GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
A Cardinalsnál nem számol a képlet.
Tartományon kívül esik talán pár paraméter.
alatriste
Azoknál a csapatoknál jelentkezik ez a probléma, ahol nincs legalább 51 szerződés alatt lévő játékos, tehát a képlet nem tud kizárólag számértékekkel dolgozni. A Rams a kivétel, érdekes módon ott valamiért 0-kat ír a top 51 fennmaradó részére, tehát ott 51 játékos nélkül is működik a képlet. Hogy miért van ez, azt nem tudom, pedig mintha már korábban is belefutottam volna ebbe, és akkor sikerült megoldani. Ha valaki esetleg tudja, hogyan lehet ezt kiküszöbölni, az szóljon. 😊 De az összfizetés számolása mindenkinél működik, úgyhogy pillanatok alatt kiszámolhatja a cap space-ét az is, akinek nincs legalább 51 játékosa szerződés alatt.
vassadi
Anno én kreáltam ezt a táblázatot, szerintem helyre tudom rántani, ha kapok hozzá szerkesztési jogot.
Rataxes
Illetve Te is meg tudod oldani. Úgy csináltam, hogy a játékosok fizetése alá beszúrtam még 51 sort, nulla volt az érték mindegyikben, így azokkal és is számolt a képlet. Lejjebb a teljes tartományból (a roster, + az 51 nullás sor) nagyságrendi sorrend szerint rendezi a fizukat a képlet, és ezekből veszi a top 51-et. A nullás sorok rejtve voltak/lehet vannak is, csak ma már nincs kapacitásom ellenőrizni, elalélok lassan. A napokban csinálok róla egy másolatot, és megnézem mit tehetek az ügy érdekében. De lehet hogy a leírtak alapján előbb csinálod meg.
Rataxes
Nem szükséges vesződnöd vele, így már megoldom. 😊 Nyilván 2018-ig voltak meg az oszlopok, amikor a rejtett sorok utoljára fel lettek töltve, ezért nem számol rendesen 2019-nél. Pótolni fogom a hiányosságot.

Köszi a segítséget!
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
A Cardinalsnál nem számol a képlet.
Tartományon kívül esik talán pár paraméter.
alatriste
Azoknál a csapatoknál jelentkezik ez a probléma, ahol nincs legalább 51 szerződés alatt lévő játékos, tehát a képlet nem tud kizárólag számértékekkel dolgozni. A Rams a kivétel, érdekes módon ott valamiért 0-kat ír a top 51 fennmaradó részére, tehát ott 51 játékos nélkül is működik a képlet. Hogy miért van ez, azt nem tudom, pedig mintha már korábban is belefutottam volna ebbe, és akkor sikerült megoldani. Ha valaki esetleg tudja, hogyan lehet ezt kiküszöbölni, az szóljon. 😊 De az összfizetés számolása mindenkinél működik, úgyhogy pillanatok alatt kiszámolhatja a cap space-ét az is, akinek nincs legalább 51 játékosa szerződés alatt.
vassadi
Anno én kreáltam ezt a táblázatot, szerintem helyre tudom rántani, ha kapok hozzá szerkesztési jogot.
Rataxes
Illetve Te is meg tudod oldani. Úgy csináltam, hogy a játékosok fizetése alá beszúrtam még 51 sort, nulla volt az érték mindegyikben, így azokkal és is számolt a képlet. Lejjebb a teljes tartományból (a roster, + az 51 nullás sor) nagyságrendi sorrend szerint rendezi a fizukat a képlet, és ezekből veszi a top 51-et. A nullás sorok rejtve voltak/lehet vannak is, csak ma már nincs kapacitásom ellenőrizni, elalélok lassan. A napokban csinálok róla egy másolatot, és megnézem mit tehetek az ügy érdekében. De lehet hogy a leírtak alapján előbb csinálod meg.

Szerkesztette: pgabtb

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
A Cardinalsnál nem számol a képlet.
Tartományon kívül esik talán pár paraméter.
alatriste
Azoknál a csapatoknál jelentkezik ez a probléma, ahol nincs legalább 51 szerződés alatt lévő játékos, tehát a képlet nem tud kizárólag számértékekkel dolgozni. A Rams a kivétel, érdekes módon ott valamiért 0-kat ír a top 51 fennmaradó részére, tehát ott 51 játékos nélkül is működik a képlet. Hogy miért van ez, azt nem tudom, pedig mintha már korábban is belefutottam volna ebbe, és akkor sikerült megoldani. Ha valaki esetleg tudja, hogyan lehet ezt kiküszöbölni, az szóljon. 😊 De az összfizetés számolása mindenkinél működik, úgyhogy pillanatok alatt kiszámolhatja a cap space-ét az is, akinek nincs legalább 51 játékosa szerződés alatt.
vassadi
Anno én kreáltam ezt a táblázatot, szerintem helyre tudom rántani, ha kapok hozzá szerkesztési jogot.

