GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Superbowl baby! Mondanám, hogy mekkora pech, hogy Kupp és Armstead is kiesett a döntőre, de látom az ellennél meg Brees ment IR-re szóval nem szóltam.

Stills nem jöhet vissza a döntőre? Az AFC Döntő meg a SB között 2 hét van, ő meg 1 hét múlva visszajöhetne.

Gratula Ik, szép munka!
Döme
Köszi. Grat az eredményes szezonhoz.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Köszi a gratuláciokat, izgalmas a playoff. 😊 Brees tényleg kihúzhatta volna még, de annyiszor volt mákom ebben a szezonban, hogy ennyi már belefért, egy meccsen bármelyik NFL QB elkaphatja a Dalton-Webb duot 😛

több mint 5 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Gratula Ik, szép munka!
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Trubisky - Dalton SB 😀 Kiégtem, mint Brady...

#csalamadden, Dalton PO meccseket nyert 😀 Amúgy grat a döntősöknek!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Gratula mindkettőtöknek 😊
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
újonc qb még úgysem nyert SB-t 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Nem hittem az elején, hogy egy percig is veszélyben lesz a PO. Tényleg felejtős ez a régi madden. Őrült dolgokat generált sok csapatnál.
Chargers LT
Most páran úgy csináltok, mintha nem lenne köztudott a Maddenről, mennyire random eredményeket képes kihozni. 😛

Egyébként részben magyarázattal szolgálhat, hogy ezeknél a home-made roster fájloknál, mint amilyet nyilván Löfli is letöltött, elég sok képtelenség van a ratingek terén. Például csak a saját csapatomra ránézve, Derek Wolfe 96-os, Dean Lowry 93-as, Taylor Gabriel 90-es overall-lal rendelkezik, míg mondjuk Mike Pouncey 80-as, Beachum 75-ös összértékkel bír, és még hosszasan lehetne sorolni a hasonló anomáliákat mindenkinél.

A másik meg amit Löfli is ír, hogy IRL sem alakul mindig minden a papírforma szerint.
vassadi
Na végre van időm reagálni a szezonra, stb.-re.

1. Természetesen köszi Löfli és Farky a melót és a minőséget, szokás szerint jó móka volt! 😊
2. Hogy húzná bele a madden az összes f...t 😀
3. 2. pont újra...
4. Természetesen nem a random eredményekkel van gondom, azok életszerűek is lehetnek, és a papírforma borulása is.
És nyilván a csalódottság is beszél belőlem, hiszen én egyértelműen Win Now módba kapcsoltam, a konstans PO-os rostert még erősebbé tettem. Igaz, Brees távozott, de Prescott jól helyettesítette, ~4000y, 33 TD/ 21 Int és 600y futva 2 TD-vel. Az irányítócserén kívül pedig majd minden egységben erősítés történt.
Bosa 3 sack-je a 16 meccsen megahulladék (itt visszautalnék a 2. pontra 😀 ), pedig neki a ratingje is rendben volt elitként. Persze a madden van akiket jobban szeret, ezt tudjuk 😊
5. Sérülések miatt szokott borulni egy PO esélyes csapat idénye IRL, legalább is ilyen szinten, hogy 1/24-1/30 közé simán beférek, de 1/16 lesz a vége és nincs pozitív mérleg. De összesen az egész rosterről 2 ember sérült meg IR-re, Dotson és Doyle. Őket meg a cserék tudták helyettesíteni nagyjából.
6. Én simán rohadt peches voltam szerintem, átélhettem azt amit az életben Telesco 😀 A meccseim fele (ha nem több) az utolsó percben dőlt el, vagy még utána (OT). A többi meccsen meg többször is borult a papírforma ellenem. Szóval összejött, ami összejöhetett az egész jó kis csapat ellenére még a madden baromságai mellett is.
Más csapatoknál meg pont fordítva volt ez, több olyan csapat elég sokáig jutott, akitől nem vártuk.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Napi #EztCsináldUtánam rovat: a 3. körös pickedet (aki IRL UDFA) már a TC elején kibasszák a Brownsból!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Koszi a simet mindenkinek aki részt vett benne 😊
Lofli, Farky 😊


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
A Minnesota és a Tampa Bay esetében 2-3, illetve 0-5 a közös főcsoport-ellenfelekkel szembeni mérleg, így a Bucsé a magasabb pick. A másik két esetben coin tossnak kellett döntenie, ezt Löfli vezényelte le, a Jetsnek, illetve a Cowboysnak jutott a korábbi draftjog. Tehát a helyes draftsorrend, kiegészítve a wild card körben kiesett csapatokkal:

