vassadi
akkor nem sietek 😊 reálisabb is amúgy, vb meccsek alatt szerintem több időm lesz, mint most...

No risk it, no biscuit!
Don't blink!
17 napja
@Löfli,
kristof
Löfli
Chargers LT
Szerintem pont ideális lenne, ha a sim nagyja a VB vége és az IRL preseason beindulása közti időszakban zajlana. Bár én a magam részéről már annak is örülök, hogy egyáltalán volt, aki bevállalta a Maddent, és ha minden jól megy, lesz sim; ha az említett intervallumra, a szó szoros értelmében vett holt idényre sikerül időzíteni, az már csak a hab a tortán. 😊

Twitter
1
17 napja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 4 390 — Jedi Master
@Löfli,
kristof
Löfli

17 napja
somoskovig Philadelphia Eagles 5 415 — 49ers GM
Lesz majd természetesen supplemental draft, de ezt leszámítva a 2018-as GM szezon hivatalosan is lezárva.
vassadi
Köszönjük az idei komisszárkodást is. 😊

2
17 napja
Lesz majd természetesen supplemental draft, de ezt leszámítva a 2018-as GM szezon hivatalosan is lezárva.

Twitter
11
17 napja
Tudom hogy olvastam valahol, de hirtelen nem találom. Lehet még átsrukturálni, vagy kicsúsztam? Ha lehet mi a végleges határidő?
Rataxes
Ma 20:00 😊
vassadi
Remélem jó lett 😊
Rataxes
Igen

Twitter