Szerkesztette: pgabtb

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Úgy érzem az 1/6 is eladó lesz, ha érdekel valakit. Kicsit korai, de legalább ülepszik. 😊

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
fontosabb datumok, menetrend kb mikorra varhato?
kristof
A napokban. Egyébként szokás szerint az SB utáni héten kezdünk.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Már csak @Farky, @Igor, @Rajna és @dawe092 adós azzal, hogy jelezze (nem)maradási szándékát.

@Paul43 személyében van egy új jelentkező, tehát megvan a pótlás @toam helyére, ha valóban le akarja passzolni a csapatot. Ha a fentebb említett négy illető marad, akkor így pont meg is lenne a 32 GM.
vassadi
Nyilván maradok, de elég szar jan-februárom lesz, szóval ha van elég Rozijelölt, azt esetleg viheti más nyugodtan...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
fontosabb datumok, menetrend kb mikorra varhato?
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sivatagi Keki

 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1449405


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ha valakire lehívtuk az opciot, ami az idei évre szol, azt még levehetjuk majd? Rémlik valami ilyesmi tavalyrol.
adam8
Igen. Ez kvázi egy cap büntetés nélküli cutnak minősül, viszont így kompenzációs pick sem jár majd az illető után.
vassadi
Köszi szépen. 😊

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Frissítettem a szabálykönyvet 2019-re, viszont a módosítások még terítéken vannak, úgyhogy egyelőre nem tekintendő véglegesnek.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Ha valakire lehívtuk az opciot, ami az idei évre szol, azt még levehetjuk majd? Rémlik valami ilyesmi tavalyrol.
adam8
Igen. Ez kvázi egy cap büntetés nélküli cutnak minősül, viszont így kompenzációs pick sem jár majd az illető után.
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ha valakire lehívtuk az opciot, ami az idei évre szol, azt még levehetjuk majd? Rémlik valami ilyesmi tavalyrol.

több mint 5 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Green Bay is jelentkezik!
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 148
Ha már most egy időben gyűlnek ezek
dankodavid
Igen, ez a "mindenki kiteszi kekibe a túlfizetett játékosait" időszak.
vassadi
Nem mindenki kizarolag oket 😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Ha már most egy időben gyűlnek ezek
dankodavid
Igen, ez a "mindenki kiteszi kekibe a túlfizetett játékosait" időszak.
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 148
Ha már most egy időben gyűlnek ezek, akkor még egyszer a Bengals Ke-Ki.
 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1628817

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Pittsburgh-ben is van keki
 bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/1006213
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Üdv mindenkinek, gondoltam azért beköszönök, mint visszatérő GM... 😊

Sajnos nálam itt a cégben a Google Docs le van tiltva, de majd igyekszem telóról megoldani, amit ott kell és igyekszem majd hamarosan frissíteni a KeKi-t is... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Új a KC Keki is.
 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1746704
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 648 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Colts keki is friss

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

" class="embed">
több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 096 — Patriots GM
Lions keki is ropogos:

 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1746482
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
seahawks keki is friss:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Frissítettem Jets KeKi-n:  bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1756680

Paul43-nak pedig üdv!
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Sziasztok!
Köszi a felvételt 😊
Ilyen GM-es cuccot még soha nem játszottam ,igyekszem gyorsan felvenni a ritmust.
Paul43
Üdv a klubban, szabálykönyvet olvass, és kérdezz nyugodtan, ha bármi nem világos. 😊
somoskovig
Cserékkel pedig nagyon megfontoltan az elején szerintem. Mint friss husi mondom én is. 🤗
kristóf17
Mondhatni inkább ne cserélj. 😀
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Sziasztok!
Köszi a felvételt 😊
Ilyen GM-es cuccot még soha nem játszottam ,igyekszem gyorsan felvenni a ritmust.
Paul43
Üdv a klubban, szabálykönyvet olvass, és kérdezz nyugodtan, ha bármi nem világos. 😊
somoskovig
Cserékkel pedig nagyon megfontoltan az elején szerintem. Mint friss husi mondom én is. 🤗