...
vassadi
Bedobjátok majd közlemények topicba is a draft sorrendet, hogy ne vesszen el? 😊
Beki
Én bedobnám szívesen, ha lenne hozzáférésem... 😊

Addig is:
1/1. New York Giants (3-13)
1/2. New Orleans Saints (3-13)
1/3. Pittsburgh Steelers (4-12)
1/4. Miami Dolphins (4-12)
1/5. Los Angeles Chargers (6-10)
1/6. Kansas City Chiefs (6-10)
1/7. Tampa Bay Buccaneers (6-10)
1/8. Minnesota Vikings (6-10)
1/9. Cleveland Browns (7-9)
1/10. Denver Broncos (7-9)
1/11. New York Jets (7-9)
1/12. Chicago Bears (7-9)
1/13. Seattle Seahawks (7-9)
1/14. Cincinnati Bengals (8-8)
1/15. Dallas Cowboys (8-8)
1/16. Washington Redskins (8-8)
1/17. Tennessee Titans (8-8)
1/18. New England Patriots (9-7)
1/19. San Francisco 49ers (9-7)
1/20. Arizona Cardinals (9-7)
1/21. Carolina Panthers (9-7)
1/22. Houston Texans (9-7)
1/23. Indianapolis Colts (10-6)
1/24. Detroit Lions (10-6)
1/25. Baltimore Ravens (8-8)
1/26. Buffalo Bills (10-6)
1/27. Green Bay Packers (11-5)
1/28. Philadelphia Eagles (13-3)
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Éreztem hogy ez lesz, túl szép volt az alapszakasz hogy igaz legyen 😊 Gratula!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Hú de nagyot játszottak a fiúk, sajnálom az Eaglest, kb végig övé volt a meccs, de most szerencsém volt. 😊

több mint 5 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Grat Döme 😊 Büszke vagyok a csapatra, hogy eddig eljutottunk, a jobb ment tovább.
tenorx
Köszi szépen! Reálisan nézve ezzel a kerettel nekem azért elég szürreális ez a konfdöntőig jutás, igazából már a csoportgyőzelem meg a PO is az volt. 😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Látom Scholes(vagy Davis Webb? Nálunk sose lehet tudni, épp ki a QB) megpróbálta visszahozni Igorékat a meccsbe, de csak nem sikerült neki. Ezzel megvan Dalton első playoff győzelme is egyben. 😊

AFC Döntő baby!!! Pont, mint IRL. Gondolom ez lesz nekünk is a végállomás.


iktriad
Grat Ik!
A 8-8-as mérleg után ennyi a PO-ban bőven reális, inkább az előbbi miatt vagyok továbbra is csalódott, ezzel a kerettel úgy érzem több volt ebben a szezonban, még a két futó IR sérülése ellenére is.
Úgy látom a RZ def jó volt, de ezt leszámítva nem igazán tudom megítélni mi volt a gond.
Az alapszakaszban is volt jó néhány teljesen abszurd 5-6 turnoveres meccsünk már, ha valami ilyesmi akkor oké, akkor megvonom a vállam, #justmaddenthings... de ha csak simán kaptunk ki ettől a JAX-kerettől, akkor azért picit keserű. 😛

Illetve természetesen Löflinek, Farkynak és mindenkinek köszi a belefektetett munkát.. és jöjjön mindenki jövőre is, nem kell itt kéretni magunkat 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom Scholes(vagy Davis Webb? Nálunk sose lehet tudni, épp ki a QB) megpróbálta visszahozni Igorékat a meccsbe, de csak nem sikerült neki. Ezzel megvan Dalton első playoff győzelme is egyben. 😊

AFC Döntő baby!!! Pont, mint IRL. Gondolom ez lesz nekünk is a végállomás.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Grat Döme 😊 Büszke vagyok a csapatra, hogy eddig eljutottunk, a jobb ment tovább.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
A Minnesota és a Tampa Bay esetében 2-3, illetve 0-5 a közös főcsoport-ellenfelekkel szembeni mérleg, így a Bucsé a magasabb pick. A másik két esetben coin tossnak kellett döntenie, ezt Löfli vezényelte le, a Jetsnek, illetve a Cowboysnak jutott a korábbi draftjog. Tehát a helyes draftsorrend, kiegészítve a wild card körben kiesett csapatokkal:

...
vassadi
Bedobjátok majd közlemények topicba is a draft sorrendet, hogy ne vesszen el? 😊
több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 096 — Patriots GM
Gratulálok a Ramsnek és Adam8nak a továbbjutáshoz, sajnos az utolsó két heti sérülések és edzői hiba megpecsételte sorsunkat. Ennyit nem lehet hibázni egy Drew Brees vezette jó kis csapat ellen. Most mér nyerjétek meg!

