GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 212
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 147
Mi változott amúgy? régen napi 1 max 2 fordulót simeltek le a srácok rendszerint a 08-al.
Akkor is csak az 'élmény' miatt volt a napi 1 vagy akkor annak még volt olyan technikai korlátja, ami a mostani verzióba már nincs?
Én is a napi 1 meccs mellett vagyok, lehessen kicsit beszélni is az eredményekről.
alatriste
Pont, hogy tobb lehetoseged volt a 08 franchise modjaban, ott lehetett 32 csapatot iranyitva DC-t modositgatni, ellenben a 19-ben csak egy csapatot “iranyithatsz igy.
dankodavid
Nem baszogatni akarlak, mert tudom, hogy ez mennyire rengeteg munka - hogy állsz?
Tudunk valahogy segíteni Madden nélkül?
Ha túl sok a meló, akkor toljuk le a szezont Power Ranking alapján, és határozzuk meg a Draft sorrendet úgy, egyébként se a Sim a lényege ennek a játéknak.
tenorx
Minimalisan elorebb, mint amikor legutobb irtam. A beesett lakasfelujitas minden idomet elvette, lassan a vegere erek, ha minden igaz, hetvegen megleszek a surgos reszevel es hetfotol lesz idom ujra ezt csinalni. Nem tudsz sajnos segiteni, nekem kell megcsinalni, de nem trogersegbol nem jarunk mar a simnel, szeretnem 15-20-ig befejezni. Igazabol ha lenne ket-haromszor egy teljes nap, amikor csak ezzel foglalkozom, kesz lehetne elobb is. De koszonom mindenesetre!

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Mi változott amúgy? régen napi 1 max 2 fordulót simeltek le a srácok rendszerint a 08-al.
Akkor is csak az 'élmény' miatt volt a napi 1 vagy akkor annak még volt olyan technikai korlátja, ami a mostani verzióba már nincs?
Én is a napi 1 meccs mellett vagyok, lehessen kicsit beszélni is az eredményekről.
alatriste
Pont, hogy tobb lehetoseged volt a 08 franchise modjaban, ott lehetett 32 csapatot iranyitva DC-t modositgatni, ellenben a 19-ben csak egy csapatot “iranyithatsz igy.
dankodavid
Nem baszogatni akarlak, mert tudom, hogy ez mennyire rengeteg munka - hogy állsz?
Tudunk valahogy segíteni Madden nélkül?
Ha túl sok a meló, akkor toljuk le a szezont Power Ranking alapján, és határozzuk meg a Draft sorrendet úgy, egyébként se a Sim a lényege ennek a játéknak.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Anyám, de fog fájni az a Michael Thomas hosszabbítás nekem jövőre. 😀
Beki
Én elbizniszeltem volna veled...kellett ez neked 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Anyám, de fog fájni az a Michael Thomas hosszabbítás nekem jövőre. 😀
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
a suppl. draftra jelentkező játékosoknak mi lesz a sorsa? UDFA-ként tekintünk rájuk és jövőre mehet a nyílt licit?
kristof
UFA-ként lesznek igazolhatók.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
a suppl. draftra jelentkező játékosoknak mi lesz a sorsa? UDFA-ként tekintünk rájuk és jövőre mehet a nyílt licit?
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 147
Mi változott amúgy? régen napi 1 max 2 fordulót simeltek le a srácok rendszerint a 08-al.
Akkor is csak az 'élmény' miatt volt a napi 1 vagy akkor annak még volt olyan technikai korlátja, ami a mostani verzióba már nincs?
Én is a napi 1 meccs mellett vagyok, lehessen kicsit beszélni is az eredményekről.
alatriste
Pont, hogy tobb lehetoseged volt a 08 franchise modjaban, ott lehetett 32 csapatot iranyitva DC-t modositgatni, ellenben a 19-ben csak egy csapatot “iranyithatsz igy.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ha dankodavid-nak lesz ideje a napi 1 forduló hirdetésére akk legyen úgy, de felőlem aztán mehet a szezon egyben simelve. Mindegy h mikor szörnyülködünk a Madden baromságain. 😀
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 053 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mi változott amúgy? régen napi 1 max 2 fordulót simeltek le a srácok rendszerint a 08-al.
Akkor is csak az 'élmény' miatt volt a napi 1 vagy akkor annak még volt olyan technikai korlátja, ami a mostani verzióba már nincs?
Én is a napi 1 meccs mellett vagyok, lehessen kicsit beszélni is az eredményekről.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 646 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Gondolom melósabb, de szerintem akkor is, ha egyben szimulalja le az egész idényt, ha naponta csak egy forduló kerülne kihirdetésre, az nagyobb "játékélményt" adna az egésznek. Lehetne izgulni naponta.
Spigo
Ezen nem fog múlni. 😊 Illetve még heti, valamint szezonvégi díjakat is szokott osztani a gép, azokat is három perc beírogatni, valamint -de ezt tényleg csak, ha van erre igény- a szezonvégi statisztikákat is kiscreenshotolhatom majd. Ezek apróságok, minden megbeszélés kérdése 😊
dankodavid
Igen-igen! Részemről is van igény erre!! Jöhet minden 😊. Statok,díjazottak, minden 😊. Viszont mindenek előtt nagyon szépen köszönöm, hogy fáradsz vele, és csinálod!!!

