GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 218
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
nyerek végre megint egy szaros meccset, erre kidől a kezdő center és OBJ is...
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 649 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Illetve azt szeretném még kérdezni, hogy a depth charton lehet -e változtatni?Gergőke
A DC-t szerintem megírod Löflinek és változtat rajta. Ilyesmit írt múltkor úgy tudom. 😊
kristóf17
Köszi, sikerült intézkednem!! 😊

" class="embed">
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Illetve azt szeretném még kérdezni, hogy a depth charton lehet -e változtatni?Gergőke
A DC-t szerintem megírod Löflinek és változtat rajta. Ilyesmit írt múltkor úgy tudom. 😊
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 649 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Csak azt szeretném kérdezni- mert már nem emlékszem a múltkori simnél hogy volt- , hogy lehet olyat, hogy a startégián változtatni?? Értem ez alatt azt, hogy mondjuk 50-50 % legyen a passz- futás aránya a playhívásnál és ne az legyen, hogy kétszer annyi passzjátékot nyomok, mint futást??

Illetve azt szeretném még kérdezni, hogy a depth charton lehet -e változtatni?

" class="embed">
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mérgelődök a 2-3 miatt, de ez a Lions (bár nem tudom mi a mérlege) DC alapján egy jó kis csapat, akiktől ki lehet kapni.
alatriste
Csak epp paratlan het volt, igy most a gyozelem volt programozva a Lionsnel es Brady 4td vs mult heti 3int 😉
Spigo
Bugos lehetett a rendszer, mert Matyi sem Int-ezett. Madden meccs 6-0 -ás TD-Int mutatóval 2 jó QB-tól?
Statok alapján amúgy full egál meccs volt, De mint írtam, az ilyen vereségeket nem bánom annyira. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 250 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Sok Maddenes dolgot meg tudok magyarázni, de azt h Alex Mack miként csinált TFL-t, azt nem nagyon 😀
empty taxi
tippre valami special teames dolog lehet, de amúgy tényleg lol


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 096 — Patriots GM
Mérgelődök a 2-3 miatt, de ez a Lions (bár nem tudom mi a mérlege) DC alapján egy jó kis csapat, akiktől ki lehet kapni.
alatriste
Csak epp paratlan het volt, igy most a gyozelem volt programozva a Lionsnel es Brady 4td vs mult heti 3int 😉
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Sok Maddenes dolgot meg tudok magyarázni, de azt h Alex Mack miként csinált TFL-t, azt nem nagyon 😀

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
5-0:
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 148
2-3, ha így megy tovább, tényleg megvalósul a szezon előtti legnagyobb félelmem, egy totál közepes, 6-10/8-8 körüli szezon formájában, teljesen közepes drafthellyel. Ha nem sikerül összemákolni egy PO-t, inkább lenne győzelem nélküli idény..

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mérgelődök a 2-3 miatt, de ez a Lions (bár nem tudom mi a mérlege) DC alapján egy jó kis csapat, akiktől ki lehet kapni.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 218
0-5...azt hiszem itt az ideje lemondani 😕
több mint 5 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nem vagyok kompatibilis a madden sim nevű jelenséggel


JT Daniels fan
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
4-1, köszönhetően a csere QB -nak. Tom Couglin itt is érezteti a hatását. 😊
iktriad
😊
Löfli
Ahogy a Coimbrák mondanák - y Azevedo. 😊
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 250 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
4-1, köszönhetően a csere QB -nak. Tom Couglin itt is érezteti a hatását. 😊
iktriad
😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3-1, köszönhetően a csere QB -nak. Tom Couglin itt is érezteti a hatását. 😊
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 250 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
De Prescott is megsérült (már másodszor) meccs közben, de csak a meccsre. Tényleg fura QB sérüléseket generál a madden sokaknál. Ilyen sokra nem emlékszem az elmúlt simekből.
Chargers LT
mondjuk őt ráírhattam volna az injury reportra, de probable a státusza, szóval tuti, hogy játszik kövi héten


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
De kafa...sorozatban 2. vereség 1 ponttal, közben az Eagles sorozatban nyer kettőt 1 ponttal...I Love madden
Nyilván nem vártam 19-0-át, de azt se gondoltam, hogy leszek negatívban 😀 Na de messze még a vége, majd visszajön ez még.
De Prescott is megsérült (már másodszor) meccs közben, de csak a meccsre. Tényleg fura QB sérüléseket generál a madden sokaknál. Ilyen sokra nem emlékszem az elmúlt simekből.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
A Rams ellen a meccs 2/3ában Péterember a pályán. Máris érthető a vereség. Úgy látszik nagyon szereti idén a madden az 1-2 negyedes irányítósérüléseket.
2-0 a mérleg amikor Stafford végigbírja a meccset.
0-2 amikor Petermannak be kell állni.
alatriste
Amúgy is érthető. 😊

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nassib 6 sackes meccse, mégis kiszoptunk 😀
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 250 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
3. fordulo, Eli 1 sikeres passz, 1 sack es kiesik a meccs vegeig. Most meg 8 sack teljes meccsen , tuleli es nyerunk... hu de jo lenne vegre elfelejteni ezt a Maddent jovore. 😀
Beki
majd a Madden 19!!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 096 — Patriots GM
Tom Brady Monday Night teljesitmenye 0td es 3int... kiegett
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Dolgok amire nem számítottam: 4-0.
tenorx
Eddig megérte az a mindent elsöprő FA!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
3. fordulo, Eli 1 sikeres passz, 1 sack es kiesik a meccs vegeig. Most meg 8 sack teljes meccsen , tuleli es nyerunk... hu de jo lenne vegre elfelejteni ezt a Maddent jovore. 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Rams ellen a meccs 2/3ában Péterember a pályán. Máris érthető a vereség. Úgy látszik nagyon szereti idén a madden az 1-2 negyedes irányítósérüléseket.
2-0 a mérleg amikor Stafford végigbírja a meccset.
0-2 amikor Petermannak be kell állni.


Liverpool Fc fan