Lölfi és Farky, nagyon köszi a simeket és a madcateket!
Vassadinak, hogy bevett és, hogy leszervezte az egészet!
Rózi bizottságnak (kapja be! 😉 ) is köszönönjük, illetve a draft levezetéséért is hálás köszönet!

Nagyon élveztem és maradnék 😊
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 647 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Először is én azzal kezdeném, hogy gratulálok Igor a továbbjutáshoz. Egy kicsit keserű a szám, hogy az utolsó 3 meccset elvesztettem.

Másfelől, ha valaki azt mondja a sim kezdetén, hogy a Colts playoffba jut, akkor valószínűleg igen furcsán néztem volna rá 😀. Nagyon élveztem!!!

Ezzel kapcsolatban még külön kiemelném, hogy ezer hála és köszönet Löfli és Farky nektek a simért!! Óriási melót nyomtatok!! Tisztelet és köszönet érte!!

Továbbá köszönöm mindenkinek az egész szezont, hatalmas élmény volt ismét!!!!

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Ott viszont én is hibáztam, hogy a SoS után még van két tie-braker, a közös csoport- illetve főcsoport-ellenfelekkel szembeni mérleg. A Bears és a Jets között nyilván marad a pénzfeldobás, mivel nem azonos konferenciában vannak, délután megnézem, hogy a másik két esetben dönt-e valamelyik korábbi tie-braker
vassadi
A Minnesota és a Tampa Bay esetében 2-3, illetve 0-5 a közös főcsoport-ellenfelekkel szembeni mérleg, így a Bucsé a magasabb pick. A másik két esetben coin tossnak kellett döntenie, ezt Löfli vezényelte le, a Jetsnek, illetve a Cowboysnak jutott a korábbi draftjog. Tehát a helyes draftsorrend, kiegészítve a wild card körben kiesett csapatokkal:

1/1. New York Giants (3-13)
1/2. New Orleans Saints (3-13)
1/3. Pittsburgh Steelers (4-12)
1/4. Miami Dolphins (4-12)
1/5. Los Angeles Chargers (6-10)
1/6. Kansas City Chiefs (6-10)
1/7. Tampa Bay Buccaneers (6-10)
1/8. Minnesota Vikings (6-10)
1/9. Cleveland Browns (7-9)
1/10. Denver Broncos (7-9)
1/11. New York Jets (7-9)
1/12. Chicago Bears (7-9)
1/13. Seattle Seahawks (7-9)
1/14. Cincinnati Bengals (8-8)
1/15. Dallas Cowboys (8-8)
1/16. Washington Redskins (8-8)
1/17. Tennessee Titans (8-8)
1/18. New England Patriots (9-7)
1/19. San Francisco 49ers (9-7)
1/20. Arizona Cardinals (9-7)
1/21. Carolina Panthers (9-7)
1/22. Houston Texans (9-7)
1/23. Indianapolis Colts (10-6)
1/24. Detroit Lions (10-6)
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ah, ez kurva jó volt így Löfli 😀
több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 096 — Patriots GM
Szoval aki az elso pontokat szerezte mind kikapott 😊
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
asszem ez hosszú lett 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
vőre is ennél a madden megoldásnál, a slidereket lehetne állítgatni (ha lehetséges ez egyáltalán a 08nál). Sztem túl gyengék voltak az irányítók és a futók idén.Habi
19-ben vajon nem lehet majd ezt letolni? Mert adom a maddent, de hátha az új programmal kicsit finomabbra hangolt dolgok is kihozhatóak.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
A helyes draftsorrend... 😊

1/1. New York Giants (3-13)
1/2. New Orleans Saints (3-13)
vassadi
Kikaptam Giants-től, az szerintem azonosságnál felé billenti a mérleget 😉
Egon
Draftsorrend eldöntésénél az egymás elleni eredmény nem számít, azonos mérlegnél első körben a strength of schedule-t kell nézni (Madcatben a Power Polls alatt megtekinthetők a számok), nálad magasabb ez a szám, ezért a Giantsé az 1/1.

Ott viszont én is hibáztam, hogy a SoS után még van két tie-braker, a közös csoport- illetve főcsoport-ellenfelekkel szembeni mérleg. A Bears és a Jets között nyilván marad a pénzfeldobás, mivel nem azonos konferenciában vannak, délután megnézem, hogy a másik két esetben dönt-e valamelyik korábbi tie-braker