GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi a mockot Empty.


Nem tudom, meglátjuk hogy alakulnak a dolgok, kicsit aggaszt, hogy a Jaguars az 1/1, ott képesek bármire, még Lawrence-t is elbaszni...
gabokocka
Ez esetben felcserélek én és leveszem ezt a hatalmas gondot a vállaidról. 😊

Amúgy szerintem az iRL Jags offense még egész jó állapotban van, tehát Trevor nem rossz szituba kerül a támadósorban (kb egy jobb LT - bár a hamarosan amúgy FA Cam Robinson idén kb legjobb szezonját hozza, vasárnap ő meg Jawaan Taylor összesen EGY QB hurryt engedtek Khalil Mack és Robert Quinn ellen - egy scat back és egy jobb TE hiányzik az offenseből jelenleg. Playmakerek - Chark, J-Rob, Shenault, Collin Johnson, Keelan Cole ha marad, Eifert- azért bőven vannak. Persze sokat fog számítani hogy milyen HC-t (vagy ha esetleg Saleh vagy más védőguru jönne HC-nek; OC) kap.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Köszi Empty a mókolást, a 4 pick közül 3 ül végül is, de még top20ban se szívesen viszek TE-t, nemhogy 1/7en. Hockenson se ért annyit, Pitts sem.
De igaz, hogy Kmet nem elég a rosterre, és need a poszt.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
gabokocka
It's Time Gabó 😉
Ahogy ígértem, foglak zaklatni az 1/1-ért, bár írtam Ke-Kít, de rád inkább az vonatkozik, hogy mindent és mindenkit is vihetsz 😀
Van 3 db Top12 pickem idén, köztük 1/3, szóval jó QB-t tudsz vinni és a kövi 2 évre lehet válogatni a 24 db pickemből, a rostereden lenne hely pár playának, ha nem tévedek. 😊
Plusz terülj-terülj asztalka a rosterem számodra, te nézhetsz bárkit, embert is belevehetünk a tradbe, ha nem csak picket szeretnél. Pl safety asszem pont kell neked, nekem meg van bőven.
Akár a legnagyobb kincsem, Fitzmagic is vihető 😀 1 negyed alatt dob 180 yardot és 2 perc alatt meccset nyer bárki ellen...ez tény 😀
Természetesen fizetek, mint a katonatiszt, ez nagy lehetőség a roster sokkal jobbá tételére. 😉
Chargers LT
Nem tudom, meglátjuk hogy alakulnak a dolgok, kicsit aggaszt, hogy a Jaguars az 1/1, ott képesek bármire, még Lawrence-t is elbaszni...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
So-so.

Szerintem Rousseau-val nem fogok (társadalmi) szerződést kötni, így tuti nem választom, viszont Farleyt vétek lenne kint hagyni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 589 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Köszi a mock draftot empty, én aláírnám 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
gabokocka
It's Time Gabó 😉
Ahogy ígértem, foglak zaklatni az 1/1-ért, bár írtam Ke-Kít, de rád inkább az vonatkozik, hogy mindent és mindenkit is vihetsz 😀
Van 3 db Top12 pickem idén, köztük 1/3, szóval jó QB-t tudsz vinni és a kövi 2 évre lehet válogatni a 24 db pickemből, a rostereden lenne hely pár playának, ha nem tévedek. 😊
Plusz terülj-terülj asztalka a rosterem számodra, te nézhetsz bárkit, embert is belevehetünk a tradbe, ha nem csak picket szeretnél. Pl safety asszem pont kell neked, nekem meg van bőven.
Akár a legnagyobb kincsem, Fitzmagic is vihető 😀 1 negyed alatt dob 180 yardot és 2 perc alatt meccset nyer bárki ellen...ez tény 😀
Természetesen fizetek, mint a katonatiszt, ez nagy lehetőség a roster sokkal jobbá tételére. 😉
Chargers LT
Gabo, én élnék vele! Aztán a Bama elpicsázza őket a döntőben és Lawrence marad még egy évet, hátha sikerül...de megnézném azt a bejelentést 🤣🤣🤣
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
gabokocka
It's Time Gabó 😉
Ahogy ígértem, foglak zaklatni az 1/1-ért, bár írtam Ke-Kít, de rád inkább az vonatkozik, hogy mindent és mindenkit is vihetsz 😀
Van 3 db Top12 pickem idén, köztük 1/3, szóval jó QB-t tudsz vinni és a kövi 2 évre lehet válogatni a 24 db pickemből, a rostereden lenne hely pár playának, ha nem tévedek. 😊
Plusz terülj-terülj asztalka a rosterem számodra, te nézhetsz bárkit, embert is belevehetünk a tradbe, ha nem csak picket szeretnél. Pl safety asszem pont kell neked, nekem meg van bőven.
Akár a legnagyobb kincsem, Fitzmagic is vihető 😀 1 negyed alatt dob 180 yardot és 2 perc alatt meccset nyer bárki ellen...ez tény 😀
Természetesen fizetek, mint a katonatiszt, ez nagy lehetőség a roster sokkal jobbá tételére. 😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Esetleg vassadi két bejgli között megirhatna az azt hitted jót húztál pedig nem posztját, amire vártunk, aztán sajnos az idohiany elvitte. 😜
ljambrik
Ismét csalódást kell okoznom... 😊

A roster táblázatnak már nekiálltam, most az és a draft tracker a prioritás, igyekszem mielőbb összedobni őket.

