GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ok


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Nekem ok

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Quarterback: Alex Smith, Nick Mullens, Ryan Fitzpatrick - Löfli
Running back: Adrian Peterson, Duke Johnson, Latavius Murray, LeSean McCoy - somos
Wide receiver: Chris Hogan, Devin Funchess, Jamison Crowder, Marqise Lee, Nelson Agholor, Quincy Enunwa - vassadi
Tight end: Jared Cook, Jason Witten - somos
Offensive line: Andrus Peat, Bryan Bulaga, Daryl Williams, Demar Dotson, Marcus Gilbert, Rob Havenstein, Ryan Schraeder - Löfli
Defensive line: Arik Armstead, Danny Shelton, Dontari Poe, Malcom Brown, Star Lotulelei - alatriste
Edge: Bud Dupree, Jabaal Sheard, Mario Addison, Preston Smith, Whitney Mercilus, Za’Darius Smith - Klaci79
Linebacker: Denzel Perryman, Jake Ryan, Kwon Alexander, Zach Brown - vassadi
Cornerback: Brent Grimes, DeShawn Shead, Dre Kirkpatrick, Justin Coleman - somos
Safety: George Iloka, Morgan Burnett, Patrick Chung, Rodney McLeod - alatriste

Ez lenne akkor a második FA kör végleges névsora (egy-két helyen variáltam csak a tegnap közzétett listához képest), és a posztfelelősöket is beosztottam. @alatriste, @Löfli, @somoskovig Jelezzetek vissza, hogy ez így nektek is megfelel-e, és akkor akár már ma estétől lehetne küldeni az ajánlatokat.

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
EDGE adminisztrációra nem jelentkezett senki, és lehet én is licitálnék, úgyhogy azt valaki elvihetné. 😊
vassadi
Szívesen...
Klaci79
Fel vagy véve. 😊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
EDGE adminisztrációra nem jelentkezett senki, és lehet én is licitálnék, úgyhogy azt valaki elvihetné. 😊
vassadi
Szívesen...
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
EDGE adminisztrációra nem jelentkezett senki, és lehet én is licitálnék, úgyhogy azt valaki elvihetné. 😊
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Többen vállaltak posztokat, ha megvan a kiosztás, akkor szerintem menjen szombattól, vagy legkésőbb vasárnap reggeltől a 2. FA kör, hogy vasárnap lehessen már irkálni, ne várjuk meg a hétfői munkanapot. 😉
Chargers LT
Agreed, meg pörögjünk 😊 5 hét és IRL draft.
tenorx
Nyugalom, így is egy hét fórban vagyunk a tavalyi menetrendhez képest.
vassadi
Nem szívatásképpen kérdezem, de egy rosterfrissítést mikorra tervezel? 😊
somoskovig
Hétvégén szerintem arra nem lesz időm, úgyhogy majd a jövő hét elején fokozatosan.
vassadi
Ha adsz irasi jogot en vasarnaprol hetfore lehet meg tudnam oldani, ha kell
Spigo
Megoldom majd, pár napot szerintem még mindenki kibír. 😊 Köszi azért.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Picit frissült a Jets KeKi:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szezon elején páran írtatok Rbby Andersonnal kapcsolatban, mostmár mozdíthato, ha még akutális. 😀

