GM játék csevegő

15 feliratkozó

több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 11 687
2019-es roster fájl

2020-as roster fájl

Draft tracker 2020

FA lista

Szerkesztette: Löfli
5 napja
empty taxi Atlanta Falcons California Golden Bears 24 949 — NFC East winner Giants GM
Egyébként meg a legpíszíbb csapat:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Hawaii Rainbow Warriors | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Szerkesztette: empty taxi

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
5 napja
Heisman Trophy Denver Broncos Oregon Ducks 9 502 — Bears GM / Astros & Twins fanboy
Chargers LT nem akarok beleszólni, de a “Black” mint rasszista szó szerepel a csapat nevében, szóval én és a Nike a FedEx-el együtt beperelünk 😀
Heisman Trophy
Igen, a Washington Rainbow Hydras sokkal pc-bb megoldás lenne 😊
somoskovig
Heisman szerint ezek alapján egyrészt a "Black" lives matter-t hírdetők és érte tüntetők pont mind rasszisták 😀
Chargers LT
Igen, raszsisták, mert Latino Lives Matter, vagy az már nem számít? Egyébként meg hagy sértődjek meg a Black Hydra helyében. Nem kellett volna kiemelni hogy Black. Az NHL-ben sem úgy hívják a csapatot hogy Seattle “Black” Kraken

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks / Players : Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante/Valencia, Rákóczi / NBA : Mavericks [Doncic, Porzingis]
NHL : Ducks / MLB : Astros, Twins
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc Marquez
NASCAR : #22 Joey Logano, #11 Denny Hamlin, #9 Chase Elliott
Cycling : Quintana, Cras / Figure Skating : Zagitova & Medvedeva
5 napja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 7 299 — Jedi Master
Chargers LT nem akarok beleszólni, de a “Black” mint rasszista szó szerepel a csapat nevében, szóval én és a Nike a FedEx-el együtt beperelünk 😀
Heisman Trophy
somoskovig
Heisman szerint ezek alapján egyrészt a "Black" lives matter-t hírdetők és érte tüntetők pont mind rasszisták 😀
Továbbá a rainbow nem bejövős, vállalom, hogy nem vagyok PC mindenben 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
7 napja
tenorx Pittsburgh Steelers 10 137 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
De röhögök 😀
Reméltem, hogy valami ilyesmivel jössz elő 😀
7 napja
somoskovig Jacksonville Jaguars 6 548 — 49ers GM
Heisman Trophy

7 napja
Heisman Trophy Denver Broncos Oregon Ducks 9 502 — Bears GM / Astros & Twins fanboy

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks / Players : Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante/Valencia, Rákóczi / NBA : Mavericks [Doncic, Porzingis]
14 napja
Köszi a delfineknek, hogy a leggyengébb azonos mérlegesek a 4 csapat közül és az 1/12 lett az enyém 😀

Továbbá a WAS Reds...mármint a WAS NFL csapatának GM-e (alias LaDainian Tomlinson) hamarosan hivatalos közleményben értesíti a ligát a csapat új nevéről 😀

16 napja
kristof New York Giants Miami Hurricanes 8 284 — Browns GM
Egyedül Steznek engedném, hogy lehúzzon, mert drusza, de szerencsére itt nem játszik. 😀
kristóf17
🙋

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
16 napja
tenorx Pittsburgh Steelers 10 137 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Még mindig nem dolgoztam fel ezt az 1/20-at... Basszameg, hogy így maradtam le.
kristóf17
Együttérzésem jeléül felajánlom az 1/28-at az 1/20-ért cserébe XD
empty taxi
Egyedül Steznek engedném, hogy lehúzzon, mert drusza, de szerencsére itt nem játszik. 😀
kristóf17
Amúgy mennyi parallel liga van? 2-3?
16 napja
kristóf17 Indianapolis Colts 2 458 — Colts fan
kristóf17
empty taxi
17 napja
empty taxi Atlanta Falcons California Golden Bears 24 949 — NFC East winner Giants GM
kristóf17

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
17 napja
kristóf17 Indianapolis Colts 2 458 — Colts fan
20 napja
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 455
Hivatalos közleményekbe fel lesz lökve egy végleges eredmény szokás szerint? Draft pick sorrend miatt.
Chargers LT
Lásd egy posttal korábban.
21 napja
Hivatalos közleményekbe fel lesz lökve egy végleges eredmény szokás szerint? Draft pick sorrend miatt.

25 napja
Draft értékelő nem lesz, azt már megmondták, de ezek után pláne kíváncsi lennék arra a screenshotra a Bengals schedule-ról... 😛
vassadi
Tényleg nem lesz vagy ez csak egy rossz vicc?
ljambrik
Nem vicc.