" class="embed">
több mint 4 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 585
Gondolom melósabb, de szerintem akkor is, ha egyben szimulalja le az egész idényt, ha naponta csak egy forduló kerülne kihirdetésre, az nagyobb "játékélményt" adna az egésznek. Lehetne izgulni naponta.
Spigo
Ezen nem fog múlni. 😊 Illetve még heti, valamint szezonvégi díjakat is szokott osztani a gép, azokat is három perc beírogatni, valamint -de ezt tényleg csak, ha van erre igény- a szezonvégi statisztikákat is kiscreenshotolhatom majd. Ezek apróságok, minden megbeszélés kérdése 😊
dankodavid
Részemről van igény. Köszi előre is!
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 147
Gondolom melósabb, de szerintem akkor is, ha egyben szimulalja le az egész idényt, ha naponta csak egy forduló kerülne kihirdetésre, az nagyobb "játékélményt" adna az egésznek. Lehetne izgulni naponta.
Spigo
Ezen nem fog múlni. 😊 Illetve még heti, valamint szezonvégi díjakat is szokott osztani a gép, azokat is három perc beírogatni, valamint -de ezt tényleg csak, ha van erre igény- a szezonvégi statisztikákat is kiscreenshotolhatom majd. Ezek apróságok, minden megbeszélés kérdése 😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Spigo New England Patriots 1 096 — Patriots GM
Gondolom melósabb, de szerintem akkor is, ha egyben szimulalja le az egész idényt, ha naponta csak egy forduló kerülne kihirdetésre, az nagyobb "játékélményt" adna az egésznek. Lehetne izgulni naponta.
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 147
Régen fordulok között volt 1-1 nap ha jól emlékszem. Lehetett a DCn varialni, stratégiat módosítani.

Persze az még a 08volt
alatriste
Ilyenre a maddenben nincs lehetőség.
dankodavid
Hogy áll az időbeosztás és sim terv? 😊
Gondolom már 1-2 hete próbálkozol a simmel, hogy te nyerj, de eddig nem sikerült a rohadt madden miatt 😀
Chargers LT
Sim lesz, egyelőre inkább nem mondok időpontot. Szerencsére (vagy pechetekre 😊) beesett egy lakás, ami nagyon jónak tűnik, és jelenleg annak a felújítása prioritás, nyilván emellett élni is kell, szóval esténként/kétnaponta tudok leülni és pár dolgot megcsinálni, szóval igyekszem.