Illetve ahogy Igor mondja, jöhetnek az ötletek, szabálymódosítási javaslatok. Például amivel tavaly már nem lehetett mit kezdeni és megoldásra vár, a teljesen váratlanul visszavonuló játékosok utáni cut büntetés.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Maradok, de idén még annyi aktivitást se tudok igérni mint máskor (maybe the draft tracker, maximum...)

Viszont most kéne jönni az okos javaslatokkal még gyorsan, nem pedig majd 2-3-4 hét múlva, akinek van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
én beírtam, hogy maradok, de csak azért, mert nincs pofám ezt a hulladék rostert/pick csomagot továbbadni 😀
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 591
Tavaly ilyenkor mindenki örömére már megvolt az első mock szerintem. Csak mondom. Esetleg vassadi két bejgli között megirhatna az azt hitted jót húztál pedig nem posztját, amire vártunk, aztán sajnos az idohiany elvitte. 😜
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 589 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Annyira várom a szezont, idén jól néztem lesz pénzem is, jó a draft hely is. Őszintén felőlem lehetek mindig tökutolsó, mert akkor legalább elől húzhatok bustokat 😊 imádom 😊
Én leszek az új Paul43, mikor lesz már az FA és a draft és a szezont is le lehetne már szimulálni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Ezeket amúgy sztem írjátok be a doodleba is, egyszerűbb lesz, ha minden egy helyen van, nem pedig 21 doodleban - 4 topicban - 5 nem válaszolt, érted 😊
több mint 3 éve
Spigo New England Patriots 1 103 — Patriots GM
Maradok, sziasztok
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Na de hol a 2021-es topic Lamarcus Joyner eladasahoz?
dankodavid
Parancsolj 😊

több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 151
Na de hol a 2021-es topic Lamarcus Joyner eladasahoz?

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Én maradok. 😊

több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Hello mindenki,

Lassan itt az új esztendő, úgyhogy ideje elkezdeni kirakosgatni kekibe a botrányosan rossz szerződésű játékosokat és a contract yearbe lépő, túlfizetett veteránokat, meg felmérni, hogy ki marad és ki nem a közelgő GM szezonra:
https://doodle.com/poll/zndp6mzwwbszbv3g?utm_source=poll&utm_medium=link

@tenorx @Beki @Spigo @Göbi @Igor @dankodavid @kristof @Klaci79 @megláttam @iktriad @Rajna @Löfli @kristóf17 @Döme @Increay @ljambrik @empty taxi @Rataxes @Chargers LT @Heisman @Csvesz @DeSean @habakukk @Shilkor @gabokocka @Egon @labo7 @alatriste @somoskovig @braxa88 @adam8

Szerkesztette: vassadi
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Annak örülök, hogy Chinn linebackert játszik (bár nem túl jól egyelőre), nagyobb need volt nálam, mint a safety (főleg, hogy Winfield jr eddig kurva jó).
tenorx
Ha gondolod én cserélek veled, keresek olyan játékost a rosteremen aki a pff szerint jobb mint Chinn 😉
gabokocka
Tudod, hogy mindenki eladó 😊
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Annak örülök, hogy Chinn linebackert játszik (bár nem túl jól egyelőre), nagyobb need volt nálam, mint a safety (főleg, hogy Winfield jr eddig kurva jó).
tenorx
Ha gondolod én cserélek veled, keresek olyan játékost a rosteremen aki a pff szerint jobb mint Chinn 😉

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Spigo New England Patriots 1 103 — Patriots GM
Hmm, fincsi ez az új LT top fizu 😊
Utólag szerencse, hogy pont úgy jött ki a lépés, Villanuevanál még van 4 év/ 8,5m nekem, ami így már nem is tűnik olyan borzalmasnak
Chargers LT
Ugyanerre gondoltam Tunsil IRL hosszabbitasanal. Sokat agyaltam, hogy mennyi az annyi, de aztán a 11, 2 millás átlaggal elég baráti lett
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Hmm, fincsi ez az új LT top fizu 😊
Utólag szerencse, hogy pont úgy jött ki a lépés, Villanuevanál még van 4 év/ 8,5m nekem, ami így már nem is tűnik olyan borzalmasnak
Chargers LT
Neki pont lejár a Steelersnél, de nem hiszem, hogy a közelébe kapna ezeknek a pénzeknek.
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Hmm, fincsi ez az új LT top fizu 😊
Utólag szerencse, hogy pont úgy jött ki a lépés, Villanuevanál még van 4 év/ 8,5m nekem, ami így már nem is tűnik olyan borzalmasnak

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Így 6-7 meccs után egészen elégedett vagyok az újoncokkal 😊
CeeDee Lamb 497y, 2TD
Tee Higgins 410y, 3TD
Brandon Aiyuk 280y, 1TD
PFF-nél mindhárman 68-74 között vannak (éppen ződ), ami szintén egy jó szintet mutat játékban.
De átnézve az egész keretet igazából a legnagyobb öröm az, hogy senki se szar. Igaz, senki se kiemelkedően jó (nyilván Bosán kívül, meg Nwosu fejlődött még hatalmasat 2. évére LB poszton, ami remek), de egy normális átlagot mindenki hoz legalább, csapatépítés szempontból ez azért könnyebbség.
Aztán persze idény végén meglátjuk, mi a helyzet.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 591
Tudod ki van már idén is rendben?

via GIPHY



Amúgy annyira látom, hogy eljinxelem a heti meccset, és most kurva szar lesz.
tenorx
amennyit futkározik ő is, benne is ott van egy-egy törött láb, bármikor.