Először egy IRL értékelőt írtam volna, ahogy említettem is korábban, de azzal se jutottam sokáig, és el is engedtem azt is. Egyszerűen nincs rá időm.

A draft trackert megcsinálom, miután hazatértem nyaralásból, meg szerintem a jövő évi roster táblázatot is összedobom még valamikor mostanában.
27 napja
Amúgy ChargersLT, szerintem itt válaszhatsz magadnak olyan nevet a Redskins helyett, amilyet szeretnél 😀
tenorx
Na igen, át fogom gondolni 😁😎

27 napja
Löfli Arizona Cardinals Clemson Tigers 13 666 — ellenIktriad / 2019 College Football Fantasy winner
Azért az a Rosen 1/1 is jól idősödött 😂😂😂
Heisman Trophy
kivágtam, jött helyette Tyrod, csempiönsip!

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
No risk it, no biscuit!
Don't blink!
27 napja
Azért az a Rosen 1/1 is jól idősödött 😂😂😂

27 napja
Gratulálok a győztesnek! Bár jelentősen visszaveti az értéket, ha egy Mayfield SB-t játszik...bár ha nincs jobb ló, jó a szamár is.
Klaci79
Colin Cowherdhöz van szerencsénk? 😜 Amúgy miért utáljátok ennyire Mayfieldet?
ljambrik
 ibb.co/58dQtjk
😉 😀
dankodavid
Semmi köze ehhez...és legkevésbé sem utálom. Ahhoz hogy érzelmet váltson ki belőlem, valamit tennie kellene. De nem értettem soha a hype-ot benne. Totálisan átlagos vagy cseppet átlag alatti teljesítménye van, egy egyébként igen jó csapatban. Persze 2. éve volt, lehet még akármi is. De SB-be vezetni csapatát (2019-ben vagy akár ‘20-ban) abszolút nem látom benne. Viszont maddenben ez sima ügy 😉😊
27 napja
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 336
Draft értékelő nem lesz, azt már megmondták, de ezek után pláne kíváncsi lennék arra a screenshotra a Bengals schedule-ról... 😛
vassadi
Tényleg nem lesz vagy ez csak egy rossz vicc?
27 napja
dankodavid San Francisco 49ers 1 449
Gratulálok a győztesnek! Bár jelentősen visszaveti az értéket, ha egy Mayfield SB-t játszik...bár ha nincs jobb ló, jó a szamár is.
Klaci79
ljambrik
 ibb.co/58dQtjk
😉 😀

Pulvis et umbra sumus.
27 napja
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 336
Klaci79
27 napja
28 napja
28 napja
dankodavid San Francisco 49ers 1 449
A Super Bowl linkje elérhető, a youtube-os részt másoljátok, mert ha linkként teszem be, sajnos spoilerez az első negyedről egy keveset a youtube.
dankodavid
tl;dr 😀 majd pár nap múlva jöhet egy írásos összefoglaló is 😛
Löfli
Szerkesztve az eredménnyel és egy gyors összefoglalóval a meccs az eredmények topicban.

Igazából nehéz mit hozzátenni, az alapszakasz után sem hittem el, hogy idén bármi összejöhet a borzalmas drafthelyen túl, aztán... Az sb-t ellenben nagyon nem élném át újra szívesen, mert bár ez csak egy játék és nem is feltétlen tükrözi a valós erőviszonyokat -mert tényleg nem-, de másfél órán át néztem és 10-9-nél, Falcons birtoklással három perccel a vége előtt nem nagyon hittem semmiben, főleg azért nem, mert előtte mayfield passzát az endzone-ban szedte le Gilmore. Ott szívem szerint kikapcsoltam volna a meccset. 😀

Én is köszönöm mindenkinek az évet, folytatás jövőre az új Maddennel, ha a gépem is úgy akarja, vagy ha lesz friss roster az ideihez, lehet, hogy maradnék ennél, elsősorban azért, mert ezt még biztosan vállalhatóan futtatni tudom, de ez -a vas- még változhat. Köszönöm annak a rengeteg embernek is, akik utaltak és ezzel nekem segítettek csalni, cserébe azt tudom megígérni, hogy jövőre is ugyanígy lesz sim, hasonló formátumban, illetve ha lesz rá igény, akkor a főcsoportdöntőket is felrakhatom a kísérleti, teljes meccses formátumban.

Illetve azoknak is jár a köszönet, akik az egész simet követték és részt vettek a játék ezen részében, így nem éreztem annyira feleslegesnek a naponta rászánt másfél-két órákat; tudom, borzalmas, hogy pár sorért ennyit kellett szívni, de tényleg úgy éreztem, megéri és egy kicsit hozzátesz a játékélményhez.😊

Ps.; Aki jövőre akar win now-ba kapcsolni, kereshet majd azokért, akik egy-két évre elit szinten megoldanak posztokat 😊

Pulvis et umbra sumus.