A sim pedig három-öt perc, szóval amint kész vagyok, két óra alatt lezongorázom Mayfield MVP címét😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Régen fordulok között volt 1-1 nap ha jól emlékszem. Lehetett a DCn varialni, stratégiat módosítani.

Persze az még a 08volt
alatriste
Ilyenre a maddenben nincs lehetőség.
dankodavid
Hogy áll az időbeosztás és sim terv? 😊
Gondolom már 1-2 hete próbálkozol a simmel, hogy te nyerj, de eddig nem sikerült a rohadt madden miatt 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
2 DT-t draftoltam 2018-ban.
Az egyik Trenton Thompson (3. kör), aki immár az Edmonton Eskimos csapatát erősíti, a másik Kendrick Norton (7.kör), akinek most kellett egy autóbaleset miatt amputálni a karját...
empty taxi
Légyszíves ne draftolj többet.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
2 DT-t draftoltam 2018-ban.
Az egyik Trenton Thompson (3. kör), aki immár az Edmonton Eskimos csapatát erősíti, a másik Kendrick Norton (7.kör), akinek most kellett egy autóbaleset miatt amputálni a karját...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 053 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Régen fordulok között volt 1-1 nap ha jól emlékszem. Lehetett a DCn varialni, stratégiat módosítani.

Persze az még a 08volt
alatriste
Ilyenre a maddenben nincs lehetőség.
dankodavid
Akkor sorry!
Meg egy indok az újaknak, hogy a sim csak draftsorrendet határoz meg.
Ez egy folyamat orientált játék, nem éredmény.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 147
Régen fordulok között volt 1-1 nap ha jól emlékszem. Lehetett a DCn varialni, stratégiat módosítani.

Persze az még a 08volt
alatriste
Ilyenre a maddenben nincs lehetőség.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 053 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Régen fordulok között volt 1-1 nap ha jól emlékszem. Lehetett a DCn varialni, stratégiat módosítani.