több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Az addig ok, csak addig lemegy az FA normális része, utána csak kukázni lehet majd. Ezért jeleztem jóval korábban a problémát, mert a Chargers így kaputt 😊
Chargers LT
Csak egy évre, én tavaly nagyon nagy örömmel vettem át a leharcolt, ligaalja Eaglest, és vsz. másfél off-season alatt sikerült vállalható csapatot varázsolni 😊
Rataxes
Én meg a PO-os Chiefs-t vettem át, és leépítettem 1/6-os csapattá másfél év alatt. Nem feltétlen kell ehhez GM hiány 😕 😕
kristóf17
Azért azt borítékolható volt, hogy az elődöd által épített dreamdefense előbb-utóbb megbosszulja magát egy igen erős cap hell formájában 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 103 — Patriots GM
Többen vállaltak posztokat, ha megvan a kiosztás, akkor szerintem menjen szombattól, vagy legkésőbb vasárnap reggeltől a 2. FA kör, hogy vasárnap lehessen már irkálni, ne várjuk meg a hétfői munkanapot. 😉
Chargers LT
Agreed, meg pörögjünk 😊 5 hét és IRL draft.
tenorx
Nyugalom, így is egy hét fórban vagyunk a tavalyi menetrendhez képest.
vassadi
Nem szívatásképpen kérdezem, de egy rosterfrissítést mikorra tervezel? 😊
somoskovig
Hétvégén szerintem arra nem lesz időm, úgyhogy majd a jövő hét elején fokozatosan.
vassadi
Ha adsz irasi jogot en vasarnaprol hetfore lehet meg tudnam oldani, ha kell
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Az addig ok, csak addig lemegy az FA normális része, utána csak kukázni lehet majd. Ezért jeleztem jóval korábban a problémát, mert a Chargers így kaputt 😊
Chargers LT
Csak egy évre, én tavaly nagyon nagy örömmel vettem át a leharcolt, ligaalja Eaglest, és vsz. másfél off-season alatt sikerült vállalható csapatot varázsolni 😊
Rataxes
Én meg a PO-os Chiefs-t vettem át, és leépítettem 1/6-os csapattá másfél év alatt. Nem feltétlen kell ehhez GM hiány 😕 😕
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Az addig ok, csak addig lemegy az FA normális része, utána csak kukázni lehet majd. Ezért jeleztem jóval korábban a problémát, mert a Chargers így kaputt 😊
Chargers LT
Csak egy évre, én tavaly nagyon nagy örömmel vettem át a leharcolt, ligaalja Eaglest, és vsz. másfél off-season alatt sikerült vállalható csapatot varázsolni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Amint beosztottuk a posztfelelősöket. Szerintem vasárnap már elindulhat.
vassadi
Chargerst illetően mi legyen? Ne hagyjuk tönkre menni a rostert.
Chargers LT
Van egy jelentkező, most írtam StormST-nek, hogy mi a szándéka (magán a fórumon járt nemrégiben, csak itt nem tette tiszteletét már hetek óta), ha záros határidőn belül nem jelez vissza, akkor az új versenyzőé lesz a csapat.
vassadi
Az addig ok, csak addig lemegy az FA normális része, utána csak kukázni lehet majd. Ezért jeleztem jóval korábban a problémát, mert a Chargers így kaputt 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Többen vállaltak posztokat, ha megvan a kiosztás, akkor szerintem menjen szombattól, vagy legkésőbb vasárnap reggeltől a 2. FA kör, hogy vasárnap lehessen már irkálni, ne várjuk meg a hétfői munkanapot. 😉
Chargers LT
Agreed, meg pörögjünk 😊 5 hét és IRL draft.
tenorx
Nyugalom, így is egy hét fórban vagyunk a tavalyi menetrendhez képest.
vassadi
Nem szívatásképpen kérdezem, de egy rosterfrissítést mikorra tervezel? 😊
somoskovig
Hétvégén szerintem arra nem lesz időm, úgyhogy majd a jövő hét elején fokozatosan.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Amint beosztottuk a posztfelelősöket. Szerintem vasárnap már elindulhat.
vassadi
Chargerst illetően mi legyen? Ne hagyjuk tönkre menni a rostert.
Chargers LT
Van egy jelentkező, most írtam StormST-nek, hogy mi a szándéka (magán a fórumon járt nemrégiben, csak itt nem tette tiszteletét már hetek óta), ha záros határidőn belül nem jelez vissza, akkor az új versenyzőé lesz a csapat.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Többen vállaltak posztokat, ha megvan a kiosztás, akkor szerintem menjen szombattól, vagy legkésőbb vasárnap reggeltől a 2. FA kör, hogy vasárnap lehessen már irkálni, ne várjuk meg a hétfői munkanapot. 😉
Chargers LT
Agreed, meg pörögjünk 😊 5 hét és IRL draft.
tenorx
Nyugalom, így is egy hét fórban vagyunk a tavalyi menetrendhez képest.
vassadi
Nem szívatásképpen kérdezem, de egy rosterfrissítést mikorra tervezel? 😊

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Többen vállaltak posztokat, ha megvan a kiosztás, akkor szerintem menjen szombattól, vagy legkésőbb vasárnap reggeltől a 2. FA kör, hogy vasárnap lehessen már irkálni, ne várjuk meg a hétfői munkanapot. 😉
Chargers LT
Agreed, meg pörögjünk 😊 5 hét és IRL draft.
tenorx
Nyugalom, így is egy hét fórban vagyunk a tavalyi menetrendhez képest.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Amint beosztottuk a posztfelelősöket. Szerintem vasárnap már elindulhat.
vassadi
Chargerst illetően mi legyen? Ne hagyjuk tönkre menni a rostert.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Többen vállaltak posztokat, ha megvan a kiosztás, akkor szerintem menjen szombattól, vagy legkésőbb vasárnap reggeltől a 2. FA kör, hogy vasárnap lehessen már irkálni, ne várjuk meg a hétfői munkanapot. 😉
Chargers LT
Agreed, meg pörögjünk 😊 5 hét és IRL draft.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Többen vállaltak posztokat, ha megvan a kiosztás, akkor szerintem menjen szombattól, vagy legkésőbb vasárnap reggeltől a 2. FA kör, hogy vasárnap lehessen már irkálni, ne várjuk meg a hétfői munkanapot. 😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Kösz Rózik 😀

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F1213%2Fr477007_1296x729_16-9.jpg
Investigation involving Chiefs WR Hill underway
Police are investigating an alleged battery involving a juvenile at the home of Chiefs receiver Tyreek Hill.
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
QB-t, OL-t, S-t tudom vinni


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
@adam8 Tavaly te igazoltad le és vágtad ki a visszavonuló Wittent, aki most ugye újra aktív játékos. Ilyen esetekben azt szoktuk csinálni, hogy a volt csapatáé lehet a játékos a cutoláskor érvényben lévő szerződéssel, mínusz az egyszer már benyelt cut büntetés. Szóval jelezd kérlek, hogy igényt tartasz-e rá 2,22 millió $ / 1 éves szerződéssel, vagy menjen a szabadügynökök közé?
vassadi
Ráérek az 1\3. licitkör végével jelezni?
adam8
Vasárnap már sanszosan indulna a második kör, annak a kezdetéig jó lenne, ha döntés születne, mert ha Witten megy a piacra, akkor oda azért befér.
vassadi
Mehet a piacra. 😀

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
@adam8 Tavaly te igazoltad le és vágtad ki a visszavonuló Wittent, aki most ugye újra aktív játékos. Ilyen esetekben azt szoktuk csinálni, hogy a volt csapatáé lehet a játékos a cutoláskor érvényben lévő szerződéssel, mínusz az egyszer már benyelt cut büntetés. Szóval jelezd kérlek, hogy igényt tartasz-e rá 2,22 millió $ / 1 éves szerződéssel, vagy menjen a szabadügynökök közé?
vassadi
Ráérek az 1\3. licitkör végével jelezni?
adam8
Vasárnap már sanszosan indulna a második kör, annak a kezdetéig jó lenne, ha döntés születne, mert ha Witten megy a piacra, akkor oda azért befér.