Persze az még a 08volt


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 585
A PS-ből claimelt játékosoknak mindenki szabadított fel helyet, a távozókat viszont még nem mindenki pótolta. Erre holnap estig van még lehetőségük az érintetteknek, ellenkező esetben marad 10 alatti létszámmal a PS-ük.
vassadi
most, hogy akkor elvileg megvannak a végleges keretek, a csapatok megcsinálását a maddenben ki kezdi és mikor? ennek függvényében a szimuláció előreláthatóan mikor lesz?
ljambrik
Én csinálom. Már elkezdtem, de türelem simet terem, nem tudom, mikor leszek kész. Nagyjából június végét mondtam, az nekem most nem tűnik reálisnak, de benne van, hogy lesz ennyi időm, ha nem, akkor valamikor júliusban. Lévén, hogy a 19-es madden nem ad lehetőséget a szezonközbeni rostermódosításra és depth chartok javítgatására, így a sim maga gyakorlatilag 5 perc alatt lemegy, ha viszont azt mondjuk, hogy párnaponta menjen le egy hét és legyenek rövidebb összefoglalók, az is megoldható, de ennyi, a 08-hoz képest jóval limitáltabbak a lehetőségek. Lesz sim, és az is biztos, hogy augusztusig lefut, de ennél többet nem tudok ígérni.
dankodavid
csak egy kérdés még.
azt írtad, hogy a sim lemegy kb 5 perc alatt.
mi van akkor, ha van a sim alatt egy season ending injury?
azt értem, hogy szezon közbeni trade nincsen, mivel nem lehet változtatni a kereten, de mi van akkor ha van a posztra ember a practice squadban?
a sim ebben az esetben random módon felvisz valakit a PS-ből vagy nem visz fel a rendszer senkit, és így elvileg előfordulhat, hogy "elfogy a poszt" a szezon végére úgy, hogy a PS-ben még van játékos?
Ha esetleg a PS-ből fel lehet vinni szezon közben játékost manuálisan, akkor megfontolandónak tartom a fordulónkénti szünetet, hogy az adott manager eldönthesse, hogy kit visz fel (nekem pl. több LB és CB van a PS-ben, azaz tudnék köztük választani).
Ez persze egy Madden szemantikai kérdés atekintetben, hogy mi számít rosternek, az 53 vagy az 53+10? Ha az utóbbi, akkor a PS-ből előreléptetés nem minsőül roster manipulálsnak, ha az előbbi, akkor nyilván igen.
több mint 4 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 585
A PS-ből claimelt játékosoknak mindenki szabadított fel helyet, a távozókat viszont még nem mindenki pótolta. Erre holnap estig van még lehetőségük az érintetteknek, ellenkező esetben marad 10 alatti létszámmal a PS-ük.
vassadi
most, hogy akkor elvileg megvannak a végleges keretek, a csapatok megcsinálását a maddenben ki kezdi és mikor? ennek függvényében a szimuláció előreláthatóan mikor lesz?
ljambrik
Én csinálom. Már elkezdtem, de türelem simet terem, nem tudom, mikor leszek kész. Nagyjából június végét mondtam, az nekem most nem tűnik reálisnak, de benne van, hogy lesz ennyi időm, ha nem, akkor valamikor júliusban. Lévén, hogy a 19-es madden nem ad lehetőséget a szezonközbeni rostermódosításra és depth chartok javítgatására, így a sim maga gyakorlatilag 5 perc alatt lemegy, ha viszont azt mondjuk, hogy párnaponta menjen le egy hét és legyenek rövidebb összefoglalók, az is megoldható, de ennyi, a 08-hoz képest jóval limitáltabbak a lehetőségek. Lesz sim, és az is biztos, hogy augusztusig lefut, de ennél többet nem tudok ígérni.
dankodavid
Köszi az infót!
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 147
A PS-ből claimelt játékosoknak mindenki szabadított fel helyet, a távozókat viszont még nem mindenki pótolta. Erre holnap estig van még lehetőségük az érintetteknek, ellenkező esetben marad 10 alatti létszámmal a PS-ük.
vassadi
most, hogy akkor elvileg megvannak a végleges keretek, a csapatok megcsinálását a maddenben ki kezdi és mikor? ennek függvényében a szimuláció előreláthatóan mikor lesz?
ljambrik
Én csinálom. Már elkezdtem, de türelem simet terem, nem tudom, mikor leszek kész. Nagyjából június végét mondtam, az nekem most nem tűnik reálisnak, de benne van, hogy lesz ennyi időm, ha nem, akkor valamikor júliusban. Lévén, hogy a 19-es madden nem ad lehetőséget a szezonközbeni rostermódosításra és depth chartok javítgatására, így a sim maga gyakorlatilag 5 perc alatt lemegy, ha viszont azt mondjuk, hogy párnaponta menjen le egy hét és legyenek rövidebb összefoglalók, az is megoldható, de ennyi, a 08-hoz képest jóval limitáltabbak a lehetőségek. Lesz sim, és az is biztos, hogy augusztusig lefut, de ennél többet nem tudok ígérni.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 585
A PS-ből claimelt játékosoknak mindenki szabadított fel helyet, a távozókat viszont még nem mindenki pótolta. Erre holnap estig van még lehetőségük az érintetteknek, ellenkező esetben marad 10 alatti létszámmal a PS-ük.
vassadi
most, hogy akkor elvileg megvannak a végleges keretek, a csapatok megcsinálását a maddenben ki kezdi és mikor? ennek függvényében a szimuláció előreláthatóan mikor lesz?
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
A PS-ből claimelt játékosoknak mindenki szabadított fel helyet, a távozókat viszont még nem mindenki pótolta. Erre holnap estig van még lehetőségük az érintetteknek, ellenkező esetben marad 10 alatti létszámmal a PS-ük.
vassadi
Oops, jó akkor eggyel kevesebb lesz.